زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 14/01/2022)

جشنواره کلن قطعا ارزش اضافه کردن به لیست سطل خود را است. 1.5 میلیونهایی که تقریباً هر ساله در آن شرکت می کنند, موافق! همچنین به عنوان پنجمین فصل شناخته شده, این شهرت جهانی جشنواره مطمئناً یک تجربه مادام العمر است. کارناوال کلن نه تنها سرگرم کننده است بلکه فوق العاده آسان برای رسیدن به با قطار, با کمک به صرفه جویی در یک قطار در اینجا راهنمایی های ما برای جشنواره کلن 2019 و برای رسیدن به آنجا با قطار.

 

Cologne Festival Costumes

آنچه به بسته برای جشنواره کلن:

این زمان برای رفتن صحنه و لباس است خريد كردن. کسی که لباس پوشیدن را دوست ندارد? سبک نسبتا متفاوت از کارناوال برزیل است. فکر می کنم بیشتر "سرباز پروس" با دوز سنگین از آرایش و پولک دوزی!

کلن کارناوال است بالاتر از همه یک جشنواره لباس بالماسکه, بنابراین استفاده از تصورات خود را! روشن تر بهتر.

برای توپ ها و دیگر رویدادهای داخلی, لباس نازک توصیه می شود. اگر شما واقعا می خواهید به تجربه این جشنواره, سپس شما نیاز به رفتن به خارج! فقط به یاد داشته باشید به پوشیدن چیزی گرم زیر! طرفدار واقعی کارناوال کلن توسط هیچ کاری کنار گذاشته نمی شود هوا! مهمان که در آخرین لحظه خواهد رسید ماسک پیدا, لباس, و آرایش در بسیاری از فروشگاه ها در مرکز شهرستان. به عنوان آخرین چاره, بینی کاغذ قرمز ساده همه شما نیاز است. مقداری خواستن اطلاعات لباس.

مونیخ به قطار کلن

بروکسل به قطار کلن

وین به قطار کلن

Hanover به قطار کلن

 

چگونه برای رسیدن به جشنواره کلن:

شما در حال رفتن به می خواهید برای گرفتن یک قطار به عطرهای ایستگاه اصلی. این نیز یکی از مراکز مهم راه آهن ترین در اروپا, بنابراین شما نمی خواهد نبرد برای پیدا کردن یک زمان است که مناسب با SaveATrain.

شما می توانید به جشنواره کلن سرعت و به راحتی از شهرستانها عمده در آلمان و دیگر کشورهای اروپایی سفر: هر روز, بیشتر از 1,300 قطار بین کلن و اجرا مقصدهای در سراسر آلمان و خارج از کشور. از نکات برجسته این خدمات عبارتند از قطار با سرعت بالا بین المللی است که اتصال کلن با لندن, پاریس, آمستردام, و بروکسل. با خدمات راه آهن با سرعت بالا به فرانکفورت, ایستگاه راه آهن کلن-دوتز - پایانه دوم برای قطارهای سریع ICE در کلن - و کلن / بن فرودگاه ایستگاه, کلن است بیشتر نقش حیاتی آن به عنوان یک هاب مرکزی برای راه آهن افزایش یافته حمل و نقل.

خدمات حمل و نقل عمومی محلی در شهر کلن و منطقه اطراف آن نیز بسیار عالی, های زیر زمین, تراموای, و خدمات اتوبوس است که شما را با تحرک مطلوب در طول اقامت خود را در کلن ارائه.

اطلاعات ارائه شده توسط راه آهن راه آهن آلمان شرکت نه تنها شامل برنامه قطار, بلکه اتصال تراموا و اتوبوس برنامه به علاوه زمان مورد نیاز برای رسیدن به نزدیکترین توقف و یا ایستگاه با پای پیاده.

آمستردام به قطار کلن

روتردام به کلن قطار

آنتورپ به کلن قطار

پاریس به قطار کلن

 

قطار راه آهن آلمان در یک ایستگاه قطار HBF

 

گویش Kolsch در کلن کارناوال

برای درک “عجیب” فرهنگ کلن کارناوال, شما نیاز به یادگیری چند عبارت معمولی از گویش Kolsch. اگر آنها جدید به شما, شروع به شک مهارت های آلمانی خود را – بسیاری از آلمانی ها آنها را هم مطمئن شوید که.

روزه, یا: روزه

کارناوال, همچنین به عنوان شناخته شده “فصل پنجم,” دارای چنین جایگاه ویژه ای در قلب ترین کلن ساکنان که آنها کلمات زیادی را برای آن. اگرچه آسیب دیده, یا “روزه,” گفته شده است که آغاز نوامبر 11 هر ساله, واقعا “روز بزرگ” شروع با لباس زنانه’ شب, یا “شرووتاید زنانه” در روز پنج شنبه قبل و اجرا می شود تا سپیده دم چهارشنبه.

لوکزامبورگ به کلن قطار

لیژ به کلن قطار

زوریخ به کلن قطار

ژنو به کلن قطار

 

 

کلش

کلش: این زبان تنها زبانی شما می توانید نوشیدن. که تهوع در حال اجرا در کلن, که در آن گویش و در شهر دم به اشتراک بگذارید به همین نام. به طور معمول در بلند خدمت, عینک بلند و باریک, در طول کلن کارناوال آن فنجان های پلاستیکی تنها به عنوان هیچ شیشه ای شکستنی در خیابان اجازه. باید شما را با شتاب Kolsch در یک در Brauhaus, گرچه, یاد آوردن: آوردن پول نقد. این تنها راه برای خرید بلیط نوشیدنی در بسته بندی شده است بارها.

برلین به کلن قطار

نورنبرگ به کلن قطار

بن به کلن قطار

اشتوتگارت به قطار کلن

 

بوتچر

یک “بوتچر” بوسیدن و عشقبازی است. در طول جشن کلن کارناوال, انتظار برای دریافت آن بوسه (“برس خورده,” و یا به درست: “جبوتز”) بیش از معمول. تکمیل غریبه توزیع pecks بی ضرر در غریبه’ عارض, هر چند برخی از Butzcher مرطوب (در استاندارد Kolsch, “بوتز”) همچنین ممکن است آرایش کارناوال لکه بیش از همه چهره خود را.

فرانکفورت به قطار کلن

درسدن به قطار کلن

آخن به قطار کلن

 

ویتشاف

این کلمه میتواند هم بارها, کافه, یا رستوران ها. تقریبا همه آنها در بخشی از جشن کارناوال کلن. آنها پاک کردن آن از مبلمان برای ایجاد یک طبقه رقص بزرگ و تزئین همه چیز رنگارنگ به مدت شش روز از جشن در یک ردیف. در بسیاری از میخانه های محلی, تنها Kölsche موسیقی بازی (آهنگ در گویش Kölsch). شما اغلب پیدا کردن تا صف های طولانی 300 متری در مقابل کافه های سنتی.

 

Weiberfastnacht است?

صبح زود, خیابان پر کنید تا با احمق جشنواره کلن در لباس. دقیقا 11:11 صبح., خیابان کارناوال به طور رسمی توسط شهردار کلن و کلن سه زمامدار روم قدیم کارناوال باز.

حقیقت جالب: زنان (زنان)

که در 1824 در Beuel, بخشی از بن, گروهی از زنان شسته کمیته کارنوال خود را تشکیل دادند. به نظر می رسد آنها از شستشوی لباس خسته شده بودند در حالی که هر کس دیگری جشن ها Karneval بود. آنها سالن شهر حمله کرده و بیش از دولت شهرستان صورت گرفت. (حالا به یاد داشته باشید ... ها Karneval زمانی است که مقامات دولتی آشکارا کاریکاتوری, و یک دولت ساختگی انتخاب شده است. امروز, این "حمله به تالار شهر Beuel" توسط زنان است زندگی می کنند در تلویزیون نشان داده. قدرت دخترانه!

 

 

کلن کارناوال برنامه:

 • مارس 1: کارناوال جمعه

  • در این روز است که در واقع یک روز استراحت. اما ما این را خیلی جدی. جلسات متعدد و توپ را در شب در این روز. بنابراین اگر شما مایل یک مهمانی, شما مطمئن شوید که برای پیدا کردن یکی.
 • مارس 2: کارناوال شنبه

  • پس از یک صبحانه کارناوال با Kölsch آبجو, است به عملکرد در خیل از جوامع آسیب دیده با یک سنت نظامی در نویمارکت وجود دارد. عصر می توانید به رژه شبح بروید.
 • مارس 3: کارناوال یکشنبه

  • شروع در 11:11 صبح., مدرسه و محله رژه مارس از طریق مرکز شهرستان, شامل گروه های مدرسه لباسهای و کهخود اصلی صحنه های باشگاه محله.
 • مارس 4: رز دوشنبه

  • نقطه اوج این جلسه رژه بزرگ به Rose دوشنبه است. شناور از طریق شهرستان در به رژه آغاز 10 صبح. شرکت کنندگان ضربه بوسه به جمعیت لباسهای پوشش مسیر رژه.
 • مارس 5: کارناوال سه

  • در ظهر می رژه با گروه عیاشان لباسهای در حومه وجود دارد. بعد از آن, جشن در رفتن تا نیمه شب, زمانی که شکل نی به نام "Nubbel" به خاک سپرده شد و یا سوخته.
 • مارس 6: اولین روز ایام روزهء مسیحیان

  • در صبح, کاتولیک ها به کلیسا برای دریافت یک مقطع از خاکستر را بر پیشانی خود را به عنوان نشانه ای از توبه. آن عصر, فصل کارناوال سال است به طور سنتی در شام ماهی به این نتیجه رسیدند.

 

آیا شما را برای حضور در جشنواره کلن متقاعد کرده ایم 2019, هنوز? چنگ زدن به بلیط قطار خود را از ساوا یک قطار در چند دقیقه بدون هیچ اضافی, هزینه های مزاحم! این به معنای پول بیشتر برای Weetschaff است ?

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟, شما هم می توانید عکس ها و متن و فقط به ما اعتباری با یک لینک به به این پست وبلاگ, و یا شما اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcologne-festival%2F%3Flang%3Dfa – (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

 • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/zh-CN_routes_sitemap.xml و شما می توانید / ZH-CN تغییر به / JA و / در و زبان بیشتر.