زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 11/04/2021)

کووید 19. این تنها چیزی است که ما به نظر می رسد در مورد آن صحبت کنیم, و دلیل خوب. این ویروس جهان را فرا گرفته است و به طور کامل راه ما در مورد زندگی روزمره و البته سفر با قطار فکر می کنم تغییر. سفر با قطار است نحوه حمل و نقل استفاده بسیاری از نه فقط برای لذت بردن از تعطیلات, اما برای رفت و آمد به کار و همچنین.

 

بنابراین, چه توصیه سفر با قطار در سفر صنعت?

بیایید بحث در مورد آنچه صنعت قطار انجام شده است به امن نگه داشتن شما. اکثر ایستگاه های قطار در حال تشدید پروتکل تمیز کردن قطارها و ایستگاه ها هستند. علاوه بر تشدید تمیز کردن, فرکانس بر روی قطار و در ایستگاه های نیز افزایش یافته است. نظافت به صورت ساعتی انجام می شود و شامل استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای پاک کردن نرده های دستی است, دستگیره, دستگیره, و سرویس بهداشتی. محصولات ضد باکتری اضافی, از جمله ضد عفونی و دستمال مرطوب, در حال در ایستگاه های ارائه, در قطارها, و در مناطق کاری کارمندان.

 

توصیه سفر با قطار صنعت را بر روی نوک سفر 1: پرداخت آنلاین

ما توصیه می کنیم 100% تماس با ما اگر شما می توانید. اگر شما را خریداری نیست خود را بلیط قطار آنلاین به هر دلیلی, رفتن به جلو تمام پرداخت باید در صورت امکان تماس باشد. چرا? خوب, برخی از پیام های مخلوط وجود دارد. این چیزی است که بانک مرکزی انگلیس می گوید: "مانند هر سطح دیگر که تعداد زیادی از مردم در تماس با آمده, یادداشت ها را می باکتری یا ویروس حمل. با این حال, خطر ناشی از دست زدن به یک یادداشت پلیمر ای بیشتر از دست زدن به هر مشترک دیگر مانند آهن سطوح, دستگیره, یا کارتهای اعتباری. " در اوایل این ماه گزارش یک روزنامه ادعا کرد که سازمان بهداشت جهانی (سازمان بهداشت جهانی) اسکناس گفت حال ممکن است گسترش کروناویروس, بنابراین مردم باید سعی کنید به استفاده پرداخت بدون تماس به جای. اما پس از آن گزارش شد که WHO را تکذیب کرد گفته بود پول نقد شد انتقال کروناویروس, و آن بوده است "تحریف" - پس به شکل.

با این حال, اجازه دهید دو دو تا با هم, باید ما? ترین اسکناس و سکه خواهد از پیش توسط تعداد زیادی از مردم به کار گرفته , بنابراین اگر شما نگران هستند, پرداخت با کارت های بدون تماس که در آن ممکن است که احتمالا راه را برای رفتن.

میلان به رم توسط قطارها

فلورانس به رم توسط قطارها

پیزا به رم توسط قطارها

ناپل به رم توسط قطارها

 

نکته 2: تعیین فاصله از سایر افراد در جامعه!

فاصله گذاری اجتماعی به معنای هیچ لمس تحت هیچ شرایطی. ولی, چه در مورد قطار پر از مسافر, لوله ها, و تراموا?

هر کسی که تا به طور منظم مورد استفاده قرار سفر با قطار می دانید که می توان آن را سخت به ماندن چند سانتی متر به دور از مسافر بعدی, هرگز 1M توصیه می شود ذهن. در میلان, مسافران توصیه شده است که در مقابل یک صندلی خالی نشسته, چیزی که مسافران در شهرستانها بیشتر مشغول معمولا می توانید تنها رویای.

یکی از شلوغ ترین قطار مسافرتی شهرها لندن است. حمل و نقل لندن پرده برداری کرد "افزایش یافته رژیم تمیز کردن" به منظور بهبود سطح بهداشت در سرمایه- حمل و نقل عمومی, اما هیچ چیز برای به اجرا درآوردن فاصله اجتماعی. به خودت بستگی داره. نکته اصلی این است که شما باید سعی کنید از لمس افراد دیگر جلوگیری کنید. سفر در زمان کمتر شلوغ در صورت امکان, پوشیدن دستکش اگر شما می توانید ریل لمس کردن اجتناب نیست, صندلی, و غیره. حمل مواد ضد عفونی کننده خود را با شما. آیا در ایستگاههای قطار تکیه به ارائه برای شما در همه زمان. کار از محکم کاری عیب نمیکنه!

آمستردام به پاریس توسط قطار

لندن به پاریس توسط قطارها

روتردام به پاریس توسط قطارها

بروکسل به پاریس با قطار

توصیه سفر با قطار صنعت در مورد چگونه به صحبت می کنند

 

نکته 3: آیا استفاده از ظروف قابل تعویض!

این توصیه سفر با قطار صنعت در سفر شامل راهنمایی در انجام و انجام نمی شود و cuppa مورد علاقه خود را. در حالی که گرفتن به عادت حمل و با استفاده از فنجان تعویض در خارج از خانه به عنوان یک حرکت محیط زیست آگاه تشویق, ما می ترسند این امر دیگر.

بسیاری از زنجیره های بزرگ قهوه با داشتن یک تجدید نظر در پاسخ به شیوع کروناویروس, با استارباکس به طور موقت منع استفاده از فنجان قابل استفاده مجدد - به طور معمول ساخته شده از پلاستیک, شیشه, یا مواد بامبو - برای ایمنی مشتری و کارکنان. معمولا, با آوردن فنجان خود تخفیف می گیرید, اما شما ممکن است همان پاسخ نمی اکنون! شما در حال رفتن به به جریمه که تخفیف های کوچک برای ایمنی.

بروکسل با قطار به آمستردام

لندن به آمستردام با قطار

برلین به آمستردام با قطار

پاریس به آمستردام با قطار

 

 

نکته 4: دست نزنید!

بسیاری از مردم خواست اگر گرفتن قطار به معنی خطر بیشتر عفونت. پاسخ کوتاه این است که اگر شما در حال نشسته در قطار و در درون 1-2 متر از یک فرد آلوده که سرفه, شما در خطر ابتلا هستند.

اما چیزی که ما فکر می کنم مناسب تر است به اشاره است که خطر ابتلا به احتمال زیاد است ویروس طولانی برای 48-72 ساعت بر روی یک سطح سخت, مانند نرده. این نه تنها به قطار هر چند اعمال. آن را به هر فضای عمومی است.

اگر شما به لمس ریل, دکمه ها, بلیط, و غیره, سعی کنید آن را با یک دست یا بهتر, آرنج خود را! تلفن نگه دارید و در دست دیگر "پاک" و هر دو شستن و به زودی به عنوان شما می توانید در مقصد خود را.

نورنبرگ با قطار به پراگ

مونیخ به قطار با قطار به پراگ

قطارهای برلین به پراگ

وین به پراگ توسط قطارها

 

Don't Touch! استفاده از آرنج برای گفتن سلام

 

نکته 5: مسافرت با قطار!

اگر شما در حال رفتن به سفر, اجازه دهید آن را با قطار شود. ما به طور فزاینده دیدن بدون بازپرداخت در مسافرت هوایی, در حالی که سفر با قطار انعطاف پذیر تر است. شرایط عادی و شرایط اعمال به نظر می رسد بسیاری از پاسخ های خطوط هوایی. "در حال حاضر هیچ تغییری به مشاوره برای خطوط هوایی وجود دارد, بنابراین پروازهای ما به عنوان شرایط و ضوابط در بلیط نرمال و استاندارد عامل همچنان به اعمال,می گوید: "ایزی جت.

بعضی از خطوط هوایی رقیب بودن انطباق. بریتیش ایرویز ارائه شده است یک درجه از انعطاف پذیری در پرواز به شمال ایتالیا, در حالی که هواپیمایی خواهر خود لینگاس است که بهتر با وعده: "مهمان که رزرو در aerlingus.com و مایل به تغییر تاریخ و یا مقصد پرواز های آینده خود را ساخته شده می توانند انجام دهند."

فرانکفورت با قطار به برلین

قطارها به لایپزیگ به برلین

قطارهای هانوفر به برلین

هامبورگ با قطار به برلین

 

بدون بازپرداخت در مسافرت هوایی

 

نکته 6: بسته اسنک خود را!

بسته تنقلات خود را اگر شما در حال سفر با قطار. بسیاری از قطارها دارند سالنهای کلاس اول خود را به طور موقت تعطیل کرده و پذیرایی را از آن خارج کرد. بنابراین, زمان برای دریافت خلاق با lunchboxes خود را! نگاهی تنقلات و یا خرید خود را از فروشندگان مواد غذایی ایستگاه قبل از شما سوار. این اقدامات البته, طراحی شده برای محافظت از شما و کاهش گسترش از COVID-19 ویروس!

میلان به ونیز توسط قطارها

پادوا به ونیز توسط قطارها

قطارها بولونیا به ونیز

رم به ونیز توسط قطارها

 

توصیه سفر با قطار در مواد غذایی صنعت

ما می دانیم که این یک زمان ترسناک است. ولی, ما شما را تشویق به در رویکرد خود را به سلامت و ایمنی آرام و منطقی باقی می ماند که سفر با قطار و یا وسایل دیگر. در نجات یک قطار ما به اطمینان از تمام مشتریان خود متعهد و کارکنان امن نگه داشته و تا به امروز با تمام آخرین روش های ایمنی و تحولات.

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “کووید 19: چگونه توصیه سفر با قطار در سفر صنعت?” بر روی سایت شما? شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و ما اعتبار بدهد با لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Fcovid19-train-travel-industry-advise٪2F٪0A٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات فرود مسیر قطار ما را هدایت.
  • در لینک زیر, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- این لینک برای انگلیسی مسیرهای صفحات فرود, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml, و شما می توانید PL به FR یا د و زبان بیشتر از انتخاب خود را تغییر دهید.