زمان خواندن: 7 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 13/05/2022)

موج سواری روی کاناپه, چادر زدن, سفر جاده ای – اگر قبلا این راه های سفر را امتحان کرده اید, شما آماده هستید تا به چیز جدیدی بپرید. ده راه خلاقانه برای سفر به شما کمک می کند تا فعالیت های جدیدی را کشف کنید و مقاصد ناشناخته منحصر به فرد را کشف کنید.

 

1. پناهگاه حیات وحش: داوطلبانه برای یک هدف

Making an impact on the community you visit makes your trip, داوطلبانه برای یک هدف, unique and memorable. داوطلبانه برای یک هدف, داوطلبانه برای یک هدف, برای مثال, داوطلبانه برای یک هدف. بدین ترتیب, you get to see beautiful places while making a difference and helping to preserve the particular area you visit and the people that make it incredible.

علاوه بر این, امروزه سازمان های زیادی وجود دارند که محل اقامت ارائه می دهند, حمل و نقل, و دستمزد ناچیز برای داوطلبان. از این رو, you can volunteer with children in Africa, یک پناهگاه حیات وحش پناهگاه حیات وحش, پناهگاه حیات وحش, پناهگاه حیات وحش.

مونیخ به قطار هالاشتات

اینسبروک به قطار هالاشتات

پاساو به قطار هالاشتات

روزنهایم به قطار هالاشتات

 

Volunteer Is A Creative Way To Travel

 

2. پناهگاه حیات وحش

پناهگاه حیات وحش. Cruising is one of the ten creative ways to travel to far-out destinations. مثلا, یک پناهگاه حیات وحش, یا کارائیب, is the best way to reach these fantastic places.

علاوه بر این, رفتن به کشتی کروز شما را از دردسر عبور از مرز و ویزا نجات می دهد. علاوه بر این, you can visit several countries on one voyage. بدین ترتیب, می توانید از مناظر زیبا لذت ببرید, احاطه شده توسط دریا و صداهای آرام امواج, بدون هیاهوی فرودگاه.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

 

A Girl On A Cruise

 

3. پناهگاه حیات وحش: تبادل خانه

ویلا در فرانسه, یا یک کلبه جادویی در انگلستان, را تبادل خانه به شما این امکان را می دهد که به صورت رایگان به هر کجا سفر کنید. ایده پشت خانه این است که می توانید خانه را با هر کسی در سراسر جهان مبادله کنید. با این حال, the primary term is that the owner agrees to trade places and stay in your home. بنابراین, اساسا, شما تاریخ سفر را هماهنگ می کنید, the duration of the stay, شما تاریخ سفر را هماهنگ می کنید.

با این روش خلاقانه برای سفر, می توانید بیشتر سفر کنید اما هزینه کمتری بپردازید. بنابراین, home exchange is one of the top creative ways to travel because you are not staying in a hotel but enjoying a home away from home atmosphere. علاوه بر این, مبادله خانه راهی معتبر و مقرون به صرفه برای سفر است, unlike a hotel stay or Airbnb.

انترلکان به قطار زوریخ

لوسرن به قطار زوریخ

برن به قطار زوریخ

ژنو به قطار زوریخ

 

The Creative Way To Travel By Home Exchange

 

4. پناهگاه حیات وحش: شما تاریخ سفر را هماهنگ می کنید

پرواز بر فراز مهاجرت بزرگ در آفریقا یا مناظر خیره کننده کاپادوکیه, یا منظره خیره کننده کاپادوکیه. در حالی که بیشتر مسافران با پای پیاده کاوش می کنند, یا منظره خیره کننده کاپادوکیه, یا منظره خیره کننده کاپادوکیه, یا منظره خیره کننده کاپادوکیه.

بنابراین, می توانید بالن سواری به مقاصد مختلف اروپا را امتحان کنید. برای مثال, بوقلمون, اسپانیا, و Umbria زیبا در ایتالیا مکان های محبوب برای سفر با بالون هستند. از این رو, یا منظره خیره کننده کاپادوکیه, یا منظره خیره کننده کاپادوکیه.

دیژون به قطار پروونس Provence

پاریس به قطار پروونس Provence

لیون به قطار پروونس Provence

مارسی به قطار پروونس Provence

 

Hot Air Balloon In The Desert

 

5. یا منظره خیره کننده کاپادوکیه

همه ما سخت کار می کنیم تا بیشتر سفر کنیم, و بسیاری از ما خوشحالیم که به مقصدی زیبا فرار می کنیم و می نشینیم. با این حال, گردشگری کشاورزی پاسخی برای کسانی است که به دنبال یک تجربه منحصر به فرد هستند. به عبارت دیگر, گردشگری کشاورزی شامل کار سخت است, اما در هوای آزاد است, در یک تاکستان در توسکانی, برای مثال, یا در یک مزرعه تولید نفت در یونان.

بدین ترتیب, مزایای باورنکردنی دریافت می کنید, بدون ولگردی در دلخواه ترین مقاصد جهان, تقریبا به صورت رایگان. برای مثال, می توانید اقامتگاه رایگان دریافت کنید, مواد غذایی تازه, و مناظر شگفت انگیز هنگام استراحت در زیر درخت زیتون یا نوشیدن کابرنه در ایتالیا. این سازگار با محیط زیست روش سفر امروزه بسیار مرسوم است زیرا مسافران مایلند دوباره با طبیعت ارتباط برقرار کنند و به جوامع مختلف کمک کنند.

فرانکفورت به قطار برلین

لایپزیگ به قطار برلین

Hanover به قطار برلین

قطار هامبورگ به برلین

 

Agritourism Travel

 

6. پناهگاه حیات وحش: این روش سفر دوستدار محیط زیست امروزه بسیار مرسوم است زیرا مسافران مایلند دوباره با طبیعت ارتباط برقرار کنند و به جوامع مختلف کمک کنند.

تماشای تغییر مناظر از راحتی یک قطار لوکس یکی از ده راه خلاقانه برای سفر است. امروز, می توانید در عرض چند روز سریع و راحت سفر کنید, این روش سفر دوستدار محیط زیست امروزه بسیار مرسوم است زیرا مسافران مایلند دوباره با طبیعت ارتباط برقرار کنند و به جوامع مختلف کمک کنند.. علاوه بر این, مسیرهای قطار معروف, از جمله ونیز اورینت اکسپرس, این روش سفر دوستدار محیط زیست امروزه بسیار مرسوم است زیرا مسافران مایلند دوباره با طبیعت ارتباط برقرار کنند و به جوامع مختلف کمک کنند., این روش سفر دوستدار محیط زیست امروزه بسیار مرسوم است زیرا مسافران مایلند دوباره با طبیعت ارتباط برقرار کنند و به جوامع مختلف کمک کنند., می تواند شما را به خارق العاده ترین نقاط جهان برساند.

بهترین چیز در مورد سفر با قطار این است که در زمان چک کردن در فرودگاه صرفه جویی می کند, بهترین چیز در مورد سفر با قطار این است که در زمان ورود و خروج فرودگاه برای شما صرفه جویی می کند, شما می توانید مناظر خیره کننده مناظر را در سطح چشم به جای از دید پرنده تحسین کنید. شرکت های بزرگ راه آهن ارائه می دهند قطار دارای جای خواب بلیط با نرخ های مقرون به صرفه و در شرایط فوق العاده. از این رو, بهترین چیز در مورد سفر با قطار این است که در زمان ورود و خروج فرودگاه برای شما صرفه جویی می کند. بهترین چیز در مورد سفر با قطار این است که در زمان ورود و خروج فرودگاه برای شما صرفه جویی می کند.

آمستردام به قطار پاریس

لندن به قطار پاریس

Rotterdam به قطار پاریس

بروکسل به قطار پاریس

 

 

7. پناهگاه حیات وحش: زیردریایی آتلانتیس

این روش منحصر به فرد سفر، مسافر را به اعماق دریا می برد. پیاده روی زیر آب شکل کاملا متفاوتی به خود می گیرد. از این رو, زیردریایی آتلانتیس یک راه منحصر به فرد برای سفر در هاوایی است, مکزیک, و دریای کارائیب, در گروه های تا 48 مسافران. علاوه بر این, با انتخاب این روش غیرعادی سفر, با کمک کلاه ایمنی مخصوص, می توانید در دنیای زیبای مرجان ها غوطه ور شوید, ماهی, و دنیای رنگارنگ زیر آب.

هنگام سفر با زیردریایی آتلانتیس بسیار هیجان انگیز است, این سفر در مقایسه با نه روش خلاقانه دیگر برای سفر کوتاه است. سفر در زیردریایی آتلانتیس است 45 دقیقه در هر یک از 12 زیردریایی ها در سراسر جهان, اما چه سفر استثنایی و فراموش نشدنی ای خواهید داشت!

نانت به قطار بوردو

پاریس به قطار بوردو

لیون به قطار بوردو

مارسی به قطار بوردو

 

A Turtle In The Sea

 

8. آروبا یا گراند کیمن

اگر می خواهید آزادی کامل در سفر داشته باشید, اجاره یک وسیله نقلیه تفریحی می تواند گزینه عالی باشد. از آنجایی که مسافرت با RV به شما امکان می دهد بیشترین پارک را داشته باشید مکان های فوق العاده در اروپا, or where no hotel service nor check-out time can hurry you from enjoying the most spectacular views.

علاوه بر این, سفر با RV یکی از غیرمعمول ترین راه ها برای سفر است زیرا لوکس است. بسیاری از مسافران برای رانندگی در کشورهای خارجی احساس راحتی نمی کنند, let alone with an RV camper. علاوه بر این, سفر با RV به این معنی است که شما می توانید به مکان هایی سفر کنید که هیچ نقطه اطلاعات توریستی وجود ندارد. بنابراین, it would be best if you were either very well-prepared with maps and itineraries or a very adventurous traveler. با این حال, سفر با RV ارزان تر است, به شما امکان می دهد خانه خود را با خود حمل کنید, و, مهمتر از همه, زمان زندگی خود را داشته باشید.

 

RV Travel

 

9. آروبا یا گراند کیمن

One of the most creative ways to travel is working in adventure travel as an instructor. Adventure travel is ideal for active travelers interested in tailor-made, energetic trips in small groups. علاوه بر این, working in adventure travel offers excellent pay and exclusive trips to unique locations. بنابراین, you get paid and do what you love while having the best time of your life.

برای مثال, اسکی, پاراگلایدر, یا مربیان ورزش های آبی از حمل و نقل رایگان بهره مند می شوند, محل اقامت, و مناظر قابل توجه. با این وجود, working in adventure travel requires a high level of knowledge in the area you are heading to and professionalism. So while adventure travel is a creative way to travel, کاملاً فصلی است و برای تعداد کمی از مسافران رزرو شده است.

Salzburg تا قطار وین

مونیخ به قطار وین

گراتس به قطار وین

پراگ به قطار وین

 

A Creative Way To Travel Is By Being An Adventure Traveler

 

10. آروبا یا گراند کیمن

هیچ راهی برای سفر بهتر از مطالعه یک زبان خارجی یا گذراندن دوره هنری در یک مقصد رویایی نیست. بسیاری از برنامه های زبان بسته های اقامتی و استراحت هنری را ارائه می دهند, از جمله وعده های غذایی و تورهای سفارشی. علاوه بر این, شما با مسافران دیگری ملاقات می کنید و بنابراین در مورد مکانی که آنها از آنجا آمده اند مطلع می شوید.

بنابراین, تحصیل در خارج به شما این امکان را می دهد که بیش از دو روز را در مقصد خود بگذرانید و با مردم محلی معاشرت کنید. علیرغم اینکه راهی گران تر برای سفر است, تحصیل در خارج از کشور یک راه منحصر به فرد برای دیدن جهان و یکی از ده راه خلاقانه برای سفر است.

لیون به قطار زیبا

پاریس به قطار زیبا

قطارهای کن به پاریس

قطارهای کن به لیون

 

A Creative Way To Travel Is By Studying Abroad

در اینجا در ذخیره یک قطار, ما خوشحال خواهیم شد که به شما در برنامه ریزی یک سفر قطار فراموش نشدنی ساحل به ساحل کمک کنیم.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را با عنوان "10 مقصد عروسی شگفت انگیز در اروپا" درج کنید"وارد سایت خود شوید? می توانید عکس ها و متن ما را بگیرید یا با پیوندی به این پست وبلاگ به ما اعتبار بدهید. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffa%2Fcreative-ways-travel%2F – (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, و می توانید زبان / ها را به / fr یا / de و بیشتر تغییر دهید.