زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 05/12/2020)

هر کسی در اینجا از خارج از اروپا است? بالا بردن دست خود را اگر شما به عنوان حمل و نقل عمومی را گیج که من هستم. مطمئن, نیویورک مترو دارد, و تورنتو مترو را اداره می کند, اما به طور کلی, جهان با اتومبیل رونق می گیرد. بنابراین هر زمان که ما خودمان را ساخت هاپ در سراسر تالاب برای یک فانتزی فرانسه قابهای, همه چیز می تواند کمی قریب به اتفاق. این برای اولین بار از تایمر درست است به خصوص, که اغلب هیچ نظری ندارم که دقیقا چگونه به مدیریت سفر اروپا خود با قطار, چه رسد به جایی که آنها باید سفر.

این تفاوت بین یوروستار و شبکه قطار TGV (تیباران جیحاشیه، غیرمتمرکز Vحتماً) یا تلاش برای حرکت رزرو صندلی و بلیط پیشرفته, آن همه می توانند بسیار کمی می شود. برای کسانی که به عنوان از دست داده که من هستم, ما با هم جمع آوری کرده ایم بهترین برنامه سفر را به شما سفر نهایی اروپا با قطار برای مبتدی ها را.

 

سفر قطار اروپا برای مبتدیان متوقف شود 1: لندن

تعدادی از دلایلی که ما در لندن در اولین توقف در این سفر انتخاب کرده اید وجود دارد, اما به طور کلی این فقط باعث می شود بیشتر حس. پروازها از شمال امریکا به لندن مکرر و ارزان هستند, این بدان معناست که پس انداز زیادی برای پرواز به فرانکفورت یا مراکز دیگر اروپا پس انداز خواهید کرد.

لندن به یک مرکز بزرگ است و شما هیچ مشکلی باید پیدا کردن همه چیز برای انجام. اگر طرفدار هری پاتر هستید, این شهرستان مملو از کتاب و فیلم مراجع است. اگر وارد تئاتر شوید, Soho خانه بزرگترین سرگرمی های برادوی است, و شما اغلب می توانید بلیط در تخفیف پیدا.

شما به راحتی می توانید هفته در اینجا بدون اگزوز فعالیت های صرف, اما حداقل, ما چهار روز توصیه می کنیم. هنگامی که شما آماده برای حرکت در آن هستید, از آن زمان به سر به مقصد بعدی خود را.

بلیط های آمستردام به لندن

بلیط پاریس به لندن

بلیط های برلین به لندن

بلیط بروکسل به لندن

 

Europe Train Trip to London

 

توقف قطار 2: پاریس

شما نمی توانید بدون صرف وقت در اروپا به اروپا ضربه بزنید عاشقانه ترین جهان شهر. شهر نور باید توقف است, آیا آن را برای اولین بار یا دهم خود را سایت بازدید میکنید, و خوشبختانه برای مسافران, را قطار یورواستار اجرا می شود تقریبا هر ساعت از لندن به پاریس. سفر طول می کشد یک بیش از کمی 2 ساعت و بلیط قطار را می توانید از قبل ارزان بخرید.

ما توصیه می کنیم صرف حداقل چهار روز در اینجا نیز, اما اگر زمان تعطیلات شما محدود است شما می توانید آن را به دو فشار دهید.

بلیط های آمستردام به پاریس

بلیط های لندن به پاریس

بلیط های روتردام به پاریس

بلیط بروکسل به پاریس

 

Train trip to Paris

 

سفر قطار اروپا برای مبتدیان متوقف شود 3: بارسلونا

اگر چه این توقف بعدی کاملا یک سفر با قطار است, شما می توانید با استفاده از یک را ماشین دارای جای خواب قبل از رسیدن به این شهر ساحلی ، تعطیلات خود را جلب کنید. قبل از رفتن به پارك گوئل ، دور كوچه گوتیك را بچرخانید و از برخی چترهای آغشته به شکلات لذت ببرید..

یکی از بهترین قسمت های بارسلونا این است که اسپانیا در مقایسه با همسایگان شمالی خود بسیار ارزان است, بنابراین چیزهای زیادی را برای خود دریافت خواهید کرد پول در اینجا. ما توصیه می کنیم ماندن حداقل دو روز در اینجا به اکتشاف شهرستان.

 

Barcelona skyline during day light

 

متوقف کردن 4: خوب ویل

مشهور برای مرور و بسیار نزدیک به Cannes, Nice Ville ارزش سفر در قطار اروپا را ندارد. در حالی که شهرستان خود را به عنوان بزرگ به عنوان پایتخت فرانسه, محل آن نزدیک است چندین سفر روز شایسته. اولین, سر به موناکو و از دست دادن پنج دلار در کازینو. لذت بردن از اتومبیل های فانتزی و به دنبال فرمول 1 مسیر در مسیر مسابقه در جهان مشهور. بعد, با قطار به کن بروید – اگر شما وجود دارد در طول جشنواره هستیم نگه داشتن چشم را برای افراد مشهور بزرگ!

حداقل چهار روز اینجا توصیه می کنیم برای تمام آن سفرهای روزانه بسازید.

 

 

سفر قطار اروپا برای مبتدیان متوقف شود 5: رم

پایتخت ایتالیا یک جشن برای چشم است. از اسپانیایی به مراحل فواره تروی, تقریباً در هیچ کجای دنیا شما توسط آن منفجر نمی شوید معماری خیره. اگر بود که کافی نیست, مواد غذایی به ارزش بیش از slavering است. تصاحب ماکارونی دست ساز با بستنی تازه و موتزارلا بوفالو است مستقیما از مزرعه آمده.

صادقانه هرگز زیاد نیست وقت گذراندن در رم, اما اگر شما باید ترک آن را پس از حداقل پنج روز.

بلیط میلان به رم

بلیط های فلورانس به رم

بلیط پیزا به رم

بلیط های ناپل به رم

 

Europe Train Trip to Rome Italy

 

متوقف کردن 6: ونیز

من بی مبالات اگر من ونیز در اولین سفر خود را ذکر. در حالی که من بهترین تجربه ندارد (بیش از حد بسیاری از گردشگران), این شهرستان باید انجام است. بین گوندولا و قایق های عمومی, راه خود را در کانالها به برخی از رمانتیک ترین سایت های اروپا خواهید یافت.

توصیه می کنیم گذراندن حداقل دو روز در ونیز قبل از حرکت قطار به مقصد بعدی خود.

بلیط میلان به ونیز

بلیط های پادوا به ونیز

بلیط بولونیا به ونیز

بلیط های رم به ونیز

 

A Stop In Venice

 

سفر قطار اروپا برای مبتدیان متوقف شود 7: وین

در اینجا ما در حال خروج از مسیر بسیاری سفر و عنوان کمی از راه. این دلیل خوبی دارد, گرچه, به عنوان کشورهای اروپایی بیشتر در مرکز واقع شده هرگز نباید نادیده گرفته می شود. این که عطر و طعم و استعداد از غرب با برخی از تفاوت های قابل توجه. در وین, این به معنی خشمگین شدن است فرهنگ قهوه و قیمت پایین. چه بیشتر می تواند شما می خواهید?

ما توصیه می کنیم حداقل دو روز در وین قبل از حرکت.

بلیط های سالزبورگ به وین

بلیط های مونیخ به وین

بلیط های Graz به وین

بلیط پراگ به وین

 

Europe Train Trip to Vienna in the winter

 

متوقف کردن 8: پراگ

این شهر هزار ساله به شهر قدیمی خود مشهور است. هنگامی که شما بازدید, فراموش نکنید که برای متوقف کردن در ساعت نجوم قبل از رفتن به دیدن عیسی نوزادان. اگر شما علاقه مند در تاریخ, محله یهودی نشین قدیمی یهودیان هنوز هم خرس نشانه های سکونت اجباری. در حالی که امروزه در منطقه به طور گسترده بازسازی شده است, شما هنوز هم می تواند شش کنیسه آن بازدید.

ما توصیه می کنیم حداقل 3 روز در پراگ بمانید تا در شهر کاوش کنید.

بلیط های نورنبرگ به پراگ

بلیط های مونیخ به پراگ

بلیط های برلین به پراگ

بلیط وین به پراگ

 

Train trip to Prague

 

سفر قطار اروپا برای مبتدیان متوقف شود 9: برلین

به عهد به تولد دوباره, امروز برلین توپی از ران فرهنگ آلمانی است. این که آیا شما سعی در بازدید از یک نوار hipster یا آن را دارید موزه هنر مبدل به عنوان یک رستوران, برلین است که در آن شما می خواهید به. بارهای از همه چیز برای انجام در اینجا وجود دارد, از جمله سفر به بقایای دیوار برلین. البته, همه موزه های سنتی و گالری نیز وجود دارد.

ما توصیه می کنیم حداقل سه روز در اینجا برای لذت بردن از تمام برلین را ارائه کرده است.

بلیط فرانکفورت به برلین

بلیط لایپزیگ به برلین

بلیط هانوفر به برلین

بلیط هامبورگ به برلین

 

Europe Train Trip to Berlin

 

متوقف کردن 10: آمستردام

شما کانال در ونیز دیده ام, اما هیچ چیز می تواند شما را برای شسته و رفته آماده, شهرستان منظم از آمستردام. پایتخت هلند خانه را به قایق و دوچرخه به جای اتومبیل است, و شما به راحتی می توانید تمام وقت خود را در اینجا صرف gawping در معماری.

ما به شما توصیه می کنیم سفر به آمستردام حداقل برای سه روز اینجا, هر چند شما بهتر است با چهار یا پنج انجام.

 

Amsterdam house on canals

 

شما آن را داشته. از لندن به آمستردام و همه جا در میان, این بهترین راهنمای برای مبتدیان اروپا سفر با قطار است. در آمستردام, شما می توانید با استفاده از بازگشت به لندن ذخیره یک قطار, یا راست خانه سر از هلند.

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “سفر قطار نهایی اروپا برای مبتدیان” بر روی سایت شما? شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و ما اعتبار بدهد با لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Feurope-train-trip-beginners٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات فرود مسیر قطار ما را هدایت.
  • در لینک زیر, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- این لینک برای انگلیسی مسیرهای صفحات فرود, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, و می توانید زبان اصلی را جایگزین زبان های fr یا tr و زبان های دیگر کنید.