زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 30/04/2021)

سفر سفر ناب است برای سفر به اروپا با قطار. این است که به سرعت تبدیل شدن به ترجیح سفر سازگار با محیط زیست روش. مسافرت رفتن, در اصل, نه تنها افق دید ما گسترش اما دیدگاه ما گسترش. فکر می کنم از سنت. کلمات پرکار آگوستین, "جهان یک کتاب است و کسانی که سفر نمی, به عنوان خوانده شده تنها یک صفحه ".

در این تکنولوژی زرنگ و دانا, اتصال عصر دیجیتال سریع و خشمگین است. با تمام منافع خود را, ما از دست دادن ارتباط با ترین بخش مهمی از سفر و زندگی, از لحظه حال حاضر. قطار سفر از طریق اروپا الهام بخش, راحت و رمانتیک هستند.

برای کسانی از ما که در یک کشور زندگی می کنند که در آن سفر با قطار برجسته است, می توان آن را یک ماجرای مرموز. یکی دیگر از جوشیدن بزرگ از سفر با قطار در اروپا این است که, فرودگاه بر خلاف, ایستگاه های قطار اروپایی درست در وسط از شهرهای واقع. این کاهش هزینه های غیر ضروری از بودجه سفر ریز تنظیم ما.

با انتخاب یک قطار را از طریق اروپا, ما در حال انتخاب یک وسیله سفر که نه تنها ما را درگیر اما به ما اجازه خیلی بیشتر از ما معمولا ببینید. یکی از این مسیریابی باز می شود تا دوازده برجسته اروپایی و در مورد انجام 3 هفته. خوانده شده در برای پیدا کردن چگونه به سفر اروپا نکات برجسته با قطار در 3 هفته.

 

نکات برجسته اروپا توسط روز آموزش 1: وین, اتریش

قطار از طریق سفر در اروپا در وین آغاز می شود, شهرستان پایتخت اتریش. دو روز با شکوه از در انتظار ماجراجویی. streetscapes سبک باروک و قصر شاهی مجموعه ای از تن به نمایش گذاشتن هنری, معماری, فرهنگی, و شاهکارهای موسیقی. این در کنار فرهنگ قهوه خانه غبطه می خوردند و صحنه های پر جنب و جوش طراحی.

mumok است که باید انجام دهید زمانی که در وین. این است که برای آن آوانگارد شناخته شده و گاهی اوقات تکان دهنده آفرینش های هنری, که عبارتند از آثار پابلو پیکاسو و اندی وارهول. این مجموعه در تمامیت خود را متشکل از تقریبا 10,000 لذت های هنری.

Salzburg تا قطار وین

مونیخ به قطار وین

گراتس به قطار وین

پراگ به قطار وین

وین یک توقف در خود اروپا نکات برجسته با قطار است

 

روز 2: سالزبورگ, اتریش

قطار خود را از طریق اروپا همچنان, گذراندن یک روز در شهرستان Salzburg اتریش. این در مرز آلمان است و دارای مناظر تماشایی از رشته کوه های آلپ شرقی. این سالزبورگ به شهرت است که یک شهر داستان کتاب که یک بار به خانه برای بزرگترین آهنگساز در جهان بود, موتزارت.

تپه زنده در Salzburg در فاصله. آن را یک بار به عنوان محل فیلمبرداری برای بسیار تحسین استفاده شد, “صدای موسیقی” و احساس محسوس آفرینش هنری وجود دارد. همچنین دودی یک آرامش آرام.

مونیخ به سالزبورگ قطار

وین به قطار سالزبورگ

گراتس به قطار سالزبورگ

Linz به قطار سالزبورگ

سالزبورگ, اتریش

 

نکات برجسته اروپا روزها 3: مونیخ, آلمان

دو توقف بعدی در یک قطار را از طریق اروپا هستند مونیخ و اشتوتگارت در آلمان. این امر می تواند بهترین به صرف یک روز در هر یک از این مقصدهای مشهور.

مونیخ و میراث باواریایی آن جایی است که آبجو و سنت آبجو بخشی جدایی ناپذیر از فرهنگ آنها را تشکیل داده است, برای قرن ها تقریبا هفت. جشن اکتبر است در بالای لیست در مونیخ. این است که توسط میلیونها نفر از مردم جشن که سفر از سراسر جهان, به شریک شدن در جشن.

دوسلدورف به قطار مونیخ

درسدن به قطار مونیخ

نورنبرگ به قطار مونیخ

بن به قطار مونیخ

مشاهده مونیخ در نکات برجسته اروپایی خود را با قطار

 

روز 4: اشتوتگارت, آلمان

اشتوتگارت دارای یک احساس زیبا, که در آن ماشین ها و رستوران ها فانتزی سریع ایجاد یک محیط زندگی مدرن است اما بیشتر به Stuttgart از مدرن وجود دارد. اشتوتگارت است میخانه شراب و قفسه سینه مهره سایه دار باغ آبجو که نشان می دهد گذاشته پشت, پا زدن پای خود را حرکت صعودی.

نورنبرگ به Stuttgart قطار

مونیخ به Stuttgart قطار

فرانکفورت به Stuttgart

هایدلبرگ به Stuttgart قطار

 

 

نکات برجسته اروپا روزها 5: استراسبورگ, فرانسه

رقص تماس در قطار, آن را خاموش به فرانسه! صرف یک روز در استراسبورگ.

استراسبورگ تعادل بین گذشته قرون وسطی و آینده مترقی. کلیسای جامع گوتیک آن است تعجب معماری و رومینگ در کوچه های پیچیده شهر قدیمی و لذت بردن از غذای میخانه توصیه می شود.

پاریس به قطار استراسبورگ

لوکزامبورگ به قطار استراسبورگ

نانسی به قطار استراسبورگ

دیژون به قطار استراسبورگ

استراسبورگ است در نکات برجسته اروپا با قطار

 

روزها 6 – 8: پاریس, فرانسه

پاریس نیاز چندانی به معرفی با معماری نمادین آن از جمله برج ایفل, تاق پیروزی, و کلیسای جامع نوتردام. کلمه پاریس مترادف با سبک و دلیل خوب است. انتظار غذاهای در سطح جهانی, خريد كردن, و گالری است که یک منبع بی پایان از الهام و سعادت. بهترین سفرهای قطار در اروپا همیشه دارای این شهرستان مشهور.

آمستردام به قطار پاریس

لندن به قطار پاریس

Rotterdam به قطار پاریس

بروکسل به قطار پاریس

برج ایفل پاریس, فرانسه

 

نکات برجسته اروپا روزها 9 & 10: بروکسل, بلژیک

هنگامی که پاریس با عشق برابر ارایه, صرف دو روز آینده در بروکسل, قبل از پا قطار بعدی. دو روز در بروکسل خواهد از هنر نمای دکو و شامل دیدن از مربع کاخ بزرگ. آن را در قلب شهرستان واقع شده است, که در آن 17هفتم قرن گذشته می آید به زندگی.

لوکزامبورگ به قطار بروکسل

آنتورپ به قطار بروکسل

آمستردام به قطار بروکسل

پاریس به قطار بروکسل

رنگارنگ بروکسل, بلژیک

 

روزها 11 – 13: آمستردام, هلند

آمستردام است که در آن به کروز همراه کانال تاریخی, که امری عادی است, و قدم زدن از طریق موزه ها و مغازههای پرنعمت پر. قابل شرب, ناهار خوری, و صحنه های جذاب و سرگرم کننده را طراحی کنید. آمستردام یک شهرستان از تعجب است و خانه به موزه ون گوگ نیز به عنوان یک میزبان از گنجینه های دیگر بر روی صفحه نمایش است.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

آمستردام, هلند

 

نکات برجسته اروپا روزها 14 – 17: برمن & برلین, آلمان

سر به آلمان و صرف پنج روز در قطار را از طریق اروپا در برمن, برلین, و Dresden. یک روز برمن (در تصویر زیر), بازدید از موزه ها و بسیاری از آن ها و گالری های مانند موزه خارج از کشور برمن. این شهرستان بندر است, برمرهافن است که در آن برای لذت بردن از غذاهای دریایی تازه و در مورد سابقه بندر شگفت انگیز یاد بگیرند.

برلین از سه روز از غوطه وری نیاز. برلین به بودن شهرت دارد “شهری که هرگز نمی خوابد”. امکان استفاده از طراوت و چالاکی آن! شب برای عیاشی و روز برای حرفه های فرهنگی هستند.

فرانکفورت به قطار برلین

لایپزیگ به قطار برلین

Hanover به قطار برلین

هامبورگ به قطار برلین

 

برمن و برلین, آلمان

 

روز 18: درسدن, آلمان

درسدن تنها نیاز به یک روز, مارول به عنوان بزرگ گنبد و ورسای الهام گرفته Zwinger خانه های کاخ موزه های آن آن. شهر در تاسیس شد 1743 و حال پس از جنگ جهانی به بازسازی شود 2. فلورانس خستگی شدیدی را از البه’ به لطف موقعیت روستایی آن.

برلین به قطار درسدن

Hanover به قطار درسدن

پوتسدام به قطار درسدن

نورنبرگ به قطار درسدن

درسدن, آلمان توقف در طول اروپایی نکات برجسته با قطار

 

نکات برجسته اروپا روزها 19 – 21: پراگ, جمهوری چک

سفر با قطار در اروپا به پایان می رسد در پراگ, پس از یک گردباد از تعجب. پراگ شهرستان از مناره است و اغلب به زیبایی پاریس در مقایسه. آن را نیز به عنوان خانه را به بهترین آبجو در اروپا توصیف. لذت بردن از منظره از یک 14هفتم پل سنگی قرن, یک قلعه بالای تپه, و یک رودخانه تنبل. این راه مناسب برای پایان دادن به سفر با قطار در اروپا است.

نورنبرگ به قطار پراگ

مونیخ به قطار پراگ

برلین به قطار پراگ

وین به قطار پراگ

پراگ, جمهوری چک

 

بهترین سفرهای قطار در اروپا حاصل کنید که شما راحت هستند خواهد شد و استراحت. قدردانی از مناظر در طول راه, ایمنی سفر با قطار, و فشردن در مکانهای دیدنی که ممکن است. هیچ راه بهتری به سفر وجود دارد. کتاب با نجات یک قطار امروز!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “نکات برجسته اروپا با قطار در 3 هفته” بر روی سایت شما? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Feuropean-highlights-by-train٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml, و شما می توانید تغییر / TR به / د یا / ES بیشتر و زبان.