زمان خواندن: 4 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 24/12/2020)

شما ممکن است آن را در اطراف شنیده, اما هرگز باور نکردی.

صحبت های غذایی خوشمزه قطار, خیلی دور از حقیقت نیستند - شما در واقع می توانید از هر لقمه وعده غذایی قطار خود لذت ببرید! پسران و دختران, راه آهن سرو غذا خوب است یک افسانه نیست - آنها واقعی هستند, و ما در مورد به شما بگویم که چگونه واقعی هستید (و که در آن برای پیدا کردن آن).

را فراموش کرده ام غذا هواپیما چرا که یک بار شما سعی می کنید از غذاهای از این 3 رستوران قطارهای اروپایی, شما به معنای واقعی از راه آهن سرو غذا خوب می دانم. یا, بهتر است - مواد غذایی خوشمزه.

 

1ST انتخاب برای راه آهن خدمت به مواد غذایی خوب – راه آهن آلمان

باور کنید یا نه اما قطارهای ICE Deutsche Bahn اکنون در حال خدمت به یکی از متنوع ترین منوهای روی هواپیما در اروپا هستند. مسافران در این قطار برای لذت بردن از تسلط هورست Lichter, آشپز مشهور, ارائه کننده, و نویسنده کتاب آشپزی که اپراتور Deutsche Bahn در آن همکاری کرد 2014. به عنوان بخشی از مبارزات یک ساله اش, Lichter معرفی 12 ایده های دستور العمل جدید در سراسر بیش از 250 خدمات پذیرایی. این کمپین به نام «طعم و کشف آلمان,و آن همه چیز را در زندگی خود را شما می خواهید در حال حاضر. دیگر نکته مهم در مورد این کمپین علت دیگر آن است. برای مثال, ده سنت از هر وعده غذا بروید برای خدمت حمایت و حفاظت از جنگل آلمان مناطق! چه یک راه عالی برای ادغام جمع آوری اعانه و غذا لذت, درست?

صحبت از غذا افسانه, این همش نیست. پارسال, دویچه بان این فرصت را به داد 7 وبلاگ نویسان مواد غذایی به ارائه وعده غذایی خود را از انتخاب به منوی پردازنده. علاوه بر این, هر دو ماه بین آوریل 2017 و مارس 2018, انتخاب است که با همه چیز، از به روز رسانی وگان و گیاهی ظروف به آنهایی که فصلی. خراشیده? ما بودیم, هم! راه آهن سرو غذا خوب قطعا با شروع راه آهن آلمان.

بلیط قطار فرانکفورت به هامبورگ

بلیط قطار بروکسل به هامبورگ

بلیط قطار وین به هامبورگ

بلیط قطار به کلن به هامبورگ

 

دویچه بان اولین نامزد ما برای راه آهن خدمت خوب غذا است

 

2دوم انتخاب برای راه آهن خدمت به مواد غذایی خوب – یورواستار

مسافران کسب و کار برتر یورواستار مطمئن لذت بردن از یک درمان پنج ستاره از هر لحاظ. این سرویس مرزی غذایی فصلی در همکاری ایجاد با هیچ یک دیگر از مدیر آشپزی ریموند بلانک! بنیانگذار براسری بلان, هر دو, و حامی آشپز دو رستوران ستاره Michelin, بلان شوید که غذا فراتر از مقایسه باعث می شود. همه چیز آلی و منابع از کشاورزان است. به علاوه, تمام وعده های غذایی رایگان از محصولات اصلاح شده ژنتیکی هستند و ترکیب غذاهای بریتانیا و فرانسه. بلان همکاری با هر یک از در یورواستار 3 آشپزخانه به طراحی وعده های غذایی فراموش نشدنی.

یورواستار است با نگه داشتن روند غذا, بنابراین همه چیز گلوتن و بدون لبنی است اگر مسافر تا سفارش. همان که برای صفحات وگان و گیاهی, بیش از حد و این تنها یکی از راه آهن ما خدمت به مواد غذایی خوب در یک تونل!

توجه داشته باشید: تنها سناریو که در آن وسواس گرفتن یک عکس از مواد غذایی خود را قابل قبول است در این قطار. شما به ام درخشش نمایش مشخصات عمومی خود با دستور العمل های بلان!

آمستردام به قطار لندن

قطار لیون به لندن یورواستار لندن

پاریس به قطار لندن

آنتورپ به قطار لندن

 

 

آخرین در لیست ما است – راه آهن بزرگ غربی

هر کس, حرکت – به این دلیل که راه آهن غربی بزرگ (GWR) راه آهن سرو غذا خوب است! GWR در درجه اول با آشپز و رستوران میچ تانکس همکاری برای طراحی منوهای شگفت خوشمزه برای آن لندن - مسافران به Penzance. مواد غذایی آنها مورد استفاده قرار گرفت به صورت محلی منابع, با آشپزهای حرفه ای آن را آماده در هیئت مدیره. ولی, داستان به اینجا ختم نمی. پارسال, GWR ماشین غذاخوری پولمن خود را افتتاح کرد, یا همانطور که دوست دارند آن را "یکی از رازهای نگهداری شده بریتانیا" بنامند. این خودرو دارای منوی کاملاً جدیدی با سایر امتیازات است. به عنوان نمایندگان GWR توضیح, "ماشین پولمن وعده داده تا شما را به روز از سفر با قطار لوکس; با صندلی مخمل خواب دار, سفره های سفید ترد, و خدمات نقره ای از تیم دوستانه ما. "

 

GWR راه آهن خدمت خوب غذا

 

هر کس سزاوار راه آهن خدمت به مواد غذایی خوب و در حال حاضر که شما می دانید که آموزش به کتاب, همه چیز را آسان تر. انتخاب کنید نجات یک قطار برای یک بلیط قطار و شروع به لذت بردن از زندگی غذای خوب خود را امروز!

آیا شما می خواهید به جاسازی پست وبلاگ ما بر روی سایت شما, شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و فقط به ما یک اعتباری با یک لینک به این پست وبلاگ را, و یا شما اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feuropean-railways-serving-good-food%2F%3Flang%3Dfa - (به پایین بروید تا کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/zh-CN_routes_sitemap.xml, و شما می توانید / ZH-CN تغییر به / FR یا / آن بیشتر و زبان.