زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 01/04/2021)

در سراسر جهان, نکته در مورد پیامدها و روشهای بسیار متفاوتی دارد, مثلا: اوج گرفتن در آفریقای جنوبی الزامی است, همانطور که در ایالات متحده آمریکا. از شما انتظار می رود که یک نوک بین آن باقی بماند 15 و 25% در آمریکا, و اگر شما این کار را نکنید ، ممکن است یک خدمتکار بی تحرک تعقیب شوید. اما در مورد اروپا چیست? لوایح بسیاری در اروپا شامل نکات است, با این حال, این متفاوت است از کشور به کشور دیگر. دانستن روشهای خاص نوک در کشور مقصد شما از سردرگمی و احساسات منفی احتمالی جلوگیری می کند. بنابراین ، برای راهنمای نهایی برای اوج گرفتن در اروپا بخوانید!

  • قطار حمل و نقل است سازگار با محیط زیست راه برای سفر. این مقاله نوشته شده است تا در مورد سفر با قطار آموزش های ذخیره یک قطار, ارزان ترین وب سایت بلیط قطار در جهان.

 

راهنمای نهایی برای سرویس در اروپا توسط سرویس

نکته مهم در اروپا بسته به نوع خدمتی که دریافت می کنید متفاوت است. مثلا, از شما انتظار می رود یک پیشخدمت را در یک رستوران پنج ستاره و به صورت متفاوت به سرور پشت پیشخوان نوک بزنید. در بعضی مواقع انتظار نمی رود بارمن ها, جایی که رانندگان تاکسی. با استفاده از اختیار خود, و سخاوت همیشه راه خوبی برای تصمیم گیری در مورد نکته درست است. همچنین, اکثر مکان ها به شما نیاز دارند که به صورت نقدی نوک کنید, بنابراین مطمئن باشید که همیشه چند یادداشت یورو را بر روی خود حمل کنید.

بلیط میلان به رم

بلیط های فلورانس به رم

بلیط پیزا به رم

بلیط های ناپل به رم

 

Tipping In Europe restaurants

 

نکته در رستوران ها

هر شرایطی که غذا یا نوشیدنی به سفره آورده شود ، معمولاً نیاز به یک نکته دارد. مقدار آن بستگی به نوع ناهار خوری شما دارد که از آن لذت می برید. روش استاندارد برای نوک در اروپا این است که اگر یک دور نوشیدنی اما هیچ غذایی سفارش داده نشود ، یک یا دو قبضه یورو در بالای مبلغ قبض قرار دهید.. وعده های غذایی کامل در یک محیط تحصن متفاوت است. در این مورد, چند یورو برای هر نفر معمولا کافی است. رستوران های پنج ستاره در سراسر اروپا معمولاً انعام را در صورتحساب خود درج می کنند. حتماً این موضوع را بررسی کنید زیرا نیازی به ترک نکته اضافی نیست مگر اینکه واقعاً از خدمات خود لذت برده باشید. خدمات عالی گاهی نیاز به نکته اضافی دارد, بنابراین در این موارد, شما ممکن است همه راه را به بالا بروید 15%.

بلیط های آمستردام به پاریس

بلیط های لندن به پاریس

بلیط های روتردام به پاریس

بلیط بروکسل به پاریس

 

میخانه ها

بیشتر میخانه ها یا کافه ها در سراسر قاره به هیچ وجه انتظار نکاتی را ندارند. حقوق بازنشسته ها حقوق می گیرند, و در حالی که به احتمال زیاد چند سکه در شیشه نوک قدردانی خواهد شد, این ضروری نیست. اگر شما نکته, دوباره به یاد داشته باشید که فقط از پول نقد استفاده کنید, یا اسکناس یا سکه. در صورتی که در انتهای شل هستید اینجا لیستی از لیست قرار دارد 5 بهترین میله با موسیقی زنده در اروپا.

بلیط بروکسل به آمستردام

بلیط های لندن به آمستردام

بلیط های برلین به آمستردام

بلیط پاریس به آمستردام

 

 

سبک و اسپا

بسیاری از افراد می خواهند مدل موی جدید و تازه ای بدست آورند, یا یک ماساژ آرامش بخش در حالی که در تعطیلات است. خوشبختانه در سراسر اروپا آبگرم و آرایشگر پیدا خواهید کرد, اغلب در تقریباً در هر شهر. نکته, در هر دو مورد, معمولاً حدود ده درصد است. اگر از خدمتی که دریافت کرده اید بسیار خوشحال هستید, ممکن است به همان اندازه بالا بروید 15%.

بلیط های نورنبرگ به پراگ

بلیط های مونیخ به پراگ

بلیط های برلین به پراگ

بلیط وین به پراگ

 

Stylists And Spa's

 

هتل ها

هتل ها وقتی سوال در مورد اوج گرفتن در اروپا است ، یک پرس و جو مکرر است. به عنوان یک قاعده کلی, همیشه باید از دستورالعمل های یک یورو پیروی کند. این اساساً بیانگر این است که شما یک یورو در نکات برای هر سرویس ارائه می دهید. اگر یک بالگرد یا باربری کیف های شما را حمل می کند, سپس یک یورو در هر کیسه کافی است. تمیز کردن خانه باید یورو در روز دریافت کند. راهنمایی دربان شما به صلاحدید شماست, اما بستگی به سطح خدمتی که دریافت کرده اید بستگی دارد. اگر آنها بالاتر و فراتر از آن رفته اند ، ممکن است اقامت شما به یاد ماندنی و لذت بخش باشد, پس از آن یک نکته از پنج تا ده یورو یا حتی بیشتر از آن مناسب است.

بلیط فرانکفورت به برلین

بلیط لایپزیگ به برلین

بلیط هانوفر به برلین

بلیط هامبورگ به برلین

 

چه چیزی به نکته تاکسی و حمل و نقل

تاکسی ها و Ubers بخش داخلی در اطراف اروپا هستند. هنگام انتخاب چه نکته ای, بهتر است نحوه پرداخت راننده را در نظر داشته باشید. بطور کلی, گرچه, نوک دو یورو برای تاکسی کوتاه یا Uber سواری مناسب است. برنامه هایی مانند Uber به شما امکان می دهد تا راننده را به صورت الکترونیکی نوک بزنید, در حالی که تاکسی های اندازه گیری نیاز به پول نقد دارند. اوج گرفتن در اروپا در هنگام مسافرت تقریباً شبیه به اوج رفتن در کافه یا رستوران است. به خاطر داشته باشید که همیشه لازم نیست, اما اغلب قدردانی می شود. بلیط قطار خود را رزرو کنید برای شما سفر اروپا ساده و آسان با وب سایت ارزانترین بلیط قطار در جهان است.

بلیط میلان به ونیز

بلیط های پادوا به ونیز

بلیط بولونیا به ونیز

بلیط های رم به ونیز

 

Ultimate Guide To Tipping In Europe

 

راهنمای نهایی برای اوج گرفتن اروپا در کشور

بیشتر کشورها در مورد نوسانات در اروپا از همان دستورالعمل های عمومی پیروی می کنند. البته, همیشه باید مقصد مورد نظر را تحقیق کنید قبل از سفر به منظور اطمینان از به روز بودن کامل خود اطمینان حاصل کنید. سفر با قطار اغلب می تواند شما را از طریق چندین کشور همزمان ببرد, بنابراین مطمئناً دقیقاً کاری که باید انجام شود در هر یک از آنها همیشه مفید است. برخی از کشورها از نظر قوانین با همتایان خود ایستادگی می کنند, با این حال.

ایسلند و اسکاندیناوی

این که آیا این بازگشتی به سرچشمه آنها وایکینگ ها است یا فقط ادب ساده است, این کشورها ترجیح می دهند به هیچ وجه نوک تیز نکنید. اکثر رستوران ها و خدمات نکته ای را در لایحه درج می کنند. هنوز هم مناسب است که صورتحساب را به جای راهنمایی یا از طریق پول نقد یا کارت اعتباری ، تا نزدیکترین یورو جمع کنید.

 

یونان و قبرس

یونانی ها همه کارها را کمی متفاوت انجام می دهند, و نکته مهم نیز از این قاعده مستثنی نیست. صورتحساب های بزرگتر به نکات کوچکتر نیاز دارند و صورتحساب های کوچکتر به نکات بزرگتر نیاز دارند.

 

اتریش

ترک حداقل یک 5% نکته, به صورت نقدی برای سرورها, حتی اگر صورت حساب شامل انعام باشد. پول نقد همیشه در اکثر کشورهای اروپایی پادشاه است, و اتریش فرقی ندارد.

بلیط های سالزبورگ به وین

بلیط های مونیخ به وین

بلیط های Graz به وین

بلیط پراگ به وین

 

نکته در ایرلند و اسکاتلند چیست

به خاطر دوستی آنها شناخته شده اند, هر دو این ملت ها کیف های شما را با خوشحالی حمل می کنند. اوج گرفتن مسافر چمدان ضروری نیست, و معمولاً انتظار نمی رود. بخشنده بودن و گفتن با تشکر از شما مودبانه است, با این حال, انتظار می رود. اگر مایل هستید در آینده همان سرویس را از طریق درگاه خود دریافت کنید, حتماً آنها را مثبت تصدیق کنید.

 

Tipping In Europe bars

 

چه نکته ای در اروپا – بریتانیا

بسیاری از مردم انگلیس سعی کرده اند تا به گردشگران توضیح دهند که اوضاع خانه داری واقعا لازم نیست. وقتی نوبت به اروپا می رسد, این یکی از قاطع ترین قوانین است. نکته ای در اتاق هتل خود نگذارید, آن را به احتمال زیاد در میز جلو به عنوان از دست داده تحویل داده خواهد شد پول. Bartenders همچنین انتظار نکاتی را ندارد, و نوک زدن آنها را می توان بر آنها اخم کرد. به هر معنی, دوستانه باشید و بارمن خود را تصدیق کنید. اگر یکی وجود دارد چند سکه را درون شیشه نوک قرار دهید. اگر نه, و نه نوک را از معادله خارج کنید.

بلیط های آمستردام به لندن

بلیط پاریس به لندن

بلیط های برلین به لندن

بلیط بروکسل به لندن

 

گردآوری تمام اطلاعات مربوط به اوج گرفتن در اروپا

بهترین توصیه برای اوج گرفتن در اروپا انجام کارهای خانه است. همه چیز را در مورد کشور بخوانید, یا کشورهایی که قصد بازدید از آنها را دارید. یادت باشد سفرهای قطار اغلب شما را از طریق تعدادی از کشورها طی می کند که ممکن است بتوانید جلوی آن را بگیرید. همیشه پول نقد بیاورید, هر دو سکه, و چند یادداشت برای گرفتن نکته به صورت نقدی. اگر از خط مشی مطمئن نیستید, به قانون ده درصدی رستورانها پایبند باشید, و قانون یک یورو برای هر چیز دیگری.

 

یاد آوردن, ما دوست داریم که در مورد سفر به شما آموزش دهیم, بنابراین وقتی زمان مناسب است و تصمیم می گیرید سفر کنید, به یاد داشته باشید که قطار سفر تخصص ما است و را انتخاب کنید ذخیره یک قطار, ما دوست داریم به شما کمک کنیم تا از سفر خود لذت ببرید!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “راهنمای نهایی برای اوج گرفتن در اروپا” بر روی سایت شما? شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و ما اعتبار بدهد با لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/guide-tipping-europe/?lang=fa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات فرود مسیر قطار ما را هدایت.
  • در لینک زیر, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- این لینک برای انگلیسی مسیرهای صفحات فرود, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و می توانید زبان های مورد نظر خود را به fr یا tr و بیشتر تغییر دهید.