زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 29/10/2021)

ایتالیا یکی از مهمترین و محبوب است مقصدهای توریستی در جهان. مردم گله به این کشور برای مواد غذایی فوق العاده, فرهنگ, و تاریخ غنی. در حقیقت, شما حتی نمی باید برای بازدید از شهرستانها بزرگتر به تجربه حلقههای ایتالیا. یک مثال خوب است این کشش اغوا کننده از است ریویرای ایتالیا شناخته شده به عنوان پنج زمین. این هست یک مقصد محبوب برای افرادی که می خواهند برای لذت بردن از خط ساحلی دریای مدیترانه و قطع اتصال از سرعت پر تنش از زندگی مدرن. در حالی که بسیاری از شهرها و روستاها جدا شده وجود دارد در سواحل ایتالیا, شهرهای پنج Terre به مراتب بیشتر محبوب هستند. با توجه به علاقه ای به این مقصد فوق العاده, ذخیره یک قطار راهنمای سریع در مورد چگونگی دیدن Cinque Terre با قطار را گردآوری کرده است.

 

چرا برو با قطار?

بسیاری از گردشگران که پنج Terre بازدید کرده اند ممکن است تعجب کند که چرا یک قطار بهترین گزینه است. اجاره ماشین و رانندگی به این منطقه صلح آمیز برای تلفن های موبایل بهتر, درست? اشتباه. برای درک دلیل این امر ممکن نیست, ضروری است که بدانید آنچه باعث می شود تا پنج Terre. پنج Terre در درجه اول از پنج روستاهای ماهیگیری ساخته شده, از این رو نام (پنج زمین). این روستاها ورنزا, کورنیگلیا, اطلاعات Manarola, ریوماگیوره, و Monterosso است دریای. آنها در اصل پنج قلعه با جوامع کوچک در اطراف آنها بودند. زنده ماندن, این روستا در ماهیگیری و پرورش شرکت کردند. روستاها شد, تا همین اواخر, متصل شده توسط مسیرهای پیاده روی و تنها در دسترس بود توسط راه آهن یا دریا.

این روستاها دیگر به تنهایی به عنوان آنها سال پیش. با این حال, آنها هنوز هم حفظ احساس از راه دور که بسیاری از لذت بردن از. جاده ها منجر به برخی از روستاهای در حال حاضر, اما آنها بسیار باریک است و می تواند یک سفر خطرناک برای کسانی که به جاده های جدید می. اگر شما در رسیدن به روستاها با ماشین, شما نمی قادر خواهد بود به سفر بین آنها را با ماشین. برای جلوگیری از هر گونه خطر و ناراحتی, بهتر است به بازدید از روستاهای با بیشترین سیستم مناسب از قطار حمل و نقل.

 

چه کاری می توانید از پنج Terre قطار خط انتظار?

خط قطار پنج Terre دارای شش توقف. منظور از این توقف لاسپتسیا است (مرکز حمل و نقل مرکزی در منطقه), ریوماگیوره, اطلاعات Manarola, کورنیگلیا, ورنزا, Monterosso است, و سپس در نهایت لوانتو، لیگوریا. این سفرها نسبتا کوتاه هستند و که زمان زیادی را ندارد. سفر از لاسپتسیا به Riomaggiore طول می کشد حدود 10 دقایق. سفرهای بین شهرهای پنج Terre حدود 5 دقیقه در هر. این قطار از طریق تونل تاریک که قدمت آن به سال 1870s. این یک تجربه هیجان انگیز از رفتن را از طریق تاریک و سپس به طور ناگهانی از دیدن روشنایی است و نمایش خیره کننده مدیترانه.

این قطار به عنوان مکرر نیست عنوان انتظار می رود با توجه به فاصله کوتاه بین مقصدهای. آنها معمولا یک بار در هر ساعت اجرا, اما این را می از زمان به زمان تغییر کند. با این حال, همیشه بهترین درخواست است اطلاعات سفر اضافی در هنگام خرید بلیط خود را. علاوه بر دانستن برنامه و سفر در زمان این مسیر قطار, بسیار مهم به اعتبار بلیط خود را است. ماشین های اعتبار سنجی وجود دارد بر روی سیستم عامل قطار که شما می توانید استفاده کنید. همه شما باید انجام دهید این است اسلاید انتهای باریک بلیط به حافظه دستگاه زرد کوچک و صبر کنید تا مهر.

Arriving Cinque Terre by Train

 

1. راهنمای سریع برای پنج Terre با قطار: ریوماگیوره

ریوماگیوره خواهد شد یا اولین توقف شود (اگر شما از لاسپتسیا رهبری) و یا توقف پنجم (اگر شما از لوانتو، لیگوریا به رهبری). با این حال, به احتمال زیاد برای رفتن به اولین توقف برای بسیاری از بازدیدکنندگان پنج Terre, از آن است که سریع ترین راه برای رسیدن به آنجا است. Riomaggiore بزرگترین از پنج روستا است, و آن را پایتخت غیر رسمی است از دفتر پارک اصلی این است وجود دارد. ساختمان ها همه به دره شیب دار نشسته, تمام راه را به بندر کوچک. صحنه لایه برداری خانه های نقاشی با مداد رنگی زیبا است و در حافظه خود را برای همیشه خواهد ماند. این چشم فوق العاده برای دیدن در غروب آفتاب است, و باید دید زوج هایی که می خواهند لحظه ای خاص را به اشتراک بگذارند.

لاسپتسیا به قطار Riomaggiore

فلورانس به قطار Riomaggiore

مودنا به قطار Riomaggiore

لیورنو به قطار Riomaggiore

Riomaggiore Italy

 

2. اطلاعات Manarola

اطلاعات Manarola یک روستای خرده که به نظر می رسد به نشت را به خط ساحلی پنج Terre در نگاه اول است. توهم از ساختمان های رنگارنگ آبشاری هست یک منظره زیبا. این یک ترکیب کامل از فرهنگ ایتالیایی و طبیعت ناهموار است. هنگامی که شما در نظر دوست داشتنی, شما می توانید این روستا کشف. اطلاعات Manarola دارای یک بندر کوچک است که ویژگی های یک سطح شیب دار قایق و یک سوراخ شنا. این است محل مناسب به شنا و تمرین برخی غواصی صخره. همراه با بندر قایق های ماهیگیری متعدد است که متعلق به ساکنان از Manarola. سنت ابتلا و خوردن ماهی هنوز زنده است و پر رونق را در روستای.

لاسپتسیا به قطار اطلاعات Manarola

Riomaggiore به قطار اطلاعات Manarola

سارتسانا به قطار اطلاعات Manarola

لوانتو، لیگوریا به قطار اطلاعات Manarola

Manarola to Cinque Terre by Train

 

3. راهنمای سریع برای پنج Terre با قطار: کورنیگلیا

هر پنج روستا جذابیت خاصی دارند. Corniglia خاص است از آن است که در اسکله نیست. با این حال, آنچه در آن در سواحل فاقد, آن را بیش از می سازد تا برای با زیبایی منحصر به فرد خود. کورنیگلیا از دور احساس می کند روستاهای دیگر. با این حال, آن ارائه می دهد یک فضای بیشتر آرام و محلی. این روستا است که اغلب برای مسیرهای پیاده روی دشوار خود را نادیده گرفته. بر خلاف روستاهای دیگر که می تواند توسط قایق رسیده, کورنیگلیا روشن است بالای تپه ها و دسترسی به دریا ندارد. تنها راه برای رسیدن به آن است به پیاده روی مسیر پنج Terre یا به سوار قطار شوید. با این حال, توجه داشته باشید آن را به ضروری است که به شما آموزش می هر گونه تلاش دریغ نمی فیزیکی. برای رسیدن به مرکز روستا هنوز هم باید چند پله راه بروید و همه چیز روستای کوچک را مشاهده کنید.

کورنیگلیا دارای دیدگاه خارق العاده که به شما امکان می دهد بیشتر تپه های اطراف و اقیانوس های وسیع را ببینید. کوشک در روستای محل بسیار خوبی برای رفتن و گرفتن را در زیبایی از پنج Terre است. هنگامی که شما انجام این کار شما می توانید طعم روستای پیشنهادات لذت ببرید, از پستو شگفت انگیز برای شراب خوشمزه. Corniglia دارای سابقه ای غنی از ساخت شراب, و اگر شما اندازه کافی خوش شانس به دوست مردم محلی هستند, شما می توانید از طعم و مزه و در مورد شراب خود را یاد بگیرند.

لاسپتسیا به قطار Corniglia

فلورانس به قطار Corniglia

اطلاعات Manarola به قطار Corniglia

شام به قطار Corniglia

 

 

4. ورنزا

ورنزا به عنوان یکی از مهمترین و روستاهای زیبا در نه تنها پنج Terre در نظر گرفته, اما کل کشور ایتالیا. مطمئنا گوهر تاج پنج Terre که باعث می شود بسیاری از سقوط در عشق با سفر. این احساس ظریف تر و سنتی است که روستاهای دیگر فاقد. آن را با غذای استثنایی و مناظر فوق العاده ترکیب کنید, و شما جایی است که حداقل تضمین های دادرسی دیدار دوم از. اطمینان حاصل کنید که برای بازدید از قلعه دوریا که در Vernazza. این شامل یکی از برج های اصلی آخرین که مردم دهه روستا پیش محافظت.

Corniglia به قطار ورنزا

فلورانس به قطار ورنزا

بولونیا به قطار ورنزا

Riomaggiore به قطار ورنزا

Vernazza Coast

 

5. راهنمای سریع برای پنج Terre با قطار: Monterosso است دریای

Monterosso است دریای است که بدون شک ترین توریستی و رفت و آمد مکرر مانند شهر در پنج Terre. این اتومبیل, هتل ها, و سواحل سنگریزه ای مناسب برای گردشگران. اگر شما می خواهید به بازدید از این قسمت شگفت انگیز از ایتالیا, اما ترجیح می دهم پرنیان مدرن تر, پس از آن Monterosso است برای شما. Monterosso است دارای یک تفرجگاه است که مناسب برای زدن شب, و حتی بهتر, آنها ناهار خوری خوب است که هر کسی لذت بردن از غذاهای دریایی.

رم به قطار ورزشگاه تیوولی

ورزشگاه تیوولی به قطار رم

پروجا به قطار ورزشگاه تیوولی

ارویهتو به قطار ورزشگاه تیوولی

Monterosso Al Mare Sea

 

همانطور که می بینید, پنج Terre تا حد زیادی به بازدید کنندگان ارائه می دهند که می خواهند به تجربه یک تجربه منحصر به فرد ایتالیایی. این پنج روستا منحصر به فرد که وعده یک تجربه فراموش نشدنی. رزرو بلیط برای قطار خود را و به خودتان اجازه دهید ماجراجویی را تجربه کنید که برخلاف سایر موارد نیست.

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “راهنمای سریع: چگونه به سفر پنج Terre با قطار” بر روی سایت شما? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Fguide-travel-cinque-terre-train٪2F٪3Flang٪3Dfa – (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید تغییر دهید / د به / FR یا / ES بیشتر و زبان.