زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 03/02/2023)

تعداد فزاینده ای از کشورهای اروپایی در حال ترویج سفر قطار از طریق پروازهای کوتاه مدت هستند. فرانسه, آلمان, انگلستان, سوئیس, و نروژ از جمله کشورهای اروپایی هستند که پروازهای کوتاه مدت را ممنوع کرده اند. این بخشی از تلاش ها برای مبارزه با بحران جهانی آب و هوا است. بدین ترتیب, 2022 به سالی تبدیل شده بود که ریل پروازهای کوتاه مدت در اروپا را متوقف کرد, اول در فرانسه, با بسیاری از کشورهای دیگر برای پیگیری 2023.

  • حمل و نقل ریلی است سازگار با محیط زیست راه برای سفر. این مقاله نوشته شده است تا در مورد سفر با قطار آموزش های ذخیره یک قطار, در ارزان ترین وب سایت بلیط قطار در جهان.

منشأ ممنوعیت پروازهای کوتاه مدت در اروپا

صنعت هوانوردی یکی از منابع اصلی انتشار گازهای گلخانه ای در اروپا است, در حال رشد توسط 29% که در 2019. در حالی که دولت ها سعی کردند با این اعداد مبارزه کنند, واقعیت این است که کمتر از 7% حمل و نقل مسافر توسط قطار انجام می شود. از آن زمان این رقم شگفت انگیز است یک سوم شلوغ ترین پروازهای کوتاه مسافت زیر قطار هستند 6 ساعت ها.

بنابراین, صلح سبز با دولت های برجسته اروپایی برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی متحد شد. تحقیقات اخیر که توسط صلح سبز انجام شده است اعداد برجسته زیر را نشان می دهد: 73 از 250 شلوغ ترین پروازهای کوتاه در اروپا, در کشورهایی مانند سوئیس, و انگلستان, قطارهای جایگزین زیر شش ساعت داشته باشید, و 41 جایگزین مستقیم قطار در شب داشته باشید.

بروکسل به قطار اوترخت

آنتورپ به قطار اوترخت

برلین به قطار اوترخت

پاریس به قطار اوترخت

 

How Rail Ousted Short Haul Flights

 

اروپایی ها از ممنوعیت پروازهای کوتاه مدت حمایت می کنند

ممنوعیت پروازهای کوتاه یک تغییر بزرگ در حمل و نقل منطقه ای و بین المللی اروپا است. در حالی که اکثر اروپایی ها با قطار بین کشورها سفر می کنند و از قطارهای بین شهری استفاده می کنند, گردشگران در سفرهای یورو ممکن است سفر با قطار را چالش برانگیز بدانند. با این وجود, سفر با قطار در آستانه تبدیل شدن به روش اصلی سفر در اروپا است, و مردم محلی همه طرفدار آن هستند.

بررسی اخیر بانک سرمایه گذاری اروپا نشان می دهد که 62% اروپایی ها از ممنوعیت پروازهای کوتاه مدت حمایت می کنند. اکثریت مردم آلمان (63%), فرانسه, و هلند (65%) قطارهای شبانه را ترجیح می دهند. چالشی که شرکت های ریلی اروپایی با آن مواجه هستند فراهم می کند قطارهای خواب و تمام ملزوماتی که خواب راحت را در سفر ممکن می کند. اتحادیه اروپا از این اقدام بسیار حمایت می کند, که اکنون هر کسی می تواند به آن دسترسی داشته باشد صلح سبز نقشه تعاملی اروپا و مسیرهای قطاری که دوست دارند ایجاد یا بهبود یافته را اضافه کنند.

 

Highest Train Bridge In Europe

 

فرانسه اولین جایی است که راه آهن کوتاه شد – پروازهای حمل و نقل

فرانسه اولین کشوری است که پروازهای کوتاه مدت را به طور رسمی ممنوع کرده است. در نتیجه, مسافرانی که پروازهای لوکس را در همه جای فرانسه ترجیح می‌دهند، اکنون باید با قطار سفر کنند. در حالی که سفر با قطار خسته کننده به نظر می رسد, سفر با قطار کمتر از 2.5 ساعت مزایای زیادی دارد. در ابتدا, پروازها در 6 قرار بود مسیرها برای همیشه لغو شوند. با این حال, مسیرهای قطار به فرودگاه باعث می شود مسافران نتوانند در صبح زود به پروازهای بین المللی برسند.

پروازهای کوتاه مدت در سه مسیر زیر در فرانسه فعالیت خود را متوقف خواهند کرد: پاریس – نانت, لیون, و بوردو. بجای, سفر ریلی جایگزین پروازها خواهد شد یک جایگزین عالی وجود دارد 2 ساعت تا پرواز 1 ساعته هواپیما. علاوه بر این, اگر خدمات قطار بین پاریس شارل دوگل و لیون و رن و بین لیون و مارسی بهبود یابد, این مسیرها به سیاست جدید ملحق خواهند شد.

آمستردام به قطار پاریس

لندن به قطار پاریس

Rotterdam به قطار پاریس

بروکسل به قطار پاریس

 

مزایای سفر با قطار

سفر با قطار است سریعترین راه برای سفر در اروپا به لطف مسیرهای ریلی منطقه ای و بین المللی که به خوبی متصل هستند. علاوه بر این, سفر با قطار مزایای زیادی را ارائه می دهد که در سفر با هواپیما نمی توانید از آنها لذت ببرید. اولا, در ایستگاه های قطار, مسافران ملزم به کنترل گذرنامه نیستند, بازرسی امنیتی, و ثبت نام, که باعث صرفه جویی در زمان و دردسر می شود.

در مرحله دوم, هنگام سفر با قطار, می توانید از مناظر زیبایی که از پنجره هواپیما در دسترس نیست لذت ببرید. مثلا, بسیاری از سفرهای قطار در اروپا پنجره‌ای به دیدنی‌ترین دهکده‌ها و دره‌های اروپا می‌دهد, مانند دره لوار. ثالثا, برخلاف هواپیماها, بسیاری از شرکت‌های ریلی وای‌فای رایگان در قطارها ارائه می‌کنند. بنابراین, اگر به سفر تجاری یا اجرایی سفر می کنید, وای فای در کرایه بلیط گنجانده شده است.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

 

 

سفر برون مرزی: راه آهن یا پروازهای کوتاه مدت

هر کسی داستانی درباره آن زمان دارد که سفر یک ساعته به یک کابوس 48 ساعته تبدیل شده است. در حالی که مسافران بیشتر به سفر با هواپیما عادت دارند, سفر برون مرزی با قطار بسیار قابل دسترس تر است, سبزتر, و صرفه جویی قابل توجهی در زمان و پول. علاوه بر این, بیشتر مسافران راه آهن از این واقعیت که قطارهای سریع السیر هستند بی خبرند, مانند TGV فرانسه, هستند 40 چند دقیقه سریعتر و ارزانتر از هواپیما.

برای مثال, راه آهن ICE آلمان می تواند شما را در کمتر از زمان از بروکسل به کلن برساند 5 ساعت ها. علاوه بر این, می توانید یک توقف در پاریس در مسیر کلن اضافه کنید, دوباره از طریق یک قطار سریع السیر. برعکس, اگر با هواپیما سفر می کنید, برای جمع آوری چمدان به زمان بیشتری نیاز دارد, و خطر تاخیر فرودگاه و پرواز, در حالی که قطارها در سراسر اروپا وقت شناس هستند. بدین ترتیب, سفرهای ریلی برون مرزی در اروپا ایده آل است.

فرانکفورت به قطار برلین

لایپزیگ به قطار برلین

Hanover به قطار برلین

هامبورگ به قطار برلین

 

Red Train

آینده پروازهای کوتاه مدت در اروپا

در حالی که فرانسه پیشگام است, خروج پروازهای کوتاه مدت در 3 مسیرهای, اتریش مسیر پروازی سالزبورگ به وین را خارج کرد. آلمان همچنان در حال بررسی این حرکت است, مثل نروژ و لهستان. آینده پروازهای کوتاه مدت هنوز مشخص نیست, اما با نسل Z که سفر سبز را ترجیح می دهد, تجربیات فرهنگی, و کاوش در جوامع محلی, سفر با قطار جایگزین می تواند تمام این نیازها را تامین کند.

علاوه بر این, کاوش در مسیرهای قطاری که هنوز پیموده نشده‌اند ممکن است گردشگری را در مقاصد کمتر محبوب اروپا ترویج کند. این نه تنها باعث کاهش ترافیک فرودگاه می شود, و هرج و مرج، اما همچنین باعث کاهش بیش از حد گردشگری در مکان های محبوب در اروپا می شود.

Salzburg تا قطار وین

مونیخ به قطار وین

گراتس به قطار وین

پراگ به قطار وین

 

Vintage Photo In The Train Restaurant

سفرهای قطار بین‌المللی جدید برای ورود 2023

به عنوان بخشی از تلاش ها برای ارتقای خدمات ریلی شبانه, برخی از بهترین قطارهای شبانه اروپا با جدول زمانی جدید بازگشته اند. برای مثال, مسافران اکنون می توانند یکی را انتخاب کنند, ونیز, وین, بوداپست, و زاگرب. قطار جدید شبانه در ونیز حرکت می کند 8.29 بعد از ظهر.

با این ارتباطات جدید, مسافران می توانند مقاصد شگفت انگیزی را کشف کنند. این به لطف نه تنها مسیرهای قطار جدید است, اما بهتر, بهبود یافته, و از همه مهمتر قطارهای شبانه دوستدار محیط زیست. یکی دیگر از مسیرهای ریلی بین‌المللی عالی شامل یک قطار شبانه از پراگ یا درسدن به بازل است. علاوه بر این, مسافران حتی می توانند در زاکسن دوست داشتنی توقف کنند. بنابراین, شما بعد از شام حرکت می کنید و صبح به سوئیس زیبا می رسید. چقدر عالی است که بعدازظهرها در خیابان های افسانه ای پراگ بگردید و در زیبایی شکوه آلپ سوئیس قدم بزنید.. در مجموع, سال‌های اخیر ثابت کرده‌اند که صنعت سفر تغییر قابل‌توجهی داشته است، جایی که ریل نه تنها پروازهای کوتاه‌مدت را در اروپا متوقف کرد., بلکه به یک حمل و نقل با کیفیت و خدمات تبدیل شد, که تمام نیازها را برآورده می کند.

انترلکان به قطار زوریخ

لوسرن به قطار زوریخ

برن به قطار زوریخ

ژنو به قطار زوریخ

 

نتیجه گیری, سفر با قطار سبزتر است, و پنجره ای به برخی از مناظر زیبا در اروپا ارائه می دهد. ما در ذخیره یک قطار خوشحال خواهم شد که به شما کمک کند برای یک سفر قطار آماده شوید و بهترین بلیط قطار را با بهترین قیمت پیدا کنید.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما "چگونه ریل پروازهای کوتاه مدت در اروپا را از بین برد" را در سایت خود قرار دهید؟? می توانید عکس ها و متن ما را بگیرید یا با پیوندی به این پست وبلاگ به ما اعتبار بدهید. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/how-rail-outted-short-haul-flights-in-Europe/ – (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیماً به صفحات جستجوی ما راهنمایی کنید. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, و می توانید /es را به /tr یا /de و زبان های دیگر تغییر دهید.