زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 31/07/2020)

فرانسه به هزاران نفر از جاذبه است. از برج ایفل در پاریس یاد به سواحل زبر نیس, کشور از همه چیز بی پایان به انجام. اما اگر شما در حال بازدید در توقف, یا شما در حال حاضر از هتل خود را چک کردن و قطار خود را برای ساعت را ترک کنید? به جای تخلیه توشه خود را در سراسر شهرستانها مختلف, به خودتان پیدا کنید یک محل وسایل باقی مانده در سراسر فرانسه به ترک توشه خود و لذت بردن یوروز تو رایگان-بار.

که ما گفته اند, این کشور با مکان به ترک توشه خود را پر, هر چند بدانند که بهترین ها را برای شما بستگی به وضعیت شما.

 

محل چپ چمدان در فرودگاه

اگر شما در حال بازدید از یک شهرستان در توقف, شما مقدار زیادی از گزینه برای ذخیره کیسه های خود را دارند. پاریس دارای دو فرودگاه اصلی, شارل دوگل (CDG) و پاریس اورلی (ORY), و هر دو پیشنهاد ذخیره سازی به چمدان در داخل ترمینال. اکثر خطوط هوایی اصلی را به شارل دوگل پرواز, به خصوص برای پروازهای اقیانوس اطلس, در حالی که خطوط هوایی کم بودجه تمایل به پرواز به پاریس اورلی. صرف نظر از فرودگاه خود را, شما می توانید انتخاب کنید تا کیسه خود را پس از پرواز خود و رها کردن آنها را امن قبل از رفتن به شهرستان.

در شارل, شما می توانید کابینت در نزدیکی ایستگاه قطار پیدا, که آن را به خصوص. ذخیره سازی در دسترس از است 06:00 به 21:30, بنابراین مطمئن شوید که به بازگشت قبل از بسته محل.

پاریس اورلی یک وضعیت مشابه است, با گزینه های وسایل باقی مانده موجود در نزدیکی ایستگاه قطار. قیمت ها متفاوت است بسته به عوامل, از جمله قطعه سمت چپ و اندازه, هر چند آن را معقول و منطقی به طور کلی است. ساعت همان CDG هستند, از جانب 06:00 به 21:30, مگر اینکه شما مایل به ترک توشه خود را یک شبه اطمینان حاصل شود شما در زمان وارد.

فرودگاه های دیگر در فرانسه ارائه به همان شیوه, با گزینه های چمدان موجود در بسیاری از فرودگاه ها, از جمله زیبا, لیون, و مارسی. فرودگاه محلی خود را بررسی کنید برای گزینه های ذخیره سازی و قیمت.

مارسی به قطار لیون

پاریس به لیون با قطار

لیون به قطار پاریس

لیون به قطار آوینیون

left luggage locations in France at airports

 

محل چپ چمدان در ایستگاه های قطار

ایستگاه در پاریس

اگر شما به جای از طریق یک ایستگاه قطار در حال عبور, شما با مجموعهای از گزینه های ارائه شده. در پاریس, Gare رقیق Nord, Gare د l 'استراز, Gare د لیون, به Gare مونپارناس, و Gare د مارن لا والی شسی همه پیشنهاد چپ گزینه توشه, با بسیاری از شرکت های مختلف در رقابت برای ارائه خدمات خود.

قیمت این خدمات متفاوت, با هزینه تخت نرخ برای اولین 24 ساعت ها, و حداکثر زمان ذخیره سازی 72 ساعت ها. قیمت ها به شرح زیر: قفل کوچک 5.50 یورو; قفل متوسط ​​€ 7.50; قفل بزرگ € 9.50. هر اضافه 24 دوره ساعت € 5 است.

ساعت و مکان نیز متفاوت است با توجه به ایستگاه:

  • برای ورود از شرق: Gare د l 'استراز مرحله -1 توالت متضاد تالار مرکزی از 06:00 به 23:45 روزانه
  • برای ورود از جنوب: Gare د لیون سالن 3, خروج برای غم و اندوه د برسی (Bercy) 06:15 به 22:00 روزانه
  • واقع در ساحل سمت چپ: به Gare مونپارناس مرحله اول 07:00 به 23:00 روزانه
  • بزرگترین در پاریس: Gare رقیق Nord مرحله -1, بعدی به اجاره ماشین, در خروج تاکسی از 06:15 به 23:15 روزانه
  • کسانی که عنوان به دیزنی لند: ایستگاه مارن لا والی شسی: مرحله 1 – 07:00 به 23:00 روزانه

 

 

ایستگاه های درون فرانسه

در طول بقیه کشور, بسیاری از ایستگاه های قطار ارائه توشه سمت چپ و یک روش مناسب برای ذخیره کالاهای خود را. این امر به ویژه برای مسافران در خوب سفر Eurail, که به انتخاب به مدت یک شب در قطار سواری به جای هتل ها. بررسی لیست های محلی برای ایستگاه قطار خود را برای پیدا کردن آنچه گزینه توشه آنها را. همانطور که در کشور یک گزینه بسیار عالی برای سفر راه آهن, با صدها نفر از مسیرهای اتصال تمام شهرستانها و شهرهای بزرگ, می توانید مکان های چمدان چپ را در سراسر فرانسه پیدا کنید.

قیمت به طور کلی معقول هستند و ساعت برای توشه می توانید از متفاوت 24 دسترسی ساعت به تعطیلی زود هنگام. ایستگاه های قطار نیز یک گزینه بسیار عالی برای مسافران ارائه, سفر از طریق قطار نیاز به محدودیت به مراتب کمتر از هواپیما. شما می توانید چند دقیقه صرف می رسند قبل از قطار حرکت (به جای ساعت, دوست در فرودگاه), و گرفتن کیسه های خود را قبل از رقص در قطار خود را, اجازه می دهد شما به حداکثر رساندن زمان خود را در شهرستان.

پاریس به قطار روان

بوس تا قطار پاریس

پاریس به قطار کاله

بوس تا قطار کاله

left luggage locations in France at train stations

 

محل چپ چمدان در اطراف شهر

مهمانان هتل

اگر شما در حال حاضر شده است بازدید از شهرستان برای چند روز و فقط در حال حاضر چک کردن, شما ممکن است در شانس باشد. بسیاری از هتل ها در اروپا ارائه ذخیره سازی به چمدان رایگان اگر شما یک مهمان, و شما می توانید در هر زمان بازگشت برای بازیابی کیسه های خود را. همان درست است از دیگر گزینه های اقامت در خانه است, مانند شرکت Airbnb. میزبان خود را بپرسید اگر آنها مایل به نگهداری کیسه های خود را در حالی که شما در شهرستان کشف می.

در غیر این صورت, بسیاری از شهرستانها ارائه گزینه های وسایل باقی مانده در اطراف شهر, به خصوص در نزدیکی بزرگ جاذبه های گردشگری. برخی از خدمات مستقل وجود دارد, بلکه چندین شرکت بزرگ در دسترس در سراسر بسیاری از فرانسه.

خدمات شخصی

  • استشر: Stasher یک سرویس توشه که مسافران با مغازه ها و هتل ها ارائه خدمات ذخیره سازی متصل است. آن را در بسیاری از شهرستانها عمده فرانسه موجود است و اجازه می دهد تا به صورت آنلاین رزرو, ساخت آن بسیار مناسب. وب سایت آن نیز بسیار کاربردی و نشان می دهد ساعت محل سکونت, قیمت, و بررسی هر یک محل به طوری که مسافران می توانند چمدان های خود اعتماد خواهد شد با خیال راحت ذخیره.
  • ः Olibg: Holibag یکی دیگر از شرکت های بزرگ همه در دسترس بر فرانسه است. مشابه به Stasher, سایت مشتریان با کسب و کار مانند رستوران ها متصل, هتل ها, و مغازه ها که ذخیره سازی ارائه توشه. با صدها نفر از گزینه های مختلف, شما تقریبا تضمین شده برای پیدا کردن یک نقطه به رها کردن کیسه های خود را, بنابراین شما می توانید روز خود لذت ببرید.
  • کیسه پرستار بچه: اگر شما از ماندن در پاریس, بهترین شرط بندی شما Nannybag است. بزرگترین سرویس ذخیره سازی در شهرستان, پرستار بچه کیسه پیشنهادات صدها نفر از مکان و 24 دسترسی ساعت برای کسانی که اواخر شب اضافی. قیمت ها هستند که یک تخت € 6 در هر کیسه برای روز اول و پس از آن € 4. یکی از بهترین چیزها در مورد Nannybag این است که آن را تضمین ایمنی از کیسه خود را با بیمه خود را, که به معنی شما صلح کل از ذهن.

آمستردام به قطار پاریس

لندن به قطار پاریس

Rotterdam به قطار پاریس

بروکسل به قطار پاریس

Eiffel tower at sunset

نتیجه

دلایل بسیاری که شما می خواهید به ترک کیسه خود را با خیال راحت ذخیره شده وجود دارد, آیا شما در حال بازدید از یک شهرستان در سفر روز و یا به حداکثر رساندن زمان خود را قبل از قطار یک شبه. فرودگاه هستند یک گزینه بسیار عالی برای layovers, در حالی که ایستگاه های قطار ارائه برخی از بهترین انتخاب در سراسر کشور. در غیر این صورت, خدمات خصوصی اتصال مسافران به کسب و کار را رها کیسه های خود را راحت و آسان. به هر صورت, مطمئن باشید که برای انجام مشق شب خود را در گزینه های در دسترس, قیمت, و ساعات ذخیره سازی تا بتوانید بهترین مکان های چمدان چپ در فرانسه را برای خود پیدا کنید.

لا روشل به قطار نانت

تولوز به قطار لا روشل

بوردو به قطار لا روشل

پاریس به قطار لا روشل

 

مقاله ما یافت “کجا می توانم مکان های چمدان چپ را در فرانسه پیدا کنم?” مفید? کتاب با ذخیره یک قطار شما بلیط قطار فرانسه و شروع به سفر خود را!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “کجا می توانم مکان های چمدان چپ را در فرانسه پیدا کنم?” بر روی سایت شما? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Fbest-cafes-europe٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml, و شما می توانید تغییر / FR به آن و یا / ES بیشتر و زبان /.