زمان خواندن: 7 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 04/11/2022)

یکی از مهمترین و راه های محبوب به سفر در اروپا است از به لندن به آمستردام, یک سفر سریع با بیش از 4 میلیون مسافر ساخت بازحمت حرکت کردن در هر سال. گزینه برتر برای حمل و نقل با قطار از طریق یورواستار است, راه آهن با سرعت بالا اتصال دو پایتخت های اروپایی. این مسیر, که باز در 2018, باقی می ماند یک انتخاب خوب برای کسانی که به دنبال صرفه جویی در پول و لذت بردن از راحتی که سفر راه آهن فراهم می کند.

در زیر, می توانید تمام جزئیاتی را که برای کمک به شما در مدیریت لندن در سفر به آمستردام یورواستار به شما کمک می کنید ، پیدا کنید.

یورواستار قطار بار از لندن به آمستردام

یورواستار اجرا می شود اغلب, با تا 16 خروج در روز بسته به تعطیلات و تعطیلات آخر هفته. اولین قطار از لندن به آمستردام در هر روز ، خیابان لندن را ترک می کند. پانکراس در 07:16 طول می کشد و در مجموع 3 ساعت و 55 دقایق, ورود به آمستردام مرکزی در 12:11 (آمستردام Centraal نام هلندی به ایستگاه مرکزی آمستردام است). این است که اغلب یکی از ارزان ترین بلیط در دسترس, بنابراین اگر شما مخالف به افزایش اوایل، شما می توانید پول را نجات دهد و سر در دم صبح نه.

بار مسیر در ساعت نزدیک به تا به حال, که برگ به شما مقدار زیادی از گزینه ها برای زمان خروج. آخرین قطار از شب حرکت در ساعت 17:16 و می رسد در 22:11, که فقط به اندازه کافی زمان لذت بردن از یک میان وعده آخر شب در پایتخت هلندی. بررسی سایت ما که شما می توانید یک دکمه در سمت راست صفحه نمایش پیدا و یا فقط SaveATrain.com کلیک کنید, برای برنامه زمانی کامل لندن به آمستردام یورواستار.

قیمت قطار لندن به بروکسل

قیمت قطار لندن به پاریس

قیمت قطار ژنو به لندن

قیمت قطار لندن به آمستردام

 

amsterdam canal on a sunny day

 

رزرو بلیط خود را در یورواستار

تمام بلیط های قطار یورواستار حداقل شامل دو قطعه است بار مسافر و یک کیف دستی. اگر شما در حال سفر با بسیار زیادی از بار, شما همچنین می توانید بلیطی را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد اقلام بیشتری بیاورید. در حالی که خطوط هوایی بودجه ممکن است کمتر برای رزرو اولیه خود را شارژ, هزینه های کیسه و اتهامات انتخاب صندلی به سرعت اضافه کردن, که به معنی شما تا پایان پرداخت بیشتر برای کل خیلی کمتر.

قیمت بلیط این سفر لندن به آمستردام Eurostar تمایل زیادی به نوسان دارد, بنابراین توصیه میکنیم که خرید بلیط به زودی به عنوان شما قادر. به طور کلی, این بلیط در فروش سه ماه رفتن در پیش, هر چند در مواردی شما می توانید آنها را تا شش ماه قبل از تاریخ خود را از سفر پیدا. ما توصیه می کنیم با استفاده از ما نجات یک قطار بلیط قطار جهان وب سایت برای پیدا کردن و رزرو بلیط قطار خود را, که به طور خودکار تمام موجودی موجود را جستجو می کند تا قیمت ممکن را برای شما به دست آورد, تضمین.

قیمت قطار آمستردام به لندن

قیمت قطار روتردام به لندن

قیمت قطار پاریس به لندن

بروکسل به لندن قیمت قطار

 

قیمت و انواع بلیط در لندن به آمستردام با قطار Eurostar

قطار یورواستار عمل کابین سه طبقه بسته به بودجه خود. برای کسانی که به سادگی به دنبال گرفتن از یک مکان به مکان دیگر, بلیط درجه دوم خود را بهترین گزینه می. کسانی که در کسب و کار مسافرت ممکن است به جای ترجیح می دهند بلیط استاندارد برتر و یا کسب و کار برتر, که هر دو به شما اجازه در مربیان کلاس اول نشستن و ارائه یک وعده غذایی در طول سفر خود.

همانطور که قبلا گفتیم که, قیمت گذاری با توجه به تاریخ سفر شما متفاوت است, بنابراین می خواهید به محض باز شدن در دسترس بودن، بلیط قطار خود را رزرو کنید. اگر شما کتاب به اندازه کافی دور در پیش, شما به دنبال به پرداخت حدود 92 دلار رفت و برگشت, و یا در مورد 46 دلار یک طرفه. انتظار تا آخرین لحظه می توانید قیمت های رانندگی آسمان بالا, با هزینه نزدیک به دو برابر شدن بعد از اینکه شما خرید بلیط خود را.

به خاطر داشته باشید که از ماه مه به بعد, قطار مستقیم از ایستگاه مرکزی آمستردام به لندن سنت. پانکراس خواهد عامل آغاز, که شما چند ساعت از زمان سفر در سفر بازگشت خود را ذخیره کنید. همچنین شروع خدمات مستقیم به Rotterdam در فاصله. این خدمات همچنین ارزان تر از قیمت گذاری فعلی خواهد بود.

نوع کرایه امکانات محدودیت های
درجه دوم
 • 2 قطعه از کیسه چمدان و یک دست شامل
 • انتخاب صندلی در دسترس پس از رزرو
 • غذایی برای خرید در دسترس
غیر قابل استرداد. قبل از خروج قطار, شما می توانید بلیط خود را مبادله. هزینه تغییر 40 یورو و کرایه تفاوت صدق. اگر بلیط جدید و گران قیمت کمتر بلیط اصلی از است, تفاوت قیمت مسترد نخواهد شد.
استاندارد برتر
 • 2 قطعه از کیسه چمدان و یک دست شامل
 • صندلی پیشرفته از ویژگی های فضای پا و یک تجربه حق بیمه
 • یک وعده غذایی سبک و نوشیدنی ها خواهد شد در صندلی خود را در خدمت
غیر قابل استرداد. قبل از خروج قطار, شما می توانید بلیط خود را مبادله. هزینه تغییر 50 یورو و کرایه تفاوت صدق. اگر بلیط جدید و گران قیمت کمتر بلیط اصلی از است, تفاوت قیمت مسترد نخواهد شد.
کسب و کار برتر
 • 3 قطعه از کیسه چمدان و یک دست شامل
 • صندلی پیشرفته از ویژگی های فضای پا و یک تجربه حق بیمه
 • وعده های غذایی آشپز طراحی و شامپاین خواهد شد در صندلی خود را در خدمت
 • دسترسی به سالن منحصر به فرد قبل از خروج
 • خدمات رزرو تاکسی در دسترس هستند
 • لغو رایگان و تبادل نامحدود تا 60 روز پس از خروج در تمام مسیرهای بین بریتانیا, فرانسه و بلژیک.
 • لغو رایگان و تبادل نامحدود تا خروج در مسیر مستقیم بین بریتانیا و هلند, به علاوه مبادلات رایگان در مسیر غیر مستقیم (تالیس / یورواستار از طریق بروکسل) تا خروج.

ارزش آن را اشاره کرد که یورواستار در دسترس نیست به کسانی که یک پاس راه آهن نگه, بنابراین اگر شما می خواهید به این سفر فریبنده و مقرون به صرفه, خرید بلیط قطار خود را در پیشبرد. شما می توانید قطار بلیط آنلاین در وب سایت های مختلف پیدا, گرچه این وب سایت ها قیمت تورم بلیط قطار یورواستار را نسبت به آن نشان می دهند صرفه جویی در یک وب سایت آموزش.

هنگامی که در پایتخت, شما می توانید از طریق تعدادی از قطار آمستردام مختلف اتصال به بعد. خدمات قطار پر سرعت همچنین به تعدادی از مکان های سراسر قاره ارائه می شود.

قیمت قطار برمن به آمستردام

قیمت قطار هانوفر به آمستردام

قیمت قطار بیلیفلد به آمستردام

قیمت قطار هامبورگ به آمستردام

 

سوار بر قطار یورواستار از لندن به آمستردام

هنگامی که پردازنده, کل زمان سفر از لندن به آمستردام با قطار تقریباً است 3 ساعت و 52 دقایق. همراه با ورود قبل از عزیمت خود را, زمان سفر خود را در کل در اطراف خواهد بود 4.5 ساعت ها.

قطار به خودی خود دارای صندلی استاندارد و همچنین جداول که به شما اجازه کار و خوردن با سهولت. این تمایل به کتاب تا اوایل, گرچه, بنابراین مطمئن شوید که به انتخاب در پیش اگر این چیزی است که شما می خواهم. صرف نظر از جایی که شما نشسته, شما تضمین شده است به فضای جلوی پای خوب و شاخه برای شارژ دستگاه های خود را.

همانطور که قبلا ذکر, رایگان وجود دارد فای پردازنده, بنابراین شما می توانید نگه دارید تا با تمام ایمیل های خود و نیازهای رسانه های اجتماعی. بسته به بلیط خود را, شما همچنین می توانید به مربی ناهار خوری سر, که در آن شما می توانید مواد غذایی را پیدا, نوشیدنی ها و تنقلات. اگر شما در یک کابین کلاس اول نشسته, مواد غذایی خواهد شد به طور مستقیم به صندلی خود را به ارمغان آورد.

به محض ورود, بدون نیاز به از طریق کنترل پاسپورت رفتن وجود دارد, هر چند پس از Brexit و حذف انگلستان از اتحادیه اروپا این خدمات ممکن است تغییر کند. مطمئن باشید برای بررسی قوانین محلی قبل از شما در سفر خود سوار شو.

قیمت قطار لندن به آنتورپ

قیمت قطار لندن به لیل

قیمت قطار استراسبورگ به لندن

قیمت قطار لندن به روتردام

 

london to amsterdam by the eurostar train e320

 

چرا سفر اروپا با قطار?

البته, سوال واقعی این است که چرا دقیقا اروپا در بهترین طریق سفر با قطار را تجربه – گذشته از همه اینها, این قاره به خوبی متصل به راحتی با هواپیما عبور است, ماشین, یا اتوبوس. با این حال, چند چیز به عنوان عاشقانه به عنوان مناظر وحشی خارج از پنجره خود را در سوار قطار وجود دارد, و برای مسافران برای اولین بار تقریبا هیچ چیزی راحت تر از رقص در هیئت مدیره یک قطار درست قبل از آن حرکت وجود دارد. این در تضاد عمیق به فرودگاه های اروپا, که در آن پیشرفته چک در زمان در بیش از دو ساعت است و شما صرف زمان بیشتر و پول رفت و آمد به محل فرودگاه.

صحبت از زمان سفر, اروپا در راه آهن با سرعت بالا مشهور, که به مراتب پیشی بزرگراه های پیچ در پیچ آن. قطار در سراسر قاره سریع و اغلب مستقیم, که به معنی زمان رفت و آمد کمتر و زمان بیشتری کاوش.

ایستگاه های قطار نیز به نفع بودن خوبی قرار دارد را داشته باشند، زیرا اغلب در داخل مرکز شهرستان ساخته شده است. آنها معمولا ارائه زمان خروج متعدد در هر روز در هزاران نفر از مسیرهای, که به معنی شما همیشه می خواهید یک گزینه برای سفر به.

سرانجام, بلیط قطار فراگیر تر هستند, اجازه می دهد شما را به توشه و را انتخاب کنید صندلی خود را بدون پرداخت هزینه های اضافی سنگین.

همه این است که می گویند که, در حالی که اروپا دارای گزینه های بسیاری برای مسافران, هیچ چیز ضربان سفر خوب قطار قدیمی.

قیمت قطار فرانکفورت به لندن

قیمت قطار مونیخ به لندن

موتوری به لندن قیمت قطار

قیمت قطار مارسی به لندن

 

بلیط قطار را با ذخیره قطار برای لندن به آمستردام با قطار رزرو کنید

جستجو در سایت ما به رزرو بلیط به همه بهترین مقصد در اروپا, شامل بلژیک, ایتالیا, سوئیس, و بریتانیا (از جمله قطار از لندن به آمستردام با یورواستار). موتور جستجوی ما به طراحی شده است صرفه جویی در پول در تمام بلیط ها و بدون هزینه رزرو. ما آن را آسان برای شما به خرید با پذیرش راه های متعدد برای پرداخت, از جمله کارت های اعتباری, طریق Giropay, ایده آل, و خیلی بیشتر.

بنابراین, به هر دلیلی خود را برای سفر, آیا شما در سفر به تنهایی یا همراه با دیگران, چند دقیقه برای جستجوی بلیط قطار در Save a Train جستجو کنید, ارائه می دهد که پایین ترین قیمت, تضمین.

 

به دنبال کتاب? بگیرید 3 دقیقه و پیدا کردن یک بلیط برای لندن خود را به آمستردام سوار قطار در www.saveatrain.com . را پر کنید در تاریخ و زمان که شما می خواهم به سفر, و ما شما را با بهترین قیمت برای سفر خود را ارائه.

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟? اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-amsterdam-direct-train%2F%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن)

 • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml و شما می توانید / ES به / د یا / آن و زبان های دیگر را تغییر دهید.