زمان خواندن: 10 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 10/09/2021)

یکی از رایج ترین و ساده ترین راه برای سفر بین لندن و پاریس از طریق یورواستار, قطار با سرعت بالا اتصال دو پایتخت. در حالی که مجموعهای از گزینه های وجود دارد برای مسافران به دنبال ایجاد هاپ, یورواستار یکی از بهترین گزینه ها برای سرعت باقی می ماند, هزینه, و سهولت. قطار طول می کشد استفاده از تونل کانال در زیر آب, یا “کانال,” بین انگلستان و فرانسه در ساخته شده است به شما به سرعت به مقصد خود را.

در زیر, شما می توانید تمام جزئیات شما را به کمک نیاز شما را مدیریت لندن خود به سفر پاریس یورواستار پیدا.

 

چرا سفر اروپا با قطار?

قبل از شروع, اجازه دهید شکل است دقیقا به همین دلیل در اروپا بهترین طریق سفر با قطار را تجربه- گذشته از همه اینها, این قاره شده است برای هزاران سال ساکنان, که بدان معنی است زیرساخت های آن است که اغلب بسیار توسعه یافته. حالت های دیگر حمل و نقل می توان به راحتی در دسترس, اما چیزی برای جذابیت بزرگ از سفر با قطار توان گفت وجود دارد. این امر به ویژه در مورد مسافران اولین بار صادق است, که می تواند استفاده از برنامه قطار را به هاپ در هیئت مدیره درست قبل از آن حرکت. این در تضاد عمیق به فرودگاه های اروپا, که در آن حداقل زمان ورود خود را قبل از خروج حداقل دو ساعت است, و شما صرف زمان اضافی و رفت و آمد به محل پول فرودگاه.

صحبت از زمان سفر, اروپا به خوبی شناخته شده برای خطوط راه آهن با سرعت بالا, که به مراتب پیشی بزرگراه های پیچ در پیچ آن و فرودگاه نامناسبی واقع. قطار در سراسر قاره سریع و اغلب مستقیم, که به معنی زمان رفت و آمد کمتر و زمان بیشتری کاوش.

ایستگاه های قطار همچنین از مزیت بودن به راحتی به مقصد توریستی بزرگ و جاذبه واقع شده اند, پس از آن آسان به گام قطار و سر خود را به طور مستقیم به مقصد خود را.

سرانجام, بلیط قطار فراگیر تر هستند, اجازه می دهد شما را به توشه و را انتخاب کنید صندلی خود را بدون پرداخت هزینه های اضافی سنگین.

همه این است که می گویند که, در حالی که اروپا دارای گزینه های بسیاری برای مسافران, هیچ چیز ضربان سفر خوب قطار قدیمی.

قطارهای لندن به بروکسل یورواستار

قطارهای لندن به پاریس Eurostar قطار

قطار لیون به لندن یورواستار لندن

قطارهای لندن به آمستردام یورواستار

 

رزرو بلیط خود را در یک قطار یورواستار

London To Paris In 2hrs 16mins By The Eurostar Train

یکی از بهترین ویژگی های قطار در مقابل هواپیما این است که یورواستار از مرکز شهر به مرکز شهر می رود. فرودگاه دور بر خلاف مانند هیترو لندن و شارل دو گل پاریس, قطار خود را حرکت از لندن سنت-Pancras بین المللی و می رسد در Gare رقیق Nord, که در آن شما به راحتی می توانید به همه بهترین مناظر در شهرستان راه رفتن.

همانطور که اشاره شد, بلیط همه یورواستار شامل حداقل دو قطعه از بار مسافر و یک کیف دستی. اگر شما در حال آوردن بسیاری از چمدان, همچنین می توانید یک بلیط کلاس بالاتر را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد کیف های بیشتری همراه داشته باشید. در تضاد, خطوط هوایی بودجه ممکن است کمتر برای رزرو اولیه خود را شارژ, اما هزینه های کیسه و اتهامات انتخاب صندلی به سرعت اضافه کردن.

قیمت بلیط برای این سفر به نوسان زیادی, بنابراین توصیه میکنیم که خرید بلیط به زودی به عنوان شما قادر. به طور کلی, این بلیط در فروش سه ماه رفتن در پیش, هر چند با توجه به فصل شما همچنین می توانید آنها را پیدا کنید تا شش ماه در پیش. ما توصیه می کنیم با استفاده از ما وب سایت برای پیدا کردن و رزرو بلیط قطار خود را, که به طور خودکار تمام موجودی موجود را جستجو می کند تا قیمت ممکن را برای شما به دست آورد, تضمین.

قطارهای لندن به قطارهای آنتورپ Eurostar

قطار لیل به لندن یورواستار لندن

قطارهای لندن به استراسبورگ Eurostar قطار

قطارهای لندن به یورواستار روتردام

 

قیمت گذاری و نوع بلیط

قطار یورواستار عمل کابین سه طبقه, بسته به بودجه خود. برای کسانی که به سادگی به دنبال گرفتن از یک مکان به مکان دیگر, بلیط های درجه دو بهترین گزینه شما هستند. کسانی که در کسب و کار مسافرت ممکن است به جای ترجیح می دهند بلیط استاندارد برتر و یا کسب و کار برتر, که هر دو به شما اجازه در مربیان کلاس اول نشستن و ارائه یک وعده غذایی در طول سفر خود, بنابراین بیایید کمی در مورد بلیط قطار لندن به پاریس بیاموزیم:

نوع کرایه امکانات محدودیت های
درجه دوم
 • 2 چمدان و یک کیف دستی همراه
 • انتخاب صندلی در دسترس پس از رزرو
 • غذایی برای خرید در دسترس
غیر قابل استرداد. قبل از خروج قطار, شما می توانید بلیط خود را مبادله. هزینه تغییر 40 یورو و کرایه تفاوت صدق. اگر بلیط جدید و گران قیمت کمتر بلیط اصلی از است, تفاوت قیمت مسترد نخواهد شد.
استاندارد برتر
 • 2 چمدان و یک کیف دستی همراه
 • صندلی پیشرفته از ویژگی های فضای پا و یک تجربه حق بیمه
 • یک وعده غذایی سبک و نوشیدنی ها خواهد شد در صندلی خود را در خدمت
غیر قابل استرداد. قبل از خروج قطار, شما می توانید بلیط خود را مبادله. هزینه تغییر 50 یورو و کرایه تفاوت صدق. اگر بلیط جدید و گران قیمت کمتر بلیط اصلی از است, تفاوت قیمت مسترد نخواهد شد.
کسب و کار برتر
 • 3 چمدان و یک کیف دستی همراه
 • صندلی پیشرفته از ویژگی های فضای پا و یک تجربه حق بیمه
 • وعده های غذایی آشپز طراحی و شامپاین خواهد شد در صندلی خود را در خدمت
 • دسترسی به سالن منحصر به فرد قبل از خروج
 • خدمات رزرو تاکسی در دسترس هستند
 • لغو رایگان و تبادل نامحدود تا 60 روز پس از خروج در تمام مسیرهای بین بریتانیا, فرانسه, و بلژیک.
 • لغو رایگان و تبادل نامحدود تا خروج در مسیر مستقیم بین بریتانیا و هلند, به علاوه مبادلات رایگان در مسیر غیر مستقیم (تالیس / یورواستار از طریق بروکسل) تا خروج.

همانطور که قبلا گفتیم که, قیمت گذاری با توجه به تاریخ سفر شما متفاوت است, بنابراین شما می خواهید به کتاب یک بار در دسترس بودن باز می شود. اگر شما کتاب به اندازه کافی دور در پیش, شما به دنبال به پرداخت حدود 55 دلار یک طرفه, یا 90 دلار رفت و برگشت. انتظار تا آخرین لحظه می توانید قیمت های رانندگی آسمان بالا, با هزینه نزدیک به دو برابر شدن بعد از اینکه شما خرید بلیط خود را. این برای هر دو رفت و برگشت و یک طرفه بلیط است.

شایان ذکر است که Eurostar برای همه کسانی که پاس راه آهن دارند در دسترس نیست, بنابراین اگر می خواهید این سفر را جذاب و مقرون به صرفه کنید, خرید بلیط قطار خود را در پیشبرد. شما می توانید قطار بلیط آنلاین در وب سایت های مختلف پیدا, هر چند قیمت بلیط قطار ممکن است در مقایسه با باد ذخیره یک قطار.

قطار Calais به لندن Eurostar است

بروج به قطارهای یورواستار لندن

قطارهای لاهه به لندن یورواستار

قطارهای برلین به لندن یورواستار لندن

 

بررسی در لندن سنت پانکراس-ایستگاه

بسته به کلاس کرایه خود را, شما می خواهید به در ایستگاه خروج خود را حداقل می رسند 40-60 دقایقی قبل از حرکت قطار از لندن به پاریس. اگر بلیط درجه یک Business Premier از لندن به پاریس رزرو کرده اید, شما دسترسی به سالن منحصر به فرد باید. در غیر این صورت, بسیاری از مغازه ها و رستوران ها در دسترس را برای شما به مطالعه کردن وجود دارد. برخی از رستوران های مورد علاقه ما عبارتند از:

 • قهوه AMT – یک کافی شاپ با دو محل در داخل ایستگاه. این ارائه می دهد نوشیدنی های دست ساز و فنجان را به طور کامل به کود, که باعث لبخند محیط می شود.
 • هر بشکه خرک – یک میخانه سنتی انگلیسی که آبجو پیشنهادات هنر و صنعت, آل واقعی, آب آلو, قهوه, و ارواح. همچنین در خدمت صبحانه و کرایه میخانه کلاسیک.
 • Chop'd – یک رستوران سلامت متمرکز, Chop’d انواع سوپ را ارائه می دهد, سالاد, خورشت ها, و برای همه نوع مسافران مناسب است.

در صورتی که شما تنها ساخت یک سفر روز, ایستگاه نیز از ویژگی های مکان های چپ توشه برای شما برای ذخیره توشه خود را. این گزینه های ذخیره سازی ارزان و اغلب ارائه ساعت خدمات گسترده.

قطارها به قطار یورواستار لندن

قطارهای گنت به لندن یورواستار لندن

قطار میدلبورگ به لندن Eurostar قطار

لیدن به قطار Eurostar لندن

 

London UK

 

پردازنده یورواستار قطار

هنگامی که در هیئت مدیره, مجموع زمان سفر از لندن به پاریس تقریبا 2 ساعت و 16 دقایق. همراه با ورود قبل از عزیمت خود را, زمان سفر خود را در کل در اطراف خواهد بود 3 ساعت ها.

قطار به خودی خود دارای صندلی استاندارد و همچنین جداول که به شما اجازه کار و خوردن با سهولت. این تمایل به کتاب تا اوایل, گرچه, بنابراین مطمئن شوید که به انتخاب در پیش اگر این چیزی است که شما می خواهم. صرف نظر از جایی که شما نشسته, شما تضمین شده است به فضای جلوی پای خوب و شاخه برای شارژ دستگاه های خود را.

همانطور که قبلا ذکر, WiFi رایگان در کشتی وجود دارد, بنابراین شما می توانید نگه دارید تا با تمام ایمیل های خود و نیازهای رسانه های اجتماعی. بسته به بلیط خود را, شما همچنین می توانید به مربی ناهار خوری سر, که در آن شما می توانید مواد غذایی را پیدا, نوشیدنی ها, و تنقلات. اگر شما در یک کابین کلاس اول نشسته, مواد غذایی خواهد شد به طور مستقیم به صندلی خود را به ارمغان آورد.

دوسلدورف به لندن Eurostar قطار

قطارهای اسن به لندن یورواستار لندن

قطارهای مونستر به لندن یورواستار

قطارهای لوون به لندن یورواستار لندن

 

ورود به Gare رقیق Nord ایستگاه قطار پاریس

قطار از St. ایستگاه پانکراس در وسط پاریس وارد, در ایستگاه Gare رقیق Nord. این ایستگاه زرق و برق دار به یک اثر هنری را در خود دارد, با نمای آن ساخته شده است در اواسط 1800 و به زیبایی حفظ. نگاهی به لحظه به لذت بردن از ساختمان قبل از رفتن برای بازدید از شهرستان.

از آنجا که شما در حال حاضر چک در تکمیل قبل از خروج انگلستان شما نمی خواهد نیاز به تکمیل یک فرآیند ورود. این هم در حال حاضر برای کنترل گذرنامه درست, هر چند با انگلستان ترک اتحادیه اروپا این احتمال وجود دارد که این پروسه خواهد تغییرات قابل توجهی تحت.

هنگامی که به شما می رسد, شما در قلب شهرستان باشد, با ده ها تن از گزینه های مواد غذایی, مغازه ها, و نوشیدنی ها. اگر شما انتخاب می کنید به ترک ایستگاه, شما در این نزدیکی هست براسری پایانه نورد را پیدا کنید, سبک هنر نو رستوران معروف به طور مستقیم در سراسر جاده از ایستگاه قطار. در غیر این صورت, شما نیاز به سادگی به سرگردان در هر جهت برای پیدا کردن بعضی از بهترین مواد غذایی و نوشیدنی ها در اروپا.

در ایستگاه قطار خود را, شما را پیدا خواهد مترو و RER قطارها, و همچنین قطار سفر در سراسر فرانسه. ریل های محلی و قطار مترو می تواند به شما در تمام طول پایتخت فرانسه را, به بسیاری از موزه ها, گالری, و گردشگران جاذبه در.

اگر شما در حال زود و عنوان به طور مستقیم به تور قبل از چک به هتل خود را, آن را نیز ممکن است یک ایده خوب را به استفاده از می شود گزینه های سمت چپ چمدان موجود در ایستگاه قطار. این امکانات ذخیره سازی نسبتا ارزان است و می تواند یک گزینه عالی برای کسانی که به دنبال به حداکثر رساندن روز خود را.

به عنوان یک دارنده بلیط قطار مستقیم یورواستار, شما قادر خواهید بود برای به دست آوردن هستید 2 برای 1 دسترسی به بسیاری از کسانی که موزه ها و گالری, که می تواند شما صدها دلار صرفه جویی.

قطارهای فرانکفورت به لندن یورواستار لندن

مونیخ به قطار Eurostar لندن

قطارها به قطارهای یورواستار لندن

مارس به قطار Eurostar لندن

 

 

قطار بار برای لندن به پاریس با یورواستار

یورواستار اجرا می شود اغلب, با تا 19 خروج در روز بسته به تعطیلات و تعطیلات آخر هفته. اولین قطار از روز حرکت در ساعت 05:40 طول می کشد و در مجموع 2 ساعت و 37 دقایق. این است که اغلب یکی از ارزان ترین بلیط در دسترس, بنابراین اگر شما مخالف به افزایش اوایل، شما می توانید پول را نجات دهد و سر در دم صبح نه. از مزایای دیگر این خروج زود هنگام است که زمان ورود خود را در پاریس است 09:17, این یعنی شما باید یک روز کامل پیش از شما برای هر فعالیت شما می خواهم به را انتخاب کنید.

بار مسیر در غیر این صورت ساعتی یا بیشتر, که به شما می دهد مقدار زیادی از گزینه از آن برای انتخاب. آخرین قطار از شب حرکت در ساعت 18:31 و می رسد در 21:47, می روم شما مقدار زیادی از زمان برای رسیدن به هتل خود را و یا حتی سر را برای یک وعده غذایی در اواخر شب و زیرچشمی نگاه کردن در چراغ پر زرق و برق از برج ایفل. این قطار شب ممکن است اتومبیل دارای جای خواب از ویژگی های, که یک راه خوب برای گرفتن چند دقیقه از خواب قبل از ادامه در سفر خود را. علاوه بر این, برخی از قطار ممکن است بین مقصد محبوب در طول شب سفر.

دن هلدر به قطار Eurostar لندن

قطارهای ماستریخت به لندن یورواستار لندن

قطارهای دیژون به لندن یورواستار لندن

بن به قطار Eurostar لندن

 

eiffel tower

 

مسیرهای دیگر با قطار Eurostar که لندن به پاریس نیست

در حالی که این مقاله تمرکز بر سفر بین خیابان. ایستگاه بین المللی پانکراس و Gare رقیق Nord, یورواستار نیز به اجرا در تعدادی از مسیرهای مستقیم از لندن:

 • بروکسل – قطار اجرا هر 90 دقیقه به 2 ساعت ها. طول می کشد بیش از 2 ساعت برای رسیدن به بروکسل میدی / ایستگاه زوید.
 • کاله / Frethun- قطار را اجرا ساعتی یا بیشتر از لندن و سفر با قطار کل است که فقط بیش از یک ساعت.
 • مقدار کمی- قطار ترک تقریبا هر ساعتی به Lille, واقع در شمال فرانسه. یک اتصال آسان به شبکه فرانسوی TGV برای شما برای انتقال وجود دارد. زمان سفر در حدود 1.5 ساعت ها.
 • دیزنی لند پاریس – قطار در طول تعطیلات مدرسه اجرا چند بار در هفته در طول سال و روزانه. ایستگاه قطار درست بیرون ورودی دیزنی لند است. سفر طول می کشد در زیر 3 ساعت در کل.
 • لیون, آوینیون, و مارسی- در طول سال یک قطار در عمل از 1 به 5 روز در هفته, اگرچه به صورت فصلی تحت تأثیر قرار می گیرد ، بنابراین مطمئن شوید که در صورت نیاز به آن کار می کند. این در ایستگاه لیون قسمت برده متوقف می شود (4.75 ساعت ها), ایستگاه TGV آوینیون (6 ساعت ها), و ایستگاه مارسی سنت چارلز (6.5 ساعت ها).
 • امه-لا Plagne – عملیاتی
 • آمستردام و روتردام – یک سرویس جدید که در آغاز 2018, شما به سادگی یکی از قطارهای روزانه به آمستردام را, که شامل توقف در روتردام. زمان در مجموع سفر است در مورد 4 ساعت ها.

دیگر مسیرهای فصلی موجود برای فعالیت هایی مانند اسکی در زمستان وجود دارد, بنابراین مطمئن شوید که برای بررسی اغلب برای دیدن اگر سرویس در حال اجرا.

همچنین ممکن است برای رسیدن به مقصد دیگر در اروپا با استفاده از یک توقفگاه تک و ادامه بعد از ایستگاه های واقع در لیل, بروکسل, و پاریس. گرفتن بلیط قطار آسان است و نیاز به تنها یک برنامه سفر تنها.

به طور مشابه, اگر شما در سفر به لندن از جاهای دیگر در بریتانیا, شما همچنین می توانید از آغاز سفر یورواستار خود را در ایستگاه بین المللی Ebbsfleet بین و یا ایستگاه بین المللی اشفورد به جای سنت را انتخاب نمایید. پانکراس. این امر به ویژه برای کسانی که با وسایل نقلیه مفید, به عنوان اشفورد ارائه می دهد یک پارکینگ و دسترسی مستقیم به ایستگاه قطار.

 

رزرو بلیط با ذخیره یک قطار برای شما لندن به پاریس قطار

جستجو در سایت ما به رزرو بلیط به همه بهترین مقصد در اروپا, شامل بلژیک, ایتالیا, سوئیس, و بریتانیا (از جمله لندن به پاریس قطار با یورواستار). موتور جستجوی ما به طراحی شده است صرفه جویی در پول در تمام بلیط ها و بدون هزینه رزرو. ما آن را آسان برای شما به خرید با پذیرش راه های متعدد برای پرداخت, از جمله کارت اعتباری, طریق Giropay, ایده آل, و خیلی بیشتر.

 

بنابراین, به هر دلیلی خود را برای سفر, آیا شما در سفر به تنهایی یا همراه با دیگران, چند دقیقه به جستجو برای بلیط قطار بر روی ذخیره قطار, ارائه می دهد که پایین ترین قیمت, تضمین.

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟? اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-paris-train%2F%0A%3Flang%3Dfa – (به پایین بروید تا کد قراردادن)

 • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml و شما می توانید / PL به / NL یا / آن و زبان های دیگر را تغییر دهید.