زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 25/02/2022)

اگر سنگ های معبد باستانی می توانستند صحبت کنند, آنها از تمدن های باستانی صحبت می کردند, تهاجمات, فرهنگها, و عشق. در 12 بیشتر معابد باستانی در سراسر جهان به خوبی حفظ شده و از نظر زیبایی و مجسمه چشمگیر هستند. از معابد فرعون در مصر گرفته تا معابد بودایی و هندو در جنوب شرقی آسیا, این معابد قدیمی جواهرات تاریخی هستند.

  • حمل و نقل ریلی است سازگار با محیط زیست راه برای سفر. این مقاله نوشته شده است تا در مورد سفر با قطار آموزش های ذخیره یک قطار, در ارزان ترین وب سایت بلیط قطار در جهان.

 

1. باستانی ترین معابد در سراسر جهان: کاخ کنوسوس

عبادتگاه و مرکز زندگی سیاسی در عصر مفرغ, کاخ کنوسوس یکی از باستانی ترین معابد در سراسر جهان است. معبد کنوسوس مرکز تمدن مینوی در کرت بود. علاوه بر این, معبد باستانی یکی از به خوبی حفظ شده ترین معابد در جهان است.

اولین معبد کنوسوس در آن ساخته شد 1900 قبل از میلاد روی یک تپه, اما یکی از زلزله های متعدد در کرت آن را ویران کرد. با این حال, بلافاصله پس از آن معبد دیگری ساخته شد و در یک فوران آتشفشانی ویران شد. بدین ترتیب, معبد Knossos که امروزه ایستاده است 3RD معبد از 1375 قبل از میلاد مسیح. معبد Knossos یکی از معبدهاست مقاصد برتر گیک های تاریخ با افسانه هایش در آثار.

فرانکفورت به قطار برلین

لایپزیگ به قطار برلین

Hanover به قطار برلین

هامبورگ به قطار برلین

 

The Oldest Temples In Greece: Palace of Knossos

2. گوبکلی تپه

پیش از استون هنج توسط 6,000 سال ها, اعتقاد بر این است که سنگ های گوبکلی در جنوب شرقی ترکیه یادگار اولین معبد جهان است.. در 11,000 سنگ های گوبکلی تپه یک ساله محل عبادت روی تپه بود.

با این حال, هیچ یافته ای از سکونت انسانی در منطقه وجود ندارد, اما این مکان نقطه ای از سفر بسیاری از شکارچیان و گردآورندگان عشایری بود. بنابراین, معبد گوبکلی تپه به عنوان یک پناهگاه عمل می کرد, با اهمیت مذهبی.

Rimini تا قطار ورونا

رم به قطار ورونا

فلورانس به قطار ورونا

ونیز به قطار ورونا

 

3. باستانی ترین معابد در سراسر جهان: هاجر کیم

ساخته شده با a 20 سنگ مگالیت را در مرکز رنگ می کند, معبد هاگار کیم یکی از چشمگیرترین معابد در سراسر جهان است. بدین ترتیب, هاگار کیم نیز یک معبد معمولی از دوران پیش از تاریخ مالت است.

یکی از خارق‌العاده‌ترین ویژگی‌های معبد هاجر کیم، سوراخ بیضی شکل در یکی از دو اتاق است.. در اولین روز تابستان, پرتوهای خورشید از این سوراخ می گذرد و یک بلوک سنگی را روشن می کند. در سفر به مالت می توانید از هاجر کیم دیدن کنید, و یکی از آنها را تحسین کنید 12 باستانی ترین معابد جهان.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

 

4. معابد باستانی در سراسر جهان: معبد ستی

بسیار خوب حفظ شده است, معبد ستی از سلسله نوزدهم است. معبد ستی آفرینش ستی و پسرش رامسس دوم است. پدر آفرینش را آغاز کرد, در حالی که پسر تزئینات و حیاط های اطراف آن را تکمیل کرد.

امروز, می توانید از معبد ستی دیدن کنید, روی سفر روز از قاهره. وقتی آنجا هستید باید به گرافیتی ابیدوس روی دیوارهای معبد توجه کنید.

انترلکان به قطار زوریخ

لوسرن به قطار زوریخ

برن به قطار زوریخ

ژنو به قطار زوریخ

 

 

5. باستانی ترین معابد در سراسر جهان: معبد Hypogeum

قدیمی ترین معبد زیرزمینی جهان به خوبی حفظ شده ترین معبد Hypogeum در مالت است.. معبد قابل توجه است 6,000 ساله, 3 سطوح معبد باستانی اتاق های به هم پیوسته.

معبد Hypogeum ابتدا محل عبادت و نیایش بود, اما بعداً معبد باستانی به محل دفن تبدیل شد. بازدیدکنندگان می توانند نقاشی های قرمز روی دیوارها را تحسین کنند, تنها نقاشی های ماقبل تاریخ در جزایر مالت. علاوه بر این, می توانید مصنوعات ویژه ای را که در معبد در موزه والتا یافت شده است، مشاهده کنید.

Salzburg تا قطار وین

مونیخ به قطار وین

گراتس به قطار وین

پراگ به قطار وین

 

6. معبد اقصر

همانطور که از اتاق های معبد اقصر عبور می کنید, صدها سال پیش قدم میزنی. هر قدم شما را به دوران رامسس دوم می رساند, و زندگی مذهبی مصر باستان.

معبد اقصر در دین مصر باستان اهمیت زیادی دارد. علاوه بر این, در معبد اقصر است که خدا آمون تولدی دوباره را در طول تاجگذاری سالانه فرعون تجربه کرد..

آمستردام به قطار پاریس

لندن به قطار پاریس

Rotterdam به قطار پاریس

بروکسل به قطار پاریس

 

Luxor Temple

 

7. باستانی ترین معابد در سراسر جهان: استون هنج

دایره سنگی عظیم یکی از بزرگترین اسرار تاریخ جهان است. استون هنج در ویلتشایر افتخار می کند, انگلستان. صدها بازدید کننده را برای تحسین آن جذب می کند. کارشناسان دنیای تاریخ و باستان شناسی معتقدند که دروییدها استون هنج را ساخته اند.

استون هنج می توانست اهداف مذهبی در دوران ماقبل تاریخ داشته باشد. یکی از نشانه ها چیدمان سنگ ها و رو به طلوع بودن بنا است. در حالی که هنوز مشخص نیست این سنگ های غول پیکر چگونه به این مکان خاص در انگلستان آورده شده اند, استون هنج یکی از محبوب ترین معابد برای بازدید در سراسر جهان است.

قطار آمستردام را به لندن

پاریس به قطار لندن

برلین به قطار لندن

بروکسل به قطار لندن

 

Stonehenge

 

8. معابد Ggantija

Ggantija باستانی در مالت خودنمایی می کند 12 باستانی ترین معابد در سراسر جهان. این به لطف این واقعیت است که یک مجموعه دو معبد است. علاوه بر این, Ggantija معابد نام خود را به لطف سنگ های عظیم ساخته شده به دست آوردند.

علاوه بر این, علاوه بر بازدید از یکی از بزرگترین معابد در سراسر جهان, می توانید در قدیمی ترین بنای سنگی جهان قدم بزنید.

میلان به تورین قطار

Como دریاچه به قطار تورین

جنوا به قطار تورین

Parma به قطار تورین

 

9. معابد باستانی در سراسر جهان: معبد آمادا

معابد مصری به دلیل اندازه های بدیع خود در سراسر جهان مشهور هستند, و طراحی. معابد مصر به عنوان زیباترین معابد در سراسر جهان شناخته می شوند. به لطف هیروگلیف ها و کنده کاری های روی دیوارها, معبد آمادا از نظر زیبایی مستثنی نیست.

کوچک, اما معبد چشمگیر آمادا دارای کنده کاری های نفیس بر روی دیوارها است. این کتیبه ها رویدادهای مهمی در تاریخ مصر مانند حمله لیبی به مصر را به اشتراک می گذارند. بنابراین, اگر می خواهید از قدیمی ترین معابد دریاچه ناصر دیدن کنید, چمدان های خود را ببندید و به نوبیا بروید.

بازل به قطار انترلکان

ژنو به قطار زرمات

برن به قطار زرمات

لوسرن به قطار زرمات

 

Ancient Temples Worldwide: Temple of Amada

 

10. معبد دوی موندشواری, بیهار

قدیمی ترین معبد کاربردی هندو در جهان, معبد Mundeshwari در کایمور است. کم اهمیت, اما در حکاکی های سنگی چشمگیر است, معبد نمادی از لرد شیوا و شاکتی است. بازدیدکنندگان معبد Mundeshwari می توانند حکاکی های شگفت انگیز دوره گوپتا و زندگی در آن را تحسین کنند. 625 قبل از میلاد مسیح.

معبد زیبا در تپه Mundeshwari است, جایی که بسیاری از آثار مهم دیگر در آن یافت شده است. اگر مجذوب هستید با تاریخ هندوئیسم, شما باید از معبد Mundeshwari دیدن کنید. شما بیشتر در مورد نماد لرد شیوا و شاکتی که در یک مکان خاص با هم زندگی می کنند، کشف خواهید کرد.

میلان به قطار رم

فلورانس به قطار رم

ونیز به قطار رم

ناپل به قطار رم

 

11. باستانی ترین معابد در سراسر جهان: بوروبودور اندونزی

معبد بوروبودور در اندونزی به عنوان بزرگترین معبد بودایی در جهان مشهور است. امروزه بسیاری از بودایی ها برای زیارت در جزیره جاوه از معبد بوروبودور بازدید می کنند.

وقتی از معبد بوروبودور بازدید می کنید, شما از دیدن آن شگفت زده خواهید شد 56,000 متر مکعب سنگ آتشفشانی خاکستری که این معبد بودایی را تشکیل می دهد.

اوفنبورگ به قطار فرایبورگ

اشتوتگارت به قطار فرایبورگ

لایپزیگ به قطار فرایبورگ

نورنبرگ به قطار فرایبورگ

 

Borobudur Indonesia

12. معبد هتشپسوت

مقدس مقدسات, معبد هتشپسوت متعلق به قرن هجدهم است. فرعون هاتشپسوت معبد را در صخره های دیرالبحری ساخت, بنابراین نمای معبد در مقابل صخره ها’ چشم انداز یکی از چشمگیرترین ها در سراسر جهان است.

معبد باستانی مربوط به دوره پادشاهی جدید است, اما با گذشت سالها معبد هدف خود را از معبد به صومعه تغییر داد. دیر البحری یعنی “صومعه شمالی”, و حتی یک کلیسای کوچک در محوطه معبد هتشپسوت وجود دارد.

مونیخ به قطار هالاشتات

اینسبروک به قطار هالاشتات

پاساو به قطار هالاشتات

روزنهایم به قطار هالاشتات

 

Temple of Hatshepsut

 

ما در ذخیره یک قطار خوشحال خواهد شد که به شما در برنامه ریزی سفر به این مناطق کمک کند 12 باستانی ترین معابد در سراسر جهان.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما "12 معبد باستانی در سراسر جهان" را در سایت خود جاسازی کنید؟? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffa%2Fmost-ancient-temples-worldwide%2F – (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml, و می توانید /fr را به /pl یا /de و زبان های دیگر تغییر دهید.