زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 11/09/2021)

اروپا در بهار زیبا ترین است. تپه ها و خیابان ها با رنگ های خیره کننده شکوفا می شوند, تبدیل هر گوشه به نقاشی های زنده زیبا. از باغ های فرانسوی گرفته تا باغ های وحشی انگلیسی و باغ های ویلایی ایتالیایی, در اروپا باغ های بیشتری نسبت به سایر مناطق جهان وجود دارد. اگر قصد بهار یا تعطیلات تابستانی در اروپا پس شما باید به یکی از اینها مراجعه کنید 10 باغ های زیبا در اروپا.

 

1. ورسای, فرانسه

چشمه های آب, سرزمینهای سبز مجلل, باغ های ورسای را به بهترین باغ های ما تبدیل کنید 10 باغ های زیبا در اروپا.

800 هکتار زمین باغ ورسای را تشکیل می دهد. مسیرهای پر پیچ و خم, 35 کیلومتر کانال آب و تندیس, تحت تأثیر قرار دادن مسافران از سراسر جهان است. بی شک, ورسای عالی است سفر روزانه از پاریس, و به محض رسیدن زیبایی شما منفجر خواهد شد.

چگونه می توان به باغ های ورسای رسید?

این باغ ها در شهر ورسای واقع شده اند, حدود یک ساعت با قطار از پاریس فاصله دارد.

قیمت قطار از آمستردام به پاریس

قیمت قطار لندن به پاریس

قیمت قطار به روتردام به پاریس

قیمت قطار از بروکسل به پاریس

 

Versailles, France Most Old and Beautiful Gardens in Europe

 

2. کوکنهوف, هلند

بیشتر از 7 میلیون لاله هلندی هر ساله در باغهای زیبای Keukenhof از بازدید کنندگان استقبال می کنند. بزرگترین باغ گل جهان در آوریل و مه دروازه های خود را باز می کند. لاله ها’ شکوفه یکی از بزرگترین رویدادها در هلند است.

باغ های کوکنهوف کجا هستند?

باغ ها در لیسه هستند, در قلب Bollenstreek. فقط نیم ساعت با قطار از آمستردام فاصله دارید.

قیمت قطار به بروکسل به آمستردام

قیمت قطار لندن به آمستردام

قیمت قطار از برلین به آمستردام

قیمت قطار به پاریس به آمستردام

 

Keukenhof Gardens, The Netherlands

 

3. باغ ویلا D’este, رم، ایتالیا

نمونه ای خیره کننده از دوره رنسانس در ایتالیا, باغ های Ville d’Este در Tivoli جذاب است. این باغ دوست داشتنی یکی از باغ های زیبا است میراث جهانی یونسکو در اروپا.

در تمام طول سال باز است, باغ 1000 چشمه ها فقط است 30 کیلومتر با رم فاصله دارد. یکی از ویژگی های قابل توجهی که در مورد آن مشاهده خواهید کرد ، طراحی باغ تراس است, و فواره های آب همراه با موسیقی هیدرولیک.

نحوه دستیابی به باغ ویلا D’este در Tivoli?

Tivoli با قطار از رم و سپس با اتوبوس شاتل از ایستگاه قطار به راحتی قابل دسترسی است.

قیمت قطار از میلان به رم

فلورانس به رم قیمت های قطار

قیمت قطار پیزا به رم

قیمت قطار ناپل به رم

 

Villa D’este, Rome Italy Most Beautiful Gardens in Europe

 

4. باغ ایزولا بلا, ایتالیا

باغ های ایزولا بلا در وسط دریاچه مجیوره قرار دارند. جزایر Borromean در شمال ایتالیا, نمونه های زیبایی از کاخ به سبک باروک و باغ های ایتالیایی هستند.

با تشکر از آب و هوای معتدل در خلیج بورومین, بسیاری از گل های نادر و عجیب و غریب را در باغ های ایزولا بلا پیدا خواهید کرد. علاوه بر این, برکه ها, چشمه, و حتی طاووس سفید تنظیمات خیره کننده عکسهای سفر شما را کامل می کند.

چگونه می توان از میلان به باغ های ایزولا بلا رسید?

باغ های ایزولا بلا یک است سفر یک روزه فوق العاده از میلان. با قطار و یک ساعت می توانید از مرکز میلان سفر کنید قایق سواری از استرس.

فلورانس به میلان قیمت قطار

فلورانس به ونیز قیمت قطار

میلان به فلورانس قیمت های قطار

قیمت قطار ونیز به میلان

 

Isola Bella, Italy

 

5. تپه پترین, پراگ

تپه پترین یک عقب نشینی زیبا از انبوه گردشگران است. سبز فاخر, درختان, و مسیرهای پر پیچ و خم شما را به مناظر خیره کننده پل ها و قلعه پراگ می رساند. برای مناظر فراموش نشدنی شهر, شما باید به برج پترین هیل بروید که در مسیرهای باغ قرار دارد.

باغ های تپه پترین یکی از زیباترین باغ های اروپا است. می توانید به راحتی یک بعدازظهر آرام یا صبح تنبلی را با لذت بردن از مناظر تماشا کنید.

چگونه می توان به باغ های تپه پترین رسید?

واقع در مرکز پراگ, می توانید از هر گوشه شهر پیاده روی کنید یا با مترو به باغ بروید.

قیمت قطارهای نورنبرگ به پراگ

قیمت قطار مونیخ به پراگ

قیمت قطار از برلین به پراگ

قیمت قطار وین به پراگ

 

Petrin Hill, Prague

 

6. باغ های Marqueyssac, فرانسه

بی نظیرترین باغهای اروپا قطعاً باغهای معلق Marqueyssac در فرانسه است. تعلیق در دره Dordogne شاهکار دیگری نیست جز آندره لو نوترد, برنامه ریز باغهای ورسای.

منحصر به فرد بودن باغها در هنر برتر است 150,000 شمشادهای اصلاح شده دستی که در شبکه ای از مسیرها مانند پیچ ​​و خم قرار دارند. این باغ ها دژهای قرن هفدهم را احاطه کرده و از دره Dordogne مشرف هستند. برای یک بازدید واقعا جادویی, برنامه ریزی سفر خود را در عصر پنجشنبه, وقتی باغ با نور شمع روشن می شود.

چگونه می توان به باغهای Marqueyssac رسید?

این باغ ها بین دو کشور واقع شده اند مناطق شراب در فرانسه. باغ های Marqueyssac یک 2 ساعت ها' قطار سواری از بوردو.

قیمت قطار La Rochelle به نانت

قیمت های قطار از تولوز به لا روشل

قیمت قطار بوردو به لا روشل

قیمت قطار پاریس به لا روشل

 

Marqueyssac Gardens, France a Unique Beautiful Gardens in Europe

 

7. کاخ لودویگزبورگ, آلمان

در آلمان به Bluhenden Barock معروف است, به معنی باروک در شکوفه, باغ کاخ لودویگزبورگ باشکوه است. مشابه باغ های ورسای که زمین های کاخ را تزئین می کنند, این باغ آلمانی هر بهار گل سرخ می کند, گیاهان سبز, و حتی یک باغ ژاپنی با درختان بونسای.

باغ متقارن باروک به سبک فرانسوی برای تکمیل کاخ طراحی شده است.

چگونه می توان به باغ کاخ لودویگزبورگ رسید?

این باغ در خارج از اشتوتگارت واقع شده است, و این یک 30 چند دقیقه با ماشین سوار شوید حمل و نقل عمومی.

قیمت قطار Offenburg به فرایبورگ

قیمت های قطار از اشتوتگارت به فرایبورگ

قیمت قطار لایپزیگ به فرایبورگ

قیمت قطار نورنبرگ به فرایبورگ

 

Ludwigsburg Palace, Germany Most Fruitful and Beautiful Gardens In Europe

 

8. باغ های جزیره ماینو, آلمان

زیبایی در جزیره گل Mainau این است که همیشه چیزی شکوفا می شود. این باغ شگفت انگیز در دریاچه کنستانس واقع شده است. آب و هوای نیمه گرمسیری هم برای گلهای گرمسیری و هم برای یک گل رز انگلیسی ایده آل است.

باغ در 19هفتم قرن توسط شاهزاده نیکولاس فون استرهایزی. امروز این 45 باغ هکتار در سراسر سال برای نمایش ارکیده که فصل بهار را آغاز می کند ، از میلیون ها بازدید کننده پذیرایی می کند.

چگونه می توان به باغ ماینو رسید?

از ایستگاه قطار Konstanz می توانید با اتوبوس حرکت کنید, کشتی های اتومبیل از روستاهای اطراف, یا با ماشین.

قیمت قطار مونیخ به سالزبورگ

قیمت قطار وین به سالزبورگ

قیمت قطار از گراتس به سالزبورگ

قیمت قطار از لینز به سالزبورگ

 

Mainau Island Gardens, Germany

 

9. باغ سیگورتا ورونا, ایتالیا

پارک کنید باغ سیگورتا بهشت ایتالیایی است. این باغ دیدنی ابتدا به عنوان یک باغ کوچک در اطراف ویلا کشاورزان ایجاد شد. با گذشت زمان به باغ وسیع امروزی گسترش یافت. باغ Giardino Sigurta یک مکان مقدس است 1,500 درختان, و یک میلیون گل از 300 انواع مختلفی که هر بهار شکوفا می شوند. در تابستان 18 دریاچه ها و استخرهای باغ به پناهگاهی برای محلی ها و مسافران از سراسر جهان تبدیل می شود.

چگونه می توان به Parco Giardino Sigurta رسید?

باغ Giardino Sigurta است 8 کیلومتری جنوب دریاچه گاردا و 25 کیلومتر با مانتو فاصله دارد. از Verona می توانید با قطار سفر کنید, و سپس با اتوبوس به مقصد Valeggio Sul Mincio بروید.

قیمت های قطار از ریمینی به ورونا

قیمت های رم به ورونا

فلورانس به ورونا قیمت ها

قیمت های قطار از ونیز به ورونا

 

 

10. باغ های هالربوس بروکسل, بلژیک

سالی یک بار, جنگل هالربوس در هاله, در باغی شبیه افسانه شکوفا می شود. با تشکر از زنگوله های دوست داشتنی, از اواخر آوریل تا اواسط ماه مه سرزمین های سبز به یک پادشاهی آبی تبدیل می شوند.

علاوه بر این, باغ هالربوس آهو و خرگوش است. فقط با یک ساعت حرکت با قطار از پایتخت, می توانید قدم در مسیرهای پر پیچ و خم جنگل آبی بگذارید. بنابراین, اگر قصد دارید در بهار از بلژیک دیدن کنید, یادتان باشد کنار یکی از زیبا ها بایستید جنگلها در اروپا و مسیر رفت و برگشت را در مسیر زرد طی کنید.

قیمت قطار از لوکزامبورگ به بروکسل

قیمت قطار به آنتورپ به بروکسل

قیمت قطار از آمستردام به بروکسل

قیمت قطار به پاریس به بروکسل

 

Hallerbos Gardens Brussels, Belgium

 

در اینجا در ذخیره یک قطار, ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم تا تعطیلات خود را در برنامه ریزی کنید 10 با قطار زیبا ترین باغ های اروپا.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما "10 باغ زیبا در اروپا" را در سایت خود قرار دهید? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-beautiful-gardens-europe%2F%3Flang%3Dfa– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید / د به / TR یا / آن و زبان های دیگر را تغییر دهید.