زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 10/09/2021)

آشنایی با مردم محلی بدون انبوه گردشگران که روی شانه شما را نگاه می کنند و به کافه کوچک زیبا حمله می کنند, این مکان های مسافرتی خارج از فصل در سراسر جهان بهترین مکان برای تعطیلات فراموش نشدنی است.

  • حمل و نقل ریلی است سازگار با محیط زیست راه برای سفر. این مقاله نوشته شده است تا در مورد سفر با قطار آموزش های ذخیره یک قطار, در ارزان ترین وب سایت بلیط قطار در جهان.

 

1. مکانهای سفر خارج از فصل: ایرلند در اکتبر

مزین به طلا, هوای ترد, زیبایی طبیعی ایرلندی کوه های ویکلو, تنها با یک رانندگی کوتاه از دوبلین به یک پناهگاه زیبا می رسید. اینجا, هر مسیر پیاده روی شما را به آبشارهای شگفت انگیز می رساند, دیدگاه های حماسی, و آسمان آبی یا دره گلندالوف و شهرک راهبان قرون وسطایی قرن 6.

یک مزیت دیگر برای بازدید خارج از فصل ایرلند ، فرصتی برای لذت بردن از یک پیمانه گینس در میخانه محلی است, درست در مقابل آتش باز.

 

Ireland's Nature in off-season,

 

2. ایتالیا در آوریل

غرق شدن در مدیترانه, چیدن ترافل, و شاخ و برگ زیبا پاییزی, ایتالیا آخرین مکان سفرهای خارج از فصل در آوریل است. فصل بهار بهترین زمان برای سفر به ایتالیا از نظر درجه حرارت است, رطوبت, قیمت, و جمعیت کاهش می یابد.

همه می خواهند در ساحل آمالفی تعطیلات داشته باشند, یا در میان انگورهای توسکانی. با این حال, گران است و در تابستان شلوغ است, فصل اوج. بنابراین, در آوریل سفر به ایتالیا خارج از فصل بهترین زمان برای رفتن است.

میلان با قطار به ونیز

فلورانس با قطار به ونیز

بولونیا با قطار به ونیز

Treviso با قطار به ونیز

 

Off-Season coastline promenade location in Italy

 

3. مکانهای سفر خارج از فصل: دره لوار فرانسه در اواسط سپتامبر

شکوفه گل محمدی پاییزی, هوای تازه کوهستان, شاخ و برگ پاییزی, و باد ملایم در روزهای گرم, شما دره Loire فصل را یک رویای مطلق می بینید. حومه جذاب فرانسه به خاطر شراب های سفید معروف است, و زمان برداشت از اواسط سپتامبر شروع می شود.

بنابراین, بهترین زمان برای سفر به لوئر در ماه سپتامبر است, پایان فصل بالا. شما به جشنواره باغ شاتو دو شومونت خواهید رسید, جشنواره گوجه فرنگی در Chateau de la Bourdaisiere, و فستیوینی با جشن باشکوه خود در ابی فونتورود. چیدن قارچ در غارهای خنک, یا پیاده روی با کاهش دما, اما روزها هنوز طولانی هستند و مقدار زیادی نور روز وجود دارد – دره Loire یک مقصد شگفت انگیز خارج از فصل در ماه سپتامبر است.

دیژون با قطار به پروونس

پاریس با قطار به پروونس

با قطار از لیون به پروانس

با قطار به مارسی به پروونس

 

Off Season at Loire Valley France In Mid-September

 

4. بهترین مکان سفر خارج از فصل در آلمان: مونیخ در سپتامبر-اکتبر

با وجود نام گمراه کننده, جشنواره بزرگ آبجو در ماه سپتامبر آغاز می شود. Oktoberfest دلیل شگفت انگیزی برای سفر به آلمان است, و به شهر مبدأ آن, مونیخ. در طول این زمان, شما شهر را در هیاهو خواهید دید و مونیخ دارای احساسات عالی است.

در حالی که این بدان معناست که شما به احتمال زیاد توسط گردشگران احاطه شده اید, حتی اگر فصل بالا نباشد. هنوز ارزش سفر به خارج از فصل مونیخ در ماه سپتامبر را دارد, صرفاً برای تجربه جادوی Oktoberfest.

دوسلدورف با قطار به مونیخ

درسدن با قطار به مونیخ

نورنبرگ با قطار به مونیخ

با قطار از بن به مونیخ می روید

 

 

5. مکان سفر خارج از فصل در چین: شانگهای در ماه نوامبر

با جمعیتی از 26 میلیون نفر, شما همیشه خود را در جمعیت در شانگهای خواهید دید. با این حال, سفر خارج از فصل به شانگهای به این معنی است که گردشگران از خانه خود به خانه بازگشته اند تعطیلات تابستان, بنابراین شما با مردم محلی در ارتباط خواهید بود.

علاوه بر این, آب و هوا در شانگهای گرم است و رطوبت اوج می گیرد, بنابراین بیشتر دلیلی برای سفرهای خارج از فصل و تحسین آسمان شانگهای در ماه نوامبر است. اکتبر-نوامبر فصلی است در رطوبت در شانگهای, محل اقامت, و جمعیت کاهش می یابد. به این ترتیب از شهر هیجان انگیز و خیره کننده بسیار بیشتر سود خواهید برد.

 

Skyscrapers skyline in Shanghai

 

6. مکانهای سفر خارج از فصل در سراسر جهان: اندلس اسپانیا در ماه سپتامبر

تقریباً هر روز با یک جشن و جشن, منطقه زیبا و دلربا اندلس رویایی در ماه سپتامبر است. از جشنواره برداشت شراب گرفته تا غذاهای دریایی و برنزه شدن در ساحل - اواخر سپتامبر بهترین زمان برای بازدید از اندلس است.

در حالی که اوت تا اوایل سپتامبر هنوز بسیار گرم است, در اواخر سپتامبر احتمال بارندگی وجود دارد, یا روزهای آفتابی ساحل مناسب, اما نه در حدی که نه بتوانید نفس بکشید و نه در شهرهای زیبای اندلس قدم بزنید. سیگار کشیدن در روزهای گرم. از این رو, اندلس بهترین مقصد خارج از فصل اسپانیا در اواخر سپتامبر است.

 

Andalucia View in Mid-September

 

7. آلگارو پرتغال در اواسط سپتامبر

آلگارو در تمام طول سال خیره کننده است, بنابراین زمان بدی برای بازدید وجود ندارد. برای شنا و استراحت در سواحل باشکوه پرتغال, و ساحل اقیانوس اطلس را دوست داشته باشید و همه را به خودتان بسپارید, اواسط سپتامبر زمان ایده آل برای بازدید از آلگارو است.

در حالی که تابستان گرم ترین است, همچنین شلوغ ترین آن است, و در زمستان, با تعداد زیادی موج سوار در یکی از بهترین مکانها برای موج سواران در جهان آشنا خواهید شد. از این رو, آلگارو یک مقصد ایده آل خارج از فصل در اواسط سپتامبر است. شانس کمی برای لذت بردن از خلیج های دیدنی خواهید داشت, صخره ها, و دهکده های ماهیگیری در امتداد ساحل.

 

Algarve Stones Portugal In Mid-September

 

8. سفر خارج از فصل به وین در ماه سپتامبر

غذای خیابانی وین, شراب, جین, یا هر نوع کوکتل دلخواه شما دلایل شگفت انگیزی برای سفر به وین در ماه سپتامبر است. در حالی که تابستان تقریباً تمام شده است, و با آن جمعیت گردشگران, اما وینی ها به شهر بازگشته اند و جشنواره های بزرگ نیز همینطور هستند.

از این رو, وین یکی از برترین ها است 10 مکان های سفر خارج از فصل در اروپا. شما می توانید بین پیاده روی در باغ های انگور و جشن گرفتن در یکی از نمایشگاه های متعدد و جشنواره ها در وین فقط در ماه سپتامبر و فقط برای مردم محلی. هیچ راهی بهتر برای لذت بردن از غذاهای اتریشی وجود ندارد, فرهنگ, و زیبایی وین از آمیختن با مردم محلی است.

سالزبورگ با قطار به وین می رود

مونیخ به وین با قطار

با قطار به گراتس به وین بروید

پراگ به وین با قطار

 

A fountain in Vienna at fall

 

9. کوه های آلپ سوئیس

درست قبل از تغییر مناظر به رنگهای پاییزی و قله ها لباس سفید برفی خود را بپوشند, را کوه های آلپ سوئیس خارج از فصل جادویی است. درست پس از بازگشت بیشتر گردشگران به خانه, کوه های آلپ سوئیس جادوی مسالمت آمیز خود را بازیابی می کنند, جا باز کردن برای فعالیت های فضای باز و پیک نیک ها.

از این رو, کوه های آلپ سوئیس یک مکان شگفت انگیز برای سفرهای خارج از فصل در ماه سپتامبر است. هوا گرم است, آسمان آبی روشن و شما می توانید از پیاده روی لذت ببرید, دوچرخه سواري, آرامش بخش و تماشای مناظر زیبا. بنابراین, حتی می توانید یکی از آنها را صعود کنید زیبا ترین کوه های اروپا Jungfrau می.

با قطار به زوریخ به ونگن

ژنو به ونگن با قطار

با قطار به برن به ونگن

بازل با قطار به ونگن

 

A Hiking Trail On Swiss Alps

10. مکانهای سفر خارج از فصل در سراسر جهان: پاریس در دسامبر

قدم زدن در امتداد خیابان شانز آلیزه, یا از طریق باغ Tuileries به لوور بدون ازدحام گردشگران یک تجربه فوق العاده در پاریس است. وقتی می توانید در گردشگری ترین شهر جهان قدم بزنید ، خارج از فصل پاریس حتی عاشقانه تر است, بدون گردشگر در هر گوشه. در حالی که تابستان بهترین آب و هوا و روزهای آفتابی را ارائه می دهد, دسامبر قطعاً بهترین زمان برای تعطیلات در پاریس است.

سفر به پاریس خارج از فصل در ماه دسامبر وعده چشم اندازهای شگفت انگیز است. علاوه بر این, شما می توانید در بسیاری از انفجار داشته باشید بازارهای کریسمس.

با قطار از آمستردام به پاریس

لندن با قطار به پاریس

روتردام با قطار به پاریس

بروکسل با قطار به پاریس

 

Off Season Paris cold streets in December

 

در اینجا در ذخیره یک قطار, خوشحال می شویم به شما در برنامه ریزی سفر خارج از فصل خود به این مکان های رویایی در سراسر جهان کمک کنیم.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما "10 مکان سفر خارج از فصل در سراسر جهان" را در سایت خود جاسازی کنید? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffa%2Foff-season-travel-locations%2F– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml, و می توانید / ru را به / fr یا / es و زبانهای بیشتری تغییر دهید.