زمان خواندن: 7 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 11/06/2021)

هنگامی که شما قصد سفر به اروپا, شما با گزینه های بسیاری مواجه! مکان های بی پایان و تجربه, که شما می توانید برای سال سفر و هنوز هم احساس شما چیزی ضروری از دست رفته ام. این می تواند منجر به ساخت اشتباهات سفر بیش از حد تعهد, و گم شده را در جزئیات کوچک تر که سفر و سفر با قطار تا جادویی. ما اینجا هستیم تا شما را به آنچه شما باید انجام دهید و چگونه به برای برنامه ریزی یک سفر به اروپا, از شروع تا پایان!

 

نکته 1: محدود آن را

قبل از اینکه شما می توانید tapas معتبر اسپانیایی تجربه, piazzas در رم, یا تراسهای پشت بام در پراگ, کمی مهم مدیریت مورد نیاز است! به عبارت ساده, بیشتر آماده شما هنگامی که شما برنامه ریزی یک سفر به اروپا, شانس بالای خود را از لذت و سفر بدون استرس که زندگی می کند تا انتظارات خود را.

بنابراین در اینجا یک نکته Save A Train ذکر شده است: را انتخاب کنید یک پنج, باید داس که ماجراجویی اروپا! شاید آن آشامیدنی در Hofbrauhaus که در مونیخ, یا گرفتن یک تور کانال در آمستردام, یا بررسی دیوید-از زوایای بسیاری از – در فلورانس. هر چه که باشد, علامت آن پایین و برنامه ریزی سفر خود را در اطراف آنها. ترجیح با قطار.

میلان به فلورانس قطار

لندن به قطار پاریس

بلیط قطار پراگ به برلین

بلیط قطار فرانکفورت به مونیخ

 

پشت بام پراگ, انتخاب کنید پشت بام خود را هنگامی که شما قصد سفر به اروپا

 

نکته 2: هنوز کلیشه اجتناب نیست.

حالا که ما ایجاد کرده ایم که شما نیاز به برنامه ریزی یک سفر به اروپا, بعدی، انتخاب مقصدهای برتر خود را. در روح YOLO, شما ممکن است بخواهید برای رفتن از مسیر مورد ضرب و شتم و جستجو برای سنگهای پنهان در شهرستانها. اما نوپرست در شما است که می خواهد در برابر مقصدهای جریان اصلی, ممکن است بخواهید به یک صندلی. در یک اتوبوس توریستی. بهتر است دلیل این مکان هایی مانند وجود دارد کولوسئوم, برج ایفل, و پل چارلز همه بسیار محبوب با گردشگران: عالی هستند! احساس نمی کنید باید دریافت کنید خارج از مسیر کتک خورده فقط به خاطر آن. اگر بزرگ جاذبه های درخواست تجدید نظر به شما, پس از آن بروید و آنها را ببینید.

در همین راستا, انجام کتاب راهنما به عنوان انجیل را درمان نمی. ممکن است بگویید موزه لوور مطلق در باید انجام دهید این است سفر به پاریس, اما شاید شما می خواهم یک جستجو روز بهتر برای اند ها Blek لو موش قطعات بر روی دیوار کوچه. انعطاف پذیری, وقتی سفر میکنی, مهم این است که, همیشه!

لندن به قطار فرانکفورت

بروکسل به قطار لندن

بلیط قطار لندن به کلن

بلیط قطار لندن به بروکسل

 

نکته 3: تاریخ های سفر بسیار مهم است که شما قصد سفر به اروپا

سفر در فصل کردن. ماه محبوب ژوئیه, اوت, و سپتامبر. آنها واقعا مشغول هستند, نه به ذکر گران! اگر شما برنامه ریزی یک سفر به اروپا در تابستان, شما می شود به اشتراک گذاری هر تجربه تک با میلیون ها و میلیون ها نفر از نزدیکترین دوستان خود. اسکان رزرو خواهد شد خارج, و یا گران و قطار خواهد بود کامل بسیار بیشتر, دیدن که آنها بهترین راه برای سفر هستند!

آمستردام به قطار لندن

Rotterdam به قطار لندن

پاریس به قطار لندن

بروکسل به قطار لندن

 

بررسی تقویم زمانی که شما قصد سفر به اروپا

 

نکته 4: اسناد سفر خود را به عنوان بخشی از برنامه سفر به اروپا جمع کنید

اگر شما یک گذرنامه ندارد, سپس شما بهترین دریافت ترک خوردگی! آن را حداقل چهار تا شش هفته از زمان نرم افزار را برای شما برای دریافت یک. (بسته به چه کشوری که در البته زندگی می کنند) خدمات تسریع می توانید سرعت بخشیدن به روند, اما آن را به شما هزینه. بهتر است برای مراقبت از این به خوبی در پیش قبل از سفر خود. در حال حاضر یک گذرنامه? بررسی تاریخ انقضا آن! برخی از کشورها می تواند ورود شما را انکار اگر در ظرف مدت منقضی 6 ماه از زمانی که شما وارد. ایک!

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

 

 

نکته 5: اجاره ماشین.

مایل به اجاره ماشین وقتی که شما برنامه ریزی یک سفر به اروپا? مطمئن باشید که به گواهینامه رانندگی معتبر. برخی از شرکت های اجاره خودرو نیز مسافران نیاز به یک گواهینامه رانندگی بین المللی در علاوه بر این به گواهینامه رانندگی خود را از کشور خود را از مبدا.

بلیط قطار استراسبورگ به پاریس

پاریس به مارسی قطار

رم به میلان قطار

ژنو به قطار زوریخ

 

نکته 6: آیا نمی بیش از بسته برنامه سفر خود را با بسیاری از مقصدهای.

همانطور که قبلا اشاره, آسان است بیش از حد متعهد شوید و سعی کنید بیش از حد فشار دهید. این کاملا قابل فهم. مرخصی با ارزش شما نیاز به خوبی استفاده می شود, پس از آن آسان به سعی کنید بیش از حد بسته برنامه های سفر خود را هنگامی که برنامه ریزی یک سفر به اروپا. با این حال, این می تواند پرهزینه (نه به ذکر است خسته), به عنوان بیش از بسته بندی سفر با مقصدهای بیش از حد بسیاری در بیش از حد چند روز منجر به زمان بیشتری را در جاده, و گاز بیشتر و یا بلیط های قطار. در موارد استثنایی, آن می توانید یک سفر خرابکاری, تبدیل آن به یک تاری از هتل چک، قابل فهم و بررسی ناشران (با بسته بندی ثابت و باز کردن), در حالی که تماشای یک مسابقه چشم انداز بی بازدید گذشته پنجره قطار. در صورت امکان, کم کردن سرعت. نظر شما صرفه جویی در حمل و نقل و به دست آوردن زمان بیشتری برای کشف مقاصد خود را.

بلیط های قطار بروکسل به روتردام

بلیط قطار آنتورپ به روتردام

بلیط های قطار برلین به روتردام

بلیط قطار پاریس به روتردام

 

 

نکته 7: صرافی

مسافران هدر مقدار زیادی از یورو پول خرید از بانک خود (یا بدتر, از صرافی) قبل از ورود در اروپا. این نتایج در هزینه های سنگین! بنابراین این موضوع غفلت نیست زمانی که شما برنامه ریزی یک سفر به اروپا.

توصیه ما این است سر راست دور به یک دستگاه خودپرداز زمانی که شما در اروپا می رسند و برداشت پول نقد با استفاده از کارت های خودپرداز خود را. ساده است, و نرخ ارز که شما برای معامله است تقریبا به طور قطع بهتر از هر نرخ ما حتی از بانک خانه بدست. پاسخ های بانکی خود را قبل از ترک به در مورد هزینه های بین المللی معامله خودپرداز بپرسید, و همچنین اطلاع رسانی به آنها که شما با استفاده از کارت خود را در خارج از کشور. اگر شما به آنها بگویید که, ممکن است به آنها هشدار دهد که فکر کنند این یک تقلب است, و کارت خود را مسدود. همچنین, بپرسید اگر بانک شما است مکان های بین المللی و یا مشارکت با محلی بانک ها در اروپا.

بلیط قطار فرانکفورت به کلن

بلیط های قطار بروکسل به کلن

بلیط قطار وین به کلن

بلیط های قطار اشتوتگارت به کلن

 

نکته 8: چه چیزی شما را در نوسانات از دست دادن, شما در میدان پیروزی

موقعیت مکانی خود را برای صرفه جویی در هتل کوچک را قربانی نمی. ما توصیه دادن اولویت به Airbnb را خود را و یا هتل با موقعیت مرکزی ترین زمانی که شما برنامه ریزی یک سفر به اروپا. مسافران بودجه, به خصوص, تمایل به انتخاب یک هتل را در یک محل دور افتاده که € 5 ارزان تر از یکی که مرکزی بیشتر. نظر شما صرفه جویی در وقت و پول در حمل و نقل (به خصوص اگر شما باد تا تاکسی گرفتن).

مونیخ به قطار بازل

بلیط قطار زوریخ به باسیل

بلیط های قطار برن به بازل

بلیط های قطار ژنو به بازل

 

Airbnb را در مقابل هتل و چگونه برای برنامه ریزی یک سفر به اروپا

 

نکته 9: قبل از اینکه قصد سفر به اروپا را داشته باشید ، فراموش نکنید که با شرکت مخابراتی تلفن خود تماس بگیرید

پاسخ حامل خود را هنگامی که شما کامل برای برنامه ریزی یک سفر به اروپا و یک من طرحF شما قصد استفاده از تلفن شما, و پس از آن مطمئن شوید که شما راه اندازی تلفن خود برای جلوگیری از هزینه داده ها تصادفی (در کوتاه: خاموش کردن داده های تلفن همراه و محدود کردن تعدادی از برنامه های است که می تواند داده های تلفن همراه استفاده). و, به عنوان یک طرح, چوب به آزاد شبکههای Wi-Fi برای دانلود و ارسال ایمیل, بررسی وب, و استفاده از برنامه های. اروپا دارای بسیاری از نقاط فای, بنابراین شما نمی خواهد از لمس برای مدت طولانی. متناوبا، از سوی دیگر, خرید یک سیم کارت برای تلفن خود را هنگامی که شما را به اروپا دریافت.

بلیط قطار ریمینی به میلان

بلیط قطار به فلورانس رم

بلیط قطار تورین به میلان

بلیط قطار ونیز به میلان

 

نکته 10: یک برنامه برای آن وجود دارد

Eightydays یک برنامه سفر بسیار جذاب است که می تواند کمک به شما در برنامه ریزی یک سفر به اروپا در حالی که دادن مسافران یک نگاه آسان به گزینه های در دسترس زمانی که در سراسر اروپا.

کاربران شروع با چیدن یک شهرستان برای شروع و پایان در (برای, لازم است برای شروع و پایان دادن به سفر در همان محل). سپس تاریخ عزیمت را انتخاب کنید, چه مدت سفر خواهد بود و چگونه بسیاری از مقصدهای شامل شدن. کاربران همچنین می توانند در صورتی که می خواهید در شهرستانها در اروپا نگاه کنید انتخاب کنید, اتحادیه اروپا, یا فقط منطقه شینگن است. این نرم افزار پس برنامه سفر خواهد کرد که ایجاد, کامل با نرخ Airbnb را در هر شهرستان, برای کسانی که در بودجه.

این ممکن است برای ادامه گزینه را برروی آن بکشید تا زمانی که برنامه تصادفا بر برنامه سفر که به نظر می رسد خوب. و در مورد سفر ناخوشایند نگران نباشید: این سایت می گوید آن طور خاص علف های هرز از فرودگاه دور و خروج صبح زود که می تواند مسافران در جاده ها تخلیه.

اگر چه آن را نمی (هنوز) یک سیستم کامل برای رزرو کل سفر اروپا, Eightydays می تواند کمک به مسافران یک ایده بهتر از نقاط قیمت برای سفرهای مختلف در حالی که به طور بالقوه معرفی آنها را به مقصدهای آنها ممکن است قبلا ندارد در نظر گرفته شده.

مسافران می توانند استفاده کنند وب سایت Eightydays و یا به تازگی راه اندازی برنامه های iOS برای برنامه ریزی سفرهای اروپایی خود.

زمان قطار لیون به لندن

زمان قطار آمستردام به آنتورپ

بروکسل به فرانکفورت بار قطار

بلیط قطار بروکسل به ماینز

 

البته, بهترین راه برای سفر همیشه با قطار! ذخیره یک قطار بهترین راه برای خرید بلیط خود را است. اگر شما در مورد به کتاب بلیط قطار خود را با کلیک بر روی لینک https://www.saveatrain.com برای دریافت تخفیف های بزرگ.

 

آیا شما می خواهید به جاسازی پست وبلاگ ما بر روی سایت شما, شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و فقط به ما یک اعتباری با یک را ارتباط دادن به این پست وبلاگ, و یا شما اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fplan-trip-europe%2F%3Flang%3Dfa - (به پایین بروید تا کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml و شما می توانید تغییر دهید /fr به /یا /د و زبان های بیشتر.