زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 30/04/2021)

آیا تا کنون فکر آنچه در آن مانند به خیره احساس می کند, حیرت زده, از پنجره تصویر بزرگ به عنوان گردبادی جهان توسط? چگونه در مورد بودن که تکان ثابت از یک قطار به خواب آرام آن را به عنوان trundles پایین یک مسیر? سفر با قطار روشی بسیار متداول برای حمل و نقل در سراسر اروپا است, و شاید یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار است از طریق یک قطار دارای جای خواب. این قطار, که به طور معمول در اواخر بعد از ظهر پیاده می شوند و شب را طی می کنند, یک تجربه بسیار متفاوت از استاندارد ارائه دهید تجربه سفر قطار. ما با هم بهترین قطار دارای جای خواب در اروپا جمع آوری کرده ایم برای شما. از ایتالیا به فرانسه, در اینجا شش قطار برتر شب اروپا ما قرار دارند.

 

بالا قطار دارای جای خواب 1: میلان به پالرمو

اگر تا به حال خواب دیده اید که حومه ایتالیا را تجربه کنید, این قطار دارای جای خواب یکی از بهترین راه ها برای انجام این کار است. اگر چه سفر با قطار بیست ساعت از شروع تا پایان بیست و یک ساعت طول می کشد, قطار مستقیم است و از گزینه های مختلف برای کابین دارای جای خواب وجود دارد. بلیط نیز از طریق Thello در دسترس هستند, که بلیط های ونیز را نیز اجرا می کند.

اگر شما به دنبال برای ذخیره پول, شما می توانید یک کوپه چهار نفره را انتخاب کنید, که تابع به عنوان یک نوع از گزینه مینی دارای جای خواب. با این حال, اگر شما به دنبال برای دریافت برخی از جدی بسته چشم, می توانید یک کابین سه نفره را با دوستان خود تقسیم کنید – و یا حتی غریبه, و بلیط تحت هزینه 50 یورو. که یک معامله کاملا است! اگر شما به دنبال به یک وضعیت لوکس تر, شما همچنین می توانید رزرو دارای جای خواب تنها برای تحت هشتاد یورو. در حالی که شما هر گونه EN امکانات مجموعه پیدا کنید, شما قادر خواهید بود از خواب در آرامش با قیمت نسبتاً ارزان لذت ببرید.

این سفر می بیند یک نوار گسترده ای از ایتالیا, به عنوان آن را به شما طول می کشد از میلان تمام راه را به نوک بوت کشور. در طول مسیر, شما چشم اندازهای گسترده ای از خط ساحلی و تپه های توسکانی خواهید دید. این هست, البته, علاوه بر مجسمه های سنگ مرمر روم و تاریخ آن.

بلیط میلان به رم

بلیط های فلورانس به رم

بلیط پیزا به رم

بلیط های ناپل به رم

 

Sleeper Train to Palermo

 

بالا قطار دارای جای خواب 2: زوریخ به هامبورگ

انتخاب دوم ما برای بهترین قطار دارای جای خواب در اروپا یکی از در حال اجرا از Zurich است, سوئیس به هامبورگ, آلمان. اگر به دنبال سرویس قطار خواب هستید, شما می خواهید به در نظر گرفتن Nightjet. در حالی که گزینه های بدون توقف های متعدد برای این قطار وجود دارد, شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن رفتن را از طریق یک مسیر است که به شما می دهد تغییر. حومه شهر زیبا است, و قطار از آنجا عبور می کند دهکده های کوچک در طول مسیر, از جمله شهرستان از هانوفر. این شهرها یک توقف به خوبی به ارزش در سفر خود را اگر شما زمان. فراموش نکنید مناظر تماشایی از کوه های آلپ نیز قادر خواهید بود تجربه کنید.

حتی بهتر, هنگامی که شما راه خود را به هامبورگ ساخته شده شما یک فاصله کوتاه از برلین هستید. پایتخت فعلی آلمان بخاطر کلوپ های شبانه ران و ارادت کامل به فرهنگ هیپستر مشهور است. از هنر خیابانی لذت ببرید و قهوه عالی در حالی که شما به بقایای نقاشی شده دیوار برلین فکر می کنید.

بلیط های زوریخ به برن

بلیط های ژنو به برن

بلیط Interlaken To Bern

بلیط های زوریخ به هامبورگ

 

Hamburg sunset

بالا قطار دارای جای خواب 3: بروکسل به وین

بروکسل به وین قطار دارای جای خواب اروپا یک مسیر محبوب اتصال بلژیک به اتریش است. بسته به قطاری که انتخاب می کنید, از بعد از ظهر به طور نسبی می گذرد و در اوایل صبح می رسد, و چهارده ساعت است’ زمان سفر. این بسیار آسان تر برای معده از, گفتن, بیست ساعت مورد نیاز قطار شبانه از میلان به مسیر پالرمو.

با چنین مقدار کوتاه از زمان برای سفر راه آهن, شما نیاز به معطل overlong در ماشین ناهار خوری, اگرچه مطمئناً می توانید از امکانات رفاهی که در کلاسهای مختلف ارائه می شود ، لذت ببرید.

هنگامی که در وین هستید ، می توانید فرهنگ قهوه واقعی را تجربه کنید, از آنجا که وین به عنوان مرکز قهوه اروپا شناخته شده است.

بلیط بروکسل به بروژ

بلیط های آنتورپ به بروژ

بلیط بروکسل به وین

بلیط های گنت به بروژ

 

Sleeper Train from Brussels to Vienna

 

بالا قطار دارای جای خواب 4: لندن به ادینبورگ

این نوع مسیریابی معروف اجرا می شود شش بار در هفته. نیز نامیده می شود کالدونین دارای جای خواب, این سرویس خواب بین لوکس و مقرون به صرفه است. شما می توانید معاملات که شامل مواد غذایی پیدا کنید, نوشیدنی ها, و البته, کابین های خواب.

اگر شما به دنبال برای بازدید از لندن در طول سفر خود را, شما همیشه می توانید انتخاب کردن یورواستار از سرزمین اصلی اروپا. این یک راه مقرون به صرفه و ساده را به سفر در سراسر کانال از فرانسه به انگلستان است. بلیط نیز موجود است از نقاط دیگر است, مانند آمستردام.

اگر شما به دنبال یک دلیل برای انتخاب این مسیر, به یاد داشته باشید که ادینبورگ است خانه هری پاتر, ایجاد مشهور رولینگ. همچنین می توانید مسیریابی بیشتر به ارتفاعات پیدا کنید, مانند فورت ویلیام, که برای تجربه معتبر اسکاتلند. برای ما کار می کند!

بلیط های آمستردام به لندن

بلیط پاریس به لندن

بلیط های برلین به لندن

بلیط بروکسل به لندن

 

 

لوح تقدیر 5: پاریس به مونیخ

در حالی که این سفر از نظر فنی واجد شرایط بودن به عنوان قطار خواب آور نیست, به دلیل آن چه یک اسکله خواب کامل را شامل نمی, روزانه چندین مسیر را طی می کند.

البته, پاریس در شهرستان از چراغ و یکی از مهمترین و شهرستانها عاشقانه در جهان است, پس از آن باید به طور مطلق نمره یک نقطه در تعطیلات اروپا خود را. این درست است که آیا آن را برای اولین بار و یا صدم خود را.

در همین حال, مونیخ خانه را به جشن اکتبر است. این جشنواره اتفاق می افتد به یکی از مورد علاقه من در تمام دوران – آن را یک رویداد آشوبگرانه هزار نفر است. با هزاران نفر از شرکت کنندگان در هر سال و مجموعهای از فعالیت های از آن برای انتخاب, مونیخ به خوبی جایگاهی در لیست شما دارد.

بلیط های دوسلدورف به مونیخ

بلیط های دردن به مونیخ

بلیط پاریس به مونیخ

بلیط بن به مونیخ

 

Munich skyline

لوح تقدیر 6: کپنهاگ به برلین

این یکی دیگر از اشاره محترم با توجه به تجربه قطار دارای جای خواب غیر استاندارد است, اما ارزش این وقت را صرفاً به این دلیل است که می یابید در بعضی از زیباترین مناطق اروپا در حال گذر هستید. دانمارک ترکیبی منحصر به فرد از نفوذ اسکاندیناوی و سرزمین اصلی فرهنگ اروپایی است و نه از دست رفته. مسیریابی نیز از نزدیکی شروع می شود مالمو, که یک شهر دوست داشتنی برای بازدید و سومین شهر بزرگ سوئد است.

در حالی که شما خواب اسکله کامل در این قطار پیدا کنید, مسیریابی شبانه روزانه را خواهید یافت. این به شما اجازه در شب را ترک کرده و وارد در صبح تجدید برای روز بیایند. برای بهترین تجربه را با یک قطار غیر دارای جای خواب, شما می خواهید یک بلیط درجه یک رزرو کنید. این بلیط اغلب با افزایش قدرت پردازش مانند چمدان اضافی می آیند, مواد غذایی شامل, و بیشتر تجربه کابین خصوصی.

بلیط فرانکفورت به برلین

بلیط کپنهاگ به برلین

بلیط هانوفر به برلین

بلیط هامبورگ به برلین

 

Sleeper Train to Berlin

هنگام مسافرت در سراسر اروپا با قطار شما برای انتخاب کاملاً فاسد هستید. این که آیا آن در اسکاتلند و اسپانیا است, نروژ, یا سوئد, قطار دارای جای خواب برخی از بهترین خدمات برای رسیدن صبح روز بعد تجدید و آماده برای روز خود را برای آمدن. در حالی که شما یک مجموعهای از گزینه های در دسترس شما, مانند هتل قطار یا خواب شبانه قطار طولانی پراگ, لهستان, لیسبون, یا حتی مسکو, خود را به نفع و ضربه این قطار شش بالای دارای جای خواب در اروپا به جای. شما نمی متاسفم!

 

سفر شبانه و قطارهای خواب خود را با ذخیره یک قطار!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “بالا 6 قطارهای خواب در اروپا برای مسافرت” بر روی سایت شما? شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و ما اعتبار بدهد با لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Fsleeper-trains-europe٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات فرود مسیر قطار ما را هدایت.
  • در لینک زیر, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- این لینک برای انگلیسی مسیرهای صفحات فرود, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, و می توانید زبان اصلی را به زبان های fr یا de و بیشتر انتخاب کنید.