زمان خواندن: 4 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 02/09/2022)

روند رو به رشد بودن سازگار با محیط زیست متعدد برانگیخته است, و متنوع طرح های سبز در سطح جهانی, در شهرستانها بزرگ و شهرهای کوچک به طور یکسان. یکی از نشانه های این است افزایش استفاده از انرژی های تجدید پذیر در زندگی روزمره مردم و کار در حوزه آن را به حال هرگز یک گزینه قبل نظر گرفته شده است. یکی از زمینه چنین ایمنی جاده است, که در آن است در همه چیز از نشانه های راه به چراغ راهنمایی برای سیستم های زنگ استفاده, بنابراین ساخت شرایط جاده در بیشتر قابل مشاهده است قیمت ارزان تر, و همچنین صرفه جویی در پول و سیاره در حال انجام.

در حالی که نشانه در جاده واقعا نیاز به روشن شود به انجام کار خود, چراغ ها قطعا این را دارند مزیت اضافه شده آگاهی بیشتر رانندگان. نشانه های راه انرژی خورشیدی مجهز به چراغ های LED ارائه به معنی برای دید بهتر, هر دو در طول روز و در شب (شما می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد اصول خود را از عمل اینجا) آنها با ارائه طیف خوب عمل حتی در شرایط آب و هوایی سخت که معمولا شرایط حادثه خیز ایجاد. صرف نظر از جای خود - در تقاطع ها, چهارراه, یا گذرگاه های راه آهن, این علائم ایمنی بیشتری را برای عابران پیاده و وسایل نقلیه تضمین می کند.

 

مزایای اصلی نشانه های راه خورشیدی

منفعت بزرگ و استفاده از این نشانه این واقعیت است که انرژی است که آنها را تغذیه می کند از سوزاندن سوخت های فسیلی آمده است. این کار در راه است که زغال سنگ را آلوده نمی کند, نفت, و آیا گاز, که آن را 100 درصد سازگار با محیط زیست. تنها شرط این است ساعات آفتابی به اندازه کافی به منظور، برای نور خورشید به برداشت شود, تبدیل شده و ذخیره برای استفاده ساله. عنوان روی حیله و تزویر به عنوان پیش نیاز این ممکن است به نظر می رسد, یک بار شارژ, نصب و راه اندازی واقعا مقرون به صرفه است که به دلیل حساسیت آن نسبت به جنبش, که پست را قادر می سازد مثل این به کار فقط زمانی که ترافیک واقعی در جاده وجود دارد, به جای در سراسر ساعت. استفاده از انرژی خورشیدی می چند وجهی و واقعا جذاب, آنها نمی?

از آنجا که این تاسیسات سخت به چشم پوشی هستند, آنها افزایش آگاهی رانندگان و عابران در میدان, در پارکینگ, مناطق خطرناک است که به حوادث علت شناخته شده, و غیره. این واقعیت که آنها سیم نیاز ندارد و یا یک منبع الکتریکی در این نزدیکی هست به کار می کند این امکان به محل آنها را در هر نقطه, علاوه بر این واقعیت است که آنها واقعا هستند کم هزینه و کم تعمیر و نگهداری. یک مزیت دیگر این واقعیت که آنها بسیار آسان برای نصب است - آنها را می توان یا به پست های دائم و یا یک قابل حمل برای حرکت بیشتر متصل. این باعث می شود آنها را بزرگ در طول راهسازی, آنها را می توان قرار داده تا حذف و عملا در هیچ زمان و بدون ایجاد اختلال در پیاده رو در این نزدیکی هست.

آمستردام به قطار پاریس

لندن به قطار پاریس

Rotterdam به قطار پاریس

بروکسل به قطار پاریس

 

Benefits Of Solar-Powered Railroad Crossing Signals And Road Signs

 

سیگنال راه آهن خورشیدی

سیگنال عبور راه آهن است که استفاده از انرژی نور خورشید را می توان در هر دو مناطق صنعتی و مناطق روستایی مورد استفاده قرار. محصولات از این نوع, مانند https://www.solarlightingitl.com/solar-railroad-crossing-systems/ تشخیص قطارهای نزدیک با استفاده از حسگرهای بی سیم, و زمانی که آنها دریافت سیگنال, آنها فعال شدن چراغ عبور و صدا که در تا زمانی که قطار را تصویب کرده است و آن را امن برای عبور از آهنگ است. این سیگنال معمولا به صورت جفت رفتن در هر طرف از عبور قطار, و لینک های بی سیم آنها را روشن و خاموش در همان زمان. شاید بهترین کاری که در مورد نصب آن این واقعیت است که هیچ جعبه خارجی و یا کابل های طولانی وجود دارد است.

کل سیستم متکی به انرژی خورشیدی است که برای دوام کافی است 10 ساعت کار بدون وقفه یک بار به طور کامل شارژ اما دارای یک باتری پشتیبان, باید از فقدان کامل نور خورشید وجود دارد که انرژی انباشته خسته است. این سیستم همچنین گاهی اوقات فقط در صورتی فعال معیارهای برنامه ریزی خاصی را برآورده, مانند یک سرعت خاص, که در آن نزدیک شدن قطار در حال حرکت است, مثلا. می توان آن را تا تنها آتش زنگ اگر ارزش بیش از است 65 مایل در ساعت و چشم پوشی از ترافیک, در حال حرکت آهسته تر از آن. گزینه های متنوع هستند.

حتی اگر انرژی سبز به طور کامل به زندگی فرد به طور متوسط ​​ثبت نکرده است, ما می توانیم حضور و استفاده رشد آن لحظه به لحظه ببینید, ورود به حوزه های بیشتر و بیشتر از زندگی. آن است که واقعا آینده سیاره ما و نشان دهنده یک راه محیط زیست آگاه به پیشرفت آغوش بدون بیشتر صدمه زدن به تعادل شکننده و ظریف در طبیعت است که قبلا به شدت توسط انسان نهفته. جاده ها و راه آهن با انرژی خورشیدی راه حل یک مثال خوب از عملی, هوشمندانه, و کاربردهای ارزان قیمت منابع طبیعی بزرگ.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

 

rail crossing

 

ما در مورد مراقبت از محیط زیست و ما را دوست دارم هنر سفر. شروع با رزرو سفر قطار با ذخیره یک قطار, امروز!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “مزایای صفحه سیگنال خورشیدی راه آهن عبور و علائم جاده” بر روی سایت شما? شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و ما اعتبار بدهد با لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Fsolar-powered-railroad-crossing-signal٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)