زمان خواندن: 5 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 10/09/2021)

سفر انفرادی در بهترین حالت آن مخلوط نشده زیاده روی و خودانگیختگی است. این آزادی را به آن رفت و آمد شما به مدیر, در هوی و هوس بیشتر در یک مکان بمان, و از سایت های تجاری شده رد شوید; اگر شما نمی تواند ناراحت. تنها به خطر انداخته شما را به نیاز به خودتان می. در میان بسیاری از در حال رشد روند سفر جهانی, سفرهای انفرادی هستند در نظر گرفتن نقطه بالا, اما با سفرهای انفرادی مسئولیت بزرگ آمده. شما می دانید چه می گویند, جوانب مثبت و منفی به هر وضعیت وجود دارد. تمایل خود را برای رفتن از آن یعنی تنهایی شما باید به جلو فکر و آماده. جفتک انداختن متوقف می شود با شما. هنگامی که همه چیز کمی گلابی شکل, شما نیاز به اعتماد به نفس و زرنگ و دانا به آن را مرتب. در اینجا چند مورد از بهترین نکات در مورد نحوه برنامه ریزی سفر انفرادی آورده شده است.

 

سفر انفرادی سفر: مسافرت با قطار

یکی از مهمترین و حالت های محبوب حمل و نقل برای مسافران انفرادی است مسافرت با قطار. سفر با قطار باز می شود تا تعداد زیادی از مقصدهای که شما می توانید به چند هفته فشار. همچنین عنصر اجتماعی وجود دارد, این یک راه عالی برای ارتباط با این ماجراجویان همکار در یک محیط امن. سفر انفرادی با قطار همچنین یک راه بسیار خوبی برای واقعا قادر به دیدن مقصدهای و مناظر به عنوان شما را از طریق آنها منتقل شود. همچنین یک شایعه وجود دارد که هادی قطار مردم مناسب برای در مورد عکاسی قطار بپرسید, آن را امتحان کنید برای کامل بعدی داستان نمایش مشخصات عمومی خود.

آمستردام به قطار پاریس

لندن به قطار پاریس

Rotterdam به قطار پاریس

بروکسل به قطار پاریس

Travel By Train is the best

 

انتخاب مقصد & رزرو محل اقامت

هنگامی که شما یک قسمت را انتخاب کنید برای تکنوازی خود را به سفر – بررسی خارج از فصل, که ممکن است کشش بودجه خود را کمی بیشتر کمک کند. تمام سفر با شما است اما به طوری که هزینه است. داشتن که در ذهن, بررسی آب و هوا! برخی مقصدهای در طول خارج از فصل به سادگی نفرت انگیز و این امر می تواند یک ایده خوب به خاطر داشته رویدادهای مهم و یا در تعطیلات است که می تواند قیمت های سرسام آور ارسال می کنید. هیچ کمبود محل اقامت وجود دارد, هر کجا که شما را به سفر تصمیم گیری, هتل ها, ب&لیسانس, و فراوانند Airbnb را در. انتخاب یکی است که برای شما مناسب و بودجه شما.

مارسی به قطار لیون

پاریس به قطار لیون

لیون به قطار پاریس

لیون به قطار آوینیون

Use Trains On Your Solo Travel Trip

 

سفر انفرادی سفر: برنامه ریزی برنامه سفر خود را

خودانگیختگی یکی از بهترین قدرت پردازش از سفر انفرادی است، اما, برای شروع با, امتحان کنید و برنامه سفر جزئیات. این یک نقطه شروع عالی است. شناسایی برجسته کلیدی از مقصدی که انتخاب کرده اند و راه اندازی یک جدول زمانی. زیبایی داشتن یک مفصل برنامه سفر است که می تواند شما را راهنمایی در حالی که در همان زمان به شما اجازه تغییر به عنوان شما را به همراه.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

Take Photos During Your Travels

 

ایمن ماندن

اول ایمنی هرگز اپتر شده. اگر شما در حال سفر به جایی جدید و ناشناخته برای شما, آگاه از نقاط داغ جرم های محلی و انجام تحقیقات خود را! هنگامی که شما خارج از خانه هستید, حفظ اشیاء با ارزش خود را از چشم ساده و سعی کنید به راه رفتن در اطراف به دنبال کردن در تلفن شما. حمل نام هتل و آدرس خود را با شما, فقط در مورد. سعی کنید و آشنا خود را با برخی از شماره های اضطراری محلی و در حالی که شما تحقیق اطلاعات ایمنی برای مقصد خاص خود را, انجام تحقیقات کمی در قوانین و مقررات فرهنگی و. یکی از بهترین اقدامات احتیاطی است به اشتراک گذاری برنامه سفر خود را با یک دوست یا یکی از اعضای خانواده. اجازه دهید مردم می دانم که شما و چه برنامه خود را. به روز رسانی آنها در هر گونه تغییر شما ممکن است در طول راه را.

فرانکفورت به قطار برلین

لایپزیگ به قطار برلین

Hanover به قطار برلین

هامبورگ به قطار برلین

How To Plan A Solo Travel Trip

 

سفر انفرادی سفر: دوستان در طول راه

در حالی که سفر تکنوازی بزرگ است, شما می توانید برای روز بدون صحبت کردن به کسی که. صلح ممکن است یکی از دلایل شما در حال سفر انفرادی اما در نهایت تواند از عوارض آن را. خوشبختانه, زمانی که شما در حال حرکت هستند, آن را بسیار آسان برای ملاقات افراد جدید و حمله به یک مکالمه چند. اعتماد به نفس. گوش خود را باز نگه دارید برای یک لهجه آشنا به خود و به یاد داشته باشید که تجارب مشترک هستند مناسب یخ شکن برای ارتباط با مسافران.

قطار آمستردام را به لندن

پاریس به قطار لندن

برلین به قطار لندن

بروکسل به قطار لندن

Make Friends Along Your Travels

 

پک نور

هنگامی که شما انفرادی سفر, شما نیاز به مطمئن شوید که شما می توانید همه چیز را در خود حمل. یکی حمل بر روی, یک چمدان, یا یک کوله پشتی باید به میزان مناسب چمدان باشد ، چه یک هفته یا سه سفر می کنید. بسته برای مقصد, لباس برای آب و هوا, که باید بار خود را روشن. شما می شود، در چقدر خوب آن را احساس به بسته تنها ملزومات و پشت درهم و برهمی را ترک شگفت زده. دوربین شما همیشه یک ضرورت, انفرادی سفر و عکاسی دست به دست.

Salzburg تا قطار وین

مونیخ به قطار وین

گراتس به قطار وین

پراگ به قطار وین

 

 

سفر انفرادی سفر: شام برای یک

اگر شما به اندازه کافی شجاع به شعبه هستند به سفر انفرادی, شما به اندازه کافی شجاع به خوردن به تنهایی. در بسیاری از کشورها, صبحانه و ناهار تمایل دارد تا بیشتر در سمت های گاه به گاه بنابراین اگر شما ترس از جدول برای یک سناریو, شروع با این بار غذا. نگاهی به یک کتاب و یا یک مجله با شما و اگر ناهارخوری تنهایی واقعا چیز شما نیست, نگاه به گروه های ناهار محلی. شما می توانید با افرادی که در گردش خواهان لذت بردن متصل شده و اگر شما می خواهید واقعا می خواهید برای جلوگیری از جمعیت, نگاه برای اقامت ارائه می دهد که یک آشپزخانه و طبخ تا طوفان خود را.

مونیخ به قطار زوریخ

برلین به قطار زوریخ

بازل به قطار زوریخ

وین به قطار زوریخ

Eating on a Solo Travel Trip

 

سعی کنید پس از رسیدن در روز

هنگامی که شما برنامه ریزی می برنامه سفر شما, سعی کنید به طرح در طول ساعات روز برای رسیدن به. این کاملا یک کار دلهره آور است برای پیدا کردن راه خود را از طریق شهرستان ناآشنا در تاریکی و حتی بیشتر از آن که شما آن را انجام انفرادی. برنامه ریزی خواهد بود بخشی پیچیده از ماموریت سفر انفرادی خود را, برای شروع با, و شما می توانید جزر و مد به عنوان شما را در طول حرکت می کند اما این جزئیات کوچک را یک تفاوت چشمگیر.

لوکزامبورگ به قطار بروکسل

آنتورپ به قطار بروکسل

آمستردام به قطار بروکسل

پاریس به قطار بروکسل

Solo Travel Trip Photos

 

شما یک انتخاب صحیح برای انجام برخی از سفر در خود و داشتن یک سفر انفرادی. شما خواهد بود بسیار باهوش تر و به آنچه که در اطراف شما اتفاق می افتد باز. همیشه غریزه روده خود را در هنگام سفر اعتماد و استفاده ذخیره یک قطار!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “چگونه برنامه ریزی انفرادی سفر سفر?” بر روی سایت شما? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Fsolo-travel-trip٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید / د به / TR یا / ES و زبان بیشتر تغییر.