زمان خواندن: 7 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 24/12/2021)

اگر شما فقط به هلند نقل مکان کرد و یا به فکر پریدن در یک قطار به سفر برای چند روز, شما احتمالا متعجب چه 10 ترین رویدادهای ویژه در هلند هستند. شما خواهید خوشحال می دانم این است که بسیاری به دنبال به جلو به وجود, مهم نیست چه زمانی از سال بازدید می کنید.

و همچنین جشنواره پاپ حماسی, منحصر به فرد وجود دارد رویدادهای خاص در هلند که شما را پیدا خواهد کرد هر جای دیگر: جشن مربوط به سلطنت هلندی, آسیاب های بادی, و لاله. این وقایع تمام راه های فوق العاده برای لذت بردن از خودتان و در راه هلندی انجام کارها غوطه ور هستند!

 

رویدادهای ویژه در هلند 1: سال جدید روز شیرجه (شیرجه سال نو)

این یکی از آن است رویدادهای خاص در هلند است که برای دل ضعف نیست! اگر شما می خواهید برای شروع تازه سال, را به فرو رفتن سرد گرفته شده در روز سال جدید (روز اول ژانویه که آغاز سال نو مسیحیان است). این جشنواره هلندی توسط باشگاه شنا در آن آغاز شده 1960. وجود دارد 209 مکان های غواصی در هلند شما می توانید یک شیرجه را. با اينكه, غواصی در دریای شمال در شوونینگن, لاهه, محل محبوب ترین تا است 60,000 مردم. بعد از آن, شناگران لرز با یک فنجان erwtensoep ارائه, سوپ نخود گوشتی گرم.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

New Years Special Events In The Netherlands

 

رویدادهای ویژه در هلند 2: سال نو چینی

آیا می دانید که هلند یکی از بزرگترین جوامع چینی در اروپا است? ما فکر می کنیم این است که قطعا یک نقطه ارزش در بالا ما 10 ترین رویدادهای خاص در هلند! آن ها غالبا در آمستردام زندگی, روتردام, و لاهه, است که در آن طیف وسیعی از وقایع جشن سال نو چینی وجود دارد. در آمستردام, سر به میدان سد و Nieuwmarkt / Zeedijk به دیدن رژه اژدها, رقص شیر, و آتش بازی. شما همچنین می توانید فعالیت های ویژه در فروشگاه د Bijenkorf حضور, از جمله آموزش خطاطی, اجرای موسیقی, و مراسم چای, و یا در معبد بودایی FO Guang از شان او هوآ.

روز هم در مورد مواد غذایی, و در آمستردام, شما می توانید مواد غذایی خوشمزه در بازارهای خیابانی خوردن, در کاخ دریای (اروپا برای اولین بار شناور رستوران چینی), و یا در یکی از بسیاری از رستوران های چینی در امتداد Stormsteeg و Geldersekade. در لاهه, شما را پیدا خواهد جشنواره چینی در دهلیز سالن شهرستان و در دن Haags محله چینی ها در اطراف Wagenstraat. شما نمی توانید در روتردام پیدا منتهی به سال نو چینی, خاموش صدر توسط یک روز از جشن اطراف چینی wijkpark غرب قدیمی و Westkruiskade محله چینی ها. اگر شما خرافاتی هستند, در شب سال نوی چینی را به خوردن سالاد ماهی خام (یو شنگ) را موفق باشید و یا FAI چینگ های, یک نوع از جلبک دریایی, برای رفاه. گونگ شی فا Cai! (سال نو مبارک!)

برمن به قطار آمستردام

هانوفر به قطار آمستردام

بیلفلد به قطار آمستردام

هامبورگ به قطار آمستردام

 

Chinese Special Events In The Netherlands

 

رویدادهای ویژه در هلند 3: کوکنهوف (مارس تا ماه مه)

در کوکنهوف مسلما باغ معروف ترین در هلند. زل زل نگاه کردن در هیبت در میلیون ها چند رنگی لاله گل در این پارک زیبای هلندی از اواخر ماه مارس تا اواسط ماه مه. کوکنهوف, که به معنی جالیز, در حدود سال قرن 15 و پوشش عظیم است 32 هکتار. این روزها, کوکنهوف استقبال 800.000 بازدید کننده در سال.

یکی از نکات برجسته از 2018 تم گل غول پیکر موزاییک لامپ بود, پوشش به مساحت 250m2 و متشکل از 50.000 لاله, سنبل انگور, و crocuses. چه نسخه بعدی مستلزم?

دورتموند به قطار آمستردام

اسن به قطار آمستردام

دوسلدورف به قطار آمستردام

کلن به قطار آمستردام

 

Keukenhof, Special Events In The Netherlands

 

4: هفته ملی رستوران

اگر رویدادهای ویژه در هلند شامل مواد غذایی رایگان, شما می توانید به من در شمارش! در 50% خاموش, آن است که عملا یک سرقت! بازدید از این هلندی جشنواره برای foodies, که در آن شما می توانید در برخی از رستوران های بالا در هلند برای تخفیف دیوانه ناهار خوردن.

صدها نفر از رستوران های شرکت در بسیاری از شهرستانها هلندی ارائه یک شگفتی سه دوره منو شام برای نرخ ویژه 28,50 یورو. میچلین رستوران ستاره دار شارژ هزینه های اضافی, و رستوران ها ذکر شده در بالا 250 همچنین یک مکمل کوچک نیاز. این که آیا شما یک foodie با بودجه محدود و یا به سادگی کنجکاو سعی کنید از گزینه های خوب ناهار خوری مختلف را بدون قرار دادن بیش از حد از یک سوراخ در کیف پول خود هستند, سپس شما هفته رستوران را دوست دارم. این پیشنهاد ویژه می گیرد دو بار در سال در هلند.

به آن را آسان تر به کتاب جدول, سازمان دهندگان این رویداد ساخته اند لیست از 500 رستوران های شرکت, در هر شهرستان, بر روی وب سایت هفته رستوران.

بن به قطار آمستردام

آخن به قطار آمستردام

کوبلنز به قطار آمستردام

فرانکفورت به قطار آمستردام

National Restaurant Week, Holland

 

5: پادشاهان روز (آوریل 27)

یکی از مهمترین و رویدادهای خاص در هلند, اگر نه یکی از سرگرم کننده ترین و پر هرج و مرج, است پادشاهان روز, Wهیچکس است پادشاه ویلم اسکندر روز تولد. شهرستانها هلندی میزبانی احزاب خیابان, بازار کک, و فعالیت, تبدیل طیف هلند به بزرگترین جشنواره سال. شما قطعا می تواند این را به یکی از مهمترین و اضافه رویدادهای خاص در هلند! مردم سر به جشن می گیرند, پخش موزیک, لباس نارنجی, و یک کالای همه جانبه داشته باشید, اگر پر هرج و مرج نیست, زمان. پادشاهان شب است شب قبل از پادشاهان روز جشن, با مهمانی های وحشی در مراکز شهر جذب جمعیت از مایل دورتر.

Osnabrck تا قطار آمستردام

لوبک به قطار آمستردام

برمرهافن به قطار آمستردام

کیل به قطار آمستردام

 

رویدادهای ویژه در هلند 6: گل

آیا تاکنون شاهد شناور نه متری بوده اید, تحت پوشش در گل و پرواز را از طریق خیابان, طراحی شده توسط چیزی جز نیروی انسانی? خوب, شما در مورد به هستند! گل Zundert را است بزرگترین رژه گل در جهان به طور کامل توسط داوطلبان ساخته شده. هر سال هر دهکده تلاش می کند تا ساخت شناور زیبا ترین آن تا به حال ساخته شده است. بازدید از این رویداد بسیار ویژه در Zundert را به عنوان شما را غرق خواهد شد. کورسو Zundert را همه چیز در مورد دیدن و, در آن, باور کردن!

کاسل به قطار آمستردام

Mannheim تا قطار آمستردام

فولدا به قطار آمستردام

هایدلبرگ به قطار آمستردام

Bloemencorso, Special Events In The Netherlands

 

رویدادهای ویژه در هلند 7: امداد لیدن (امداد لیدن)

در 10 ترین رویدادهای خاص در هلند نیاز به سنت, البته. این رویداد لیدن یکی از آنها است! این یادآور محاصره اسپانیایی و امداد پس از آن از شهرستان در 1574. لیدن یکی از جشنواره های بزرگ به مدت دو روز در یک ردیف می شود. لذت بردن از رژه, نمایشگاه سرگرم کننده, بازار, کنسرت, احزاب, آتش بازی, و غذاهای سنتی.

علی رغم سرگرمی ها و مهمانی های متعدد, Leidens Ontzet یک جشن با بسیاری از سنت های تاریخی با معانی است. صبح روز سه اکتبر با شیپور بیدارباش در سالن شهرستان شروع می شود. شاه ماهی رایگان و نان سفید در پس از آن در داده لیدن Waag. بعد از آن شما می توانید لذت بردن از یک جمع آوری موسیقی در ون Der Werf پارک و خدمات در Pieterskerk. در افراد شب به طور سنتی خوردن هویج و پیاز خورش به نام Hutspot. جشن با یک نمایش آتش بازی بزرگ پایان.

Trier به قطار آمستردام

لوکزامبورگ به قطار آمستردام

آنتورپ به قطار آمستردام

گنت به قطار آمستردام

Leidens Ontzet Holland

 

رویدادهای ویژه در هلند 8: دریانوردی آمستردام

SAIL به طور سنتی با شروع می شود رژه: صدها کشتی به IJ حرکت می کنند و منظره ای منحصر به فرد را تشکیل می دهند که هرگز فراموش نخواهید کرد. در روزهای پس از, چند بازی را در محل آب را, از جمله Skutsjesilen(قایقرانی با فریزی کشتی معمولی). نیروی دریایی سلطنتی هلند نیز مهارت های خود را روی آب نشان می دهد.

در کنار تمام این فعالیت بر روی آب, مقدار زیادی برای در wharves انجام نیز وجود دارد, که باعث می شود آن را بسیار ویژه. این برنامه SAIL دارای سرگرمی, هنر, فرهنگ, موسیقی, و فعالیت های ورزشی و کودکان.

SAIL آمستردام تضمین ناوگان چشمگیر و بی نظیر از کشتی های بلند, هنر و صنعت میراث قایقرانی, کشتی های مدرن, کشتی های نیروی دریایی, و کپی.

Liege به قطار آمستردام

لوون به قطار آمستردام

Bruges به قطار آمستردام

Oostende به قطار آمستردام

Sail Amsterdam, Special Events In The Netherlands

 

رویدادهای ویژه در هلند 9: خیمهزنی روز

کمپ های ویژه, کمپینگ مقرون به صرفه, و اردو در طبیعت در هلند در طول روز ممکن است خیمهزنی (از چادر خود را). این سازمان از خیمهزنی روز همکاری با بسیاری از همکاران. برای مثال; سایت های کمپینگ, جامعه برای حفظ آثار طبیعی در هلند, و همچنین کمیسیون جنگلداری. شما این شانس را به اردوگاه در جالب ترین داده می شود, ارزان, و مکانهای وحشی Noordoostpolder. این نیز سرگرم کننده فوق العاده برای بزرگسالان و کودکان به طور یکسان!

گنک به قطار آمستردام

اسلت به قطار آمستردام

نامور به قطار آمستردام

کورتریک به قطار آمستردام

Tenting in the woods

 

رویدادهای ویژه در هلند 10: عروسک پارکی

عروسک پارکی یکی از بزرگترین رویدادهای موسیقی پاپ در هلند است, در سال در آخرین یکشنبه ماه ژوئن برگزار. چه چیزی آن را اینقدر خاص میکند, آن است که کاملا رایگان است!

یک رویداد عادی از 1981, این جشنواره پاپ، ملی لاهه بر روی نقشه قرار است. با تشکر به جشنواره های موسیقی رایگان در مقیاس بزرگ. برای سال های بسیاری, آن را حتی بزرگترین جشنواره موسیقی پاپ رایگان در تمام اروپا بود! شما می توانید انتظار بیش از 350.000 مردم در این جشنواره بسیار جذاب.

اگر شما می آیند از بخش دیگری از لاهه, این یک ایده عالی به چرخه به محل برگزاری در Zuiderpark است.

بروکسل به قطار لاهه

آنتورپ به قطار لاهه

گنت به قطار لاهه

شهر بروژ به قطار لاهه

Parkpop event in the netherlands

 

ما به نام اند 10 ترین رویدادهای خاص در هلند, اما دیگران بی شماری وجود دارد. مطلع در قطار با کمک ذخیره یک قطار و خودتان ببینید!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “10 ترین رویدادهای ویژه در هلند” بر روی سایت شما? شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و فقط به ما اعتباری با یک لینک به این پست وبلاگ را. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspecial-events-netherlands%2F%3Flang%3Dfa– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید / د به / TR یا / آن و زبان های دیگر را تغییر دهید.