زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 20/09/2021)

در حال جستجو برای دیدنی ترین دانشگاه ها در اروپا? سپس در خواندن! ما می دانیم انتخاب دانشگاه با انتخاب های مهمی است. البته, باید در نظر آموزش و امکانات یادگیری است که یک دانشگاه ارائه می دهد که در هنگام انتخاب کدام یک برای حضور در را. با این حال, گاهی اوقات یک احساس دل و روده خوب است برای رفتن بر روی بیش از حد. در اینجا در ذخیره یک قطار ما برخی از این پژوهش برای شما انجام داده اند و لیستی از بسیاری از دانشگاه ها دیدنی. همه آنها به رخ کشیدن معماری دیدنی و جذاب. برخی از آنها دارای تاریخ شگفت انگیز, اما برخی از دانشگاه تازه تاسیس بیشتر نیز در این فهرست برجسته. آنها ارائه زیبایی شناسی معاصر با ساختمان های مدرن و ویژگی های هنر. ما می دانیم چه مورد علاقه خود را!

 

دانشگاه بولونیا, ایتالیا

Bologna University is one of the Most Spectacular Universities In Europe

در دانشگاه بولونیا که در ایتالیا به عنوان قدیمی ترین دانشگاه جهان در نظر گرفته, داشتن در تاسیس شده است 1088. این لیست از بسیاری از دانشگاه ها دیدنی در اروپا, اما این می تواند در نظر گرفته شود یکی از دانشگاه های دیدنی و جذاب ترین در جهان. تصویر زیر پالازو پوگی است, یکی از ساختمان های اصلی دانشگاه. این خانه سه نفر از این دانشگاه موزه ها با نمایشگاه در تاریخ طبیعی, تشریح, زنان، زنان, فیزیک, و شیمی. بله, شما این حق. آنها موزه خود را دارند!

اما آنها به تنها ساختمان شما باید بازدید هنگامی که هدف گذاری نمی بسیاری از دانشگاه ها دیدنی. هستند بسیاری از ساختمان ها در دانشگاه است که شما باید در قرار داده است لیست باید سایت بازدید میکنید. این خدمات عبارتند از کالج اسپانیا, صورتی, ساختمان محصور ترکیب هر دو عناصر گوتیک و رنسانس در طراحی آن. همانطور که به خوبی به عنوان معماری نفیس, دانشگاه خانه را به یک باغ گیاه شناسی 2 هکتار است.

برای رسیدن به آنجا با قطار?

به دلیل موقعیت مرکزی و جغرافیای آن, بولونیا توسعه داده شده است به یکی از حمل و نقل راه آهن اصلی هاب از شمال ایتالیا. آن را بسیار خوبی در ارتباط با دیگر مراکز بزرگ ایتالیایی.

 • بولونیا است 37 دقیقه از فلورانس
 • 2-ساعت 20 دقیقه از رم
 • 2 ساعت از ونیز
 • 1 ساعت از Ferrara
 • یک مدرن خط راه آهن با سرعت بالا اجازه می دهد تا رسیدن به میلان در حدود 65 دقایق.
 • شاخه ای دیگر از این خط بولونیا را با رم.

توجه داشته باشید جانبی: در حالی که مصرف آموزش جنوبی از میلان, فراموش نکنید که برای گرفتن یک نگاه اجمالی از Duomo بالا بولونیا در جنوب نشسته. این است به ویژه در غروب آفتاب جالب.

ونیز به قطار بولونیا

فلورانس به قطار بولونیا

رم به قطار بولونیا

میلان به قطار بولونیا

 

دانشگاه روستوک, آلمان

در دانشگاه روستوک نه تنها قدیمی ترین دانشگاه در منطقه دریای بالتیک; آن را نیز ثروتمندترین در سنت. و البته, یکی از دیدنی ترین دانشگاه ها در اروپا. همانطور که در تاسیس شد 1419, آن را به زودی جشن 600 سالگرد خود را. آن را به عقب نگاه خواهد کرد در یک سنت طولانی مدت آموزش دانش آموزان و انجام پژوهش. ساختمان گوتیک سبک, همراه با راه درخت پوشیده و پارک ها را برای یک محیط خیره کننده. در مرکز این دانشگاه ساختمان اصلی چشم نواز که ما در ابتدا به اضافه کردن این به خود جلب می کند در بسیاری از دانشگاه ها دیدنی. این است واقع در مقابل a پارک و چشمه, یک نقطه مناسب برای دانش آموزان و بازدید کنندگان را به صرف برخی از زمان توصیف بیرونی غنی از ساختمان.

دانشگاه روستوک شامل نه دانشکده سنتی و یکی دانشکده میان رشته ای مرکزی است که دانشمندان و دانشجویان از دانشکده های همکاری برای انجام تحقیقات در چهار حوزه عمده:

 1. زندگی, سبک, و ماده
 2. سیستم های دریایی
 3. پیری از افراد و جامعه
 4. دانش – فرهنگ – دگرگونی

دانشگاه روستوک یکی از دانشگاه های آلمان با طیف بسیار گسترده ای از افراد است. این ارائه می دهد بیش از 100 دوره های آموزشی: 34 تمام کردن با لیسانس, 56 با مدرک کارشناسی ارشد, 37 (از جمله معلمان) با معاینه دولتی, و 3 با دکتری. علاوه بر این, مرکز تربیت معلم و تحقیقات آموزشی نه تنها انجام تحقیقات آموزشی بلکه بر بهبود کیفیت آموزش معلمان نیز کار می کند.

برای رسیدن به آنجا با قطار?

میخواهید بدانید که چگونه برای رسیدن به یکی از بسیاری از دانشگاه ها دیدنی در اروپا? هر کدام جهت شما می مسافرت کردن از جانب (به عنوان مثال،. روستوک یا شورین, برلین و هامبورگ), سوار قطار شوید تا زمانی که شما در رسیدن به ایستگاه راه آهن ویسمار. از اینجا, تو می توانی گرفتن اتوبوس به اتوبوس توقف در جی-آر-بچر اشتراسه با استفاده از خطوط 4 یا G (به سمت Ostseeblick) یا B-D (به سمت Seebad Wendorf را). فقط یک دقیقه پیاده تا ایستگاه اتوبوس در سراسر ایستگاه فاصله دارد پارک ماشین به پردیس.

(برای طرح شبکه ای از مسیرهای اتوبوس شهر, جدول زمانی و قیمت, لطفا از وب سایت شهر بازرگانان از ویسمار.

برلین به قطار روستوک

هامبورگ به قطار روستوک

شورین به قطار روستوک

ویسمار به قطار روستوک

دانشگاه آرهوس, دانمارک است ما دانشگاه دیدنی گذشته در اروپا

Spectacular Aarhus University

دانشگاه آرهوس در دومین شهرستان دانمارک واقع (آرشوس نیز نام شهر است) و با پردیس سبز آن مشخص می شود, کامل با دریاچه. این دانشگاه یک مثال کامل از چگونه ساختار انسان ساخته شده و است محیط طبیعی می توانید در هماهنگی کامل کار. نشان داده شده توسط ساختمان اصلی, کاملا. بسیاری از ساختمان های دانمارکی معمار طراحی شده بودند C.F. مولر در طراحی مدرن که جوانان از دانشگاه نشان دهنده. مولر و شرکای خود را کی فیسکر و Povl استگمان مسئول ساختمان زرد آجر شد. آنها منحصر به فرد و همچنین مشخص به دانشگاه هستند. ساختمان اصلی از آن زمان یکی از در نظر گرفته شده است 12 ترین آثار معماری قابل توجهی در تاریخ دانمارکی. یکی از دلایل بسیاری از آن یکی از مهمترین است دانشگاه دیدنی.

با بیش از 44,000 دانش آموزان, دانشگاه آرهوس دومین دانشگاه بزرگ کشور است. این شامل چهار دانشکده در هنر است, علم و تکنولوژی, سلامتی, و کسب و کار و علوم اجتماعی.

در سطح جهانی جهت گیری, این دانشگاه دارای برنامه های تبادل در محل با بیش از 50 موسسات در سراسر جهان. این شامل دانشگاه Arctic, شبکه اوترخت, مرکز شمال اروپا فودان, و مرکز شمال اروپا هند.

برای رسیدن به آنجا با قطار?

آرهوس نهفته در یکی از اتصالات راه آهن مهم در دانمارک. هستند خروج ساعتی به شمال وجود دارد, جنوب, و غرب. از جنوب و مرکز اروپا, اتصالات از طریق هامبورگ / فلنسبورگ هستند. زمان سفر از هامبورگ به آرهوس است حدود پنج ساعت. از کشورهای اروپای شرقی آموزش اتصال به آرهوس بروید از طریق لهستان و کپنهاگ. آرهوس دارای خدمات ساعتی به و از کپنهاگ. افتتاح تونل تحت کمربند بزرگ کوتاه است سفر یک ساعت. The trip اکنون ساعت سه و نیم طول می کشد. چندین اتصالات روزانه به سوئد وجود دارد که, آلمان, و بقیه اروپا.

قطار عازم ایستگاه راه آهن آرهوس ترک کپنهاگ فرودگاه ساعتی. قیمت در مورد DKK 410 یک بلیط یک طرفه برای (از جمله رزرو صندلی).

 

آماده برای شروع بررسی گزینه های خود را? رزرو بلیط قطار اکنون در حالی که آب و هوای گرم طول می کشد, با کمک ذخیره یک قطار!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “دیدنی ترین دانشگاه ها در اروپا” بر روی سایت شما? شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و فقط به ما اعتباری با یک لینک به این پست وبلاگ را. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspectacular-universities-europe%2F%3Flang%3Dfa– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

 • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml و شما می توانید / FR به / د یا / آن و زبان های دیگر را تغییر دهید.