زمان خواندن: 7 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 25/02/2022)

اگر خوب برنامه ریزی کنید ، تعطیلات خانوادگی در اروپا می تواند برای والدین و بچه ها در هر سنی سرگرم کننده باشد. اروپا سرزمین قلعه ها و پل ها است, پارک های مجلل سبز, و رزرو که در آن دختران جوان و پسرها می توانند برای یک روز وانمود کنند که پرنسس و شاهزاده هستند. وجود دارد مسیرهای پیاده روی عالی و بسیاری از نقاط برای ماجراهای در فضای باز بزرگ, اما مسافرت با بچه ها یک چالش است.

از برنامه ریزی تا بسته بندی, ما راهنمای نهایی یک سفر خانوادگی رویایی را طراحی کرده ایم. فقط ما را دنبال کنید 10 بهترین نکات برای تعطیلات خانوادگی در اروپا برای اطمینان از سفر خانوادگی حماسی.

 

1. نکاتی برای تعطیلات خانوادگی در اروپا: کودکان خود را درگیر کنید

راز برای یک تعطیلات عالی خانوادگی ، زمانی است که کل خانواده در هیئت و هیجان هستند. اروپا پر از نشانه های شگفت انگیز است, جاذبه های, پارک های تفریحی, و مکانهایی برای بازدید, و مشارکت بچه ها در برنامه ریزی سفر شما به اروپا به تعطیلاتی رویایی تبدیل می شود. تحقیقات خود را از قبل انجام دهید, جاذبه هایی را که می خواهید بازدید کنید انتخاب کنید, و لکه هایی که بچه های شما دوست دارند, و سپس از بچه ها بخواهید که انتخاب کنند 3-4 جاذبه های موجود در لیست. به این ترتیب همه خوشحال هستند و هر روز چیزی برای انتظار دارند.

قیمت قطار به بروکسل به آمستردام

قیمت قطار لندن به آمستردام

قیمت قطار از برلین به آمستردام

قیمت قطار به پاریس به آمستردام

 

kid sitting on a suitcase in an airport

 

2. در AirBnB بمانید

Airbnb ارزان تر است, خصوصی تر, و احساس خانگی دارد, که برای بچه ها وقتی از خانه دور هستند بسیار مهم است. Airbnb را یک گزینه اقامتی عالی برای تعطیلات خانوادگی در اروپا است زیرا هتل های اروپا بسیار گران می شوند, حتی با معامله صبحانه. اقامت در Airbnb آشپزخانه ای برای طبخ وعده های غذایی در اختیار شما قرار می دهد, ناهار برای رفتن, و وقت صبحانه وقتی می توانید روز را بحث کنید.

همچنین, فضای و حریم خصوصی زیادی برای بچه ها و والدین وجود دارد, برای استراحت پس از یک روز طولانی کاوش.

فلورانس به رم قیمت های قطار

قیمت قطار ناپل به رم

فلورانس به پیزا قیمت قطار

قیمت قطار به ونیز

 

3. نکاتی برای تعطیلات خانوادگی در اروپا: از مرکز شهر شلوغ خارج شوید

اروپا مملو از ذخایر طبیعی طبیعت و پارک های ملی است, با مسیرهای پیاده روی عالی و مکان های پیک نیک. ابهت طبیعی در اروپا بسیار متنوع است به طوری که حتی اگر با کودکان کوچک سفر می کنید, هنوز می توانید کاوش کنید آبشارها و دیدگاه ها.

بیشتر پارک ها قابل دسترسی هستند قطار از طریق از مراکز شهرهای بزرگ. اگر از قبل برنامه ریزی کرده اید و آماده آمده اید, هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نباید در فضای باز عالی لذت ببرید و از هوای تازه لذت ببرید, جنگل, و پارک های مضمونی.

قیمت قطار از میلان به رم

فلورانس به رم قیمت های قطار

قیمت قطار پیزا به رم

قیمت قطار ناپل به رم

 

Get Out Of Busy City Center and do A Family Vacation In European Alps

 

4. حمل و نقل خود را رزرو کنید

دانستن راه خود برای دور زدن یک مکان خارجی است هنگام سفر بسیار مهم است با بچه ها. شما نمی خواهید گم شوید و با پای پیاده یا در سفر از فرودگاه در شهر بگردید, صرف نظر از آب و هوا. از این رو, برنامه ریزی و رزرو وسیله حمل و نقل خود در اروپا نوید یک تعطیلات عالی خانوادگی را می دهد.

حمل و نقل عمومی بسیار قابل اعتماد است و راحت در اروپا است. در داخل و خارج از مراکز شهر گزینه های سفر زیادی وجود دارد. رفت و آمد با قطار و تراموا برای بچه ها ایده آل است زیرا شما می توانید به همه جا برسید, از بودجه سفر خود جلوگیری کنید.

در مقایسه با اجاره ماشین و وقت زیادی را صرف جستجوی پارکینگ یا تمرکز روی جاده کنید, می توانید از سواری و میان وعده ها لذت ببرید, وقتی یک سفر با بچه ها در اروپا سفر کنید. عظیم مزیت سفر در اروپا با بچه ها با قطار این است که بچه ها با کارت ریلی یورو رایگان سفر می کنند.

یکmsterdam به لندن قیمت قطار

قیمت قطار به پاریس به لندن

قیمت قطار از برلین به لندن

قیمت قطار به بروکسل به لندن

 

5. نکاتی برای تعطیلات خانوادگی در اروپا: پک نور

سفر در ایستگاه های قطار اروپا با کالسکه و چمدان های بزرگ می تواند چالش برانگیز باشد. برخی از ایستگاه های قطار آسانسور یا پله برقی نخواهند داشت, بنابراین بهترین بسته بندی و سفر سبک است. حتما کالای کالسکه و قابل حمل تاشو را تهیه کنید, به این ترتیب اگر بچه ها به اندازه کافی بزرگ هستند, آنها می توانند چمدان خود را حمل کنند.

بعلاوه, بسته بندی نور به معنی بسته بندی همه موارد ضروری برای سفرهای خانوادگی است. بدین ترتیب, بچه ها را در وسایل سواری با وسایل رنگ آمیزی مشغول نگه دارید, کتابهای صوتی, یا زمان تماشای کارتون در iPad, کمک بزرگی خواهد بود.

قیمت قطار مونیخ به سالزبورگ

قیمت قطار مونیخ به Passau

قیمت قطار نورنبرگ به پاساو

قیمت قطار سالزبورگ به پاساو

 

6. غذا خوردن با کودکان در اروپا

باید بدانید که رستوران های اروپا به کودکان وعده های غذایی نمی دهند, بزرگسالان هستند’ بخش برای همه. این نکته به ویژه اگر در سفر به ایتالیا بسیار مهم است, بخشهای پیتزا یا ماکارونی به اندازه بچه ها پیدا نخواهید کرد, پس آماده باش.

ولی, لازم نیست بیرون غذا بخورید. یکی از بهترین نکات ما برای سفر با کودکان در اروپا داشتن است پیک نیک خانوادگی. درباره پارک ها و طبیعت اروپا چیزهای زیادی گفته شده است زیرا زمین های سبز و مجلل به سادگی برای میزبانی از پیک نیک خانوادگی شما طراحی شده اند. شیرینی ها را بگیرید, میوه تازه, و سبزیجات در بازار محلی و شما آماده یک پیک نیک ناهار هستید. قیمت در بازارهای کشاورزان بسیار ارزان تر از سوپرمارکت ها و رستوران ها است. برای بالا بردن همه اینها, فقط به نماهایی که با هر لقمه لذت خواهید برد و کاملاً رایگان فکر کنید.

قیمت قطار مونیخ به زوریخ

قیمت قطار از برلین به زوریخ

قیمت قطار بازل به زوریخ

قیمت قطار وین به زوریخ

 

Picnic is a good Tip For Family Vacation In Europe

 

7. نکاتی برای تعطیلات خانوادگی در اروپا: تورهای قایقرانی و پیاده روی رایگان در اروپا

همه کارها را خودتان می توانید با استفاده از نقشه و کتاب و برنامه انجام دهید, اما پیوستن به قایق یا تور پیاده روی بهترین است. در بیشتر شهرهای اروپا وجود دارد تورهای رایگان پیاده روی شهری با یک راهنمای محلی. این راهنمای شاد بهترین اسرار شهر را نشان می دهد و می گوید, بدون اینکه در پیچ و خم خیابان ها گم شوید. این راهنما همچنین به رستوران های محلی با منوی تنظیم شده ناهار اشاره کرده و بهترین توصیه ها را در مورد کارهایی که در شهر انجام می شود ارائه می دهد.

اروپا پر از کانال و رودخانه است, بنابراین یک تور قایق تفریح ​​دیگری است و راهی منحصر به فرد برای سفر و کاوش. هم برای بچه ها هیجان انگیز خواهد بود و هم برای شما آرامش بخش خواهد بود.

قیمت قطار Interlaken به زوریخ

قیمت قطارهای لوسرن به زوریخ

قیمت قطار برن به زوریخ

قیمت قطار ژنو به زوریخ

 

Boat And Walking Tours while doing a Family Vacation In Europe

 

8. برای چرخ و فلک سواری وقت بگذارید

اکثر شهرهای اروپایی دارای یک چرخ فلک روشن و زرق و برق دار در آن خواهند بود میدان اصلی شهر. به جای اینکه به سایت بعدی بروید, متوقف کردن, و اجازه دهید تا kiddos هر تعداد سواری که می خواهند سوار شود. هنگامی که برج ایفل پشت سر شما قرار دارد از یک چرخ و فلک لذت ببرید, لحظه ای به یاد ماندنی برای کودکان نوپا و بزرگسالان است.

قیمت قطار از آمستردام به پاریس

قیمت قطار لندن به پاریس

قیمت قطار به روتردام به پاریس

قیمت قطار از بروکسل به پاریس

 

Make Time For Carousel Rides in a fun fair

 

9. نکاتی برای تعطیلات خانوادگی در اروپا: برای "اوه" وقت بگذارید

فقط به این دلیل که در سوئیس هستید, تضمین نمی کند که همه چیز در سفر خانوادگی شما روان خواهد بود. وقتی با بچه ها مسافرت هستید, هر چیزی می تواند رخ دهد, حتی در اروپا, بنابراین حتماً وقت خود را برای سفر اختصاص دهید. برای شگفتی های بی برنامه وقت بگذارید, تاخیر, تغییر در برنامه ها به لطف kiddos بد دهن, و حاضر و آماده تنظیم باشید.

قیمت قطار سالزبورگ به وین

قیمت قطار مونیخ به وین

قیمت قطار Graz به وین

قیمت قطار پراگ به وین

 

10. کودکان و نوجوانان را از مسیر مورد ضرب و شتم نشان دهید

یکی از نکات مهم ما در سفر با بچه ها نشان دادن نحوه انجام کار است در اروپا از مسیر مورد ضرب و شتم حرکت کنید. از توده ها در میادین اصلی خودداری کنید, خطوط برای ژلاتو, و عکسهای خانوادگی, با بردن آنها به آن نقاط پنهان, روستاهای منظره, و طبیعت خارق العاده.

کودکان عاشق افسانه ها و ماجراها هستند, بنابراین آنها را به نقاطی که افسانه ها از آنها ساخته شده ببرد. این یک روش عالی برای گذراندن وقت با کیفیت با هم است, از تعطیلات خانوادگی در اروپا بهترین استفاده را ببرید, و به آنها در مورد فرهنگ و تاریخ غنی اروپا بیاموزید.

اروپا در هر زمان از سال یک مقصد عالی برای تعطیلات خانوادگی است. چه یک خانواده ماجراجو باشید و چه علاقه مند به گشت و گذار و موزه ها باشید, اروپا همه چیز را بدست آورده است. علاوه بر این, اروپا در بحث حمل و نقل و گذرگاه های ویژه شهرها ، خانواده ای دوستانه است. ما 10 بهترین برنامه برای تعطیلات خانوادگی در اروپا هنگام سفر بعدی یا حتی اولین سفر به سرزمین قلعه ها و افسانه ها بسیار کمک خواهد کرد.

قیمت قطار به میلان به ونیز

قیمت قطار Padua به ونیز

قیمت قطار بولونیا به ونیز

قیمت قطار به ونیز

 

Hiking is among the best Tips For Family Vacation In Europe

 

در اینجا در ذخیره یک قطار, ما خوشحال خواهیم شد که به شما کمک کنیم با قطار بهترین تعطیلات خانوادگی در اروپا را برنامه ریزی کنید.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما "10 بهترین نکته برای تعطیلات خانوادگی در اروپا" را در سایت خود قرار دهید? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Ftips-family-vacation-europe٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/ja_routes_sitemap.xml, و می توانید / ja را به / es یا / de و سایر زبانها تغییر دهید.