زمان خواندن: 7 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 29/05/2020)

باردار شدن یکی از شگفت انگیزترین دوران زندگی شماست. این کار را می کند, با این حال, با محدودیت های خاصی همراه باشید. به خصوص اگر در حین بارداری قصد سفر دارید. حمل و ساختن یک کودک نوع حمل و نقل را که می توانید برای استفاده در آن استفاده کنید محدود می کند, به خصوص هنگام مسافرت در حین بارداری در سطح بین المللی. نمی توان پرواز کرد و بسیاری از اشکال دیگر مسافرت در حین بارداری وقتی که در طی ماه های مشخصی وجود دارد, یا اگر عوارضی را تجربه می کنید. حتماً همه این موارد را در برنامه سفر بارداری خود قرار دهید. راهی بسیار آسان برای رسیدن به مقصد خود هنگام سفر در حین بارداری است قطار از طریق. شرکت های قطار اغلب از زنان باردار پذیرایی می کنند, و آن را به یکی از محبوب ترین وسایل حمل و نقل هنگام مسافرت در حین بارداری تبدیل می کند.

  • قطار حمل و نقل است سازگار با محیط زیست راه برای سفر, مخصوصاً وقتی Tغرق شدن در حالی که باردار است. این مقاله نوشته شده است تا در مورد سفر با قطار آموزش های ذخیره یک قطار, ارزان ترین وب سایت بلیط قطار در جهان.

قبل از اینکه شروع کنی

قبل از اینکه حتی سفر خود را با کوچولو خود در آنجا شروع کنید, مدتی وقت بگذارید تا در حین بارداری بدن خود را برای مسافرت آماده کنید. سعی کنید تا حد امکان ورزش کنید, این اراده اطمینان حاصل کنید که بدن شما در بهترین شکل است شن و ماسه تا سختی سفر. سفر در حین بارداری می تواند چیزهای زیادی را از شما بگیرد. تمرین کششی, و تقویت هسته و پاها. خواب در محفظه های مسافرتی اغلب از آنچه عادت کرده اید تنگ تر باشد, و ممکن است شما در هنگام سفر در حین بارداری به انعطاف پذیری اضافی نیاز داشته باشید.

آمستردام تا لندن

پاریس به لندن

برلین تا لندن

بروکسل به لندن

 

سفر در حالی که نکته باردار است 1: با پزشک خود معاینه کنید

قبل از شروع سفر هنگام بارداری, با مدرک خود بررسی کنید که در واقع برای آن پاک شده اید. حتماً توضیح دهید که هنگام بارداری سفر می کنید با قطار و نه با هوا, زیرا این به احتمال زیاد تفاوت بزرگی در نتیجه خواهد داشت. حاملگی های پرخطر و کسانی که در سه ماهه سوم خود بسیار دیر هستند ممکن است از دسترسی به مسافرت در حین بارداری منع شوند, بنابراین همیشه بهتر است از قبل پاک شود تا ناامید نشوید. هنگامی که همه چیز را روشن کردید, رزرو کنید بلیط قطار آنلاین.

آمستردام پاریس

لندن به پاریس

روتردام به پاریس

بروکسل به پاریس

 

معاینه دکتر

 

Tغرق شدن در حالی که باردار است نکته 2: با دقت برنامه ریزی کنید

همه ما می دانیم که رویدادهایی مانند عروسی و مهمانی همیشه در چهارچوب زمانی مناسب شما قرار نمی گیرند, به خصوص اگر قصد سفر در حین بارداری را دارید. هرجا که بشه, با این حال, سعی کنید اطمینان حاصل کنید که سفر شما با راحت ترین قسمت بارداری شما هماهنگ است. سه ماهه اول اغلب است گرفتار حالت تهوع, عدم اشتها و عموما احساس افتضاح است, که خبر بدی برای مسافرت در حین بارداری است. سه ماهه سوم زمانی است که شما احساس می کنید کمی مثل یک نهنگ احساس می کنید, و ایستادن برای هر دوره زمانی باعث می شود پاهایتان بخواهد از زمین بیفتد. مچ پا های متورم را اضافه کنید, کمبود خواب, و حرکت رو به رشد کودک در حال رشد است و ممکن است در صورت سفر در حین بارداری سفر بسیار ناراحت کننده ای داشته باشید. سه ماهه دوم معمولاً بهترین زمان برای مسافرت است. شما هنوز خیلی بزرگ نیستید, و در بیشتر موارد, حالت تهوع فروکش کرده است. اگر تمام وقت را که مایل به ترکیدن نیستید ، مسافرت در حین بارداری بهتر انجام می شود, یا دراز کشیدن!

میلان به رم

فلورانس رم

پیزا به رم

ناپل به رم

 

 

سفر در حالی که نکته باردار است 3: بالش های خود را بیاورید

راحت بودن هنگام مسافرت هنگام بارداری کار آسانی نیست. این خصوصاً در صورتی که کمی دیرتر از بارداری باشد صادق است. برای سفر خود حتما بالش های مورد علاقه خود را بسته بندی کنید. داشتن بالش های شخصی شما نه تنها راحتی هنگام مسافرت در حین بارداری را تضمین می کند, اما همچنین به شما احساس آشنایی می دهد تا به شما کمک کند احساس استرس کمتری کنید. سفر در حین بارداری می تواند کمر شما را بسازد, گردن, و تقریباً هر قسمت از شما درد دارد. بیا با آن روبرو شویم, تقریبا هر چیزی می تواند استرس زا باشد در حالی که باردار است, بنابراین همیشه سعی کنید کارها را تا حد امکان آسان کنید هنگام مسافرت هنگام بارداری.

میلان به ونیز

پادوا به ونیز

بولونیا به ونیز

رم به ونیز

 

هنگام مسافرت هنگام بارداری ، بالشت خود را بیاورید

 

Tغرق شدن در حالی که باردار است نکته 4: به جدول زمان خود ادامه دهید

مسافرت در حین بارداری اغلب با تاخیرهای پیش بینی نشده زیادی همراه است. شما هرگز نمی دانید که صبح روز سفر خود چه احساسی خواهید داشت, یا اگر بدن شما هنگام مسافرت در حین بارداری نیاز به مدتی دارد. همه چیز استرس زا است, و فرد اغلب می تواند دیر اجرا شود. قبل از سفر قطار خود جدول زمانی بکشید, و مطمئن باشید که ممکن است زمان اضافی بیشتری را به آن اضافه کنید. هدف این است که به اندازه کافی زود باشد تأخیرهایی مانند ترافیک یا هر چیز دیگری باعث نمی شود هنگام مسافرت هنگام بارداری عجله کنید. مطمئن, نشستن در انتظار انتظار قطار شما ممکن است درد باشد, اما بی نهایت بهتر از عجله است, در حین بارداری, برای گرفتنش.

سالزبورگ به وین

مونیخ به وین

گراس به وین

پراگ به وین

 

سفر در حالی که نکته باردار است 5: به محصولات خریداری شده اعتماد نکنید

همه موارد ممکن است هنگام بارداری معده شما را خاموش کند. لازم به ذکر نیست که تا زمانی که بازوی چیزهایی که قرار نیست بخورید ، لیستی وجود دارد. با آوردن غذای خود به عنوان بخشی از برنامه سفر ، بیشتر مسافرتها را هنگام سفر در حین بارداری نفی خواهید کرد. وقتی وعده های غذایی خود را بسته بندی کنید, شما دقیقاً می دانید که در آن چیست, و دقیقاً همان چیزی که انتظار دارید. حتماً آنها را در یک جعبه کولر یا برخی از بسته بندی های عایق دیگر بسته بندی کنید تا در حین بارداری گرم یا خنک شود.

نورنبرگ به پراگ

مونیخ به پراگ

برلین به پراگ

وین به پراگ

 

غذا برای خوردن در حین بارداری

 

Tغرق شدن در حالی که باردار است نکته 6: داروهای خود را به صورت سه گانه بررسی کنید

این احساس غرق شدن وقتی متوجه شدید که داروی مهمی را پشت سر گذاشتید چیزی است که هیچ یک از ما مایل به تجربه آن نیستیم, به خصوص هنگام مسافرت در حین بارداری. وقتی انتظار دارید, ممکن است در زندگی روزمره داروهای مختلفی داشته باشید. ممکن است این موارد هنگام بسته بندی مسافرت در حین بارداری ، فوراً به خط مقدم ذهن شما نرسد. مطمئن باشید که نه تنها سه بار بررسی می کنید که بیشتر از داروهای کافی برای سفر در حین بارداری استفاده می کنید بلکه به شخص دیگری نیز مراجعه کنید تا آنها را نیز برای شما بررسی کند..

فرانکفورت به برلین

لایپزیگ به برلین

هانوفر به برلین

هامبورگ به برلین

 

سفر در حین بارداری نکته 7: چمدان خود را بلند نکنید!

این اغلب هنگام فکر کردن در مورد مسافرت در حین بارداری نادیده گرفته می شود. بنابراین اغلب ما فقط چمدان یا کیسه ای را برای انجام کار و خارج شدن از آن حمل می کنیم. چمدان سنگین است, بنابراین بلند کردن آن در حالی که باردار است یک خیر! به شخص دیگری برسید که اگر بتوانید به شما دست دهد, در غیر این صورت یک نگهبان را پرتاب کنید تا هنگام سفر در حین بارداری به شما کمک کند.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

 

سفر در حین بارداری

 

Tغرق شدن در حالی که باردار است نکته 8: سفر تنها نباشد

حتی اگر قصد دارید سفر خودتان را انجام دهید, سعی کنید آن را با یک همکار یا دوستی که باید به همان مکان برود ، گره بزنید. سفر در حین بارداری تنها شما را در معرض خطرات عظیم قرار می دهد. شما هرگز نمی دانید که آیا ممکن است اشتباهی رخ دهد, بنابراین شما به یک چهره دوستانه در آنجا نیاز دارید تا به شما کمک کند. هنگام تصمیم گیری در مورد برنامه های سفر خود, سعی کنید حداقل یک نفر دیگر را که به او اعتماد دارید ، سفر کنید.

مونیخ به قطار زوریخ

برلین به قطار زوریخ

بازل به قطار زوریخ

وین به قطار زوریخ

 

سفر در حین بارداری نکته 9: مقداری موسیقی بیاورید

تمام نکته اصلی در مورد آمادگی در هنگام مسافرت در هنگام بارداری ، کاهش استرس است. استرس می تواند انواع و اقسام اثرات ناخواسته و ناسالم را روی بدن شما ایجاد کند. حتما موسیقی خود را با قطار در قطار خود بیاورید. در هدفون خود پاپ کنید, و فقط به مقصد بنشینید و استراحت کنید. به یاد داشته باشید که نفس بکشید.

لوکزامبورگ به قطار بروکسل

آنتورپ به قطار بروکسل

آمستردام به قطار بروکسل

پاریس به قطار بروکسل

 

برخی از موسیقی و هدفون را بیاورید

 

نکته 10: بلیط های خود را از قبل رزرو کنید

مطمئن شوید که نه تنها بلیط خود را برای سفر در حین بارداری بصورت آنلاین رزرو می کنید, اما ارزانترین بلیط قطار را نیز با ذخیره یک قطار دریافت می کنید. اطمینان از داشتن صلح در مورد بهترین بلیط ها, تا حد ممکن این کار را انجام دهید, گرفتن بلیط صحیح قطار برای داشتن تجربه خوب هنگام مسافرت در حین بارداری ضروری است.

دوسلدورف به قطار مونیخ

درسدن به قطار مونیخ

نورنبرگ به قطار مونیخ

بن به قطار مونیخ

 

باردار شدن یک تجربه شگفت انگیز و گاه ترسناک است. در نجات یک قطار ما دوست داریم به شما کمک کنیم تا از سفر خود لذت ببرید, از پیش برنامه ریزی, و از هرگونه خطای احتمالی جلوگیری کنید. Tغرق شدن در حین بارداری با قطار چنین تجربه ای دوست داشتنی است, و این نباید تغییر کند زیرا شما در انتظار یک کودک هستید!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “10 نکاتی درباره سفر در حین بارداری” بر روی سایت شما? شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و ما اعتبار بدهد با لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-traveling-pregnant%2F%3Flang%3Dfa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات فرود مسیر قطار ما را هدایت.
  • در لینک زیر, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- این لینک برای انگلیسی مسیرهای صفحات فرود, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و می توانید زبان های مورد نظر خود را به fr یا tr و بیشتر تغییر دهید.