زمان خواندن: 5 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 08/10/2021)

سفر با قطار می تواند یکی از راه های آرامش بخش ترین و لذت بخش به اطراف. شما باید بدانید که چگونه به بهترین نتیجه را از سفر تو و هوشمند. که به خوبی سازمان یافته و دانستن اینکه چه چیزی است که می رود راه طولانی به سوی ساخت قطار سفر خود را برجسته از تعطیلات خود را و یا ماجراجویی. نگاهی به این بالا 10 راهنمایی آسان برای قطار سواری هوشمند. برای سفر بعدی خود را آماده.

 

بالا 10 راهنمایی آسان برای قطار سواری هوشمند – نکته یک: خرید بلیط خود را در پیشبرد

بالا 1 از بالا 10 راهنمایی آسان برای قطار سواری هوشمند, اطمینان حاصل کنید که به برنامه ریزی سفر خود را و خرید بلیط قطار خود را در پیشبرد مطمئن شوید که شما در قطار می خواهید دریافت کنید. مطمئن باشید تا در مورد هر محصول فوق العاده و یا تخفیف هایی که ممکن است در دسترس شما باشد بپرسید. چه کسی دوست ندارد صرفه جویی در برخی از پول نقد! تو خواهی توانست نجات از پول بیت به صرف در بخش های دیگر از سفر خود را.

میلان به قطار ناپل

فلورانس به قطار ناپل

Bari به قطار ناپل

رم به قطار ناپل

 

ایستگاه قطار زن - بالا 10 راهنمایی آسان برای قطار سواری هوشمند
یک زن در یک ایستگاه قطار

نکته دوم: پر کردن چمدان شما

بهترین نکات آسان برای آموزش این است که شما همیشه نیاز به بررسی خود را کیسه های اگر اندازه آنها مناسب است ، می توانید آنها را در قفسه بالای صندلی ذخیره کنید یا آنها را در فضای مثلثی بین صندلی های پشت به پشت قرار دهید.. این روش شما باید کیسه های خود را نزدیک به شما در همه زمان.

Messina تا قطار پالرمو

Syracuse به قطار پالرمو

سیسیل به قطار پالرمو

کاتانیا به قطار پالرمو

 

نکته سوم: هوشمند با کیسه های خود را داشته باشد

ما نمی گوییم که هر قطار یک دزد آماده حمله با چنگال در اولین فرصتی آنها را دریافت, اما نه بر شود سمت امن. هوشیار باشید که آن را به کیسه های خود را می آید. ذخیره آنها بینش به جای در پایان یک واگن قطار. اگر شما یک کوله پشتی شما همچنین می توانید خود را به تسمه باربند کلیپ به امن اضافی.

میلان به تورین قطار

Como دریاچه به قطار تورین

جنوا به قطار تورین

Parma به قطار تورین

 

 

نکته چهارم: پیدا کردن صندلی خود

اگر شما نکات آسان قبلی ما برای سفر با قطار استفاده می شود و باید محفوظ صندلی شما همه طبقه بندی شده اند. شما می توانید مستقیما به محل خود را به. اگر نه, شما خوش آمدید به ادعای هر صندلی unreserved هستند. اگر بسیاری از این موجود نمی وجود دارد, بررسی برچسب ها رزرو شده بالاتر از صندلی و یا درب محفظه. برچسب نشان کشش از سفر که صندلی برای رزرو. آنها همچنین نشان می دهد اگر شما در حال گرفتن را قبل از صاحب حتی می شود در شما آزاد را که صندلی هستند.

میلان به قطار ونیز

پادوا به قطار ونیز

بولونیا به قطار ونیز

رم به قطار ونیز

 

نکته پنج: استفاده از قطار زمان عاقلانه

این فرصت را به استفاده از زمان صرف شده در سفر با قطار برای دریافت خود را سازماندهی. شما می توانید برای مقصد بعدی خود را برنامه ریزی. با استفاده از این زمان به خواندن کتاب راهنما شما, بررسی جهت به مقصد بعدی خود را. برو از طریق عکس های خود را, سازماندهی خود را کوله پشتی, اتصال خود را دوبار چک یا تکمیل هر گونه کارهای دیگر شما نیاز به در حالی که شما را به زمان. اگر سفر خود را طولانی تر است این هم یک فرصت خوب را در برخی از جاهای دیدنی.

فرودگاه لیون با قطار به نیس

پاریس به قطار زیبا

آوینیون به قطار زیبا

مارسی به قطار زیبا

 

 

نکته ششم: استفاده از حمام در قطار

برای صرفه جویی در وقت و هزینه ، سعی کنید از این نکات آسان برای قطار استفاده کنید و از حمام های موجود در قطار استفاده کنید ، نه اینکه در ایستگاه استفاده کنید.. توالت قطار معمولا در پایان واقع ماشین ها و اغلب بسیار پاک تر از توالت در ایستگاه, و همچنین رایگان بودن.

میلان به قطار رم

فلورانس به قطار رم

ونیز به قطار رم

ناپل به قطار رم

 

قطار دختران گرفتن عکس - بالا 10 راهنمایی آسان برای قطار سواری هوشمند

نکته هفت: با مردم محلی و سایر مسافران صحبت کنید

نکته 7 از بالا ما 10 راهنمایی آسان برای قطار سواری هوشمند, یک راه بهتر برای یک شهرستان یا کشور یاد بگیرند چه از طریق صحبت کردن با برخی از آن مردم محلی, و یا مسافران دیگر که ممکن است باید به جای شده شما در حال رفتن? آنها قادر به شما در فهم و outs از به خواهد بود خود را مقصد و به شما توصیه در مورد آنچه انجام و چه کاری انجام نمی. سعی کنید با شکستن یخ با پرسیدن یک سوال, ارائه شیرینی, یا نشان دادن چیزی از شهر خود.

میلان به قطار لوانتو، لیگوریا

میلان به قطار لاسپتسیا

سیهنا به قطار لاسپتسیا

سیهنا به قطار لوانتو، لیگوریا

 

نکته هشتم: بسته اسنک

سفر کار گرسنه است و شما ممکن است بخواهید به بسته چیزی برای میان وعده در زمانی که شما در قطار هستند. شما می توانید در غذاهای مورد علاقه خود را سهام تا در یک سوپر مارکت محلی و یا اغذیه فروشی و یا بازدید از انبار شراب قبل از شما در قطار هاپ; اکثر ایستگاه های قطار حداقل یکی از این. در مواد غذایی ارائه شده در قطار است که اغلب شیرین و مطلوب و گران تر مگر اینکه شما برای پرداخت یک صندلی کلاس اول.

زوریخ به قطار اینسبروک

Salzburg تا قطار اینسبروک

وین به قطار اینسبروک

کلن به قطار اینسبروک

 

نکته نهم: بدانید که برای دریافت فعال

مطمئن شوید که ایستگاه یکی از نکات آسان ضروری برای سفر با قطار است. هنگامی که وارد شهری می شوید ممکن است در چندین ایستگاه حومه ای با تابلوهایی که نام مقصد و نام آن را نشان می دهند توقف کنید نام محله, اما هاپ نیست تا زمانی که شما رسیدن به ایستگاه مرکزی. شما همیشه می توانید مسافران همکار بپرسید و یا بررسی کتاب راهنما شما برای کمک بیشتر.

هامبورگ به قطار کپنهاگ

Hanover به قطار کپنهاگ

برلین به قطار کپنهاگ

 

نکته TEN: همیشه به یاد داشته باشید محلی آموزش هنر

توجه داشته باشید از چگونه مسافر دیگر در ماشین قطار خود را در حال اقدام. اگر آنها آرام هستند, مطمئن شوید که به دنبال کت و شلوار. سازمان دیده بان برای نشانه هایی که ممکن است نشان دهد که شما در یک ماشین آرام تعیین نشسته که در آن مردم به خواب و یا کار می آیند. مهم نیست که شما در حال نشسته, سعی کنید که به بلندترین فرد در مجاورت نه. شود به استراحت مطمئن پای خود را بر روی صندلی در سراسر از شما خیلی, مگر اینکه داشته باشید کفش های شما خاموش.

اگر شما به یاد داشته باشید این بالا 10 راهنمایی آسان برای قطار سواری هوشمند ما به شما تضمین یک سفر فوق العاده و یک تجربه کلی بزرگ. شما حتی ممکن است برخی از مردم محلی جدید را ملاقات کنید و برخی از دوستان جدید! هر چیزی ممکن است که آن را به سفر می آید آموزش. هنگامی که شما تسلط این, پس از آن در نظر گرفتن برنینا اکسپرس و بیشتر!

 

– اگر شما ما را با بالا دوست 10 راهنمایی آسان برای قطار سواری هوشمند, در صورت تمایل به آن را به اشتراک, ما دکمه برای به اشتراک گذاری درست در زیر این پست وبلاگ رو.

 

آماده به سوار شدن قطار? کتاب صندلی خود را و هیچ هزینه رزرو پرداخت نمی کند – www.saveatrain.com

 

آیا شما می خواهید به جاسازی پست وبلاگ ما را در سایت خود, سپس اینجا را کلیک: HTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/top-10-Easy-Tips-for-train-riding-smart?lang=fa – (به پایین بروید تا کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید تغییر دهید / د به / FR یا / ES بیشتر و زبان.