زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 17/12/2022)

لذت بردن از پیتزا در کدام مکان بهتر از کشوری است که آن را اختراع کرده است, درست? عشق ایتالیایی, عشق, عاشق این خوشمزه-میان وعده تبدیل غذا! بدون پیتزا تعجب در ایتالیا می باشد تبدیل به یک شکل خالص هنر, و در نهایت یونسکو تایید!

رومینگ در سراسر ایتالیا, شما پیتزا فروشی باز در قرن 18 بلکه آنهایی جدید پیدا کنید, با یک رویکرد کاملا تازه به پخت. صدها نفر از انواع گزینه های پایه وجود دارد, پر کردن, اندازه, و طعم دهنده. اساسا, شما نمی توانید در طول سفر خود را به این جست و خیز داشتن پیتزا حداقل یک بار زیبا مدیترانه کشور… باشه? خوب. حتی اگر شما از طرفداران پیتزا نیست, سرآشپزها ایتالیایی شما را به تغییر ذهن خود را

لیست ما رستوران های درجه یک رم را به شما ارائه می دهد, میلان, فلورانس, ناپل, و Verona. در اینجا بالا هستند 8 پیتزا در ایتالیا.

توجه داشته باشید: فراموش نکنید که برای دانلود تمام برنامه های سفر فوق العاده مفید قبل از شروع سفر خود را.

 

  1. دا ویتوریو در Trastevere, رم: پیتزا با پیچ و تاب ماجراجو

در این انتخاب از پیتزا در ایتالیا, شما می توانید در نمونه برداری از را "تره Colori پیتزا." سه مواد مختلف و تند برای قرمز را, سفید, و پیتزای سبز, درست مثل ایتالیایی پرچم. سعی کنید اجازه دهید jalapeno فلفل نه, سوسیس سیسیلی تند, و زبانه دار پنیر سفید رایت دهان خود را. اگر شما طیف پیتزا به پایان برساند در 10 دقیقه یا کمتر شما برنده یک جایزه. علاوه بر این قاعده, شما همچنین می توانید بیش از نوشیدن 16 اونس آب یا آبجو. برنده می شود وعده غذایی خود را رایگان, یک تی شرت, و عکسی که روی دیوار شهرت نصب شده است. و, چه اتفاقی می افتد اگر شما آن را ندارد? شما همیشه می توانید دوباره امتحان کنید, بنابراین به یاد داشته باشید این محل زمانی که شما سفر به رم.

میلان به قطار رم

فلورانس به قطار رم

سالرنو به قطار رم

ناپل به قطار رم

 

lunch is served

 

  1. پیتزا فروشی دا به Attilio, ناپل: واقعی نوع پیتزا

بیایید شروع داستان ما در مورد پیتزا در ایتالیا با برخی از اصول اولیه. بسیاری از ایتالیایی ها در نظر گرفتن مارگریتا تنها نوع واقعی پیتزا. فقط چند مواد تازه و خانگی باید برای یک بشقاب فوق العاده را, ظاهرا. و هنگامی که آن را به مارگریتا دا به Attilio می آید, حق با آن هاست. خمیر خانگی, سس گوجه فرنگی تازه, روغن زیتون, و موتزارلا تازه همه شما نیاز دارید. اگر آب دهان خود را به عنوان شما در حال خواندن این, دا به Attilio مکان برای شما است. مطمئن باشید که آن را به اتمام در حالی که کاوش در شهرستان ناپل.

میلان به قطار ناپل

فلورانس به قطار ناپل

Bari به قطار ناپل

رم به قطار ناپل

 

HTTPS://www.youtube.com/watch?v = QyWLTQx–uc

 

  1. طعم, ورونا: هنر ساخت سازمان حفاظت محیط زیست

Sapore جایی که شما می توانید وسیعترین طیف وسیعی از خمیر با کیفیت بالا فقط در یک رستوران پیدا است. رناتو بوسکو, مغز متفکر این انتخاب از پیتزا در ایتالیا جای, به عنوان یکی از بهترین ایتالیا تولید نان کارشناسان. از آنجا که شما می توانید مقدار زیادی از سبک های مختلف از پیتزا در اینجا پیدا کنید, آن بزرگ خواهد بود برای یک منوی مزهمزه بپرسید. همچنین توصیه می شود به در مورد گزینه های مختلف پایه پرس و جو قبل از اینکه شما تصمیم نهایی. گیاهخواران معمولا دوست دارم پیشنهاد Sapore را از آن دارای یک فراوانی از پیتزا که مطابقت با سلیقه خود.

میلان به قطار ورونا

رم به قطار ورونا

فلورانس به قطار ورونا

ونیز به قطار ورونا

 

Veggie pizza in Verona

 

  1. پیتزا فروشی برندی, ناپل: در میان بهترین پیتزا در ایتالیا از قرن 18

پیتزا فروشی برندی بنا به گزارش مسئول برای ضرب مدت پیتزا مارگریتا است. آنها این نام را برای زمان افتخار ملکه به همین نام. البته, پیتزا با همان مواد تشکیل دهنده پیش از این وجود, اما این نام از آن ساخته شده در جهان پیتزا یاد. پیتزا فروشی برندی قدمت آن به 1870 هنگامی که آن را تحت نام پیتزا فروشی دیپیترو عمل. سنت و داستان پشت این محل ساخته اند آن را در میان ایتالیایی ها محبوب و گردشگران. به همین دلیل است جمعیت هنوز هم در اینجا جمع گرسنه برای یک تکه از یک لذت ملکه به نام.

Rimini تا قطار ناپل

سیهنا به قطار ناپل

ونیز به قطار ناپل

پیزا به قطار ناپل

 

  1. لا Taverna را خوراک شناس, میلان: مدرن خوراک شناس پیتزا

یک کمی گران برای یک پیتزا فروشی, اما فضای داخلی و محل آن را توجیه یک لایحه بزرگ. با این وجود, پیتزا خوشمزه است. این پیتزا فروشی است برای آنهایی که در خارج از جعبه فکر می کنم. مواد تشکیل دهنده عجیب شما را به چالش امتحان کنید چیزی جدید و فوق العاده, مانند یک پیتزا با انجیر و یا با غذاهای دریایی. از نو, یک منوی مزهمزه یک انتخاب بزرگ در اینجا این است, از آن است که آسان نیست برای تصمیم گیری چه به انتخاب. علاوه بر این, بر خلاف بسیاری از دیگر پیتزا در ایتالیا, این یکی واقعا به هضم آسان.

Rimini تا قطار میلان

رم به میلان قطار

تورین به قطار میلان

ونیز به قطار میلان

 

friends eating together in italy

 

  1. ایل Trapizzino, رم: چیزی کمی متفاوت

ایل Trapizzino یک شگفتی واقعی برای هر عاشق پیتزا است. متضاد به دیگر پیتزا در ایتالیا, پیتزا در اینجا بیشتر شبیه ساندویچ مثلثی. برخی از آنها را پاسخ پیتزا پر. در داخل این مثلث پر شما می توانید مواد تشکیل دهنده مانند مرغ بخار پز پیدا, بادمجان, و هشت پا قرمز. خمیر بسیار سبک است, که اجازه می دهد تا شما را به خوردن دو یا سه قطعه. این کوچک, مکانی دنج در محله Testaccio همیشه مملو از مردم است. بنابراین شما بهتر رزرو در حداقل چند ساعت در پیش را.

تریست به قطار رم

سیهنا به قطار رم

لاسپتسیا به قطار رم

پیزا به قطار رم

 

  1. AM پیتزا, میلان: جایی که در آن شما می توانید در چوب پیتزا در ایتالیا خوردن

این یکی از بهترین و شناخته شده پیتزا در ایتالیا است و آن را در میلان است. بدین ترتیب, تعجب نکنید اگر شما یک خط از مردم در انتظار خارج از دید فروشگاه. نشانه یک چیزی به طور منظم در پیتزا AM. از آنجا که آنها نمی خواهند شما را به رفتن به جایی دیگر, صاحبان خواهد کرد که شما برش پیتزا کوچک در حالی که شما در حال انتظار ارائه. شما می توانید یک لیوان سفید ایتالیایی از شراب هم. آنها یک منوی کوچک, فقط با 3 انواع پیتزا. هی, آیا شما نگران نباشید – همه آنها فوق العاده هستند, بنابراین شما نمی خواهد مثل شما از دست رفته در همه احساس راحتی.

جنوا به میلان قطار

تریست به قطار میلان

پروجا به قطار میلان

لچه به میلان قطار

 

veggie pizza in milan

 

  1. همزیستی پیتزا آلی, فلورانس: سالم نگاهی بر پیتزا در ایتالیا

در صورتی که شما به دنبال یک گلوتن رایگان-پیتزا در ایتالیا, همزیستی در آلی فلورانس نام شما باید به یاد داشته باشید. همچنین چندین گزینه وجود دارد وگان, اما به طور کلی, هر پیتزا طعم شگفت انگیز! همه چیز از مواد آلی ساخته شده, این پیتزا بیتی سالم تر از دیگر. خمیر بسیار ضخیم است, که ممکن است پس از سلیقه همه باشد. ولی – هر کس می خواهد پر کردن غنی است که شما را به چالش عشق را به خوردن کل پیتزا! اگر شما می توانید آن را مصرف نمی کنند, بسته چه چپ و ذخیره آن برای فردا. هنوز طعم خوشمزه.

سالرنو به قطار فلورانس

لچه به قطار فلورانس

Bari به قطار رم

جنوا به قطار فلورانس

 

 

خب! حالا شما مالک آن هستید. این انتخاب ما از پیتزا برتر در ایتالیا بود. بنابراین بسیاری از رستوران ها به بازدید, و به همین ترتیب بسیاری از تغییرات مختلف به طعم و مزه! با این حال, این تنها پیشنهادات شد. شما مطمئنا می تواند بسیاری از پیدا مکان های بیشتری با پیتزاهای خوشمزه در اطراف ایتالیا خودت. اگر شما نیاز به هر گونه کمک تصمیم گیری است که راه است بهترین برای سفر به ایتالیا, با ما در دیدار www.saveatrain.com. ما بیش از شاد خواهد بود برای کمک! بسته قطار خود را سفر ملزومات قبل از سفر, با ما تماس بگیرید, و اجازه دهید ماجراجویی آغاز می شود!

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما را در سایت خود قرار دهید؟, شما هم می توانید عکس ها و متن ما را و فقط به ما یک اعتباری با یک را ارتباط دادن(www.saveatrain.com) به این پست وبلاگ, و یا شما اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-8-pizzas-italy%3Flang%3Dfa/ – (به پایین بروید تا کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml و شما می توانید تغییر دهید / د به / FR یا / ES بیشتر و زبان.