زمان خواندن: 5 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 02/09/2022)

سازگار با محیط زیست سفر دوستانه در خط مقدم از ذهن ما که ما را به این دهه جدید را وارد کنید. با فعالان محیط زیست مانند رابرت قو و گرتا Thunberg, این پیام را به جهان است که با وضوح کریستال تحویل. ما در حال اجرا از زمان را به یک تاثیر پایدار در این سیاره و حفاظت از منابع ارزشمند او.

تغییر امروز و آغاز می شود با ما, تصمیمات ما را که ترویج گردشگری مسئول. همانطور که ما در محیط زیست تبدیل آگاهانه تر از اثرات و توریسم پایدار ابتکارات, ما هنوز هم تمایل به فکر می کنم سازگار با محیط زیست سفر دوستانه در بیش از حد گسترده حس. سفر مسئول هیچ چیزی دیگر ما می توانید انتخاب کنید به شریک شدن در اینجا وجود دارد و. این چیزی است که نیاز به پیچیده در زندگی روزمره ما بافته شده است, به طبیعت دوم.

این روند مثبت است ساختن امواج مترقی در سراسر صنعت سفر جهانی. موسسات سفر در حال معرفی قدرت خورشیدی, سیستم بازیافت آب اجرا شده است به منظور کاهش مصرف و پلاستیک تبدیل شدن به یک استفاده تاسف از گذشته. است یک جنبش جهانی عمیقی بر افزایش و یکی که وجود دارد, با امید و عزم و اراده, مثبت به نسل های آینده از مسافران سیری ناپذیر اکو. در اینجا راهنمایی های بالا ما در مورد چگونگی سفر دوستدار محیط زیست هستند:

 

فضل گذشته سفر با قطار

بسیاری از مسافران را انتخاب کرده اند به کاهش انتشار کربن خود را با پرواز کمتر و یا با برش از مسافرت با هواپیما به طور کامل, عمدتا در پاسخ به شعار سوئدی پرواز شرم (شرم پرواز). هیچ رازی نیست که سفرهای هوایی اکنون یکی از سریعترین رشد کنندگان در ایجاد تغییرات آب و هوایی است. اگر چه پرواز همیشه یک بازیکن محوری در ما چگونه به سفر انتخاب می کنید, ما نیاز به یادآوری است که دیگر اشکال از سفر، پیشنهادات پر شور تعطیلات سازگار با محیط زیست.

سفر با قطار یک دلتنگ گذشته محیط فضل و قدرتمند است سفر سازگار با محیط زیست ابتکار عمل. الف را ارائه می دهد طیف وسیعی از مزایا از جمله فضای بیشتر برای پا, ناهارخوری در یک ماشین ناهار خوری در حالی که با بهره گیری از مناظر زیبا, سفر با بچه ها به مراتب آسان تر و برای کسانی که مایل به ماندن متصل, حالت پرواز وجود ندارد. سفر با قطار برابر صراحت به سفر مسئول.

آمستردام به قطار پاریس

لندن به قطار پاریس

Rotterdam به قطار پاریس

بروکسل به قطار پاریس

Train Travel Eco Friendly

 

شود سازگار با محیط زیست دوستانه, ترک تنها ردپای

سفر ما در هر نقطه, ما باید تنها رد پا ترک. به عنوان سازگار با محیط زیست مسافران, ما قبلا این را بدانید. با این حال, با این روند به ما فشار برای انجام بیشتر, ما می توانیم این را یک گام بیشتر. بیشترین چیزی که مثبت است برای دیدن مسافران به هم پیوستن و خروج از یک مقصد بهتر از ما آن را در بر داشت. این هزینه چیزی را انتخاب کنید تا چند قطعه زباله که ما در یک ساحل یا در یک جنگل را ببینید. علاوه بر این, دفع صحیح آن به این معنی است که در اقیانوس فرود نمی آید.

فرانکفورت به قطار برلین

لایپزیگ به قطار برلین

Hanover به قطار برلین

هامبورگ به قطار برلین

 

 

خوردن و نوشیدن محلی

حمایت از مردم محلی نه تنها یک نیست سازگار با محیط زیست سفر دوستانه ابتکار اما آن را نیز است سهم تعالی جامعه. خرید به صورت محلی بدان معنی است که هیچ کس تا به حال به حمل و نقل این محصولات. حتی بیشتر, کسب و کارهای محلی از این فرصت برای رشد دارند. این یک رد پای کربن است و جامعه محلی برنده می شود.

قطار آمستردام را به لندن

پاریس به قطار لندن

برلین به قطار لندن

بروکسل به قطار لندن

Eat And Drink Local

 

یک بخشی از محیط زیست دوستانه مکالمات

روند تبدیل به یک روند چون بخشی از گفتگوی جهانی را تشکیل می. به عنوان یک مسافر سازگار با محیط زیست متعهد به سازگار با محیط زیست سفر دوستانه اصول, ما نیاز به تعامل و یک بخشی از این روایت. صدای ما قدرت دارند. همانطور که ما با مسافران و برقراری ارتباط به گوشه منحصر به فرد از جهان سفر. ما باید به گسترش پیام. ما یکدیگر را رهبری به عنوان مثال و به عنوان ما ایجاد این تغییرات لازم را برای زندگی خود ما و چگونه ما به کمک گردشگری پایدار, ما الهام بخشیدن به دیگران برای انجام همان.

میلان به قطار ونیز

پادوا به قطار ونیز

بولونیا به قطار ونیز

رم به قطار ونیز

Travel Eco Friendly

 

استفاده از حمل و نقل عمومی یا پیاده

هر چند که ممکن به نظر می رسد نچسب در ابتدا و تحقیق نیاز به با توجه به ایمنی انجام حمل و نقل عمومی و مقصد, حمل و نقل عمومی است کشورهای عضو اکو دوستانه راه به اطراف سفر. با استفاده از یک مقدار شدت کاهش می یابد سوخت در هر مسافر در مقایسه با یک ماشین.

مقصد را فرا می خواند یک مسافر به خود را در همه غرق که آن را ارائه کرده. واقعا وجود دارد هیچ راه بهتری برای تعامل با مردم آن است, فرهنگ آن را تجربه کنید, و در محیط اطراف لذت ببرید. با توجه حمل و نقل عمومی می کند که فقط راه رفتن و یک جایگزین بهتر است.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

Use Public Transportation Or Walk to be eco friendly

 

پک نور و سازگار با محیط زیست دوستانه

این یک تصور غلط است که نور بسته بندی ناچیز است. نور بسته بندی بدون شک یک سازگار با محیط زیست اصل سفر دوستانه ما همه به راحتی می توانید اتخاذ و آن را به یک تاثیر عظیمی. بسته ما سبک تر, حالت های ما از حمل و نقل سبک وزن و این ترجمه به مصرف سوخت کمتر.

راه دیگر برای نقش خود را در توریسم پایدار این است که یک نگاه کیت مسافرتی. یک کیت مسافرتی کشورهای عضو اکو دوستانه احتمالا از یک مسواک بامبو تشکیل شده, میله های شامپو, و میله های صابون به جای ژل های دوش. شامپوها و نرم کننده های مینیاتوری و قابل شستشو قابل استفاده مجدد در برابر نشت. بطری های آب آلومینیومی و همچنین نی فلزی حیاتی هستند.

Salzburg تا قطار وین

مونیخ به قطار وین

گراتس به قطار وین

پراگ به قطار وین

Pack Light for Eco Friendly Travel

 

داوطلب

بزرگترین روند سفر برای 2020 نشان می دهد که سفر تجربی راه تازه ای برای سفر است. حرکت بیش از, کلاسیک است. این باعث می شود اتاق را برای تجربه که فرهنگ ویترین, فعالیت ها, و یک بینش منحصر به فرد از مقصد دارد.

  1. انتخاب تامین کنندگان متعهد به سفر پایدار.
  2. یک قسمت را در نیاز گردشگری در نظر بگیرید.

بروکسل به قطار بروژ

آنتورپ به قطار بروژ

هلی دو قطار بروژ

گنت به قطار بروژ

Volunteer in the forest

 

اگر ما در مورد مراقبت از محیط زیست و ما را دوست دارم هنر سفر, ما حفظ خواهد, محافظت, و سفرمان را برای خیر جمعی بیشتر این سیاره معنی کنیم اکوتوریسم. شروع با رزرو سفر قطار با ذخیره یک قطار, امروز!

 

 

آیا شما می خواهید برای قراردادن در وبلاگ ما “چگونه به سفر دوستدار محیط زیست در 2020?” بر روی سایت شما? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/Travel-friendly/?lang=fa </s>avkanî- (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, و شما می توانید تغییر دهید / د به / FR یا / ES بیشتر و زبان.