زمان خواندن: 7 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 03/03/2023)

قله های کوه نفس گیر, دره های شکفته, آبشارها, دریاچه ها, و حیات وحش متنوع, خانه اروپا در فراموش نشدنی ترین ذخایر طبیعی جهان است. خرج کردن در سرزمینهای سبز بسیار زیاد که در بهار شکوفا می شوند, 5 از زیباترین ذخایر طبیعی اروپا ، پارک های ملی محافظت شده ای هستند که از مسافران از سراسر جهان استقبال می کنند. اگر مشتاق پیاده روی هستید, پیاده روی, یا از حرم طبیعت لذت ببرید, پس ما را دوست خواهید داشت 5 منابع طبیعی فراموش نشدنی در اروپا.

 

1. ذخیره گاه طبیعی بلونو دولومیت در ایتالیا

ذخیره گاه طبیعی بلونو در 1990 برای محافظت از طبیعت وحشی زیبای دولومیت ها. واقع در حومه دولومیت در شمال ایتالیا, پارک طبیعت بلونو در بهار نفس گیر است. در تپه های سبز و کوه دیدنی قله ها در فرش های گل پوشیده شده است. صرف نظر از سطح تناسب اندام شما, شما در کاوش در این مکان طبیعی بسیار لذت خواهید برد, از آنجا که مسیرهای مختلفی وجود دارد. ذخیره گاه طبیعت بلونو در اروپا هم برای کوهنوردان مبتدی و هم باتجربه مناسب است.

32000 هکتار قله های کمیاب فلور و سنگ آهک, ذخیره طبیعی بلونو از دره سیسمون تا دره پیاوه گسترش می یابد. تنوع غنی هم از نظر جانوران و هم از نظر فرهنگی به لطف روستاهای فراوان در ناحیه دره پیاوه است.. بنابراین هنگام بازدید از ذخیره گاه طبیعت بلونو در اروپا, شما این فرصت را دارید که سفری عالی به کشف عجایب طبیعی و گوهرهای فرهنگی داشته باشید.

چگونه می توان به ذخیره گاه طبیعی بلونو رسید?

ذخیره گاه طبیعی بلونو کمتر از است 3 ساعت ها سفر با قطار از ونیز.

کجا می توانم در اطراف پارک بلونو اقامت داشته باشم?

کلبه های کوهستانی زیادی وجود دارد, ب&ب, و هتل ها.

چند روز باید در ذخیره گاه طبیعی بلونو سپری کنم?

ذخیره بلونو دولومیت یکی از بزرگترین و 5 فراموش نشدنی ترین ذخایر طبیعی اروپا. همچنین, بلونو یک پارک طبیعی زیبا است, بنابراین باید حداقل هزینه کنید 3 روز کاوش و لذت بردن از تالاب ها, کوه ها, و شکوه طبیعی.

فلورانس به میلان قیمت قطار

فلورانس به ونیز قیمت قطار

میلان به فلورانس قیمت های قطار

قیمت قطار ونیز به میلان

 

A trip to an Unforgettable Nature Reserves Europe

 

2. ذخیره گاه طبیعی Hohe Tauern در اتریش

بزرگترین ذخیره گاه طبیعی آلپ اروپا در اتریش واقع شده است. ذخیره گاه هوه تائورن خانه آن است 10,000 گونه های حیوانی, 1,800 گیاهان, و گروسگلونر, بلندترین قله اتریش, در 4,798 متر از سطح دریا. این قله برجسته در میان آنها قرار دارد 200 قله های دیگر, جانوران سبز, دریاچه های کوه, و آبشارها.

دره های ذخیره گاه طبیعت Hohe Tauern پر از یخچال های طبیعی باشکوه است, دهکده ای باستانی و دیدنی دیدگاه, فرش گل, و جنگل ها. این پارک طبیعی اروپا پناهگاهی برای بازدید کنندگان و ساکنان خوش شانس خود در مناطق اطراف است. به خصوص, مسیر طبیعت Umbalfalle از آبشارها و رودخانه ها, جایی که برخی از موارد شگفت انگیزترین آبشارها در اروپا.

چگونه می توان به ذخیره گاه طبیعی هوه تائورن رسید?

ذخیره گاه طبیعت Hohe Tauern بسیار نزدیک به شهر Mallnitz است. وین به Hohe Tauern با قطار در مورد است 5 ساعت ها.

کجا می توانم در اطراف پارک Hohe Tauern اقامت داشته باشم?

Mallnitz یک شهر معروف در Hohe Tauern است که گزینه های اقامتی زیادی دارد.

چند روز باید در Hohe Tauern سپری کنم?

مسیرهای پیاده روی متنوع زیادی در آن وجود دارد هوه تائورن ذخیره گاه طبیعی, بنابراین برنامه ریزی 4-5 سفر روز بهترین است. به این ترتیب می توانید در پارک و نزدیک شهرها گشت بزنید.

قیمت قطار مونیخ به سالزبورگ

قیمت قطار وین به سالزبورگ

قیمت قطار از گراتس به سالزبورگ

قیمت قطار از لینز به سالزبورگ

 

Hohe Tauern Nature Reserve In Austria

3. ذخیره گاه طبیعت Ecrins در فرانسه

همانطور که از این ذخیره گاه طبیعی شگفت انگیز در کوه های آلپ فرانسه پیاده روی می کنید, حتما مواظب عقاب ها باشید, فرفره, بیدمشک بید, و بسیاری دیگر از حیوانات وحشی که آن را خانه می نامند. این ذخیره گاه خیره کننده در کوه های آلپ اروپا یکی از زیباترین مناطق است پارک های ملی شما این فرصت را خواهید داشت که کشف کنید.

با یخچال های طبیعی, کوههای بلند, زمین های سرسبز آلپی, و هوای تازه, مناظر و چشم انداز Ecrins روح شما را تسخیر می کند.

چگونه می توان به ذخیره گاه طبیعی اکرینس رسید?

از هر جای فرانسه می توانید به پارک ملی اکرین برسید. ذخیره گاه طبیعی در نزدیکی مرز فرانسه با ایتالیا واقع شده است. نزدیک لیون است, مارسی, و ژنو در سوئیس, بنابراین سفر با قطار در سراسر فرانسه به Ecrins یک گزینه عالی است.

کجا می توانم در اطراف پارک Ecrins اقامت داشته باشم?

از هتل های خانوادگی گرفته تا اجاره های تعطیلات, در اطراف ذخیره گاه طبیعت Ecrins تنوع گزینه های اقامتی وجود دارد.

چند روز باید در Ecrins سپری کنم?

این به شما بستگی دارد. این که آیا تصمیم دارید وقف کنید 7 روزها یا برای تعطیلات آخر هفته بروید, شما یک سفر کاملا رویایی خواهید داشت.

قیمت قطار از مارسی به لیون

قیمت قطار به پاریس به لیون

قیمت های قطار از لیون به پاریس

قیمت های قطار از لیون به آوینیون

 

Ecrins Nature Reserve In France

4. ذخیره گاه طبیعت ساکسون آلمان و بوهمی سوئیس در جمهوری چک

ذخیره گاه طبیعی شگفت انگیز ساکسون سوئیس از آلمان تا جمهوری چک امتداد دارد. کوههای آهکی Elbe و سازند صخره ای مشهور در جهان Pravcicka Brana قبلا "شیر, ساحره, and the Wardrobe »فیلم. این ذخیره گاه طبیعت نفسگیر یکی از فراموش نشدنی ترین ذخایر طبیعی اروپا با بسیاری از دیدگاه های دوستانه اینستاگرام در بالای دره است.

تابستان یا زمستان, مسیرهای سبز, و مسیرها به خوبی مشخص شده و در گیاهان سبز در امتداد دو طرف دره و رودخانه قابل تشخیص است. ساکسون آلمان, یا بوهمی سوئیس, به سفر اصلی یا مقصد نهایی شما بستگی دارد, که یک واحه و بهشت ​​پیاده روی شگفت انگیز برای مسافران از سراسر جهان است.

چگونه می توان به منابع طبیعی طبیعت ساکسون آلمان یا بوهمی سوئیس رسید?

می توانید به این ذخیره گاه طبیعی شگفت انگیز در بروید اروپا با سفر روزانه از پراگ یا درسدن.

کجا می توانم در اطراف پارک ملی بمانم?

از آنجا که ذخیره گاه طبیعی در مرز آلمان و جمهوری چک واقع شده است, گزینه های اقامت بی پایان است.

چند روز باید در بوهمی سوئیس سپری کنم?

سفر یک روزه کاملاً ضروری است, و اگر می توانید چند روز بگذرانید, پس از آن بسیار توصیه می شود.

قیمت قطارهای نورنبرگ به پراگ

قیمت قطار مونیخ به پراگ

قیمت قطار از برلین به پراگ

قیمت قطار وین به پراگ

 

 

5. ذخیره گاه طبیعی اردسا و مونت پریدو در فرانسه

درست در وسط اسپانیا و فرانسه واقع شده است, اردسا و کوه پریدو از شگفت انگیزترین ذخایر طبیعی اروپا هستند. گرچه در قله فرانسه با قله ای واقع شده است 3,355 متر. نام رشته کوه مونت پریدو نام خود را دریافت کرد زیرا از طرف فرانسه در مرز قابل مشاهده نبود.

Ordesa دیدنی هر دو a است میراث جهانی یونسکو در اروپا و ذخیره گاه زیست کره حیات وحش و جانوران. این خانه دره Ordesa است, آبشارها, حیات وحش متنوع, از جمله عقاب طلایی, و 32 گونه های پستانداران. هنگام پیاده روی و تماشای مناظر رشته کوه پیرنه, حتماً به دنبال Marmots باشید, شاهین, و جغدها, همچنین. از این رو, ذخیره گاه طبیعی اردسا و مونت پریدو یک پناهگاه و مقصد شگفت انگیز در اروپا برای هر نوع مسافر است.

از جانب 3 ساعتها تا 2 سفر پیاده روی روزها, اردسا مسیرهای پیاده روی متنوعی را ارائه می دهد, برای سطوح مختلف تناسب اندام.

چگونه می توان به ذخیره گاه طبیعی اردسا رسید?

ذخایر اردسا و مونت پریدو از فرانسه و اسپانیا قابل دسترسی هستند. از ساراگوسا گرفته تا تورلا-اردسا 5 ساعت یا 3 چند ساعت با بارسلونا فاصله دارد. اگر به فرانسه سفر می کنید, پس تولوز است 7 ساعتها دور.

کجا می توانم در اطراف پارک اردسا بمانم?

می توانید گزینه های اقامتی عالی در تورلا پیدا کنید, از مهمانخانه ها و هتل ها.

چند روز باید در ذخیره گاه طبیعی اردسا سپری کنم?

اردسا و کوه پریدو به عنوان پارک یوسمیتی اروپا نیز شناخته می شوند. از این رو, شما باید حداقل بمانید 3 روزها, از جمله پیاده روی و زمان استراحت.

5 از فراموش نشدنی ترین ذخایر طبیعت اروپا مناظر حماسی و مسیرهای پیاده روی به آبشارهای خیره کننده جهان را ارائه می دهد. از این رو, پیاده روی در دره های سرسبز, تحسین مزارع گل و قله های کوه بزرگترین هدیه ای است که می توانید به خود بدهید. هیچ چیز آرامش بخش و الهام بخشی از طبیعت وحشی در شگفت انگیزترین کشورهای اروپا وجود ندارد.

قیمت قطار پاریس به روئن

قیمت قطار به پاریس به لیل

قیمت قطار روئن به برست

قیمت قطار روئن به لو هاور

 

Ordesa And Monte Perdido

 

در اینجا در ذخیره یک قطار, ما خوشحال خواهیم شد تا به شما کمک کنیم تا با قطار تعطیلات خود را در منابع طبیعی مورد علاقه خود برنامه ریزی کنید.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما "5 مکان فراموش نشدنی طبیعت در اروپا" را در سایت خود قرار دهید? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: HTTPS://iframely.com/embed/https٪3A٪2F٪2Fwww.saveatrain.com٪2Fblog٪2Funforgettable-nature-reservation-europe٪2F٪3Flang٪3Dfa </s>avkanî– (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/ja_routes_sitemap.xml, و شما می توانید زبان / JA به / FR یا / د و بیشتر تغییر دهید.