זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 30/04/2021)

נאפולי היא נפלאה, עיירה איטלקית המובהק. הוא מלא גבעות, בניינים ישנים, ונפלאות קטנות אחרות וחמודות. זהו למעשה בעיירה האיטלקית המושלמת עבור כל מי שרוצה לחוות את הרוח איטלקית האותנטית והנסיעות היום הכי מנאפולי.

למרות זאת, וזה עוד לא הכל. אתה צריך ללכת נאפולי עבור הפיצות המפוארות הם מכינים. הפיצות אינן יומיומיות מהסוג שניתן למצוא בכל מקום בעולם. פיצת נאפולי היא משהו ייחודי ומתגאה טעם כי לא ניתן להתאים.

אבל אנחנו לסטות. אם אתה מוצא את עצמך בנאפולי, אתה לא צריך להשקיע את כל זמנך משתאים לנוכח היופי של העיר ואוכלים פיצה המפוארת שלהם. אתה גם צריך לבקר את הסביבה. זאת משום נאפולי מתהדרת בכמה הסביבה היפה ביותר בכל איטליה. מתוך ההריסות פומפיי המסיביות אל ציוריים מובנים חוף אמלפי מפורסם - אתה יכול לראות הרבה.

עם זה בחשבון, חשבנו לעזור לך ע"י נתינת הרשימה הסופית של השבעה טיולי היום הכי מנאפולי, אִיטַלִיָה. הבה נתחיל:

 

1. באחד מטיולי יום Best מנאפולי: חורבות הרקולנאום

רצינו להתחיל לא עם בולט, אבל פחות ברור. הרקולנאום הוא בן דודו פחות המפורסם של פומפיי. מפורסם עכשיו 79 התפרצות לספירה של הר הגעש וזוב הרס שני פומפיי הרקולנאום השכן.

למרות זאת, היום, כל הכבוד ללכת פומפיי. כמעט כל אדם בעולם שיודע מה הוא פומפיי, עדיין מעט מאוד יודעים על הרקולנאום. זוהי בושה גדולה אם אתם שואלים אותנו.

ראשית כל, הרקולנאום יותר משומר. כשתגיע לשם, תוכל למצוא את רוב הבתים ומונומנטים אחרים כמעט ללא פגע.

שְׁנִיָה, הרקולנאום הוא לעתים נדירות צפופות. כפי שכבר אמרנו, חורבות אלה פחות ידוע והם ביקרו במספרים קטנים יותר. זה גם קטן יותר וקל יותר לראות ביתר פירוט.

אורח הרקולנאום קל מאוד, כפי ש רכבות ללכת אליו מנאפולי כל שעה בערך. אתה אפילו לא צריך לדאוג זמן גם יהיה לך שפע של אותו לראות את החורבות הללו.

מילאן רכבות נאפולי

פירנצה לרכבות נאפולי

ונציה לרכבות נאפולי

פיזה לרכבות נאפולי

 

The Ruins Of Herculaneum

 

2. פומפיי

למרות הרקולנאום הוא יותר יפה, לדעתנו, אתה לא יכול לפספס פומפיי. טוֹב, הטיולים היום הכי מנאפולי תמיד צריך לכלול הוא פומפיי הרקולנאום.

העיר כולה של נאפולי וחיה בצל של וזוב האדיר. למרות זאת, רק פומפיי יכול לומר בכנות כי הוא יודע את עוצמתו של וזוב. אתה יכול לראות את ההר כאשר ב פומפיי, ואתה יכול לתפוס את הכוח באמת של הר הגעש הפעיל היחיד באירופה.

כשאתה הולך פומפיי, אתה צריך להיות מוכן. המקום הוא יותר מסיבי ממה שרוב האנשים חושבים, אז אתה צריך ללכת לשם מוקדם ככל שתוכל. נוסף על כך, אם אתה הולך בקיץ, זה ממש חם, כך תצטרך להביא הרבה מים.

למרות זאת, להגיע פומפיי הוא החלק הקל ביותר. אתה יכול להגיע אליו במהירות מנאפולי באמצעות רכבת, אשר הולך שם לאורך כל היום.

נאפולי לרכבות פומפיי

טורה דל יווני רכבות פומפיי

פומפיי לרכבות תחתונות נוסר

רכבות אל סלרנו נוסרה אינפריורה

 

Pompeii Best Day Trips from Naples

 

3. באחד מטיולי יום Best מנאפולי: הר הגעש וזוב

באופן טבעי, אין ביקור נאפולי יכול להיות שלם בלי לראות וזוב. אתה ממש לא יכול ללכת בלי לראות אותו בגלל הגודל העצום אשר ניתן לראות כמעט מכל מקום נאפולי.

למרות זאת, אתה יכול טוב לחוות אותו לא מרחוק, אלא על ידי עומד על זה. ההר הוא גבוה מאוד, אבל אתה עדיין יכול לקחת סיור מאורגן לטייל בתוך שעה או פחות. תוכלו למצוא אותו מאתגר, אבל את החוויה שאתה תקבל בראש האם זה שווה לגמרי.

כדי להגיע להר הגעש וזוב, כל מה שצריך הוא לקחת רכבת מהירה מנאפולי שלוקחת אותך קרוב לתחתית לתחנת ארוקלאנו Scavi. אז אתה צריך לקחת אחד Vesuvio אקספרס אוטובוסים ללכת אל נקודת המוצא של בינוני טיול מאתגר.

רכבות אל סלרנו Mercato San Severino

פסקארה לרכבות נאפולי

Bracciano לרכבות Manziana

סנטה מרינלה לרכבות Bracciano

 

Mount Vesuvius

 

4. פוזיטאנו על חוף אמאלפי

כל חוף אמאלפי פשוט מתחנן להיראות. ברגע שאתה הולך לשם, אתה מהר מבין למה. הצוקים מהסיבי הם מעוררי השתאות, ואת היופי של הים הוא יתואר.

אתה צריך קח רכבת לרכוב אל בין סורנטו או סלרנו. ואז אתה יכול לקחת אוטובוס או לשכור רכב כדי לעבור על הכבישים הזעירים החוצים חוף אמלפי.

פוזיטנו נמצאת ממש באמצע של החוף הוא הכי עיר יפה על זה. אם אי פעם ראיתי שום תמונות של ערים בחוף אמלפי, אתה הכי ראית סביר פוזיטאנו. התהילה שמקיפה את העיר היא ראויה, כמו הנוף עוצר נשימה.

בארי לרכבות נאפולי

רכבות כוח לנאפולי

סלרנו לרכבות נאפולי

טראנטו לרכבות נאפולי

 

 

5. באחד מטיולי יום Best מנאפולי: סורנטו

Sorento היא עיירה קטנה שיושבת בצד השני של חוף אמלפי. לפיכך קרוב לנאפולי, ואתה גם יכול בקלות להגיע אליו באמצעות רכבת מקומית קווים.

העיירה מתגאה כמה חופים מרשים עיר עתיקה מפוארת. רוב האנשים ללכת סורנטו, לא עבור הים והמצוקים המפחידים, אלא להיסטוריה. סורנטו היא באמת עיר איטלקית ישנה מובהקת. זה קטן בהרבה נאפולי ויש לו כי רוח איטלקית זקנות אמיתיות קטנות בלבד ערים איטלקיות של הדרום יכולות להיות.

נוסף על כך, אתה צריך בהחלט לבקר בסורנטו באחד מטיולי היום הכי הטובים שלך מנאפולי בגלל קאפרי. אי קאפרי נמצא בקרבת מקום, הוא ללא ספק אחד האיים הקטנים ביותר היפים שתראו בחיים שלכם.

פוג'יה לרכבות נאפולי

טיבולי לרכבות נאפולי

Temoli לרכבות נאפולי

לצ'ה לרכבות נאפולי

 

Sorrento Best Day Trips from Naples

 

6. האי איסקיה

איים מדהימים כמה סראונד נאפולי. למרות זאת, ללא ספק אחד הכי יפה הוא Ischia, והנה הסיבה:

  • איסקיה הוא האי הגדול ביותר ב מפרץ נאפולי
  • יש Ischia הכל: חופים, מים תרמיים, מסעדות, ובנינים מפוארים

זהו המקום הטוב ביותר עבור הרפיה בנאפולי. אתה גם יכול להגיע אליו במהירות על ידי לקיחת סירה ממרכז נאפולי.

סלרנו לרכבות Maratea

בארי לרכבות Maratea

נאפולי לרכבות Maratea

רכבות כוח כדי Maratea

 

Island Of Ischia

 

7. Reggia di Caserta: האיטלקי ורסאי

הם לא קוראים לזה מסיבי 1200 ארמון ורסאי חדר האיטלקי לחינם. הארמון מלא מדרגות מונומנטליות ומהווה אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. כמו כן, תוכל למצוא דירות מלוכה מפוארות ואוספת של presepi - חג מולד עריסות של נאפולי.

הכל מהכל, אתה לא יכול להשתבש על ידי ביקור בארמון העצום הזה. אתה יכול לקחת רכבת מהתחנה המרכזית בנאפולי ולצאת בתחנת קאזרטה. הארמון נמצא במרחק הליכה קצר בלבד לאחר מכן.

נאפולי לרכבות קאזרטה

סלרנו לרכבות קאזרטה

כוח לרכבות קאזרטה

בארי לרכבות קאזרטה

 

Versailles Best Day Trips from Naples

 

לכן, יש לך אותם, בשבעת טיולי היום הכי מנאפולי. אם אתה רוצה לחוות את היופי באמת נאפולי, אתה צריך ללכת על כל הטיולים האלה. גַם, אם אתה רוצה ללמוד יותר, תרגיש חופשי ליצור קשר שמור רכבת.

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “7 טיולי יום Best מנאפולי באיטליה” על האתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-day-trips-naples/?lang=he Deen- (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / דה ל / fr או / es ועוד בשפות.