זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 11/04/2021)

Covid-19. זה כל מה שנראה שאנחנו מסוגלים לדבר עליו, ויש לכך סיבה טובה. וירוס זה שאחז בעולם שינה לחלוטין את הדרך בה אנו חושבים על חיי היומיום וכמובן רכבת מסעות. רכבת מסעות הם מצב התחבורה שימוש רב לא רק לשם הנאה חגה, אבל עבור נסיעות עבודה כמו גם.

 

כך, מהי העצה ענף הנסיעות רכבת על נסיעות?

בואו לדון מה את תעשיית הרכבת עושה כדי להגן עליך. רוב תחנות הרכבת מחזקות את פרוטוקול הניקיון שלהן עבור רכבות ותחנות. מלבד גברת ניקוי, התדירות ברכבות ובתחנות גדלה גם. הניקיון מתבצע על בסיס שעתי וכולל שימוש בחומר חיטוי לניגוב מעקות, ידיות דלת, ידיות, ושירותים. מוצרים אנטיבקטריאלי נוספים, כולל חיטוי ומגבונים, מופעלים בתחנות, ברכבות, ובתחומי עבודה לעובדים.

 

יעוץ ענף הנסיעות ברכבת טיפ נסיעה 1: תשלום אונליין

אנו ממליצים הולכים 100% מגע אם אתה יכול. אם לא קנית שלך כרטיס רכבת באינטרנט מכל סיבה שהיא, הולך קדימה שכל תשלומים אמורה להתבצע ללא מגע אם אפשר. למה? טוֹב, יש כמה מסרים סותרים. זה מה שהבנק המרכזי של אנגליה אומר: "כמו כל משטח אחר מספר רב של אנשים באים במגע עם, הערות יכולות לשאת חיידקים או וירוסים. למרות זאת, הסיכון הנשקף טיפול פתק פולימר אינו עולה נגיעה בכל נפוצים אחרים משטחים כגון מעקות, ידיות דלת, או כרטיסי אשראי. ” מוקדם יותר החודש ידיעה בעיתון טען ארגון הבריאות העולמי (מי) שטרות אמרו שהיה עשויים להיות הפצת קורונה, כך שאנשים צריכים לנסות להשתמש תשלומים ללא מגע במקום. אבל זה אז דווח כי ארגון הבריאות העולמי הכחיש שאמר את זה במזומן כשהוא משדר את קורונה, וכי זה היה "לא הציג" - כך לך תדע.

למרות זאת, בואו לשים שתיים ועוד שתיים, הבה? רוב שטרות ומטבעות יהיה טופלו בעבר על ידי מספר גדול של אנשים , אז אם אתם מודאגים, תשלום באמצעות כרטיס ללא מגע במידת האפשר היא כנראה הדרך ללכת.

מילאנו לרומא ברכבות

פירנצה לרומא ברכבות

פיזה לרומא ברכבות

נאפולי לרומא ברכבות

 

עֵצָה 2: חברתי התרחקות!

חברתי הרחקה אומרת שאין רגישה בשום פנים ואופן. אבל, מה לגבי הרכבות העמוסות, צינורות, וחשמליות?

מי שהתנסה בשימוש קבוע רכבת מסעות ידעו שזה יכול להיות קשה כדי להישאר כמה סנטימטר מרוחק מן הנוסעת שישבה, שלא לדבר על מומלץ 1M. בשנת מילאנו, נוסע כבר מומלץ לשבת ממול מושב ריק, משהו של נוסעים אשר בערים עסוקות יותר בדרך כלל יכול רק לחלום.

אחד מסעות הרכבות העמוסים ביותר ערים היא לונדון. Transport for London חשף "משטר ניקוי משופר" כדי לשפר את רמות ההיגיינה על הבירה תחבורה ציבורית, אבל שום דבר כדי לאכוף הרחקה חברתית. זה תלוי בך. השורה התחתונה היא שאתה צריך לנסות להימנע מלגעת באנשים אחרים. מסעות בזמנים עסוקים פחות אם אפשר, ללבוש כפפות אם אתה לא יכול להימנע מסילות נגיעה, מושב, וכו. Carry חיטוי משלך איתך. אל תסמכו על תחנות הרכבת לספק עבורכם בכל עת. טוב יותר בטוח מאשר להצטער!

אמסטרדם לפריז ברכבות

לונדון לפריז ברכבות

רוטרדם לפריז ברכבות

בריסל לפריז ברכבות

יעוץ ענף הנסיעות רכבת על איך לדבר

 

עֵצָה 3: האם לא כוסות למילוי חוזר השתמש!

ה רכבת מסעות התעשייה לייעץ על נסיעה כולל מדריכים על מטלות ואל תעשה ו cuppa האהוב עליך. בעוד רכישת ההרגל של נשיאה ושימוש כוסות refillable כאשר בחוץ כבר עודד כמהלך מודע אקולוגי, אנחנו מפחדים אין זה חל עוד.

רשתות קפה גדולות רבות שיש לשקול מחדש בתגובה הפרוצה קורונה, עם סטארבקס איסור שימוש כוסות לשימוש חוזרים זמנית - בדרך כלל עשוי פלסטיק, זכוכית, או חומר במבוק - למען בטיחות הלקוחות והצוות. בְּדֶרֶך כְּלַל, אתה מקבל הנחה על הבאת כוס משלך, אבל אתה לא יכול לקבל את אותה תשובה עכשיו! אתה הולך צריך לחלט כי הנחה קטנה למען הבטיחות.

בריסל לאמסטרדם ברכבות

לונדון לאמסטרדם ברכבות

ברלין לאמסטרדם ברכבות

פריז לאמסטרדם ברכבות

 

 

עֵצָה 4: לא לגעת!

אנשים רבים שואלים אם לוקח את רכבת פירושו יותר סיכון לזיהום. התשובה הקצרה היא שאם אתה יושב ברכבת ובתוך 1-2 מטר של אדם נגוע מי משתעל, אתם נמצאים בסיכון של זיהום.

אבל מה שאנחנו חושבים שהוא יותר רלוונטי לציין כי הסיכון הסביר יותר הוא הנגיף משתהה 48-72 שעות על גבי משטח קשיח, כגון המעקה. זה לא מתאים רק לרכבות למרות. זה כל שטח ציבורי.

אם אתה צריך לגעת מסילות, כפתורים, כרטיסים, וכן הלאה, לנסות לעשות עם זה רק מצד אחד או יותר, המרפק שלך! שמור טלפונים ביד "נקייה" אחרים ולשטוף הן בהקדם ככל שתוכל ליעדך.

נירנברג לפראג ברכבות

מינכן לפראג ברכבות

ברלין לפראג ברכבות

וינה לפראג ברכבות

 

Don't Touch! השתמש מרפק להגיד שלום

 

עֵצָה 5: רכבת באמצעות מסעות!

אם אתה הולך נסיעות, לו יהי ברכבת. אנחנו רואים יותר ויותר אין החזרים על נסיעות האוויר, תוך נסיעה ברכבת היא גמישה יותר. תנאי רגיל להחיל נראים הרבה מתגובות חברות התעופה. "אין כרגע שינוי ייעוץ עבור חברות תעופה, כך הטיסות שלנו פועלות כמו תנאי נורמאלי סטנדרטי על כרטיסים ימשיכו לחול," אומר easyJet.

כמה חברות תעופה יריבות להיות יותר אדיבות. בריטיש איירווייס מציעה מידה מסוימת של גמישות בטיסות בצפון איטליה, בעוד חברת תעופת האחות שלה אייר לינגוס הולכת אחד טובה יותר עם ההבטחה: "אורחים שעשו הזמנות על aerlingus.com ורוצה לשנות את המועדים או ביעדים של הטיסות העתידיות שלהם יכולים לעשות זאת."

פרנקפורט לברלין ברכבות

לייפציג לברלין ברכבות

האנובר לברלין ברכבות

המבורג לברלין ברכבות

 

אין החזרים על נסיעות האוויר

 

עֵצָה 6: לארוז חטיפים משלך!

לארוז חטיפים משלך אם אתה נוסע ברכבת. ברכבות רבות יש סגרו באופן זמני את טרקליני המחלקה הראשונה והסירו קייטרינג על הסיפון. כך, הזמן להיות יצירתיים עם קופסאות אוכל שלך! קח כיבוד או רכישה משלך לקמעונאים תחנה לפני תעלה. צעדים אלו הם כמובן, שנועד להגן עליך ועל להפחית את התפשטות הנגיף COVID-19!

מילאנו לוונציה ברכבות

פדובה לוונציה ברכבות

בולוניה לוונציה ברכבות

רומא לוונציה ברכבות

 

יעוץ ענף הנסיעות רכבת על מזון

אנחנו יודעים שזה זמן מפחיד. אבל, אנו ממליצים לך להישאר רגועים והגיוניים בגישה שלך לבריאות ובטיחות בעת הנסיעה ברכבת או באמצעים אחרים. בְּ שמור A Train אנו מחויבים להבטיח את כל הלקוחות והעובדים שלנו נשמרים בטוח מעודכנים עם כל נהלי הבטיחות וההתפתחויות האחרונות.

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “Covid-19: איך לייעץ ענף הנסיעות רכבת על נסיעות?” על האתר שלך? אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו ולתת לנו אשראי עם קישור לפוסט בבלוג זה. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fcovid19-train-travel-industry-advise%2F%0A%3Flang%3Dhe Deen- (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי נחיתה במסלול הרכבת שלנו.
  • בקישור הבא, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- הקישור הזה הוא עבור דפי נחיתה נתיבי אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את pl כדי fr או דה ועוד בשפות בחירתך.