זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 28/08/2021)

מסע נסיעות מובהק הוא לנסוע ברכבת באירופה. זה ייפול מהר את המועדף נסיעות ידידותיות לסביבה שיטה. לִנְסוֹעַ, במהותה, לא רק מרחיב את האופקים שלנו, אבל מרחיב את נקודת המבט שלנו. תחשוב סנט. המילים הפורות של אוגוסטינוס, "העולם הוא ספר ואלה שאינם נסיעות, לקרוא רק עמוד אחד".

בשנת מומחי טכנולוגיה זו, חיבור העידן הדיגיטלי מהיר ועצבני. עם כל היתרונות שלה, אנחנו מאבדים קשר עם החלק החשוב ביותר של נסיעה וחיים, הרגע הנוכחי. רכבת טיולי דרך אירופה אינספייר, הם נוחים ורומנטיים.

עבור אלה מאיתנו שאינם גרים במדינה שבה נסיעות ברכבת הוא בולט, זה יכול להיות הרפתקה מסתורית. הטבה נוספת גדולה של נסיעות ברכבת האירופיות היא כי, נמלי תעופה בניגוד, תחנות רכבת אירופאיות ממוקמות ממש באמצע של עיירות. זה חותך עלויות מיותרות של תקציבי הנסיעות המכווננים שלנו.

על ידי בחירת רכבת דרך אירופה, אנו בוחרים אמצעי התחבורה אשר לא רק לעסוק לנו אלא מאפשר לנו לראות הרבה יותר ממה שאנחנו בדרך כלל היו. ניתוב אחד כזה פותח עשרה מדגיש אירופי מרכזי נעשה על 3 שבועות. המשיכו לקרוא כדי לגלות כיצד לנסוע אירופי הבהרה ברכבת 3 שבועות.

 

הבהרה אירופאית ברכבת היום 1: וינה, אוֹסְטְרֵיָה

הרכבת דרך המסע של אירופה מתחילה בווינה, עיר הבירה של אוסטריה. ימים מפוארים של מחכי הרפתקה. streetscapes הבארוק ארמונות קיסריים את הטון כדי להפגין אמנותי, אדריכלי, תַרְבּוּתִי, ויצירות מופת מוזיקליות. זהו לצד תרבות קפה-הבית קנאה שלה קלעי עיצוב תוססים.

מומוק הוא חייב לעשות כאשר בווינה. זה ידוע על האוונגרד שלה ולפעמים מזעזע יצירות אמנותיות, הכוללים יצירות של פבלו פיקאסו ואנדי וורהול. האוסף בשלמותו מורכב כמעט 10,000 תענוגות אמנותיים.

זלצבורג לרכבות וינה

מינכן לרכבות וינה

גראץ לרכבות וינה

פראג לרכבות וינה

וינה היא עצירה על הרכבת באמצעות ההבהרה האירופית שלך

 

יום 2: זלצבורג, אוֹסְטְרֵיָה

הרכבת שלך דרך אירופה ממשיכה, לבלות יום בעיר זלצבורג באוסטריה. זה על גבול גרמניה ובעל מראות מרהיבים האלפים במזרח. טענתה של זלצבורג לתהילה היא היותה עיירת ספרים שהייתה בעבר ביתו של המלחין הגדול בעולם, מוצרט.

הגבעות הן בחיים בזלצבורג. זה פעם שימש כאתר הצילומים לשבחים, “סאונד של מוסיקה” ויש תחושה מוחשית של יצירה אמנותית. זה גם מפריש שלווה ושקטה.

מינכן לרכבות זלצבורג

וינה לרכבות זלצבורג

גראץ לרכבות זלצבורג

לינץ לרכבות זלצבורג

זלצבורג, אוֹסְטְרֵיָה

 

הבהרה אירופאית ימים 3: מינכן, גֶרמָנִיָה

שתי התחנות הבאות ברכבת דרך אירופה הם מינכן שטוטגרט בגרמניה. זה יהיה הכי טוב לבלות יום אחד מיעדי נודע אלה.

מינכן והמורשת הבווארית שלה הם המקום בו הבירה ומסורת הבישול היוו חלק בלתי נפרד מתרבותם, כמעט מאה שבעה. אוקטוברפסט הוא בחלק העליון של הרשימה במינכן. זה נחגג על ידי מיליוני אנשים כי ביקור מכל רחבי הגלובוס, כדי לקחת חלק בחגיגות.

דיסלדורף לרכבות מינכן

דרזדן לרכבות מינכן

נירנברג לרכבות מינכן

בון לרכבות מינכן

בקר מינכן על ההבהרה האירופית שלך ברכבת

 

יום 4: שטוטגרט, גֶרמָנִיָה

יש שטוטגרט תחושה אלגנטית, איפה מהר מכוניות מסעדות יוקרה ליצור אווירה של חיים מודרניים אבל יש יותר שטוטגרט מסתם מודרני. יש שטוטגרט טברנות יין וגני בירה מוצלת בחזה-אגוז המראה גב-הניח, לבעוט את הרגליים הפוך.

נירנברג לרכבות שטוטגרט

מינכן לרכבות שטוטגרט

פרנקפורט לשטוטגרט

היידלברג לרכבות שטוטגרט

 

 

הבהרה אירופאית ימים 5: שטרסבורג, צָרְפַת

מקפץ בחזרה ברכבת, זה מחוץ לצרפת! לבלות יום בשטרסבורג.

שטרסבורג המאזנים בין העבר מימי הביניים ועתיד מתקדמת. הקתדרלה הגותית שלה היא פלא ארכיטקטוני מומלץ להסתובב בשיטוט בסמטאות המתפתלות של העיר העתיקה וליהנות מאוכל בטברנות.

פריז לרכבות שטרסבורג

לוקסמבורג לרכבות שטרסבורג

ננסי לרכבות שטרסבורג

דיז'ון לרכבות שטרסבורג

שטרסבורג היא על ידי רכבת ההבהרה האירופית

 

ימים 6 – 8: פריז, צָרְפַת

פריז צריך הקדמה קטנה עם האדריכלות האיקונית כולל מגדל אייפל, שער הניצחון, וה קתדרלת נוטרדאם. המילה הפריזאית היא שם נרדף לסגנון ומסיבה טובה. צפו מטבח ברמה עולמית, קניות, גלריות אשר מהוות מקור בלתי נדלה של השראה אושר. טיולי הרכבת הטובים ביותר באירופה תמיד יכללו עיר הנודעת הזה.

אמסטרדם רכבות בפריז

לונדון רכבות בפריז

רוטרדם רכבות בפריז

בבריסל כדי רכבות בפריז

מגדל אייפל בפריז, צָרְפַת

 

הבהרה אירופאית ימים 9 & 10: בבריסל, בלגיה

לאחר בפריז יש חזרה עם רומנטיקה, לבלות את הימים הבאים בבריסל, לפני רגל הרכבת הבאה. יומיים בבריסל יכלול חזיתות ארט דקו וביקור בכיכר גראנד פאלאס. זה ממוקם בלב העיר, איפה ה 17ה בעבר המאה מתעורר לחיים.

לוקסמבורג לרכבות בבריסל

אנטוורפן לרכבות בבריסל

אמסטרדם לרכבות בבריסל

פריז לרכבות בבריסל

בריסל הצבעונית, בלגיה

 

ימים 11 – 13: אמסטרדם, הולנד

אמסטרדם היא איפה שיוט לאורך תעלות הסטוריות, וזה דבר שבשגרה, ו לשוטט במוזיאונים חנויות וינטג 'מלא. שתייה, אוכל, ולעצב סצנות לרתק ולבדר. אמסטרדם היא עיר של הפתעה והוא הבית של מוזיאון ואן גוך, כמו גם שורה של אוצרות אחרות בתצוגה.

בבריסל כדי רכבות באמסטרדם

בלונדון לרכבות אמסטרדם

ברלין לרכבות אמסטרדם

פריז לרכבות אמסטרדם

אמסטרדם, הולנד

 

הבהרה אירופאית ימים 14 – 17: ברמן & ברלין, גֶרמָנִיָה

בחזרה ראש לגרמניה לבלות חמישה ימים ברכבת דרך אירופה בברמן, ברלין, ו דרזדן. יום אחד עבור ברמן (בתמונה למטה), ביקור במוזיאונים ובגלריות רבים שלה כגון מוזיאון חו"ל ברמן. זוהי עיר נמל, ברמרהאבן הוא שם כדי ליהנות מפירות ים טריים וללמוד על ההיסטוריה הנמל מרתק.

ברלין יצטרך שלושה ימים של טבילה. לברלין יש מוניטין של היותה “עיר שלעולם לא ישנה”. נצל החיוניות שלה! לילות הם עבור הילולה ולימים לעיסוקים תרבותיים.

פרנקפורט לרכבות ברלין

לייפציג לרכבות ברלין

האנובר לרכבות ברלין

המבורג לרכבות ברלין

 

ברמן וברלין, גֶרמָנִיָה

 

יום 18: דרזדן, גֶרמָנִיָה

דרזדן צריך רק ביום, פלא כמו כיפת גרנד שלה ומוזיאוני בתי ורסאי בהשראת זווינגר ארמון שלו. העיירה הוקמה בשנת 1743 נאלץ לסור מחדש לאחר מלחמת העולם 2. זה כבר לכינוי "פירנצה של האלבה’ הודות למיקומו אידילי.

ברלין לרכבות דרזדן

האנובר לרכבות דרזדן

פוטסדאם לרכבות דרזדן

נירנברג לרכבות דרזדן

דרזדן, תחנת גרמניה יחד אירופי הבהרה ברכבת

 

הבהרה אירופאית ימים 19 – 21: פראג, הרפובליקה הצ'כית

הנסיעה ברכבת באירופה מסתיימת בפראג, לאחר סופה של פלא. פראג היא עיר של צריחים ולעיתים קרובות לעומת היופי של פריז. זה גם מתואר הביתה הבירה הטובה של אירופה. נהנה מהמראה של 14ה גשר אבן מהמאה, טירה על הגבעה, ונהר עצלן. זוהי הדרך המושלמת לסיים נסיעה ברכבת דרך אירופה.

נירנברג לרכבות פראג

מינכן לרכבות פראג

ברלין לרכבות פראג

וינה לרכבות פראג

פראג, הרפובליקה הצ'כית

 

טיולי הרכבת הטובים ביותר באירופה יהיו לוודא שאתה חש בנוח ונח. אני מעריך את הנוף לאורך הדרך, בטיחות הנסיעה ברכבת, ולוחץ לכמה שיותר מראות. אין דרך טובה יותר כדי נסיעה. ספר עם שמור A Train היום!

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “הבהרה אירופאית ברכבת 3 שבועות” על האתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/european-highlights-by-train/?lang=he Deen- (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / TR / אל דה או / es ועוד בשפות.