זמן קריאה: 7 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 08/10/2021)

יש הרבה דברים פריז ידועה. אבל דברים חינם לעשות בפריז הוא לא משהו שהיא ידועה. היא מפורסמת בזכות היותו אחד המקומות הרומנטיים ביותר בעולם. רבתי אופנה ואפילו עדן ספרותי! יש בפריז הרבה בתחפושות שונות. ובעוד כניסה למוזיאון יכולה להיות תלולה אוכל משובח מגיע בפרמיה, בירת צרפת גם יכול להיות תאריך זול. אל תאמינו לנו? הנה 10 חינם דברים לעשות בפריז!

 

1. Best חינם דברים לעשות בפריז: Musee וקרנוולה

ראשית ברשימה שלי 10 דברים חינם Best לעשות בפריז הוא Musee וקרנוולה. מוזיאון זה סגור כבר כמה שנים לרגל שיפוצים, למרות זאת, הוא פתיחתו מחדש באופן רשמי בדצמבר, 20ה 2019! ממוקם ב שכונה היסטורית של המאראים, המוזיאון ב"קרנוולה" מוקדש להיסטוריה של פריז. מראשיתה עד היום.

המבקר תוכל לגלות אוספים מרהיבים הקשורים לעיר. מ גאלו רומי וחפצים מימי הביניים וארכיונים. זכרונות מהמהפכה הצרפתית בסוגים רבים של ציורים, פסלים, רְהִיטִים, וחפצי אמנות מתקופות זמן שונות!

אם אתה אוהב את העיר פריז ואהבתי להעשיר את עצמך הוא מבחינה תרבותית והן מבחינה אישית, תוכלו ליהנות ביסודיות מהמוזה קרנוולהt! אתה תהיה מופתע על ידי אוספים יקרים, הארכיטקטורה שלה, והאווירה, שכל כך אופייניים לפריז!

אמסטרדם רכבות בפריז

לונדון רכבות בפריז

רוטרדם רכבות בפריז

בבריסל כדי רכבות בפריז

Best דברים לעשות בפריז חינם

 

2. קתדרלת נוטרדאם

זה רק אני, או בכל פעם שמישהו מזכיר נוטרדאם, אני רק חושב על ויקטור הוגו גיבן נשכח של נוטרדאם? בין אם אתה אוהב את הסרט או לא, הקתדרלה הזאת היא אחת לביקור. לא רק שזה קתדרלה קתולית בימי הביניים badass, אבל היא גם הדוגמה הטובה ביותר לאדריכלות הגותית הצרפתית!

חלונות הוויטראז (בעיקר חלון רוז), שימוש פרטים ארכיטקטוניים כמו עף תמוכות ופסלים להפוך את זה שחובה לראות ולחוות את פריז בחינם. עבור הזדמנויות צילום מיטב מהקתדרלה לטפס על מגדלי פעמונים עבור תצוגת ציפור של עין של פריז. למשך נוף של הקתדרלה עצמו, כיכר ז'אן XXIII מספק נקודת תצפית טובה לקחת מבט אחורי של האנדרטה היפה. הטוב מכולם? זה על שלנו 10 דברים לעשות בחינם בפריז. למה? ניחשת את זה. זה בחינם!

פריז לרכבות מרסיי

מרסיי כדי רכבות בפריז

נחמד רכבות מרסיי

מרסיי לרכבות קלרמונט פראנד

Best דברים לעשות בפריז חינם

 

3. Best חינם דברים לעשות בפריז: הפנתיאון

זֶה בניין יפה במקור נבנה מקום התפילה. למרות זאת, בימינו זה שהומר במאוזוליאום. היא מחזיקה את שרידי כמה הפריזאים בולטים; ויקטור הוגו, מארי קירי, אלכסנדר דיומא כדי להזכיר רק כמה מהם! צלליתו האיקונית של הפנתיאון והכיפה ממוקמות בראש מונטאן סנט ז'נבייב, הגבעה ההסטורית של הרובע הלטיני.

מאפריל עד אוקטובר, תיירים יכולים ליהנות נוף יפה מהון משדרת העמודים של הכיפה. הארכיטקטורה הנאו-קלאסית היא מזכירה את הפנתיאון ברומא. נקבר בפנתיאון נחשב לאחד את הכבוד הגבוה ביותר שהוענק לאזרח. הכתובת על הקיר בכניסה למקום הקבור נושאת עדות הסנטימנט הזה. אנשים גדולים, מולדת אסירת תודה.

כאשר אתם יכולים לבקר בחינם? חשבתי שאתה לעולם לא לשאול! קבל כניסה חינם בכל יום ראשון הראשון של החודש 1 נובמבר עד 31 מרץ. חינם למי תחת 26 ממדינות בתוך האיחוד האירופי, כמו גם מורים יסודיים ותיכון. חינם למבקרי נכי אדם המלווה, כמו גם מחפשי עבודה לבין אלו הטבות מדינת צרפתית קבלה. זה גם בחינם לצעירים וילדים.

פריז לרכבות רואן

רואן אל רכבות בפריז

פריז לרכבות קאלה

רואן לרכבות קאלה

הפנתיאון

 

4. תעלת סן מרטין

גם קרוב תוספת דברים חינם שלי לעשות בפריז בחינם הרשימה. הליכה באורך של תעלת סנט מרטין! שרידים זה אחד המועדפים שלי הולך בעיר הזאת. דרך מי מעשה ידי אדם, התעלה היא כ 4.5 ק"מ, חיבור Canal de L האורסק הסיין. נבנה במקור ב 1802 על ידי נפוליאן כמניצול נהר אורק, במטרה להביא מי שתייה ראויה לשתייה הפריזאים מנוקבת מחלות פוטנציאליות כמו כולרה ודיזנטריה.

כל חמש עשר שנה בערך תעלה הוא חפר לנקות אותו אבל בתקופה האחרונה באזור עצם סביב התעלה יש התחדשות שעברה. מצא כוורת של התפשטות פאבים וברים לאורך התעלה. אזור זה הוא גם מקום מפגש פופולרי בקרב אוכלוסיית הסטודנטים. בתרבות נפוצה, באזור התעלה הוצג בקולנוע אמלי כמקום לדלג אבנים.

מחירי רכבת למרסיי עד ליון

מחירי רכבת לפריז עד ליון

ליון אל רכבות בפריז

ליון לרכבות אביניון

תעלת סן מרטין

 

5. Best חינם דברים לעשות בפריז חינם: פארק דה בוט שומון

הפרק הראשון שלנו על שלנו 10 דברים לעשות בחינם ברשימה פריז! הפארק העירוני היפה הזה ממוקם בצפון מזרח פריז. תכונות של פארק ירוק זה מורכב אגם מלאכותי עם ברווזים שחיה בשלווה, אי סלע מרכזי האגם נקרא Ile de la Belvedere, המקדש של סיביל, (לזכרו של המקדש הרומי העתיק של וסטה בטיבולים) חמישים מטרים ניצב מעל האגם. גשרים מצא המחבר את האי לשאר הפארק, טיילת מרכזית ללכת, ונרחב מדשאות ירוקות.

לה רושל אל רכבות נאנט

טולוז לרכבות לה רושל

בורדו לרכבות לה רושל

פריז לרכבות לה רושל

 

 

6. ארק דה טריומף

עוד סופר-מפורסם מקום לבקר זה, כמובן, חופשי! נצחון קשת, בהשראה הרומית בשער טיטוס, אנדרטה זו מנציחה את חייהם של לאומנים צרפתית שלחמו במלחמת המהפכה הצרפתית ומלחמות נפוליאון. מתחת Arc טמון קבר החייל האלמוני של המלחמה הגדולה, והוא מסומן על ידי להבה נצחית כי כבר בער יום שביתת הנשק ב 1921. שש תבליטים חשובים מאוד מעטרים את החזיתות המתארות כל אחת את רגעי המפתח של מלחמות המהפכה והנפוליאון. הם כוללים הקבורה של הגנרל מרסו, בקרבות אוסטרליץ, Arcole, Jemappes, ו אבוקיר, ונפילת אלכסנדריה.

השיג גישה רחבת התצפית וראיית Arc מקרוב עולה כסף אבל נוף או תמונה של אנדרטה מרשימה זו בלבד מהשאנז אליזה או אוטובוס במחזור או מכונית היא לגמרי בחינם.

פריז לרכבות לה מאן

נאנט ל רכבות בפריז

פריז לרכבות רן

רואן לרכבות Lille

שער הניצחון

 

7. Best חינם דברים לעשות בפריז: פארק מונסו

זהו פארק ציבורי כי נרכשה במקור על ידי הדוכס של שארטר. הוא בן דודו של המלך לואי השישה עשר. הפארק תוכנן להידמות הגן האנגלי על ידי לואי Carmontelle. ישנם מאפיינים אדריכליים בולטים רבים כי חסד הגן. הם כוללים רוטונדה קטן בשער הפארק המרכזי, פירמידה מצרית עתיקה מיניאטורי, שדרת עמודים רומיים, סיני פורט, טחנת רוח הולנדית, וסקרנות אחרות מרחבי העולם. ביקור בפארק הוא כמו ביקור פלאי התרבותית של העולם כל בזעיר אנפין.

דיז'ון לרכבות פרובנס

פריז לרכבות פרובנס

ליון לרכבות פרובנס

מרסיי לרכבות פרובנס

פארק מונסו

 

8. תצוגות אופנה חינם בשעה Galeries La Fayette

האם אתה להוט לגלות מה חדש ומתרחש בבירת הסגנון של העולם? אז אל תחמיצו הזדמנות להשתתף באחת תצוגות אופנה חינם שנערך גלרי La Fayette, בכל יום שישי בשעה 3 אחר הצהריים. ודא ביצוע ההזמנה באינטרנט, מראש כדי להבטיח זמין במועד הנדרש. גַם, עוד פעילות חופשית מצוינת, אם אתה בבית גלרי La Fayette, הוא לבקר במרפסת הגג של אחד הנופים המרשימים ביותר של פריז. האם חלק חלון קניות אחר כך בתוך קניות ארקייד עצמה, אם יש לך זמן נוסף.

ליון לרכבות טולוז

פריז לרכבות טולוז

נחמד רכבות טולוז

בורדו לרכבות טולוז

תצוגות אופנה חינם בשעה Galeries La Fayette

 

9. Open Air קולנוע במלון פארק דה לה וילט

הבחירה הזאת של דברים חינם לעשות בפריז היא לא כל שנה, אך תוכלו ליהנות מקולנוע פתוח בחודשי יולי ואוגוסט (יום חמישי עד יום ראשון) באחד מהפארקים הגדולים בעיר. הצגות להשתנות מן הקולנוע הקלאסי לסרטים עכשוויים יותר. הזמן כיסא נוח להיות מוכן כמה הנאה קולנועית בהקדם שמחשיך.

ליון לרכבות ניס

פריז לרכבות אביניון

נחמד רכבות אביניון

מרסיי לרכבות אביניון

סינמה אויר פתוח Parc de la Villette

 

10. צפה מגדל הצג חינם Light At The אייפל

בחושך, בכל שעה עגולה במשך חמש דקות ממגדל אייפל נוצץ ומספק מופע אור לכל הצופים, זה יישאר הקרם דה לה קרם של דברים חינם לעשות בפריז. טרוקדרו du המקום ייתן לך את המושב הטוב ביותר עבור המופע בעיר.

מונפלייה לרכבות מרסיי

נחמד רכבות מרסיי

פריז לרכבות מרסיי

טולוז למרסיי הרכבת

צפה מגדל הצג חינם Light At The אייפל

 

מוכן לשמירה הארנק שלך כמה יורו? גדול! כרטיסי רכבת אינם בין דברים חינם לעשות בפריז, למרות זאת, כאשר אתה משתמש שמור A Train הם בוודאות לא יקר!

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “10 חינם דברים לעשות בפריז” על האתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/free-things-paris/?lang=he Deen- (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/zh-CN_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / zh-CN כדי / fr או / דה ועוד בשפות.