זמן קריאה: 4 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 25/02/2022)

תחבורה, בכל צורה, היא עמוד השדרה של כל מדינה וכלכלה. זה היה רק ​​דרך כבישים, רכבת, ואוויר שהצלחנו לחבר את העולם באופן שהוא נעשה קטן בהרבה מכפי שהוא באמת. לפיכך, כאשר אנו מסתכלים על תעשיות מרכזיות ברחבי העולם, תחבורה היא אחת הפעילות ביותר, משתנה כל הזמן לטובת שיפור עתידנו.

המגמות האחרונות בענף הנסיעות והתחבורה היו לעבר יצירת אפשרויות ירוקות יותר. מהלך נחוץ להצלת הסביבה שלנו, התפתחויות חדשות בתחום התחבורה פועלות אפוא כבר על עיקרון זה. למרות זאת, ההתקדמות הזו פורצת גם את גבולות הדרך בה נסענו במאה האחרונה. ועל ידי כך, הם מובילים אותנו לעתיד של נסיעה שיהיה מהיר יותר, בטוח יותר, וממש מהעולם הזה.

 

עתיד המסע /: תיירות בחלל

המרחב היה הגבול האחרון של האנושות מזה זמן רב. למרות זאת, מאז שדרכנו רגל על ​​הירח לפני עשרות שנים, לא היה שום דבר מהותי כדי לרגש את הציבור הרחב. לעומת זאת, כעת, יש מרוץ מתמשך לקחת אנשים לחלל, לשעות הפנאי. תיירות חלל היא הדבר הגדול הבא, ובעוד זה עשוי להיות יקר ובלעדי, זה צעד גדול לעבר העתיד, אשר ככל הנראה כרוך בכך מושבת מאדים או יצירת תחנות חלל ראויות למגורים בהן מאות אנשים יכולים לחיות יחד. למרות זאת, ואילו מדענים אולי עשו צעד בכיוון הנכון, יתכן ונצטרך לחכות כמה דורות עד שתתגלה התקדמות משמעותית כלשהי לעין.

כרטיסים מדיסלדורף למינכן

כרטיסים לדרזדן למינכן

כרטיסים לפריז למינכן

כרטיסים לבון למינכן

 

The Future Of Travel

 

ענף נסיעות ותחבורה: מכוניות ללא נהג

שאלו כל אדם לגבי רעיון ההובלה שלו בעתיד, והם צפויים להזכיר מכוניות נטולות נהגים. יש כבר רכבות ברחבי העולם שעובדות על עיקרון זה. יתר על כך, לזמן הארוך ביותר, מדענים ומובילי התעשייה פעלו להבטחת הכבישים על ידי הכללת הטכנולוגיה ליומיום שלנו ניסיון נהיגה. מה שגורם למכוניות נטולות נהגים להיות שוות את ההמתנה הוא שזה יחולל מהפכה בתעשייה במובנים רבים. מלהיות יותר ידידותי לסביבה לבטיחות בדרכים, אנשים יוכלו לכסות מרחקים ארוכים יותר ללא המתח של הצורך לנהוג במשך שעות.

כרטיסים לאמסטרדם לפריס

כרטיסים מלונדון לפריס

כרטיסים לרוטרדם לפריס

כרטיסים לבריסל לפריס

 

עתיד המסע /: רכבות

אחד העתיקים ביותר צורות של תחבורה ציבורית סביב, לרכבות יש עדיין מקום בעתיד שלנו. למרבה ההפתעה, אולי יותר מתמיד. אפילו כאשר טכנולוגיות חדשות נוצרות כדי להפוך את מערכות הרכבת לבטוחות יותר, מהר יותר, ונוח יותר, הצורך הבסיסי במערכת כזו יגדל בהתמדה. רכבות הן כבר משהו של שוויון שוויון חברתי שכן העשירים מאוד רוכבים לעיתים לצד עניים ממעמדות העובדים אך בגלל העלייה המהירה של אוכלוסיית העולם, במיוחד במדינות מתועשות, מערכות רכבות יעילות ובמחיר סביר יהיו חיוניות למאבק בגודש התנועה. זו תהיה גם השפעה משמעותית על הסביבה מכיוון שרכבות יוכלו לרוץ ביעילות על אנרגיה נקיה ובו בזמן להוריד אינספור מכוניות כבדות גז מהכביש ו הפחתת פליטת ה-CO2 של כדור הארץ.

כרטיסים למינכן לציריך

כרטיסים לברלין לציריך

כרטיסי באזל לציריך

כרטיסים לווינה לציריך

 

sbb train

 

היפרלופ

ההיפרלופ מתואר כ"מצב התחבורה העיקרי החדש הראשון ב- 100 שנים. " זה כרוך בנסיעה במהירות קולית בתוך צינור, חיבור יעד אחד לאחר. ניתן להשתמש בהיפרלופ להובלת מטענים ואנשים כאחד. למרות זאת, למרות שאלון מאסק האניגמטי הוא בחזית הטכנולוגיה הזו, יש מדינות ספקנים לגבי היפרלופ ואם באמת כדאי להשקיע בו כסף. על כל פנים, נסיעה באמצעות צורת תחבורה חדשה זו קרובה יותר למציאות ממה שציפינו, עם בדיקות ובניית צינורות שנמצאים כבר בקליפורניה ואולי באירופה בקרוב.

כרטיסים להמבורג לקופנהגן

כרטיסים מציריך להמבורג

כרטיסים להמבורג לברלין

כרטיסים לרוטרדם להמבורג

 

 

מציאות מדומה

זה מיועד במיוחד למטיילים בכורסה, שנהנים לבקר במקומות חדשים אך מעדיפים לעשות זאת מנוחות בתיהם. ואילו VR כבר הפכה למסחרית, בקרוב, נראה שילוב בין VR, ו, ו- AR, מה שמוביל לחוויה שקרובה ככל האפשר לחיים האמיתיים. מביקור בשבעת פלאי העולם וכלה בצלילה לשונית המחסום הגדולה, הטכנולוגיה החדשה הזו תעזור לאנשים לראות את העולם כמו שלא היה מעולם.

כרטיסים למילאנו לרומא

כרטיסים לפירנצה לרומא

כרטיסים לפיזה לרומא

כרטיסים לנאפולי לרומא

 

נשמח לעזור לכם למצוא את אפשרויות הכרטיסים הטובות ביותר שקיימות. הזמינו את כרטיס הרכבת שלכם באמצעות שמור רכבת!

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “עתיד המסע /” על האתר שלך? אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו ולתת לנו אשראי עם קישור לפוסט בבלוג זה. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/future-of-travel/?lang=he Deen- (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי נחיתה במסלול הרכבת שלנו.
  • בקישור הבא, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- הקישור הזה הוא עבור דפי נחיתה נתיבי אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml, ואתה יכול להחליף את pl ל- fr או nl ושפות נוספות לפי בחירתך.