זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 11/04/2021)

מאמינים בצדק כי נסיעות זה דבר אחד שאתה קונה כדי להיות עשיר או להרגיש אותו! ולא תמיד הכרחי שתצטרך להיפרד מכספיך הרווחים בכדי ליהנות מהעושר. תוך כדי תכנון לצאת אל האיים הטרופיים המנושקים לשמש, אוֹ מדרונות סקי מכוסים שלג, או אחר השממה הירוקה והשופעת, אתה מקבל החלטות רבות ללא הרף. הגשמי את חלומך בכך שלא הופך את אותו הדבר למורכב מדי. שב עם הקבוצה שלך ותכנן במסגרת התקציב שלך. הפוך את כל הטיול למושכל. נסיעות קבוצתיות מהוות אמצעי מצוין לחברות נהדר. אך לא כולם משייטים בצורה חלקה, אם לא מתוכנן בשלמות. זה אולי נשמע לא הגיוני כדי לעקוב אחר הוצאות הנסיעה, אבל יש בו יותר מדי תקלות נסתרות. הימנע מכל התכונות השליליות הקשורות לטיולי קבוצות ותכנן באופן הגיוני. קרא להלן שישה טיפים נטולי טרחה, שהם מנוסים לתכנן טיול קבוצתי ידידותי לתקציב.

 

1. החלט על תקציב נסיעות

כן! אתה צודק! עליכם להחליט תחילה על היעד כדי לקבל את הידע על סך ההוצאות. אבל לפעמים זה מסובך, כששניהם קשורים זה בזה. וזו גם פרשה מאוד מסובכת. אם כי אתם מתכננים את הטיול הבא שלכם עם קבוצת חברים, לא כולם יכולים להרשות לעצמם זאת באותה מידה. לפיכך, להסתדר עם תקציב מוגבל, החליט פה אחד. התכנון כולו יהפוך חלק, מכיוון שרוב בקבוצה לא יצטרכו להרגיש לחץ בלבזבז סכום ניכר. גַם, קבלת ההחלטות לקראת בחירת יעד הופכת לקלה יותר, במיוחד עם התקציב הקבוע בחשבון. בהתאם לכך, אתה, יחד עם שאר חברי הקבוצה, יכול להתקשר להוצאות הנוספות כמו טיסות, השכרות, מזון, טיולים, ועוד הרבה. שיתוף פעולה מלא הוא הנדרש, תוך כדי תכנון לטיול קבוצתי, לשמור על הביחד.

כרטיסי לוקסמבורג לרכבת בריסל

כרטיסי אנטוורפן לבריסל

כרטיסים לאמסטרדם לבריסל

כרטיסים לפריז לבריסל

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

2. לפצל את העלות כולה באופן פיגורטיבי

נסה להבין כיצד לפצל את ההוצאות. החליטו על האמצעים והדרכים לפיזור העלויות הכוללות בין חברי הקבוצה האחרים. לדוגמה, האם תהיה אחראי הבלעדי על כל ההזמנות לחדר המלון, או שאתה צריך לשתף אותו במחצית? אוֹ, האם אתה מעוניין לקחת אחריות כמו שכירת מוניות ויציאות יומיומיות? בטיולים קבוצתיים רבים, בדרך כלל יש לשבח את השתלטות על נתח תפקיד מסוים. זה מפחית את הסיבוכים וממשיך את כל ההוצאה הקשורה לנסיעות.

אם תכננתם טיול בתקציב גדול בקרוב, נסה להקים חשבון בודד. צריך לעשות את אותו הדבר היטב מראש. כל המעורבים בטיול הקבוצתי יכולים להפקיד סכום מסוים, חודשי, כדי לחסוך את הטרדות של הרגע האחרון. זהו מעשה חכם יותר של השגת מלונות טובים, טיסות אוויריות, ומטבח מעולה.

כרטיסים למינכן לציריך

כרטיסים לברלין לציריך

כרטיסים לבאזל לציריך

כרטיסים לווינה לרכבת ציריך

 

Split-Up The Entire Expense Figuratively

 

3. האמינו בטיסות חסכוניות ויעדים ידידותיים לכיס ועם זאת זוהרים

תוך כדי מסע תכנון לטיול קבוצתי, להיות קצת פרואקטיבי עם הכסף שלך. התמקדו בספקים מסחריים. יש חברות תעופה רבות וחסכוניות, אירוח קומץ חבילות נסיעות. תכנן את הצעד שלך לאחר שדיבר על הניואנסים הסמויים עם בני הזוג לקבוצה שלך. לדוגמה, אתה יכול לגיר את תוכנית הנסיעה שלך לרומא, אתונה, ואיסטנבול דרך מלטה. אחרת, התחלת הטיול הקבוצתי שלך מ- ברלין לפראג, בודפשט וריגה מהווים בחירה נהדרת! ומה דעתך על נסיעה בכביש או לחוות מחנה בן שבוע בטבע עם חבריך לקבוצה? רוב הזמן, מזג האוויר פועל כמכשול. ללא קשר לזרם זלעפות, שמש קופחת, או מכות סוערות, נסיעה ברכב בעזרת א סוכך גגות, היא ברכה! זה מקפיד לכיסוי מלא והצללות של המזוודות המוערמות תוך כדי ייצור כולו חוויית הנסיעה רגוע.

כרטיסי אמסטרדם לרכבת לונדון

כרטיסים לפריז לרכבת לונדון

כרטיסים לברלין - לונדון

כרטיסים לבריסל ללונדון

 

4. פעל בצורה חכמה תוך כדי הזמנת אוכל

טיול קבוצתי בדרך כלל הוא מוצלח כשאין מחלוקת או וויכוח שקשור לאוכל, במיוחד. כן! מרבית הטיולים הקבוצתיים מולידים זלזול כאשר השאלה מתעוררת עם העדפת המזון של כל חבר. במצבים כאלה, חשיבה חיובית ואכילה בריאה צריכים להיות המוטו שלך. פיצול בבדיקת המסעדה מבטיח בעיות ובלבול בקרב בני הזוג בקבוצה. לדוגמה, בקבוצה של עשרה, אדם יחיד משלם את כל החשבון של א בקבוק יין, ובהמשך האנשים האחרים בקבוצה משלמים במרווח הזמן, בלבול משמעותי יתרחש. לכן, תאמין לפצל את הצ'ק תמיד. אחרת, אתה יכול לעשות זאת באמצעות 'זוגות חברים'. מועדון החלק שלך עם מישהו אחר בקבוצה ותמשיך בתשלום החשבון..

כרטיסים לרכבת מילאנו לרומא

כרטיסים לפירנצה לרומא

כרטיסים לפיזה לרומא

כרטיסים לנאפולי לרומא

 

Savvy Tips To Plan A Group Trip On Budget

 

5. היה מחושב באופן יסודי עם הוצאות

רוצה להיות צליל מבחינה טכנולוגית, ולהתבלט כאינדיבידואל חכם בקרב הקבוצה? קבל עזרה מאפליקציות המקוונות השונות המתאימות לכל צרכיך, הקשורות להוצאות. נשבע על יישומים כמו בפיצול אוֹ מסמך גוגל, כפי ששניהם מאפשרים לכל הנוכחים בקבוצה לגשת, הצג וערוך, לפי הדרישה שלהם. אך היו ערניים לגבי ההיבטים האישיים החיוביים והשליליים שלהם.

אתה יוצר קבוצה ביישומים אלה, שם חברי הקבוצה יכולים להתחבר במהירות ויכולים לחלק את כל ההוצאה באחוזים. התראות שולחות תזכורות ידידותיות לאנשים השונים המודאגים בדבר סליקת החשבון. תוך כדי תכנון לסיכום הוצאות הטיול הקבוצתי, הימנע מקביעת סיכום או הסדר תשלומים מילולית. זכור זאת לחוות שלווה נסיעה קדימה.

כרטיסים לאמסטרדם לפריז

כרטיסים ללונדון לפריס

כרטיסים לרוטרדם לרכבת פריז

כרטיסים לבריסל לפריז

 

 

6. ליישב את כל דמי החבר (אם בכלל)

ברגע שאתה נהנה מהטיול הקבוצתי שלך ונוחת בשמחה הביתה, הגיע הזמן להסדיר את החשבונות הישנים שלך (אם בכלל)! עדיף לסדר חובות ישנים, במסגרת הזמן שהסכמת. אחרת, זה עומד כמטען! רבים מעדיפים לשלם באמצעות יישומים מקוונים שונים, כפי שזה נשמע מתמצא. וכמה אנשים חכמים יותר אוהבים לשלם באופן אישי, במזומן. ודא שאתה משלם תוך כשבוע. אחרת, אתה הולך לאבד את ההזמנה לטיול הקבוצתי הבא.

ראו גם: https://www.saveatrain.com/blog/traveling-europe-budget/

כרטיסים לבריסל לאמסטרדם

כרטיסים ללונדון לאמסטרדם

כרטיסים לברלין לאמסטרדם

כרטיסים לפריז לאמסטרדם

Settle All Dues (If Any)

 

סיכום

אין זה, אך אמונה מוטעית בקרב רבים כי נסיעה לעולם אינה אפשרית ללא כרטיס אשראי או תזרים מזומנים ללא הגבלה. או אם מישהו נותן חסות לכל הטיול! אבל עדיף לא להאמין בכך. זה בטוח שאף נסיעה לא מתבצעת ללא הוצאות. ההנחיות שהוזכרו לעיל בוודאי ישאירו אתכם ואת כנופייתכם המתרחשת יחד לטיולים רבים הקרובים. היה ברור עם החלטותיך, ולשתף פעולה עם חבריך לנסיעות אחרים, אז הטיול הקבוצתי יהיה לא פחות מחלום!

 

סע ביבשת ברכבת ובאזור להזמין עם שמור רכבת!

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “6 טיפים מנוסים לתכנון טיול קבוצתי בתקציב” על האתר שלך? אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו ולתת לנו אשראי עם קישור לפוסט בבלוג זה. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/group-trip-on-budget/?lang=he Deen- (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי נחיתה במסלול הרכבת שלנו.
  • בקישור הבא, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- הקישור הזה הוא עבור דפי נחיתה נתיבי אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, ותוכלו לשנות את דה ל- fr או tr ולשפות נוספות שתבחרו.