זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 01/04/2021)

מסביב לעולם, לטיפולים השלכות ושיטות עבודה שונות מאוד, לדוגמה: הפיכה בדרום אפריקה חובה, כפי שהוא ב ארה"ב. אתה צפוי להשאיר טיפ בין לבין 15 ו 25% באמריקה, ואם לא, יתכן שתרדוף אחר מלצר כועס. אבל מה עם אירופה? הצעות חוק רבות באירופה יכללו טיפים, למרות זאת, זה משתנה ממדינה למדינה. הכרת שיטות ההפצה המסוימות במדינת היעד שלך תמנע בלבול ורגשות שליליים אפשריים. אז המשך לקרוא עבור המדריך האולטימטיבי לטיפולים באירופה!

 

מדריך אולטימטיבי להפליא באירופה על ידי שירות

המלצות באירופה בדרך כלל משתנות בהתאם לסוג השירות שאתה מקבל. לדוגמה, אתה צפוי להטות מלצר במסעדה חמישה כוכבים על בסיס אחר לשרת שמאחורי דלפק. ברמנים לא היו מצפים כלל לטיפ במקרים מסוימים, איפה נהגי המוניות היו. בעזרת שיקול דעתך, ונדיבות היא תמיד דרך טובה ללכת כאשר מחליטים על הטיפ הנכון. גַם, ברוב המקומות אתה צריך להזמין כסף, אז הקפד לשאת עליך כמה שטרות אירו בכל עת.

כרטיסים למילאנו לרומא

כרטיסים לפירנצה לרומא

כרטיסים לפיזה לרומא

כרטיסים לנאפולי לרומא

 

Tipping In Europe restaurants

 

מתכוון מסעדות

כל סיטואציה בה מובאים אוכל או שתייה לשולחן דורשת בדרך כלל טיפ. הסכום תלוי בסוג האוכל בו אתם נהנים. הנוהל הרגיל להפניית אירופה הוא להשאיר שטרות אירו אחד או שניים מעל סכום השטר אם יש סיבוב של שתייה אך לא מזמינים אוכל. הארוחות המלאות בסביבת ישיבה שונות. במקרה הזה, כמה יורו לאדם בדרך כלל מספיקים. מסעדות חמישה כוכבים ברחבי אירופה כוללות בדרך כלל את הטיפ בחשבון. הקפד לבדוק זאת מכיוון שאין צורך להשאיר טיפ נוסף אלא אם כן נהנית מהשירות שלך. שירות מצוין דורש לפעמים טיפ נוסף, כך במקרים האלה, אתה יכול ללכת עד הסוף 15%.

כרטיסים לאמסטרדם לפריס

כרטיסים מלונדון לפריס

כרטיסים לרוטרדם לפריס

כרטיסים לבריסל לפריס

 

פאבים

מרבית הפאבים או הברים ברחבי היבשת לא מצפים כלל לטיפים. לברמנים משולמים משכורת, ובעוד כמה מטבעות בצנצנת הטיפ יהיו ככל הנראה מוערכים, זה לא נחוץ. אם אתה טיפ, זכור שוב להשתמש רק במזומן, שטרות או מטבעות. אם אתה נמצא בסוף רופף הנה רשימה של 5 הברים הכי טובים עם מוסיקת חית אירופה.

כרטיסים לבריסל לאמסטרדם

כרטיסים ללונדון לאמסטרדם

כרטיסים לברלין לאמסטרדם

כרטיסים לפריז לאמסטרדם

 

 

סטייליסטים וספא

אנשים רבים רוצים להשיג תסרוקת חדשה ורעננה, או עיסוי מרגיע בזמן חופשה. למרבה המזל תוכלו למצוא מכוני ספא וסטייליסטים בכל רחבי אירופה, לעתים קרובות כמעט בכל עיירה. מתכוון, בכל מקרה, הוא בדרך כלל כעשרה אחוזים. אם אתה מרוצה להפליא מהשירות שקיבלת, אתה יכול ללכת גבוה 15%.

כרטיסים מנירנברג לפראג

כרטיסים למינכן לפראג

כרטיסים לברלין לפראג

כרטיסים לווינה לפראג

 

Stylists And Spa's

 

בתי מלון

מלונות הם שאלה נפוצה כשמדובר בשאלת ההפצה באירופה. ככלל אצבע, צריך תמיד לפעול על פי הנחיות האירו. זה בעצם קובע שאתה משאיר יורו אחד בטיפים לשירות. אם חנות או שוער נושא את התיקים שלך, אז מספיק יורו אחד לשקית. ניקוי בתים צריך לקבל יורו ליום. הטיית השוער שלך נתונה לשיקולך, אבל זה צריך להיות תלוי ברמת השירות שקיבלת. אם הם עברו מעל ומעבר אולי השהייה שלך בלתי נשכחת ומהנה, ואז טיפ של חמישה עד עשרה יורו או אפילו מעבר לכך מתאים.

כרטיסים לפרנקפורט לברלין

כרטיסים לייפציג לברלין

כרטיסי האנובר לברלין

כרטיסים להמבורג לברלין

 

מה לתת טיפ למוניות וגם תחבורה

מוניות ואובר הן חלק פנימי בסביבת אירופה. בבחירת מה לטיפ, עדיף לזכור כיצד לשלם לנהג. בדרך כלל, למרות, טיפ של שני אירו למונית קצרה או נסיעה Uber מתאים. אפליקציות כמו Uber מאפשרות לך להטות את מנהל ההתקן באופן אלקטרוני, בעוד שמוניות מדודות ידרשו מזומן. הפיכת אירופה בזמן נסיעה זהה לאלה של הובלות בברים או מסעדות. קחו בחשבון שלא תמיד זה הכרחי, אבל לעתים קרובות מוערך. הזמנת כרטיסי הרכבת שלך בשבילך טיול אירופאי הוא פשוט וקל עם אתר כרטיסי הרכבת הזול ביותר בעולם.

כרטיסים ממילאנו לונציה

כרטיסים לפדובה לונציה

כרטיסים לבולוניה לונציה

כרטיסים לרומא ונציה

 

Ultimate Guide To Tipping In Europe

 

מדריך אולטימטיבי להפליא באירופה לפי מדינה

מרבית המדינות פועלות לפי אותן הנחיות כלליות בכל מה שקשור לאיתור באירופה. כמובן, צריך תמיד לחקור את היעד המיועד לפני הנסיעה כדי לוודא שאתה מעודכן לחלוטין. נסיעות ברכבת לעתים קרובות יכול לקחת אותך דרך מספר מדינות בו זמנית, כך שתוודא בדיוק מה לעשות בכל אחד מהם תמיד מועיל. יש מדינות שבולטות לעומת עמיתיהם מבחינת כללים, למרות זאת.

איסלנד וסקנדינביה

בין אם זה נזרק למוצאם הוויקינגי או סתם נימוס פשוט, המדינות האלה מעדיפות שלא תטיף בכלל. ברוב המסעדות והשירותים יהיה הטיפ הכלול בחשבון. עדיין ראוי לעגל את החשבון ליורו הקרוב ביותר במקום טיפ באמצעות מזומן או כרטיס אשראי.

 

יוון וקפריסין

היוונים עושים הכל קצת אחרת, וההפצה אינה יוצאת מהכלל. שטרות גדולים יותר דורשים טיפים קטנים יותר ושטרות קטנים יותר דורשים טיפים גדולים יותר.

 

אוֹסְטְרֵיָה

השאר לפחות א 5% טיפ, במזומן לשרתים, גם אם החשבון כולל תגמול. מזומן הוא תמיד המלך ברוב מדינות אירופה, ואוסטריה אינה שונה.

כרטיסים לזלצבורג לווינה

כרטיסים למינכן לוינה

כרטיסים לגרץ לווינה

כרטיסים לפראג לווינה

 

מה לתת טיפ באירלנד ובסקוטלנד

ידועה בידידותם, שתי המדינות האלה ישאו את התיקים שלך בשמחה. הטיית סבלים למטען אינה חיונית, ולרוב אינו צפוי. להיות אדיב ולומר תודה בנימוס זה, למרות זאת, צפוי. אם ברצונך לקבל את אותו השירות בעתיד מהסוחר שלך, הקפד להכיר בהם בחיוב.

 

Tipping In Europe bars

 

מה לתת טיפ באירופה – בְּרִיטַנִיָה

אנשים בריטים רבים ניסו להסביר לתיירים כי אין צורך בהטיית משק בית. כשמדובר בנטייה באירופה, זהו אחד הכללים המוצקים ביותר. אל תשאיר טיפ לחדר המלון שלך, סביר להניח שזה יימסר בדלפק הקבלה ככל שאבד כסף. הברמנים גם לא מצפים לטיפים, וניתן להטות את מצפה. בכל האמצעים, היה ידידותי והכיר בברמן שלך. הכניסו כמה מטבעות לצנצנת הקצה אם יש אחד. אם לא, מעדיף להשאיר את הקצה מהמשוואה.

כרטיסים לאמסטרדם ללונדון

כרטיסים לפריז ללונדון

כרטיסים לברלין ללונדון

כרטיסים לבריסל ללונדון

 

עיגול כל המידע הנוגע לטיפולים באירופה

העצה הטובה ביותר להטמעה באירופה היא להכין שיעורי בית. קרא הכל על המדינה, או מדינות שאתה מתכנן לבקר בהן. תזכרי את זה נסיעות ברכבת בדרך כלל לוקחות אותך במספר מדינות שאולי תוכל לעצור ב. תמיד תביא מזומנים, שני המטבעות, וכמה פתקים לטיפים במזומן. אם אינך בטוח במדיניות, ציית לכלל עשרה אחוזים למסעדות, וחוק היורו האחד לכל השאר.

 

זכור, אנו אוהבים לחנך אותך בנושא נסיעות, אז כשהזמן נכון ותחליט לנסוע, זכרו שנסיעות ברכבת הן המומחיות שלנו ובחרו שמור רכבת, נשמח לעזור לך ליהנות מהטיול שלך!

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “המדריך האולטימטיבי להפליא באירופה” על האתר שלך? אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו ולתת לנו אשראי עם קישור לפוסט בבלוג זה. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/guide-tipping-europe/?lang=he Deen- (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי נחיתה במסלול הרכבת שלנו.
  • בקישור הבא, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- הקישור הזה הוא עבור דפי נחיתה נתיבי אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, ותוכלו לשנות את דה ל- fr או tr ולשפות נוספות שתבחרו.