זמן קריאה: 11 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 01/04/2021)

צרפת כבר זמן רב אהובה ואחד התייר הפופולרי ביותר יעדים באירופה. בהתחשב בכך שהיא היא המדינה הגדולה ביותר במערב אירופה, זה הגיוני נסיעות ברכבת. ממשלת צרפת השקיעה קווי אינטרנט מהיר (TGV מהירות קו זהב גדול) ו רכבות מהירות (זהב רכבת גדולה TGV רכבת במהירות). יש יותר מ 1056 מיילס (1700 ק"מ) של קווי אינטרנט מהירים ייעודיים כמו גם אלף קילומטרים של קווים ראשיים קטנים. כמעט כל המדינה נגישה באמצעות רכבת צרפתית. הרכבות של צרפת יעילות, מָהִיר, ו אקבל אותך לאן שאתה רוצה ללכת בתוך המדינה והן או מכל מדינה שכנה. אם אתם נוסעים בפעם הראשונה בצרפת, הדרך הטובה ביותר להגיע ממקום למקום באמצעות נסיעה ברכבת היא באמצעות תכנון הטיול זהיר. למרות זאת, רשת המסילות יכולה להיות קצת מבלבל, במיוחד כאשר אתה לא מדבר או קורא צרפתית. כדי לעזור לך להבין את מערכת הרכבת בצרפת, יצרנו מדריך שלם נסיעות ברחבי צרפת ברכבת.

במדריך זה, תוכל למצוא את כל מה שאתה צריך לדעת כדי ליצור תכנית הנסיעות האישית שלך. אנחנו גם נספק מידע על חברות רכבת שונות הפועלות בצרפת ועל סוגי רכבות. אנו ניתן לכם טיפים חשובים על קניית כרטיסים במחיר הנמוך ביותר, ניווט במערכת הרכבת, היתרונות של כרטיסי רכבת, התמצאות צרפת מפריז. תמשיכו לקרוא את In לנסוע המדריך השלם צרפת ברכבת לגלות כיצד נסיעות לצרפת ברכבת.

 

איך לקנות רכבת כרטיסי צרפת

איפה אפשר לקנות הרכבת כרטיסים נסיעתי צרפת?

ישנן מספר שיטות קלות ונוחות או אתרים לקניית כרטיסי רכבת צרפתית. הם די קלים לשימוש, אבל רבים מהם מגיעים עם מוזרויות ומוזרויות משלהם שאנחנו צריכים להצביע.

 

שמור שרכבת היא חברה דיגיטציה מהפכת רכבת כרטוס. בקרו באתר שלהם, להשוות תעריפי רכבת, לבחור את קו הרכבת, וסוג המושב אתה רוצה. ניתן לשלם באמצעות כרטיס אשראי או Bitcoin אפילו. במקרה במחיר של כרטיס הרכבת שלך יורד, הפלטפורמה תודיע לך ולעזור לך להחליף אותו במחיר נמוך.

 

Wחן הנכנס לאתר הרשמי של רכבת צרפתית, אתה כנראה תקבל מנותב אל RailEurope.com, שהנו השותף צפון האמריקאי הרשמי של רכבת צרפתית. למרות זאת, אתה תמיד לא תמצא את התעריף הזול ביותר על Rail Europe. לָכֵן, עליך תמיד לשים לב שתעריפי מסלול הרכבת הזולים ביותר הם על שמור רכבת.

 

אמסטרדם רכבות בפריז

נחמד רכבות מרסיי

רוטרדם רכבות בפריז

בבריסל כדי רכבות בפריז

 

Automated machines to Buy Train Tickets in France

 

בתחנת הרכבת

ישנן שתי דרכים לקנות כרטיסי רכבת צרפתים בתחנה - מחלון כרטיס ובבית האוטומט. דוברי אנגלית יכולים לרכוש אותם בכל מקרה, אבל אם האנגלית שלך לא כל כך טוב ולא יכול לתקשר עם האדם לקופה היטב, המכונה שמציע ההימור הטוב ביותר שלך. זה קל לניווט, ואתה יכול גם לשנות את הגדרות השפה שלה. קניית כרטיסים מהמכונה האוטומטית דורשת צ'יפ & כרטיס אשראי PIN.

 

כיצד עליי לאסוף כרטיסים המקוונים שלי?

ישנן מספר שיטות של איסוף הכרטיסים:

 • תרים בתחנה. כדי לאסוף את הכרטיסים בתחנה, אתה יכול להשתמש במספר מידע הזמנה או כרטיס אשראי (אותו אחד השתמש כדי לקנות את הכרטיסים).
 • הדפסה מהבית בשעה כרטיסים. לאחר שתקבל את הכרטיסים האלקטרוניים, אתה יכול להדפיס אותם ולהראות להם מנצח הרכבת שבודק כרטיסים.
 • כרטיסים אלקטרוניים. אם אינך רוצה להדפיס את הכרטיסים, אתה יכול להוריד אותם לטלפון או לטאבלט. אתה יכול פשוט להראות הכרטיסן שלך באמצעות מסך הטלפון או הטאבלט.
 • כרטיסים נשלחו בדואר. שירותים מסוימים מציעים את האפשרות של שליחת לך את הכרטיסים בדואר רגיל. למרות זאת, כי היא תהליך איטי מאוד, ולכן, לא אופציה מומלצת.

 

האם כדאי לי לקנות כרטיסי רכבת מראש?

זה יכול להיות מבלבל לדעת איזה כרטיסי רכבת ניתן לרכוש בכל עת ובכל שאמורים להיות קנה מראש כי יש מספר סוגים של רכבות ושירותי רכבת שונות.

אזורים / רכבות מקומיות. רכבות אזוריות ומקומיות להתחבר באזורים פרבריים ואזוריים. RER ו טרנסייליאן Connect פרברי פריז, בזמן יש רכבות (Expres האזורית רכבת) רכבות אזוריות המתחברות רכזות אזוריות עם עיירות קטנות יותר. אתה לא צריך לקנות את כרטיסי רכבת אזוריים ומקומיים מראש, רק לקנות אותם ממש לפני היציאה.

 • רכבות Intercite (IC). Intercites הרכבת היא רכבת אקספרס שאינה נסיעות על הקווים במהירות גבוהה ומחבר בערים כמו גם מרחקים קצרים יותר. ניתן לרכוש כרטיסי IC מראש כדי לקבל הנחה.
 • רכבות מהירות (TGV). רכבות TGV הן רכבות המהירות בצרפת, להזמנת כרטיסים עבורם זמינים לרכישה 90 ימים מראש. המחירים עבורם ימשיכו לעלות ת.היציאה מתקרבת, כך להזמין אותם מוקדם במחיר הנמוך ביותר. כרטיס שנרכש 90 ימים מראש עלולים לעלות 30 €. אבל אם היית קונה אותם כמה ימים לפני היציאה, מחיר הכרטיס יכול להיות גבוה מ- 100 אירו.
 • רכבות בינלאומיות. אותם הכללים על הזמנות מוקדמות חלו על רכבות בינלאומיות כי אלה הם גם רכבות מהירות.

 

מהם היתרונות של כרטיסי כרטיס נסיעה ברכבת?

יש מגוון רחב של כרטיסי כרטיס נסיעה ברכבת אתה יכול להשתמש בו כדי נסיעה ברחבי צרפת ברכבת. חלקם מאפשרים לכם לנסוע בתוך צרפת ומדינות אירופיות אחרות, ואז יש כרטיסי רכבת המהווים לנסיעות בתוך צרפת. בניגוד כרטיסי רכבת רגיל, כרטיסי כרטיס נסיעה ברכבת מגיעים עם יתרונות מסוימים:

 • גְמִישׁוּת. עם כרטיס כרטיס נסיעה ברכבת, אתה מקבל נסיעות ברכבת ללא הגבלה. פשוט ללכת לתחנה מתי שתרצה, להחתים את כרטיסי הרכבת במשרד תחנת רכבת ולעלות על הרכבת הבאה הזמינה.
 • הנחות. Rail בדרך כלל עובר לבוא עם תכלילים של הנחות לאטרקציות, מה שהופך אותם אופציה מצוינת עבור מטיילים בתקציב. הם יכולים להיות שומר-כסף ענק, המהווה את כרטיסי רכבת רכישה העיקרית בגללה אנשים. כרטיסי רכבת אחרונה דקות יכול להיות יקר אם אתה לא להזמין אותם מראש.
 • נוֹחוּת. אתה לא צריך לדאוג לגבי קניית כרטיס בכל פעם שאתה רוצה לקחת רכבת, אבל אתה חייב להיות בעל גמישות מכיוון שלא יהיה לך מקום בכל רכבת שאתה רוצה.

 

איזה כרטיס הרכבת לעבור ארצה לקנות לי?

בעת רכישת כרטיס רכבת pass, אתה יכול לבחור בין צרפת המדינה Pass ו Multi-המדינה Pass (ארייל Global Pass).

ה צרפת המדינה Pass הוא ההימור הטוב ביותר שלך אם אתה רק נוסע לצרפת משום שהוא מספק נסיעות ללא הגבלה ברשת הרכבות הלאומית (הבינעירונית כולל, יש, TGC, וכו '). אתה יכול לבחור 1 ל 8 ימים של נסיעות בתוך חודש, וכן לבחור בין המעמד הראשון והשני. א הזמנת מושבים נדרש בנוסף מעקה לעבור לנסיעה ברכבות מהירות גבוהה. עם המעבר הזה, אתה גם מקבל הנחות על אוטובוסים שונים, מעבורות, הפלגות, בתי מלון, מוזיאונים, ועוד אטרקציות.

ה ארייל Global Pass היא אפשרות טובה יותר אם אתה גם מתכנן נסיעות למדינות שכנות. לעבור במדינה מרובה זה מספק נסיעות ללא הגבלה 31 מדינות שונות באירופה (ביניהן צרפת). עם מעברי ארייל, אין הגבלה על מספר הפעמים שאתה יכול לתפוס את רכבת. בחר או 3, 5, אוֹ 7 ימים של נסיעות בתוך חודש או 10-15 ימים של נסיעות בתוך חודשיים. זכור לבצע הזמנות לפני היציאה.

רוב כרטיסי הרכבת הם נייר מבוססים, ואתה תצטרך לכתוב את תאריך היציאה שלך לפני הנסיעה הראשונה של כל יום. הסתייגויות מושב לרכבות מהירות גבוהה תעלינה לך בין 10 € ו 20 € לכל מושב, תוך הסתייגויות נסיעות בינלאומיות נעות בין € 35 אירו 89 לכל מושב (בהתאם ליעד).

הערה חשובה: Rail Pass ערך טוב רק בשביל כסף אם אתה מתאמן לנסוע יותר 14 ימים אם אתה נוסע בפחות מנקודות נקודה לנקודה, כגון מה שמציעה רכבת שמציעה תמורה טובה יותר לכסף שלך.

זמני הרכבות של מרסיי עד ליון

זמני הרכבת של פריז עד ליון

ליון אל רכבות בפריז

ליון לרכבות אביניון

 

 

כיצד להשתמש רכבת כרטיסי צרפת?

על רכבות אזוריות ומקומיות, ייתכן שתצטרך לנסוע עם כרטיס פיזי. עבור אל תיבת אימות לפני היציאה שלך כדי לאמת או "בול" הכרטיס שלך. אם לא אתה תוקף אותו לפני היציאה, לחכות המנצח להחתים אותו תוך ברכבת. אין הסתייגויות מושב לרכבות אזוריות ומקומיות, כך פשוט לשבת בכל מקום.

על רכבות מהירות, יש זמן מסוים מודפס על הכרטיס שלך, ואת הכרטיס תקף רק עבור זמן מסוים. אין צורך לאמת את הכרטיסים בגלל שהזמנת מקום המושב. ודא כי אתה מוצא את המכונית ימינה למושב (המספרים כתובים או מודפסים על הכרטיס שלך).

פריז לרכבות רואן

רואן אל רכבות בפריז

פריז לרכבות קאלה

רואן לרכבות קאלה

paper train tickets

 

התמצאות צרפת מפריז

כאשר תיירים מגיעים לצרפת, רובם הופכים את פריז לנקודת המוצא שלהם לנסיעות ברכבת בתוך המדינה. כאשר החל בפריז, אתה יכול להגיע כמעט לכל יעד בתוך המדינה. אלה הם חלק ליעדים העיקריים שירת מתחנות רכבת פריזאיות.

 • אוסטרליץ אוֹ אוסטרליץ תחנת הרכבת – בורדו, לימוז, פואטייה, טולוז, ביאריץ, טורס, ומערב ספרד.
 • מונפרנאס תחנת הרכבת אוֹ גאר מונפרנאס כל TGVs למערב צרפת (רן, נאנט, ברסט, בריטני)
 • תחנה צפון בצפון מזרח צרפת, ולנסיינס, קטן, קאלה; בריסל, קלן, ואמסטרדם (תאליס); לונדון (יורוסטאר).
 • גאר דה ליוןדרום צרפת. מונפלייה, דיז'ון, ליון, קלרמון-פראן, בזאנסון, מרסיי, ניס. מילוז במזרח צרפת. קטלוניה (גירונה, ברצלונה), אִיטַלִיָה, ושוויץ (ז'נבה, ציריך).
 • תחנת הרכבת סנט לאזאר אוֹ גאר סנט. לזר – לה האבר, רואן, קאן, שרבורג.
 • תחנת המזרח ננסי. ריימס, מץ, שטרסבורג, לוקסמבורג, וגרמניה.

לה רושל אל רכבות נאנט

טולוז לרכבות לה רושל

בורדו לרכבות לה רושל

פריז לרכבות לה רושל

 

העצות הטובות ביותר עבור נסיעות ברכבת צרפת

אנחנו נספק לך רשימה של טיפים מעולים שתהפוך הנסיעות ברכבת שלך בצרפת יותר נוחות ומהנות.

 • הגעה מוקדמת בתחנת הרכבת. הקפידו להיות בתחנת הרכבת לפחות 20 דקות לפני מועד ההמראה, או אפילו מוקדם יותר אם אתם נוסעים מתחנות רכבת ענקיות, כמו Gare du Nord בפריז. עבור תייר שאינו דובר צרפתית, אין דבר גרוע יותר מאשר להגיע רק כמה דקות לפני היציאה מבלי שמץ של מושג לאן ללכת. להגיע מוקדם מספיק ייתן לך זמן כדי לבדוק את לוח הרכבות היוצא מידע על תחנה, לזהות באיזו פלטפורמת הרכבת שלך עוזבת, ולמצוא את הפלטפורמה הנכונה.
 • אין להשאיר חפצים ללא השגחה. אולי כדאי לך ללכת לחנות קרובה במשך כמה חטיפים או מים. אם תחליט ללכת מסביב, אל תשאירו אפילו ללא השגחת התיק שלך לשנייה. אחרת, תסתכנו גניבת המטען שלך על ידי גנבים מנוסים. תחנות רכבת סרן בצרפת (כולל פריז Gare du Nord, פריז גאר דה ליון, תחנה והוא פריז אוסטרליץ) יש ארוניות-מטען נותר בגדלים שונים. לפני שאתה נכנס אזור הארונית, מצפה לקבל את מזוודות צילום רנטגן. לאחר משולב, למקם את המטען שלך בתוך הראייה שלך במקום על רווחי מטען הייעודיים.
 • תארוז כמה אוכל. נוסעים רשאים להביא מזון ומשקאות משלהם ברכבות, וזה נהדר עבור נסיעות ברכבת למרחקים ארוכים. יש רכבות חלק קפה על סיפון, יש ורובם עגלה חשמלית שמגיעה מסביב. לצערי, הקרונית לא תמיד באה, ובית הקפה עלול להיסגר. האוכל ומשקאות על לוח הם גם יותר יקרים. ל תחסוך כסף, לארוז את עצמך לפיקניק עם האוכל האהוב עליך לפני כל נסיעה. ישנן חנויות נוחות שונות בתחנות הרכבת ביותר שבו אתה יכול לקנות אוכל ושתייה.
 • הורדה מתכנן מעקה אפליקציה לטלפון. ישנו מגוון של מתכנן רכבת אפליקציה שאתם יכולים להתקין ולהשתמש לעשות הרכבת שלך נוסע יותר נוח. המאמר שלנו מכיל את כל לוחות זמני אינפו רכבת לרכבות אירופאיות, ויישומים מסוימים אינם דורשים חיבור לאינטרנט. עם אפליקציית מתכנן מעקה, אתה תמיד יודע אם הרכבת שלך הולכת להיות מאוחר (ועל ידי כמה זמן) או במועד, וכן באיזו פלטפורמה זה יגיע / יציאה. בשנת ערים גדולות כמו בפריז, אין אחד “עיקרי” תַחֲנָה, וזה קל לבלבל תחנה אחת נוספת. בעזרת אפליקציית התקינה, תוכל להיות בטוח כי אתם יורדים בתחנה הנכונה.
 • מטען. כשמדובר מטען, אתה יכול להביא ככל שתוכל לשאת מאז אין מגבלות משקל. ניתן לאחסן את התיקים שלכם תקורה, מאחורי המושב שלך, או כמטען מתל במכונית שלך.
 • ממדרגה ראשונה וכרטיסים מדרגה שנייה. אין הבדל גדול בין מכוניות מהשורה הראשונה למכוניות מהשורה הראשונה. למרות זאת, הוא שקט יותר של המחלקה הראשונה, ואת המושבים הם קצת יותר גדולים. מכוניות מדרגה שנייה הן גם בהחלט נוחות. ראוי להזכיר כי כרטיסים למחלקה הראשונה עולים בערך פי 1.5 יותר מאשר מחיר המחלקה השנייה.
 • אתה לא יכול להחזיר כרטיסים זולים. אולי החיסרון היחיד בכרטיסים זולים הוא שלא ניתן לשנות או להחזיר אותם.
 • מכונה שירות עצמי. בעת השימוש במכונת הכרטיסים אנוכי, אתה יכול לבחור את האופציה בשפה האנגלית, כך שאין צורך לדאוג אם אתה לא מדבר צרפתית.
 • נשיאה על אופניים. על רכבות מקומיות ואזוריות, אתה יכול לקחת אופניים איתך ללא תשלום. TGVs ו בינעירוניים לילה (רכבות לילה) על כמה מסלולים המאפשרים לך לקחת אופניים תמורת תשלום קטן (בדרך כלל על € 10). על רכבות TGV אחרות, תצטרך לשים האופניים שלך בתוך שקית אופניים עם רוכסן.
 • יצירת קשרים. לאורך המסע, הטיול שלך, ייתכן שתצטרך להחליף רכבות. רכבות Switching הן בדרך כלל מהירות וקלות, כך שאין צורך לדאוג אם אין לך מספיק זמן בין רכבות. חיבור רכבת עלול להיות כרוך בהליכה לצד השני של הבמה או של החלק השני של תחנת הרכבת.
 • דע את שמות תחנות רכבת. יש ערים גדולות תחנות רכבת מרובות, מה שיכול ליצור בלבול. אם אתה לא יכול לשנן את שמותיהם, לכתוב אותם על פיסת נייר, ולשמור אותם בטלפון, או להשתמש באפליקציית מתכנן מעקה.
 • Mind the שביתות ברכבת. צרפת ידועה שביתות ברכבת, והם תמיד להזהיר את הציבור לפני הולך על אחד. בעוד כמה רכבות עדיין ירוצו, שביתות הן משהו לשים לב אם אתה רוצה למנוע טרדות גדולות.
 • צ'יפ השתמש & כרטיס אשראי PIN. כדי לרכוש כרטיס על דוכן כרטיסים אוטומטי, תצטרך צ'יפ & כרטיס אשראי PIN, כדי לוודא שאתה יודע קוד PIN שלך, למרות שאנחנו לא ממליצים על זה, מכיוון שזה יקר מאוד.

פריז לרכבות מרסיי

מרסיי כדי רכבות בפריז

לונדון רכבות בפריז

מרסיי לרכבות קלרמונט פראנד

 

Complete Guide To Travel In France By Train

בכל הערים הגדולות בצרפת מחוברים באמצעות TGV – רשת הרכבות המהירה עם רכבות כי נסיעות במהירויות של כמעט 200 קמ"ש. במהירויות אלה, כל אזורי צרפת נמצאים בהישג ידכם.

 

עיצבנו את המדריך הזה “כדי המדריך השלם מסעות בצרפת על ידי רכבת” כדי לתת לך הבנה מעמיקה של איך מערכת הרכבות הצרפתיה עובדת ולעזור לך אם אתה חושב על לקיחת רכבת אבל לא בטוח מה לעשות או איפה להתחיל. בין אם אתה להרפתקת תרמילאים, טיול עסקים, או על חופשה משפחתית, אנחנו מכוסים אותך, שמור A Train הוא מקום לקנות כרטיסי רכבת.

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “הרכבת על ידי צרפת בשנת לנסוע המדריך השלם” על האתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/guide-travel-france-train/?lang=he Deen- (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

 • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / fr / אל זה או / es ועוד בשפות.