זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 03/02/2023)

מספר גדל והולך של מדינות אירופה מקדמות נסיעה ברכבת בטיסות לטווח קצר. צָרְפַת, גֶרמָנִיָה, הממלכה המאוחדת, שוויץ, ונורבגיה נמנות עם מדינות אירופה האוסרות על טיסות לטווח קצר. זה חלק מהמאמצים להילחם במשבר האקלים העולמי. לפיכך, 2022 הפכה לשנה שבה הרכבת הדיחה טיסות לטווחים קצרים באירופה, ראשון בצרפת, עם מדינות רבות אחרות ללכת בהן 2023.

מקור האיסור על טיסות קצרות באירופה

תעשיית התעופה היא אחד המקורות המובילים לפליטת גזי חממה באירופה, גדל על ידי 29% ב 2019. בעוד ממשלות ניסו להילחם במספרים האלה, המציאות היא שפחות מ 7% של תחבורה נוסעים מופעלת על ידי רכבות. זהו נתון מפתיע מאז לשליש מהטיסות העמוסות ביותר לטווחים קצרים יש רכבות מתחת 6 שעה (ות.

לכן, גרינפיס איחד כוחות עם ממשלות אירופיות בולטות כדי להילחם בשינויי האקלים. מחקר שנערך לאחרונה על ידי גרינפיס שהוזמן מציג את המספרים הבולטים הבאים: 73 של ה 250 הטיסות הקצרות העמוסות ביותר באירופה, במדינות כמו שוויץ, ובריטניה, יש חלופות רכבת מתחת לשש שעות, ו 41 יש חלופות ישירות לרכבת לילה.

בבריסל כדי רכבות באוטרכט

אנטוורפן לרכבות אוטרכט

ברלין לרכבות אוטרכט

פריז לרכבות אוטרכט

 

How Rail Ousted Short Haul Flights

 

אירופאים תומכים באיסור על טיסות לטווח קצר

איסור הטיסות לטווחים קצרים הוא שינוי מסיבי בתחבורה האזורית והבינלאומית באירופה. בעוד שרוב האירופאים נוסעים ברכבת בין מדינות ומשתמשים ברכבות בין עירוניות, תיירים בנסיעות ביורו עשויים למצוא את הנסיעה ברכבת מאתגרת. אף על פי כן, נסיעה ברכבת עומדת להפוך לדרך הנסיעה העיקרית באירופה, והמקומיים כולם בעד זה.

סקר שנערך לאחרונה בבנק ההשקעות האירופי מראה זאת 62% מהאירופאים תומכים באיסור על טיסות לטווח קצר. רוב האנשים בגרמניה (63%), צָרְפַת, והולנד (65%) מעדיף רכבות לילה. האתגר שעומד בפני חברות הרכבות האירופיות הוא מספק רכבות שינה וכל הצרכים שמאפשרים שנת לילה טובה בזמן הנסיעה. האיחוד האירופי כל כך תומך במעשה הזה, שכל אחד יכול עכשיו לגשת אליו של גרינפיס מפה אינטראקטיבית של אירופה ולהוסיף את מסלולי הרכבת שהם היו רוצים שייווצרו או משופרים.

 

Highest Train Bridge In Europe

 

צרפת היא הראשונה שבה הוצאה רכבת קצרה – טיסות הובלה

צרפת היא המדינה הראשונה שאוסרת טיסות לטווח קצר באופן רשמי. כתוצאה מכך, נוסעים שהעדיפו את המותרות של לטוס לכל מקום בצרפת יצטרכו כעת לעבור לנסיעה ברכבת. בזמן נסיעה ברכבת נשמע מייגע, נסיעה ברכבת שנמשכת פחות מ 2.5 לשעות יש יתרונות רבים. בתחילה, טיסות פנימה 6 מסלולים תוכננו להתבטל לצמיתות. למרות זאת, מסלולי הרכבת לשדה התעופה לא מאפשרים לנוסעים להגיע מוקדם מספיק בבוקר לטיסות בינלאומיות.

טיסות לטווח קצר יפסיקו לפעול בשלושת הקווים הבאים בצרפת: פריז – נאנט, ליון, ובורדו. במקום, נסיעות ברכבת יחליפו את הטיסות מאז יש אלטרנטיבה מצוינת של 2 שעות לטיסה של שעה במטוס. יתר על כך, אם ישופרו שירותי הרכבת בין פריז שארל דה גול לבין ליון ורן ובין ליון ומרסיי, מסלולים אלו יצטרפו למדיניות החדשה.

אמסטרדם רכבות בפריז

לונדון רכבות בפריז

רוטרדם רכבות בפריז

בבריסל כדי רכבות בפריז

 

היתרונות של נסיעה ברכבת

נסיעה ברכבת היא הדרך המהירה ביותר לטייל באירופה הודות לנתיבי רכבת אזוריים ובינלאומיים מחוברים היטב. יתר על כן, נסיעה ברכבת מציעה הטבות רבות שאינן יכולות ליהנות בהן בעת ​​נסיעה במטוס. קוֹדֶם כֹּל, בתחנות רכבת, נוסעים אינם חייבים בביקורת דרכונים, בדיקה בטחונית, וצ'ק אין, מה שחוסך הרבה זמן וטרחה.

שנית, בעת נסיעה ברכבת, אתה יכול ליהנות מנופים יפים שאינם זמינים מחלון המטוס. לדוגמה, נסיעות רבות ברכבת באירופה מציעות צוהר לכפרים ולעמקים היפים ביותר של אירופה, כמו עמק הלואר. שְׁלִישִׁית, בניגוד למטוסים, חברות רכבות רבות מספקות אינטרנט אלחוטי חינם ברכבות. לכן, אם אתה נוסע לעסקים או מנהלים, אינטרנט אלחוטי כלול במחיר הכרטיס.

בבריסל כדי רכבות באמסטרדם

בלונדון לרכבות אמסטרדם

ברלין לרכבות אמסטרדם

פריז לרכבות אמסטרדם

 

 

נסיעות חוצות גבולות: רכבת או טיסות לטווח קצר

לכולם יש סיפור על הפעם ההיא שנסיעה של שעה הפכה לסיוט של 48 שעות. בעוד שהנוסעים רגילים יותר לנסוע במטוס, נסיעות חוצות גבולות ברכבת הוא הרבה יותר נגיש, ירוק יותר, וחיסכון ניכר בזמן וכסף. בנוסף, רוב נוסעי הרכבת אינם מודעים לעובדה כי רכבות מהירות, כמו ה-TGV הצרפתי, הוא 40 דקות מהר יותר וזול יותר ממטוס.

לדוגמה, רכבת ICE הגרמנית יכולה לקחת אותך מבריסל לקלן בפחות מ 5 שעה (ות. בנוסף, ניתן להוסיף עצירה בפריז בדרך לקלן, שוב באמצעות רכבת מהירה. לעומת זאת, אם אתה נוסע במטוס, דורש זמן נוסף לאיסוף המטען, והסיכון לעיכובים בשדה התעופה ובטיסות, ואילו הרכבות עומדות בזמנים ברחבי אירופה. לפיכך, נסיעה ברכבת חוצת גבולות היא אידיאלית באירופה.

פרנקפורט לרכבות ברלין

לייפציג לרכבות ברלין

האנובר לרכבות ברלין

המבורג לרכבות ברלין

 

Red Train

העתיד של טיסות קצרות טווח באירופה

בעוד שצרפת היא החלוצה, הדחת טיסות לטווח קצר פנימה 3 מסלולים, אוסטריה הדיחה את נתיב הטיסה של זלצבורג לוינה. גרמניה עדיין שוקלת את המהלך, כמו נורבגיה ופולין. עתידן של טיסות לטווח קצר עדיין לא ידוע, אבל עם דור Z מעדיף נסיעות ירוקות, חוויות תרבותיות, ולחקור קהילות מקומיות, נסיעה חלופית ברכבת יכולה לספק את כל הצרכים הללו.

יתר על כך, חקירת נתיבי הרכבת שטרם נלקחו עשויה לקדם תיירות ביעדים פחות פופולריים באירופה. זה לא רק יקטין את תנועת שדה התעופה, וכאוס אבל גם יפחית את תיירות היתר במקומות פופולריים באירופה.

זלצבורג לרכבות וינה

מינכן לרכבות וינה

גראץ לרכבות וינה

פראג לרכבות וינה

 

Vintage Photo In The Train Restaurant

טיולי רכבת בינלאומיים חדשים שכדאי לקחת 2023

כחלק מהמאמצים לשדרוג שירותי רכבות הלילה, כמה מרכבות הלילה הטובות באירופה חזרו בלוחות זמנים חדשים. לדוגמה, נוסעים יכולים כעת לבחור בין, ונציה, וינה, בודפשט, וזאגרב. רכבת הלילה החדשה יוצאת מוונציה בשעה 8.29 אחר הצהריים.

עם הקשרים החדשים האלה, מטיילים יכולים לחקור יעדים מדהימים. זאת הודות לא רק לנתיבי רכבת חדשים, אבל יותר טוב, מְשׁוּפָּר, והכי חשוב רכבות לילה ידידותיות לסביבה. מסלול רכבת בינלאומי נהדר נוסף כולל רכבת לילה מפראג או דרזדן לבאזל. יתר על כך, מטיילים יכולים אפילו לעצור בסקסוניה המקסימה. לכן, אתה עוזב אחרי ארוחת הערב ומגיע לשוויץ היפה בבוקר. כמה נפלא שיש אפשרות לשוטט ברחובות פראג דמויי אגדות אחר הצהריים ולטייל במעלה היופי המפואר של האלפים השוויצרים. הכל מהכל, השנים האחרונות הוכיחו שתעשיית הנסיעות עשתה שינוי משמעותי שבו הרכבת לא רק הדיחה טיסות לטווח קצר באירופה, אלא גם הפך להובלה איכותית ושירותית, שמספקים את כל הצרכים.

Interlaken אל רכבות בציריך

לוצרן לרכבות ציריך

ברן לרכבות ציריך

ז'נבה לרכבות ציריך

 

להסיק, הנסיעה ברכבת ירוקה יותר, ומציע צוהר לכמה מהנופים היפים באירופה. אנחנו ב שמור רכבת ישמחו לעזור לכם להתכונן לנסיעה ברכבת ולמצוא את כרטיסי הרכבת הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר.

 

 

האם אתה רוצה להטמיע את הפוסט בבלוג שלנו "איך רכבת הדיחה טיסות קצרות טווח באירופה" באתר שלך? אתה יכול לצלם את התמונות והטקסט שלנו או לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט זה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/en/how-rail-ousted-short-haul-flights-in-europe/ – (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להדריך אותם ישירות לדפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תוכלו למצוא את מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את ה-/es ל-/tr או /de ועוד שפות.