זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 31/07/2020)

צרפת היא ביתם של אלפי אטרקציות. ממגדל אייפל בפריז האייקונים לחופים החצץ של ניס, הארץ של דברים אינסופיים לעשות. אבל מה אם אתה מבקר על חניית ביניים, או שאתה כבר ועזב את המלון שלך הרכבת שלך אינו משאיר במשך שעות? במקום מזוודותיהם שלך ברחבי ערים שונות, מוצא את עצמך במיקום מטען שמאלי סביב צרפת כדי להשאיר את המזוודות שלכם וליהנות יויום ur נטל ללא.

כפי שאמרנו, הארץ מלאה מקומות כדי להשאיר את המזוודות שלכם, למרות להבין שהוא הכי טוב בשבילך תלוי במצב שלך.

 

מיקומי השארת מטען בשדות תעופה

אם אתם מבקרים בעיר על חניית ביניים, יש לך הרבה אפשרויות כדי לאחסן את התיקים שלכם. יש בפריז שני נמלי תעופה עיקריות, שארל דה גול (CDG) ופריז אורלי (אורי), ושניהם אחסון מטען ההצעה בתוך הטרמינל. רוב חברות התעופה העיקריות לטוס לתוך שארל דה גול, במיוחד לטיסות טרנסאטלנטיות, בעוד חברות תעופה תקציב נמוך נוטים לטוס לתוך פריז אורלי. לא משנה התעופה שלך, אתה יכול להרים את המזוודות אחרי הטיסה שלכם להשיל אותם בבטחה לפני היציאה לעיר.

בשעה שארל דה גול, אתה יכול למצוא את לוקרים ליד תחנת הרכבת, מה שהופך אותו במיוחד. חפצים זמינים 06:00 ל 21:30, כדי להיות בטוח כדי לחזור לפני שעת סגירת המיקום.

פריז אורלי היא במצב דומה, עם אפשרויות אחסון מטען זמינות ליד תחנת רכבת. המחירים משתנים בהתאם לגורמים שונים, כולל חתיכות נותרות וגודל, אם כי סביר הכולל. שעות זהות CDG, מ 06:00 ל 21:30, אז אלא אם כן אתה רוצה להשאיר את המזוודות שלכם לילה להבטיח לך להגיע בזמן.

שדות תעופה נוספים בתוך צרפת לפעול באותה הדרך, עם אפשרויות מטען זמינות לכל היותר תעופה, כולל ניס, ליון, ומרסיי. בדוק תעופה המקומית לקבלת אפשרויות אחסון ומחירים.

מרסיי לרכבות ליון

פריז לליון על ידי רכבת

ליון אל רכבות בפריז

ליון לרכבות אביניון

במקומות אחסון מטען בצרפת בשדות תעופה

 

מיקומי השמאל חפץ בתחנות רכבת

תחנות בפריז

אם אתה במקום הם העוברים דרך תחנת הרכבת, אתה מוצג עם שפע של אפשרויות. בתוך פריז, Gare du Nord, Gare de l'Est, גאר דה ליון, גאר מונפרנאס, ו Gare de Marne la Vallee "צ'סי כל ההצעה עזבה אפשרויות מטען, עם חברות שונות מתחרות להציע את שירותיהם.

מחירים עבור שירותים אלה להשתנות, עם דמי שטוח שיעור ראשון 24 שעות, וזמן אחסון מרבי של 72 שעות. המחירים הם כדלקמן: ארונית קטנה 5.50 €; הלבשה בינונית € 7.50; הלבשה גדולה € 9.50. כל אחד נוסף 24 תקופת שעה היא € 5.

שעות ומיקומים גם משתנה בהתאם לתחנה:

  • להגעה מהמזרח: Gare de l'Est רמה -1 אולם מרכזי מול שירותים מ 06:00 ל 23:45 יומי
  • להגעה מהדרום: גאר דה ליון אולם 3, לצאת עבור rue de ברסי 06:15 ל 22:00 יומי
  • ממוקם על הגדה השמאלית: גאר מונפרנאס רמה אחת 07:00 ל 23:00 יומי
  • הגדול בפריז: Gare du Nord רמה -1, ליד השכרת רכב, על היציאה ההמונית מן 06:15 ל 23:15 יומי
  • אלה הכותרת לדיסנילנד: תחנת Marne La Vallee "צ'סי: רמה 1 - 07:00 ל 23:00 יומי

 

 

תחנות בתוך צרפת

לאורך כל שאר חלקי הארץ, תחנות רכבת רבות מציעות מטען שמאל שיטה נוחה לאחסון הסחורה שלך. זה טוב במיוחד למטיילים טיול ארייל, מי בוחרים לילה על טיולי רכבת ולא מלונות. בדוק את הרשימות המקומיות עבור תחנת הרכבת שלך כדי לברר מה אפשרויות מטען שהם מציעים. כאשר המדינה היא אופציה מצוינת עבור נסיעות ברכבת, עם מאות מסלולי הטיסה בכל הערים הגדולות ובעיירות, תוכל למצוא מקומות שמירת מטען בכל רחבי צרפת.

המחירים הם בדרך כלל סבירים שעות עבור המטען יכול לנוע בין 24 גישת שעת סגרים מוקדם. תחנות רכבת גם להציג אופציה מצוינת למטיילים, כמו נסיעות ברכבת מחייבות הגבלות הרבה פחות מטוסים. אתה יכול להגיע דקות בלבד לפני הרכבת יוצאת (במקום שעות, אוהב בשדה התעופה), לתפוס את המזוודות לפני מקפץ על הרכבת שלך, ומאפשר לך למקסם את הזמן שלך בעיר.

פריז לרכבות רואן

רואן אל רכבות בפריז

פריז לרכבות קאלה

רואן לרכבות קאלה

במקומות אחסון מטען בצרפת בתחנות הרכבת

 

מיקומי השמאל חפץ ברחבי העיר

אורחי המלון

אם אתה כבר ביקור בעיר למשך כמה ימים, והם רק עכשיו לבדוק, ייתכן מזל. מלונות אירופיים רבים מציעים שירות שמירת חפצים חינם אם אתה אורח, ואתה יכול לחזור בכל עת כדי לאחזר את התיקים שלכם. אותו הדבר נכון של אפשרויות Homestay אחרות, כמו ב- Airbnb. שאל המארח שלך אם הם מוכנים להחזיק השקיות שלך בזמן שאתה לחקור את העיר.

אחרת, הערים הכי להציע אפשרויות אחסון מטען ברחבי העיר, במיוחד ליד גדול אטרקציות תיירותיות. ישנם כמה שירותים עצמאיים, אבל גם כמה חברות גדולות זמינות לאורך הרבה של צרפת.

שירותים פרטיים

  • Stasher: Stasher הוא שירות אחסון מטען המתחבר נוסעים עם חנויות ובתי מלון המציעים שירותי אחסון. הוא זמין ברוב הערים המרכזיות בצרפת ומאפשר הזמנה מקוונת, מה שהופך אותו נוח מאוד. האתר שלה הוא גם מאוד פונקציונלי ומראה שעות מיקום, מחירים, וסקירות של כל מיקום, כך נוסעים יכולים לסמוך מטענם יישמרו בבטחה.
  • ः Olibg: Holibag הוא כל חברה גדולה אחרת זמין מעל צרפת. בדומה Stasher, האתר מתחבר לקוחות בעסקים כגון מסעדות, בתי מלון, וחנויות כי אחסון מטען ההצעה. עם מאות אפשרויות שונות, אתה כמעט מובטח למצוא מקום לרדת השקיות שלך, כך תוכלו ליהנות היום שלך.
  • Nannybag: אם אתם שוהים בפריז, המלצתנו היא Nannybag. שירות האחסון הגדול ביותר בעיר, הצעות שקית נני מאות מיקומים 24 גישת שעה לאלה לילות מאוחרים נוספים. מחירים בדירה € 6 לכל תיק לכבוד היום הראשון € 4 ואילך. אחד הדברים הטובים ביותר על Nannybag הוא שזה מבטיח את שלומם של התיק שלך עם ביטוח משלה, כלומר יש לך שקט נפשי מוחלט.

אמסטרדם רכבות בפריז

לונדון רכבות בפריז

רוטרדם רכבות בפריז

בבריסל כדי רכבות בפריז

מגדל אייפל בשקיעה

סיכום

ישנן סיבות רבות היית רוצה להשאיר את התיק שלך מאוחסנים בבטחה, אם אתם מבקרים עיר על טיול יום או למקסם את הזמן שלך לפני רכבת לילה. שדות תעופה הן אופציה מצוינת עבור layovers, בעוד תחנות רכבת מציעות כמה מן האפשרויות הטובות ביותר ברחבי הארץ. אחרת, שירותים פרטיים חיבור נוסעים כדי לעשות עסקים להפיל את התיקים שלכם נוח וקל. בכל מקרה, הקפד לעשות את שיעורי הבית שלך על אפשרויות זמינות, מחירים, ושעות אחסון, כך שתוכלו למצוא את המקומות המטען השמאלי הטוב ביותר בצרפת בשבילך.

לה רושל אל רכבות נאנט

טולוז לרכבות לה רושל

בורדו לרכבות לה רושל

פריז לרכבות לה רושל

 

נמצא המאמר שלנו “איפה אפשר למצוא מיקומי השמאל חפץ בצרפת?” מועיל? ספר עם שמור A Train אתה כרטיסים צרפתי רכבת ולהתחיל את המסע שלכם!

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “איפה אפשר למצוא מיקומי השמאל חפץ בצרפת?” על האתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/best-cafes-europe/?lang=he Deen- (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / fr / אל זה או / es ועוד בשפות.