זמן קריאה: 10 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 10/09/2021)

אחד הנפוצה ביותר הדרכים הקלות ביותר נסיעות בין לונדון ופריז הוא דרך Eurostar, הרכבת במהירות גבוהה חיבור שתי הבירות. אמנם יש שפע של אפשרויות עבור מטיילים המעוניינים להפוך את הופ, רכבות היורוסטאר נותרה אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור מהירות, עלות, וקל. הרכבת מנצלת מנהרת הערוץ תת, אוֹ “Chunnel,” נבנה בין אנגליה וצרפת כדי לקבל אותך במהירות אל היעד שלך.

להלן, אתה יכול למצוא את כל הפרטים עליך לעזור לך לנהל בלונדון שלך כדי המסע לפריז יורוסטאר.

 

למה מסעות ברכבת באירופה?

לפני שנתחיל, בואו הדמויות של בדיוק מדוע אירופה נחווית הטובה באמצעות נסיעה ברכבת- אחרי הכל, יבשת זו כבר מיושב במשך אלפי שנים, כלומר התשתית שלה לעתים קרובות מאוד מפותחת. מצבים אחרים של תחבורה הם בקלות זמינות, אבל יש משהו שאפשר לומר על הפיתוי הגדול של נסיעות ברכבת. הדבר נכון במיוחד עבור מטיילים בפעם הראשונה, מי יכול לנצל את לוחות הזמנים של הרכבת כדי לקפוץ על הלוח רק לפני זה יוצא. זאת בניגוד עמוק אל נמלי התעופה של אירופה, איפה זמן הגעת המינימום שלך לפני היציאה הוא לפחות שעות, ואתה לבלות זמן נוסף וכסף היוממות למיקום שדה התעופה.

אם כבר מדברים על זמן הנסיעה, אירופה היא ידועה עבור ברכבות במהירויות הגבוהות שלה, אשר עולה בהרבה כבישים המתפתלים ושדות תעופה ממוקם inconveniently. רכבות ברחבי היבשת ממהרות ולעתים קרובות ישירות, מה שאומר פחות היוממות זמן ועוד זמן לחקור.

תחנות רכבת יש גם את היתרון של להיות ממוקם בנוחות מאתרי התיירות העיקריים ואטרקציות, אז זה קל לשלב את הרכבת ואת הראש ישירות אל היעד שלך.

סוף כל סוף, כרטיסי רכבת יותר כוללניים, מה שמאפשר לך להביא את מטען ובחרת במושבים שלכם מבלי לשלם עמלות נוספות כבדות.

כל זה כדי לומר כי, יש בעוד אירופה אפשרויות רבות עבור מטיילים, שום דבר לא יכה את המסע ברכבת הישנה והטובה.

רכבות Eurostar של לונדון לבריסל

רכבות Eurostar של לונדון לפריס

ליון לרכבות Eurostar

רכבות Eurostar של לונדון לאמסטרדם

 

הזמנת הכרטיסים שלך על יורוסטאר רכבת

London To Paris In 2hrs 16mins By The Eurostar Train

אחת התכונות הטובות ביותר של נסיעה ברכבת לעומת מטוס היא שהיורוסטאר פועל ממרכז העיר למרכז העיר. בניגוד תעופה מרוחקת כגון לונדון הית'רו ופריז שארל דה גול, הרכבת שלך יוצאת מן לונדון סנט פנקראס-בינלאומי מגיע Gare du Nord, שם תוכל התיירות הטובה ביותר של ללכת לכל העיר בקלות.

כפי שהוזכר, כרטיסים לכל יורוסטאר לכלול לפחות שתי חתיכות של מטען ותיק יד. אם אתה מביא הרבה מזוודות, אתה יכול גם לבחור כרטיס ברמה גבוהה יותר המאפשר לך להביא תיקים נוספים. בניגוד, חברות תעופת תקציב עלולות לגבות פחות עבור ההזמנות הראשוניות שלהם, אלא דמי שקית וחיובי בחירה מושבים במהירות מסתכמים.

מחירי הכרטיסים עבור המסע הזה נוטים להשתנות הרבה, לכן אנו ממליצים לקנות כרטיסים בהקדם אתה מסוגל. באופן כללי, כרטיסים אלה ללכת על שלושה חודשי מכירה מראש, למרות תלוי בעונה אתה יכול גם למצוא אותם עד שישה חודשים מראש. אנו ממליצים להשתמש שלנו אתר למצוא להזמין כרטיסים לרכבת שלך, שמחפש אוטומטית את כל המלאי הזמין כדי להשיג לך את המחיר האפשרי, מובטח.

רכבות Eurostar של לונדון לאנטוורפן

רכבות ליל עד לונדון

לונדון לרכבות Eurostar בשטרסבורג

רכבות Eurostar של לונדון לרוטרדם

 

תמחור סוגי כרטיסים

רכבת יורוסטאר מפעילה בקתות שלוש ממדרגה, תלוי בתקציב שלך. לאלו פשוט מחפשים להגיע ממקום אחד למקום אחר, כרטיסי סוג ב 'הם האפשרות הטובה ביותר שלך. אלה על נסיעות עסקיות עשויים במקום להעדיף את כרטיס פרמייר פרמייר הרגיל או עסק, שניהם מאפשרים לך לשבת מאמנים ממדרגה הראשונה לספק ארוחה במהלך המסע שלך, אז בואו ללמוד קצת על כרטיסי הרכבת מלונדון לפריז:

סוג Fare מלון הגבלות
מחלקה שניה
 • 2 חתיכות מטען ותיק יד כלול
 • בחירת סיאט זמינה לאחר הזמנה
 • מזון זמין לרכישה
לא ניתן להחזיר. לפני רכבת עזיבתו, אתה יכול להחליף את הכרטיס שלך. דמי שינוי 40 הבדל אירו הנסיעה חל. אם הכרטיס החדש הוא פחות יקר מאשר הכרטיס המקורי, ההבדל במחיר לא יוחזר.
פרמייר סטנדרט
 • 2 חתיכות מטען ותיק יד כלול
 • מושבים משודרגים מקום לרגליים יותר וחווית פרמיה
 • ארוחה ושתייה קלה תוגש המושב שלך
לא ניתן להחזיר. לפני רכבת עזיבתו, אתה יכול להחליף את הכרטיס שלך. דמי שינוי 50 הבדל אירו הנסיעה חל. אם הכרטיס החדש הוא פחות יקר מאשר הכרטיס המקורי, ההבדל במחיר לא יוחזר.
Premier Business
 • 3 חתיכות מטען ותיק יד כלול
 • מושבים משודרגים מקום לרגליים יותר וחווית פרמיה
 • שף מעוצב ארוחות ושמפניה תוגשנה המושב שלך
 • גישה לטרקלין בלעדית לפני היציאה
 • שירותי הזמנת מוניות זמינים
 • ביטול ללא וחילופי בלתי מוגבל עד 60 ימים לאחר העזיבה על כל המסלולים בין בריטניה, צָרְפַת, ובלגיה.
 • ביטול ללא וחילופי ללא הגבלה עד היציאה על המסלול הישיר בין בריטניה והולנד, בתוספת חילופי חינם על הדרך העקיפה (ותאליס / Eurostar באמצעות בבריסל) עד היציאה.

כפי שהזכרנו קודם, תמחור משתנה בהתאם התאריכים המבוקשים, אז אתה תרצה להזמין פעם זמינה נפתח. אם אתם מזמינים מספיק זמן מראש, אתה תחפש לשלם על 55 בדולר חד סטרי, אוֹ 90 דולרים הלוך ושוב. מחכה עד הרגע האחרון יכול לנהוג מחירים בשמים, עם עלויות כמעט הכפלה מאוחר אתה קונה את הכרטיס שלך. הדבר נכון הן הלוך וכרטיסים בכיוון אחד.

ראוי לציין כי יורוסטאר אינה זמינה לכל מי שמחזיק בכרטיס רכבת, אז אם אתה רוצה להפוך את המסע הזה למפתה ובמחיר סביר, לקנות כרטיס רכבת מראש. ניתן למצוא רכבות כרטיסים באינטרנט באתרים שונים, למרות מחירי כרטיסים ברכבת עשויים להיות גבוהים לעומת שמור רכבת.

רכבות קוליס ללונדון יורוסטאר

ברוז 'לרכבות Eurostar של לונדון

הרכבות בהאג עד לונדון

רכבות Eurostar של ברלין ללונדון

 

צ'ק אין בשעה לונדון סנט פנקראס-

בהתאם מח' הנסיעה שלך, אתה תרצה להגיע לתחנת המוצא שלך לפחות 40-60 דקות לפני שהרכבת יוצאת מלונדון לפריז. אם הזמנתם כרטיס ביזנס פרמייר ממדרגה ראשונה מלונדון לפריז, תהיה לך גישה לטרקלין בלעדי. אחרת, יש הרבה חנויות ומסעדות זמינות לך לעיין. בחלק מהמסעדות האהובות שלנו כוללים:

 • קפה AMT – בית קפה עם שני מיקומים בתוך התחנות. הוא מציע משקאות בעבודת יד כוסות compostable מלא, שגורמים לסביבה לחייך.
 • קמרון Barrel – פאב אנגלי מסורתי כי בירות מחבית הצעות, שיכר אמיתי, ג'ין, קפה, ורוחות. כמו כן מגיש ארוחת בוקר תפריט פאב קלאסי.
 • Chop'd – מסעדת בריאות הממוקדת, צ'ופ'ד מציע מגוון מרקים, סלטים, תבשילים, ועוטף לכל סוגי המטיילים.

במקרה שאתה רק עושה טיול יום, התחנה כוללת גם במקומות הפקדת-מזוודות בשבילך כדי לאחסן את המטען שלכם. אפשרויות אחסון אלה הן זולים ולעתים קרובות מציעות שעות שירות מורחבות.

רכבות קלן עד לונדון

גנט לרכבות Eurostar בלונדון

רכבות מידוסטבורג ללונדון

רכבת לידן ללונדון יורוסטאר

 

London UK

 

משולב רכבת יורוסטאר

ברגע על לוח, זמן הנסיעה הכולל מלונדון לפריז הוא כ 2 שעות ו 16 דקות. בשילוב עם ההגעה מראש היציאה שלך, זמן הנסיעה הכולל יעמוד סביב 3 שעה (ות.

הרכבת עצמה כוללת מקומות ישיבה סטנדרטיות כמו גם שולחנות המאפשרים לך לעבוד ולאכול בקלות. אלה נוטים להזמין את המוקדמות, למרות, לכן הקפידו לבחור מראש אם זה מה שאתה רוצה. לא משנה איפה אתה יושב, אתה מובטח שיהיה מקום לרגליים וגם תקעים טובים לחייב מכשירים שלך.

כפי שהוזכר לעיל, יש אינטרנט אלחוטי חינם על הסיפון, כך שתוכל לשמור על קשר עם כל הדוא"ל שלך ואת הצרכים מדיה חברתית. בהתאם הכרטיס שלך, גם אתם יכולים לגשת מאמן האוכל, היכן ניתן למצוא אוכל, משקאות, וחטיפים. אם אתה יושב בתא ממדרגה ראשונה, האוכל יובא ישירות המושב שלך.

דיסלדורף לרכבות Eurostar בלונדון

רכבות אסן עד לונדון

רכבות מונסטר ללונדון

ליוון לרכבות Eurostar בלונדון

 

בעת הכניסה פריז גאר דו נורד, תחנת רכבת

רכבות מסנט. פנקראס מגיעים באמצע פריז, בתחנת הרכבת גאר דו נורד. תחנה מדהימה זוהי יצירת אמנות בפני עצמה, עם חזיתו שנבנתה באמצע 1800 של ומתוחזק להפליא. קחו רגע כדי ליהנות הבניין לפני היציאה לטייל בעיר.

מכיוון שאתה תהיה סיימת כבר שק לפני שעזבתי את בריטניה לא תצטרך להשלים תהליך הגעה. הדבר נכון גם כיום ביקורת דרכונים, אף עם בריטניה לעזוב את האיחוד האירופי סביר להניח כי תהליכים אלה יעברו שינויים משמעותיים.

ברגע שאתם מגיעים, אתה תהיה בלב העיר, עם עשרות אפשרויות לאוכל, חנויות, ומשקאות. אם תבחר לעזוב את התחנות, אתה תמצא את Nord Terminus בראסרי הסמוך, מסעדה בסגנון ארט נובו מפורסמת ישירות מעבר לכביש מתחנת הרכבת. אחרת, אתה צריך פשוט לשוטט בכל כיוון כדי למצוא כמה מאכלים ומשקאות הטובים באירופה.

בתוך תחנת הרכבת עצמה, תוכל למצוא רַכֶּבֶת תַחְתִית ו RER רכבות, כמו גם רכבות נוסעות ברחבי צרפת. מסילות מקומיות והרכבות מטרו יכולים לקחת אותך לאורך כל בבירת צרפת, אל הרבים מוזיאונים, גלריות, ותיירי אטרקציות בתוך.

אם אתה מגיע מוקדם הכותרת ישירות החוצה לסייר לפני שאתה הצ'ק-אין למלון שלך, גם זה יכול להיות רעיון טוב כדי לנצל את אפשרויות הפקדת-מזוודות זמין בתוך תחנת הרכבת. מתקני אחסון אלו הם זולים יחסית וניתן אופציה מצוינת עבור אלה שמחפשים למקסם את ימיהם.

בתור בעל של כרטיס הרכבת הישיר יורוסטאר, אתה מצליח להשיג 2 ל 1 גישה רבה של מוזיאונים וגלריות אלה, אשר יכול לחסוך לכם מאות דולרים.

פרנקפורט לרכבות Eurostar

רכבות Eurostar של מינכן ללונדון

Moutiers לרכבות Eurostar בלונדון

רכסי מרסיי ללונדון יורוסטאר

 

 

רכבת פעמים בלונדון לפריז עם יורוסטאר

היורוסטאר פועלת לעתים קרובות, עם עד 19 יציאות ליום, תלוי בחגים סופי שבוע. הרכבת הראשונה של היום ממריאה בשעה 05:40 ולוקח סך של 2 שעות ו 37 דקות. לעתים קרובות זהו אחד הכרטיסים הזולים הזמינים, כך שאם אתה לא בחלת להשכים אתה יכול לחסוך קצת כסף ויוצא בהפסקה של שחר. יתרון נוסף של עזיבה מוקדמת זו הוא כי זמן ההגעה בפריז הוא 09:17, כלומר יש לך יום שלם לפניך לפעילות כלשהי תרצה לבחור.

פעמי כביש הם אחרת לשעה או יותר, אשר נותן לך הרבה אפשרויות לבחירה. הרכבת האחרונה של הלילה יציאה ב- 18:31 ומגיע 21:47, משאיר לך מספיק זמן כדי להגיע למלון שלך או אפילו יוצאים לארוחה מאוחרת בלילה הצצה האורות הנוצצים של מגדל אייפל. רכבות הלילה אלה עשויות תכונת מכוניות Sleeper, אשר הן דרך טובה לתפוס כמה דקות של שינה לפני שתמשיך במסע שלך. בנוסף, רכבות מסוימות עשויות לנוע בין יעדים הפופולריים במשך כל הלילה.

Den Helder לרכבות Eurostar בלונדון

מאסטריכט לרכבות Eurostar בלונדון

דיז'ון לרכבות Eurostar בלונדון

רכבות בון עד לונדון

 

eiffel tower

 

נתיבים אחרים עם רכבת היורוסטאר שאינם לונדון לפריס

בעוד מאמר זה מתמקד בעיקר בנסיעות בין סנט. פנקראס אינטרנשיונל תחנת Gare du Nord, גם רכבות היורוסטאר מפעילה מספר המסלולים ישירים מלונדון:

 • בריסל – רכבות נוסעות מדי 90 דקות ל 2 שעה (ות. זה לוקח קצת יותר מ 2 שעות להגיע מידי בבריסל / תחנת Zuid.
 • קאלה / Frethun- רכבות נוסעות מדי שעה או יותר מלונדון נסיעות ברכבת כוללות הן קצת יותר משעה.
 • קטן- רכבות לעזוב כמעט מדי שעה כדי Lille, ממוקם בצפון צרפת. יש חיבור קל לרשת TGV הצרפתית לך העברה. זמן הנסיעה הוא כ 1.5 שעה (ות.
 • דיסנילנד פריז – רכבות נוסעות מספר פעמים בשבוע לאורך כל שנה יומית במהלך חופשות מבית הספר. תחנת הרכבת נמצאת ממש מחוץ לכניסה לדיסנילנד. המסע לוקח תחת 3 סה"כ שעות.
 • ליון, אביניון, ו במרסיי- במהלך שנת רכבת פועלת מ 1 ל 5 ימים בשבוע, למרות שהוא מושפע מעונתית, וודא שהוא פועל כאשר אתה זקוק לו. הוא עוצר בתחנת ליון פאר-דיו (4.75 שעה (ות), תחנת TGV Avignon (6 שעה (ות), ומארסיי סנט צ'רלס תחנה (6.5 שעה (ות).
 • Aime-La Plagne – הפעלה
 • אמסטרדם ורוטרדם – שירות חדש החל ב 2018, אתה פשוט לקחת את אחת הרכבות יומי לאמסטרדם, הכולל עצירה ברוטרדם. לגמרי מסע בזמן הוא כ 4 שעה (ות.

ישנם מסלולים עונתיים אחרים הזמינים עבור פעילויות כמו סקי בחורף, כדי להיות בטוח כדי לבדוק לעתים קרובות כדי לראות אם השירות פועל.

אפשר גם להגיע ליעדים אחרים בתוך אירופה ידי ניצול חניית ביניים אחת והמשך הלאה מהתחנות הממוקמות Lille, בריסל, ופריז. קבלת כרטיסי רכבת היא קלה ודורש רק מסלול אחד.

באופן דומה, אם אתם נוסעים ללונדון ממקום אחר בבריטניה, גם אתה יכול לבחור כדי להתחיל את המסע יורוסטאר שלך בתחנות בינלאומיות Ebbsfleet או אשפורד הבינלאומי תחנת במקום קדוש. פנקראס. שיטה זו יעילה במיוחד לאלו עם כלי רכב, כמו אשפורד מציע חניון וגישה ישירה אל תחנת הרכבת.

 

בהזמנת כרטיסים באמצעות שמור על הרכבת רכבת מפריז ללונדון שלך

חיפוש באתר שלנו כדי להזמין כרטיסים לכל היעדים הטובים ביותר של אירופה, לְרַבּוֹת בלגיה, אִיטַלִיָה, שוויץ, וה בְּרִיטַנִיָה (כולל הרכבת בלונדון לפריז עם יורוסטאר). מנוע החיפוש שלנו נועד תחסוך כסף על כל הכרטיסים ולא כולל דמי הזמנה. אנחנו עושים את זה קל לך לקנות על ידי קבלת מספר דרכים לשלם, כרטיס אשראי כולל, Giropay, אִידֵאָלִי, ועוד רבים.

 

לכן, מה הסיבה שלך עבור נסיעות, אם אתה נוסע לבד או עם אחרים, לקחת כמה דקות כדי לחפש כרטיסי רכבת על שמירת רכבת, אשר מציעה את המחירים הנמוכים ביותר, מובטח.

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו באתר שלך? לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-paris-train%2F%0A%3Flang%3Dhe – (גלול למטה כדי לראות את קוד ההטבעה)

 • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml ואתה יכול לשנות את / pl ל / NL או / זה ועוד בשפות.