זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 11/04/2021)

נסיעה לאירופה נוסעת אחורה בזמן לארץ ארמונות קסומה, יערות, והטבע והמפלים היפים ביותר. בין אם אתם נוסעים לאיטליה או לשוויץ, תכנון א 2 טיול יורו של חודשים, או שיהיה לך שבוע למדינה אירופאית אחת בלבד, עליכם לפנות זמן לחקור 1 של המפלים היפים באירופה, המופיע ברשימה שלנו 7 המפלים היפים ביותר באירופה.

 

1. המפלים היפים ביותר באירופה: מפלי מרמור, אִיטַלִיָה

מפל מרמור מגיע 165 מ 'עם הגבוה ביותר מבין 3 בגובה של 85 M. לָכֵן, המפל הגבוה ביותר מעשה ידי אדם באירופה הוא מפל מרמור. מפל עוצר נשימה זה ממוקם בלב אזור אומבריה ונוצר על ידי רומאים קדומים.

אל הסלעים בצבע לבן ומפלים רב-מפלסיים מגיעים בקלות ברכבת מרומא טרמיני לעיירה טרני. הרכבות לטרני תכופות מאוד ורכבת יוצאת כל שעה. כשמגיעים לתחנת הרכבת טרני, ישנם אוטובוסים שיכולים לקחת אותך למפל. יש מחיר כניסה למפלים.

למרות זאת, עם כרטיס הרכבת Trenitalia אתה מקבל הנחה וזה יתרון נוסף לנסיעה ברכבת למפלי מארמור:)

טיפ קטן מבפנים מאיתנו אליך, יש מסעדות מעולות למרגלות מפלי מרמור, אבל אנו ממליצים מאוד לתפוס פניני ללכת ב- Da Panzerotto. לאחר פיקניק במקום שקט על ידי המפל הרבה יותר טוב מהחוויה התיירותית.

כרטיסים לרומא לטרני

כרטיסים לפירנצה לרומא

כרטיסים לפיזה לרומא

כרטיסים לנאפולי לרומא

 

מרמור, אִיטַלִיָה

 

2. מפלים גיאותרמיים, אִיטַלִיָה

המפל הידוע והמצולם ביותר באיטליה הוא המפל הגיאותרמי בכפר די סטורניה. ממוקם בטוסקנה, מעיינות החמים של סטורניה הם מהיפים מעיינות חמים טבעיים באירופה. בעיירה קטנה זו נמצאים מעיינות החמים המפורסמים מאז ימי הרומאים. החופשה שלך בטוסקנה לא תושלם בלי יום במפלים החמים של סטורניה. המעיינות נהדרים להרגעה לאחר ביקור במפלים היפים האחרים הסמוכים, טחנה, ונפילות גורלו.

מפלי סטורניה המדהימים הם א נסיעת רכבת הרחק מרומא. ראשון, אתה לוקח את הרכבת לאורבטלו-מונטה ארג. ומשם תוכלו להגיע למפלים היפים ברכב או במונית, הכל בפחות מ 3 שעות מרומא.

כרטיסים לרומא לאורבטלו מונטה ארגנטריו

גנואה לרכבות פירנצה

ססטרי לבנטה לרכבות רומא

פארמה לרכבות פירנצה

 

המפלים היפים ביותר באיטליה

 

3. המפלים היפים ביותר באירופה: מפלי הריין, שווייץ

משקיף על טירת וורת 'וארמון שלוס לאוף, מפלי הריין הם אחד המפלים הרחבים ביותר באירופה. במבט הראשון, מפלי הריין נראים קצרים מאוד, אבל הם רחבים מאוד. תוכלו לגלות את המפלים היפים האלה במלוא הדרם מא שיט בסירה בנהר.

עדיף לבקר במפלי הריין בקיץ לאחר שהקרח נמס והסביבה ירוקה ושופעת. מפלי הריין הם א 50 מרחק נסיעה ברכבת מציריך ולמעשה ישנן שתי תחנות רכבת משני צידי המפלים. לָכֵן, קל מאוד לנסוע למפלים המדהימים הן למשפחות והן עבור מטיילים בודדים.

כרטיסים למינכן לציריך

כרטיסים לברלין לציריך

כרטיסים לבאזל לציריך

כרטיסים לווינה לרכבת ציריך

 

הריין, שוויץ אחד המפלים היפים ביותר באירופה

 

4. מפלי שטאובאך, שווייץ

משקיף על כפר אלפיני חמוד, מפל Staubbach בעמק לאוטרברונן בשוויץ הוא מפואר. הנוף סביב מפל גבוה זה דומה לציור רומנטי. יש למעשה 72 מפלים בעמק לאוטרברונן, אבל ללא ספק, מפל סטאבאבך הוא הנופי והרומנטי מכולם. באביב, העמק מתעורר לחיים בצבעים מדהימים והטמפרטורה הנוחה מאפשרת טיול וסיור באזור.

יש הטוענים כי העמק השוויצרי הזה היווה השראה לרומן של ג'יי.ר טולקין ריבנדל, שאולי נשאר בכפר הקטן והתפעל מהנופים של המפל מבית קפה לרגליו.

מפלי שטאובאך קרובים לעיר ברן ותוכלו להגיע לעמק לאוטרברונן בפחות מ 3 שעות נסיעה ברכבת מלוצרן או פחות מ 4 שעות מז'נבה. מתחנת הרכבת, המפלים הם במרחק הליכה ורק אתה צריך לחצות את מרכז העיר.

כרטיסי לוצרן ללוטרברונן

כרטיסי ג'נבה ללוטרברונן

כרטיסים מלוצרן לאינטרלאקן

כרטיסים מציריך לאינטרלאקן

 

מפלי שטאובאך, שווייץ

 

5. המפלים היפים ביותר באירופה: סטיבנפל, טירול, אוֹסְטְרֵיָה

אם אתה אוהב אקסטרים ומחפש נופים יפים במיוחד, אתה תאהב לחלוטין את מפל Stuibenfall בטירול. גשרי התלייה ומגדלי הספירלה הופכים את העלייה למפל המדהים הזה למרגשת ומרגשת. המפל הגבוה והגדול ביותר של טירול הוא 2.4 ק"מ, כך שתוכלו לחקור את זה בטיול יום הלוך ושוב. ה שביל הליכה מתחיל ומסיים במגרש החניה בעיירה אומאוזן.

אתה צפוי לפגוש מטיילים ותיירים רבים לאורך הדרך, אז אל תדאגי להרגיש בודדה או ללכת לאיבוד.

מינכן היא רק 3 שעות נסיעה ברכבת מסטיבנפל. כך, המשמעות היא שבקלות תוכלו לברוח בסוף השבוע מהעיר הסואנת לאחד המפלים היפים ביותר באירופה. כך, תוכלו ליהנות גם מהכפר וגם ממינכן בחופשת האביב שלכם באירופה.

כרטיסים לזלצבורג לווינה

כרטיסים למינכן לוינה

כרטיסים לגרץ לווינה

כרטיסים לפראג לווינה

 

המפלים היפים ביותר באירופה

 

6. מפלי קרימל, אוֹסְטְרֵיָה

ממוקם באוסטריה הפארק הלאומי הגדול ביותר, הפארק הלאומי טאוארן הגבוה, מפל קרימל הוא מפל בן שלוש שכבות, הַגָעָה 1490 מ 'בגובה 380 מ 'גבוה. יערות עתיקים, עולם החי, צבי אדום, ונשרים זהובים הם רק כמה מתושבי הפארק שעשויים לחצות אתכם בדרך בדרך לעוד מפל מדהים באירופה. אם אתה חובב קמפינג ומטייל מנוסה, פארק זה ומפלי קרימל יהוו הרפתקה בלתי נשכחת ברמות הגבוהות האוסטריות.

הנוף סביב המפלים יוצא דופן במיוחד באביב לאחר שהשלג נמס כאשר מפלי קרימל זורמים, ציפורים שרות והצומח המפואר המתעורר לאחר החורף הארוך.

אתה יכול לנסוע או קח רכבת & אוטובוס למפלי קרימל. המסע פחות מ 3 שעות מזלצבורג וזה לא הזמן שתלך בגן העדן של אוסטריה.

כרטיסים למינכן לאינסברוק

כרטיסים לזלצבורג לאינסברוק

כרטיסים לאוברסטדורף לאינסברוק

כרטיסים לגרז לאינסברוק

 

 

7. מפלי גווארני, צָרְפַת

ממוקם בעמק ירוק ושופע, המפלים הגבוהים בגווארני בצרפת הם 422 מטר גבוה ופופולרי מאוד בקרב תיירים. עם נוף להרי הפירנאים, מפל גווארני הוא רומנטי ומושלם גם למטיילים רציניים המעוניינים לחקור ולכבוש הפירנאים הצרפתים. מפל גברני הוא רק 40 דקות נסיעה מכפר גווארני.

המפלים היפים נמצאים בגבול בין צרפת לספרד בפירנאים המרהיבים ורק 4 מרחק שעות מטולוז ברכבת.

אירופה היא יעד חלומי למטיילים בודדים ומשפחות. קל מאוד לנסוע ברחבי אירופה וכל המפלים היפים ברשימה שלנו נגישים מאוד ברכבת או באוטובוס, ל טיולי יום או קמפינג, למטיילים מנוסים או למתחילים שחווים הרפתקאות וחולמים לחקור את מיטב טבע אירופה.

כרטיסים לאמסטרדם לפריס

כרטיסים מלונדון לפריס

כרטיסים לרוטרדם לפריס

כרטיסים לבריסל לפריס

 

גברני, מפל צרפת

 

כאן ב שמור A Train, נשמח לעזור לכם למצוא את כרטיסי הרכבת הזולים ביותר ואת מסלולי הנסיעה לכל אחד מהמפלים היפים ברשימה שלנו.

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “7 המפלים היפים ביותר באירופה” על האתר שלך? אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו ולתת לנו אשראי עם קישור לפוסט בבלוג זה. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-beautiful-waterfalls-europe/?lang=he Deen- (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי נחיתה במסלול הרכבת שלנו.
  • בקישור הבא, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- הקישור הזה הוא עבור דפי נחיתה נתיבי אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/tr_routes_sitemap.xml, ותוכל להחליף את ה- tr ל- pl או nl ושפות נוספות שתבחר.