זמן קריאה: 8 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 27/08/2021)

מלאכים, טָרִי, חלונות בהירים צבעוניים בצבע זכוכית, הם כמה מהמרכיבים ב 12 הקתדרלות המרתקות ביותר באירופה. כל קתדרלה גבוהה יותר, יותר גדול, וכובש יותר מהאחר, כל אחד מהם כולל אלמנטים של השני.

 

1. קתדרלת הדואומו, מילאנו

מילאן מושכת אליה מיליוני תיירים מדי שנה. הקתדרלה של מילאנו, קתדרלת מילאנו הוא ציון דרך אחד שידהים אותך מהמבט הראשון. זה לקח 600 שנים להקמת הקתדרלה הגדולה ביותר באיטליה, אֵלֶגַנטִי, מְעוּדָן, ומהממת בשיש ורוד בהיר.

חלונות ויטראז ', אלמנטים גותיים, ופסל הזהב של מדונינה בחלק העליון הם רק כמה מהאלמנטים שירתקו אתכם. כך, אם אתה באמת רוצה להתפעל מהקתדרלה הגותנית המרתקת של מילאנו, אז אתה יכול ללכת על הגג. כך, קתדרלת מילאנו היא הקתדרלה היחידה בעולם, שבו אתה יכול ללכת על הגג.

פירנצה למילאנו עם רכבת

פירנצה לונציה עם רכבת

מילאנו לפירנצה עם רכבת

ונציה למילאנו עם רכבת

 

קתדרלת דואומו מילאנו היא חובה לתייר

 

2. קתדרלת סגרדה פמיליה, ברצלונה

הקתדרלה היחידה עדיין בעיצומה מאז 1882, קתדרלת סגרדה פמיליה של גאודי, היא יצירת אמנות. קתדרלת סגרדה היא שילוב של גותית מאוחרת ספרדית, אַר נוּבוֹ, ואדריכלות המודרניזם הקטלאני. העיצוב של גאודי היה של 18 צריחים, לייצג את 12 שליחים, הבתולה מרי, ארבעת האוונגליסטים, והישוע המשיח הגבוה ביותר.

בנוסף, לכל אחת משלוש החזיתות יש חיצוני שונה בתכלית: חזית הפסיון, תִפאֶרֶת, וחזית המולד. כך, עם כל כך הרבה מה לראות ולגלות, לתכנן היטב את הטיול לברצלונה, כדי לא לפספס את הקתדרלה המדהימה הזו.

 

סגרדה פמיליה מהתמונה למעלה

 

3. הקתדרלות המרתקות ביותר באירופה: קתדרלת קולנר, קלן

בנוי מחדש 7 מאות שנים, קתדרלת קלן היא סמל עוצר נשימה של האדריכלות הגותית. יתר על כך, קתדרלת קלן היא מקום מושבו של הארכיבישוף של קלן וכנסיית המעיין הגבוהה ביותר באירופה כולה.

מעניין, נקודת ציון מפוארת זו הייתה בעבר אסם יציב ושחת במהלך המהפכה הצרפתית. היום, לא תראה שרידים של שלב זה בהיסטוריה של הקתדרלה. החלק הפנימי יפה לא פחות מהחוץ עם חלונות ויטראז 'ואוצרות. קולנר דום עוצר נשימה במיוחד בלילות ובאורות השקיעה.

ברלין לאאכן עם רכבת

פרנקפורט לקלן עם רכבת

דרזדן לקלן עם רכבת

אאכן לקלן עם רכבת

 

קתדרלת קולנר קלן בשעות הלילה

 

4. בזיליקת סנטה מריה דל פיורה, פירנצה

וָרוֹד, ירוק בהיר, וחזית שיש לבן, בפנים רצפות פסיפס, בזיליקת סנטה מריה בפירנצה היא קתדרלה רנסנס יוצאת דופן. בנוסף, אסור לפספס את ציורי הקיר של ג'ורג'יו וזארי על השיפוט המאוחר בתקרה על חובבי האמנות.

קתדרלת פירנצה היא יותר מאשר ציון דרך. גם אם אתה לא מעוניין באמנות, הקתדרלה הזו תרתק אותך ותשאיר אותך מתפעל מהיצירות המדהימות במשך שעות. אם אתה צריך נשימה של אוויר צח, לאחר מכן מטפסים עד קופולה Brunelleschi לנופים של פירנצה הקסומה.

רימיני לפירנצה עם רכבת

רומא לפירנצה עם רכבת

פיזה לפירנצה עם רכבת

ונציה לפירנצה עם רכבת

 

 

5. הקתדרלות המרתקות ביותר באירופה: צ'ארלs קתדרלה, וינה

סמל וינה, רחוב. קתדרלת צ'ארלס מהממת בחזית הלבנה ובכיפות ירוקות בהירות. מעוצב בסגנון הבארוק, רחוב. קתדרלת צ'ארלס כובשת את המבקרים מאז 19ה המאה. הקתדרלה נועדה לכבד את קדוש הפטרון צ'ארלס בורומאו, המזין, ושר הסבל במכות אירופה ב 16ה המאה.

למרות זאת, המאפיין המרתק ביותר של St.. בזיליקת צ'ארלס היא 1250 מטרים רבועים של ציורי קיר בקופולה. בניגוד לקתדרלות אירופאיות אחרות, כאן תוכלו לעלות במעלית פנורמית כדי להתפעל מהציורים מקרוב. כך, להסיק, רחוב. אסור לפספס את קתדרלת צ'ארלס בוינה חופשת עירוני באירופה.

זלצבורג לווינה עם רכבת

מינכן לווינה עם רכבת

גראץ לווינה עם רכבת

פראג לווינה עם רכבת

 

קתדרלת צ'ארלס הציורית בוינה

 

6. קתדרלת לה מאן, צָרְפַת

מוקדש לסנט ג'וליאן, הבישוף הראשון של לה מאן, קתדרלת לה מאן, הוא תערובת אדריכלית מדהימה של סגנון גותי צרפתי ומערה רומנסקי. אחת התכונות המרתקות שימשכו את תשומת ליבכם היא התומכות התומכות בחוץ בעיצוב מפואר. לפיכך חזית קתדרלת לה מאן היא אחת היפות באירופה.

יתר על כך, הזכוכית הצבעונית והמלאכים המצוירים על תקרת הקתדרלה מוסיפים את לה מאן’ אדריכלות עוצרת נשימה והשאירו לכם הרבה אוצרות לגלות בתוך הקתדרלה בת 500 השנים.

דיז'ון לפרובנס עם רכבת

פריז לפרובנס עם רכבת

ליון לפרובנס עם רכבת

מרסיי לפרובנס עם רכבת

 

קשת מעל קתדרלת לה מאן

 

7. הקתדרלות המרתקות ביותר באירופה: רחוב. קתדרלת פול, לונדון

הוא שולט בקו הרקיע של לונדון, אלא מבחוץ, קתדרלת סנט פול היא לא אחת מציוני הדרך המרהיבים ביותר. היופי של St.. הקתדרלה של פול תתגלה אם תקדישו את הזמן להיכנס. לאחר מכן, אתה תהיה המום ממראה העיצוב הלבן והשחור. יתר על כך, הקתדרלה מכילה יותר מ 300 אזכרות של מיטב בריטניה, כמו הרן עצמו שתכנן את הקתדרלה המפוארת.

למרות זאת, אחד המרכיבים המרתקים ביותר בסנט. קתדרלת פול היא הגלריה הלוחשת. כן, אם אתה לוחש בצד אחד של הגלריה, הקירות ישאו אותו לקצה השני.

אמסטרדם ללונדון עם רכבת

פריז ללונדון עם רכבת

ברלין ללונדון עם רכבת

בריסל ללונדון עם רכבת

 

המונים מחוץ ל St.. Paul's Cathedral, לונדון, בְּרִיטַנִיָה

 

8. קתדרלת ברלין

למרות שנפגע קשות במלחמת העולם השנייה, קתדרלת ברלין היא קתדרלה מהממת עם מזרקה ודשא ירוק בחזית. קתדרלת ברלין נבנתה כחלק מארמון העיר ברלין, אבל האדריכל יוליוס קארל ראשטדורף שינה אותו כדי לשקף את התהילה וההדר של רחוב. קתדרלת פול בלונדון. רק ב 1993, השיקום הושלם, לאחר נפילת החומה הגדולה בברלין.

המרכיבים המרתקים ביותר בקתדרלת ברלין הם ציורי הקיר, קישוטי זהב, ופסלים. בנוסף, העוגב החמוץ עם המוסיקה הרומנטית והמוסת הלב הוא העוגב הרומנטי האחרון והגדול ביותר בגרמניה שווה להקדיש זמן לישיבה ולרשום רק. לפיכך, עלה אל פלטפורמת הצפייה לנוף העיר ברלין כדי להשלים את הסיור באחד 12 הקתדרלות המרתקות ביותר באירופה.

פרנקפורט לברלין עם רכבת

לייפציג לברלין עם רכבת

האנובר לברלין עם רכבת

המבורג לברלין עם רכבת

 

יום יפה בקתדרלת ברלין

 

9. הקתדרלות המרתקות ביותר באירופה: קָדוֹשׁ קתדרלת בזיל, מוסקבה

אחד מ המקומות המרתקים ביותר לביקור ברוסיה היא קתדרלת סנט בזיליקום במוסקבה. אתה לא יכול לפספס את הקתדרלה המדהימה הזו ותראה אותה מכל נקודה בכיכר האדומה ומחוצה לה. ככל שאתה מתקרב, כנסייה מרכזית עם תשע כנסיות נוספות סביבה.

המאפיין המרתק ביותר הוא שמקדשים אלה מחוברים זה לזה על ידי מעברים מקומרים מיוחדים. איוון האיום היה המוח מאחורי הקתדרלה של בזיליקום הקדוש, והכיפות הססגוניות מהוות תעלומה עד היום. בעוד שסוג זה של עיצוב הופיע במאה ה -17, אך בחירת הצבעים אינה ידועה.

 

The Famous Saint Basil's Cathedral at the heart of Moscow

 

10. קתדרלת נוטרדאם, פריז

הגרגוילס עלו וחלונות ויטראז 'הם 2 מהתכונות שימשכו אתכם וכך גם מיליוני מבקרים אחרים בקתדרלת נוטרדאם בפריז. מהמם מבחוץ, ומקסים בפנים, אוצר הקתדרלה יעלה אתכם מעל העיר הרומנטית ביותר בעולם, ל נוף פנורמי.

גבירתנו עומדת באייל דה לה סיט ומוקדשת לבתולה המבורכת. בנוסף, הקתדרלה הייתה האתר לאירועים מרכזיים כמו הכתרת נפוליאון בונפרטה, והכבוד של ג'ואן ארק. לפיכך, עיניך יעריצו את היופי שבאדריכלות הקתדרלה, והאוזניים שלך מתפעלות מסיפורי תהילה.

אמסטרדם לפריז עם רכבת

לונדון לפריס עם רכבת

רוטרדם לפריז עם רכבת

בריסל לפריס עם רכבת

 

קתדרלת נוטרדאם ותעלת פריז

 

11. הקתדרלות המרתקות ביותר באירופה: בזיליקת מארק הקדוש, ונציה

זוהי אחת הבזיליקות היפות באירופה, אבל זה שרידים סודיים שבבזיליקת מארק הקדוש שוכנת בו, מה שהופך אותה לקתדרלה המרתקת ביותר באירופה. על פי האגדות, בזיליקת מארק הקדוש נבנתה כדי לשכן את שרידיו של מרק האוונגליסט, אחד מארבעת השליחים, לאחר שסוחרים גנבו ממצרים. סיפור זה מציג את ה -13 פסיפס של המאה, מעל הדלת השמאלית כשאתה נכנס לבזיליקה.

בנוסף, בזיליקת מארק הקדוש מכילה אוצר יקר יותר מתכשיט הכתר של משפחת המלוכה - פאלא דרו. הפאלה הוא זקן ביזנטי, משובץ ביותר מ 2000 אבני חן. להסיק, אם אתם מתכננים לבקר בציון דרך אחד בוונציה, בזיליקת מארק הקדוש היא האחת, לסקרנים, מטיילים יופי וחובבי היסטוריה.

מילאנו לונציה עם רכבת

פירנצה לונציה עם רכבת

בולוניה לונציה עם רכבת

טרוויזו לונציה עם רכבת

 

Colorful people out Saint Mark's Basilica in Venice Italy

 

12. רחוב. קתדרלת ויטוס, פראג

מעבר לנהרות, וגשרים, בטירת פראג האגדית, you will be enchanted by Saint Vitus cathedral. It took close to 6 מאות שנים להשלמת הקתדרלה הגותית, לציון הדרך המדהים והבולט ביותר בפראג. פרק הזמן שנדרש לבניית קתדרלת סנט ויטוס בא לידי ביטוי בתערובת האדריכלות של סגנונות.

לקתדרלת סנט ויטוס יש רנסנס, גוֹתִי, ואלמנטים בארוקיים: כמו צריח המגדל הדרומי והאיבר הגדול בחלק הצפוני. חלונות הזכוכית הצבעונית הם תכונה יוצאת דופן בכל קתדרלה וברחוב. חלונות ויטוס אינם נופלים ביופיים משאר הקתדרלות המרתקות באירופה.

נירנברג לפראג עם רכבת

מינכן לפראג עם רכבת

ברלין לפראג עם רכבת

וינה לפראג עם רכבת

 

Prague's Saint Vitus Cathedral

 

We נשמח לעזור לכם לתכנן טיול בלתי נשכח לאלה 12 קתדרלות מרתקות באירופה ברכבת, היכנס לעולם של שמור A Train.

 

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו " 12 הקתדרלות המרתקות ביותר באירופה ”באתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhe%2Fmost-fascinating-cathedrals-europe%2F - (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תוכלו למצוא את מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / es לשפות / fr או / de ועוד שפות.