זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 20/08/2021)

עמקים וגבעות ירוקות, כרי דשא עצומים, בנקודות הציוריות ביותר באירופה, אלה 10 מגרשי הגולף המרהיבים ביותר באירופה, הם כמה ממועדוני הגולף המובילים בעולם. כל מסלול גולף תוכנן לשלמות, שילוב נפלא של מתקנים ויופי טבעי.

 

1. גולף כחול ירוק Pleneuf-Val-Andre בבריטני

עם נוף מרהיב של ערוץ אנגלית, מסלול הגולף Bluegreen Pleneuf Val Andre מדהים. מסלול הגולף של Bluegreen בבריטני הוא אחד ממסלולי הגולף היפים באירופה.

המסלול הירוק השופע משקיף על קו החוף הברטוני, והשילוב של אדמה ירוקה עם ים כחול הוא נפלא. בנוסף, תשחק באחד מה- 500 מסלולי הגולף הטובים בעולם.

 

גולף כחול ירוק Pleneuf-Val-Andre בבריטני ליד הים

 

2. הקורס הסקנדינבי החדש: קופנהגן

25 ק"מ מקופנהגן, מסלול הגולף החדש קורס מדורג ב 50 מגרשי גולף מובילים באירופה מדי שנה. המסלול החדש עם 36 חורים הוא אחד ממסלולי הגולף היפים ביותר באירופה 25 דונם של יער סביבו.

נחלים המובילים לבריכות טבעיות, תפאורה ציורית שלווה, ומועדון גולף מעץ עטור פרסים, ידהים אותך מהכניסה לחור הראשון. הנוף באמת מדהים וכבש גולף גולשים רבים מרחבי העולם.

המבורג לקופנהגן עם רכבת

ציריך להמבורג עם רכבת

המבורג לברלין עם רכבת

רוטרדם להמבורג עם רכבת

 

3. קישורי הגולף של קסטלטאון: האי מאן

רוח ים, פרחי בר, וההשקפות האפיות של האי מאן, משחק גולף במסלול קישורי הגולף בקסטלטאון הוא חוויה בלתי נשכחת. האי מאן הוא אחד המקומות עוצרי הנשימה באירופה, ומגרש הגולף הוא אחד ממסלולי הגולף היפים ביותר באירופה.

אתה מוקף בים מכל 3 צדדים, כשאתה משחק את המסלול בחצי האי לנגנס היפה. רצועת החופים הסלעית, שקיעות מפוארות, מדורג Castletown Golf Links במקום ה -8 במגרשי הגולף המרהיבים ביותר בבריטניה ובאירלנד. החור ה -17 משקיף על ים אירי, והנוף מהחור 18, סנט. האי מייקלס, 12קפלה מהמאה ה, צפיות שעשויות להסיח את דעתך של כל גולף מנוסה.

 

4. מועדון הגולף טראלי: אירלנד

שוכן בשטח טבעי, המשקיף על האוקיאנוס האטלנטי ועל החוף, מסלול הגולף Tralee באירלנד הוא אחד ממסלולי הגולף הייחודיים והנופיים ביותר באירופה. תוכלו לרדוף אחרי חורים על פני גבעות ירוקות עם נוף של כחול עמוק לפניכם.

מסלול גולף ציורי בן 18 גומות נמצא במחוז קרי, ביתו של חצי האי דינגל, ואת קילארני המהממת פארק לאומי. מסלול הגולף ממוקם בקצוות קו חוף מהמם, עם אדמת מורשה ירוקה ודרום מערב אירלנד האיקונית.

 

שדות ירוקים מדהימים במועדון הגולף Tralee באירלנד

 

5. מועדון גולף קרנס-סור-שיירה: שווייץ

אחד העתיקים ביותר, אך עם זאת מודרני ומאובזר, מסלולי גולף באירופה, מסלול הגולף Crans-sur-Sierre בשוויץ הוא אחד ממועדוני הגולף היפים ביותר באירופה. בריכות טבעיות, בהרים, והעמק השוויצרי השופע הירוק הם מראות נפלאים וממריצים.

מסלול הגולף הציורי הזה הוא באלפים השוויצרים, אז הנוף עוצר נשימה. עם נוף למון בלאן ולמטרהורן, ההרים הגבוהים והנופים ביותר באירופה, אתה בטח נדהם ממגרש הגולף הזה. מסלול הגולף Crans-sur-Sierre הוא מסע רכבת יפה הרחק ז'נבה, וברן.

ציריך לוונגן עם רכבת

ז'נבה לוונגן עם רכבת

ברן לוונגן עם רכבת

באזל לוונגן עם רכבת

 

6. מסלול הגולף הכי נופי באירלנד: קישורי גולף של אולד הד

יושב בראש קינסלה של ראש ראש ישן, מוקף באוקיינוס, מסלול הגולף קינסייל מציע נוף נופי, הנופים הציוריים ביותר בכל אירלנד ובריטניה.

עם המרעה הירוקה, אדמות מחוספסות, ונוף לים, הנוף האירי האיקוני לא מפסיק להדהים. כך, תתפלאו מהחצרות המדהימות במסלול הגולף Old Head Kinsale. אתה תשחק גולף על 350 סלע אבן חול ישנה, עובר צפונה לאורך זמן. מסלול הגולף המדהים הזה נמצא במחוז קורק, עם הפלגה, דיג, צלילה, ועוד רבים פעילויות חוץ לחובבי המים בנמל הבטוח הזה.

 

מִגדַלוֹר & קישורי גולף של אולד הד

 

7. מסלול הגולף הנופי ביותר: מועדון גולף פאסייר מירן דרום טירול

נוף פנורמי של ההרים היפים ביותר באירופה, מועדון הגולף פאסייר במרן מציע חוויה בלתי נשכחת לגולפים המתקדמים. יתר על כך, עם נופי דרום טירול, בריכות, בונקרים, וגבעות ירוקות, למועדון הגולף פאסייר מיקום ועיצוב מדהים.

יתר על כן, מסלול הגולף 18 חורים פרוסים על השטח המדורג, ומרעה ירוקה, למשוך גולף מכל רחבי העולם לסוף שבוע של גולף, או מפלט ארוך לטבע הטירולי.

טרנטו לבולצאנו עם רכבת

מילאן לבולצאנו עם רכבת

בולוניה לבולצאנו עם רכבת

ונציה לבולצאנו עם רכבת

 

8. גולף אייכניים: אוֹסְטְרֵיָה

בתוך יערות אלפים אלים, בקתות עץ מסביב, וכרי דשא, מסלול הגולף אייכניים הוא אחד ממסלולי הגולף היפים באירופה. האוויר האלפיני הצח, ניחוחות הטבע, והדר טבעי היוו השראה לשחקני הגולף הטובים בעולם. מסלול הגולף אייכניים יש 18 חורים, פרוש על פני יותר מ 6000 מטר.

מסלול גולף נופי זה הוא אחד ממועדוני הגולף הטובים ביותר באוסטריה, עם שירותים מהשורה הראשונה: סאונה, בריכות פנימיות וחיצוניות להירגע אחרי טורניר גולף פנטסטי. אין כמו הנוף האלפיני יחד עם תנאים מעולים לתרגול התשוקה שלך.

זלצבורג לווינה עם רכבת

מינכן לווינה עם רכבת

גראץ לווינה עם רכבת

פראג לווינה עם רכבת

 

עגלת גולף באייכנהיים אוסטריה

 

9. קאנטרי קלאב גארדולף: אִיטַלִיָה

From Manerba-Fort of the palace of Soianoto the hills of Polpenazze and castle, the Gardagolf Club offers scenic views of olive trees and Lake Garda. בקורס גרדגולף יש 27 חורים, מורחים מעל 110 דונם, באזור לומברדיה המדהים.

מסלול הגולף הציורי הזה מוקף בגבעות ולטנסי, מתן נופים מרתקים וקסומים לשחקני הגולף המתקדמים והרציניים ביותר. המסלול האדום הוא המסלול היפה ביותר בגארדולף, עם פרחים ועצים גבוהים מסביב.

טרנטו לאגם גארדה פסקיירה עם רכבת

בולצאנו בוזן לאגם גארדה פסקיירה עם רכבת

בולוניה לאגם גארדה פסקיירה עם רכבת

ונציה לאגם גארדה פסקיירה עם רכבת

סאנשיין & נוף עננים בקאנטרי קלאב של גארדגולף, אִיטַלִיָה

 

10. מסלול גולף אנדרמאט: שווייץ

פנינה שוויצרית נוספת, מסלול הגולף אנדרמאט סוגר את שלנו 10 רשימת מסלולי הגולף המרהיבים ביותר באירופה. מסלול הגולף אנדרמט נמצא בעמק שוויצרי יפהפה. פסגות הרים נושקות לשמיים, גבעות עבותות ירוקות, ונוף דמוי גלויה.

המיקום כל כך עוצר נשימה, שאפילו השחקנים הממוקדים ביותר יכולים להיות מוסחים על ידי עמק אורסרן היפה. מסלול הגולף של אנדרמט תוכנן להפליא להיות חלק מהטבע והוא ידידותי לסביבה. תוכלו לראות פלגי מים וכרי דשא משולבים בצורה מדהימה במגרשי הגולף. יש 18 חורים לבחירה. בנוסף, רוח ההרים החזקה מציבה אתגר בפני הגולף הנלהב, להגביר את המשחק שלהם.

באזל לאינטרלקן עם רכבת

ברן לאינטרלאקן עם רכבת

לוצרן לאינטרלקן עם רכבת

ציריך לאינטרלקן עם רכבת

 

אנדרמאט נופי בשוויץ

 

אנחנו ב שמור A Train ישמח לעזור לך לתכנן טיול של פעם בחיים לאלה 10 מסלולי הגולף היפים ביותר באירופה ברכבת.

 

 

האם אתה רוצה לשבץ את פוסט הבלוג שלנו "1 מגרשי הגולף היפים ביותר באירופה" לאתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmost-scenic-golf-courses-europe%2F%3Flang%3Dhe< - (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תוכלו למצוא את מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/ru_routes_sitemap.xml, ותוכל לשנות את / ru ל- / fr או / es ועוד שפות.