זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 11/08/2023)

האם אתה חובב רכבות או מישהו שאוהב לחקור יעדים חדשים ברכבת? טוֹב, יש לנו חדשות מרגשות עבורך! האיחוד האירופי (ארה"ב) חשפה לאחרונה תקנות מקיפות לשיפור התחבורה ברכבת. הכללים החדשים הללו נותנים עדיפות להגנה טובה יותר על הנוסעים, להבטיח חווית נסיעה חלקה ומהנה יותר לכולם. סוף כל סוף, במאמר זה, אנו נעמיק בפרטים של תקנות הרכבות החדשות של האיחוד האירופי וכיצד הן ישפיעו לטובה על הנסיעות שלך ברכבת.

הבנת תקנות הרכבת החדשות של האיחוד האירופי

להתחיל עם, בואו נבין טוב יותר את תקנות הרכבת החדשות של האיחוד האירופי. האיחוד האירופי פיתח תקנות אלה כדי לשפר את נוסעי הרכבת’ זכויות ולטפח חווית טיול חלקה. הכללים מכסים היבטים שונים של נסיעה ברכבת, החל מזכויות נוסעים ונגישות לשיתוף נתונים בין מפעילי הרכבות. לָכֵן, על ידי יישום תקנות אלה, האיחוד האירופי שואף להעלות את האיכות והיעילות הכוללת של תחבורה רכבת, מה שמביא ל-win-win עבור כל המטיילים.

אמסטרדם רכבות בפריז

לונדון רכבות בפריז

רוטרדם רכבות בפריז

בבריסל כדי רכבות בפריז

 

New EU Train Regulations

 

מדיניות פיצויים על כוח עליון

קוֹדֶם, נוסעי רכבת באירופה יכולים לדרוש פיצוי כספי בהיקף של 25% ממחיר הכרטיס לאיחור ברכבת של יותר משעה ו 50% לעיכוב של יותר מ 2 שעה (ות. עַכשָׁיו, חברות יהיו פטורות מתשלומים אלו אם הסיבה לעיכוב היא כוח עליון. זה כולל כל מה שמפעילי רכבת לא יכולים לשלוט בו - למשל, סערות, שיטפונות, רעידות אדמה, פיגועי טרור, מגיפות, וכן הלאה. אם חברה אובייקטיבית אינה יכולה למנוע עיכוב או ביטול רכבת בנסיבות חריגות, נוסעים לא צריכים לצפות לפיצוי של 50% אוֹ 25%. למרות זאת, חברות עדיין חייבות להפנות נוסעים לרכבות אחרות או להחזיר את הכרטיס אם לא ניתן לארגן את הטיול.

בינתיים, חשוב לציין כי שביתות אינן נחשבות לכוח עליון. אם השביתה גורמת לנוסעים להיתקע בתחנה בהמתנה לרכבת, החברה אחראית להבטיח שלקוחותיה יגיעו ליעדים המיועדים להם. הפיצויים בגין איחורים חייבים להישאר בתוקף.

בבריסל כדי רכבות באמסטרדם

בלונדון לרכבות אמסטרדם

ברלין לרכבות אמסטרדם

פריז לרכבות אמסטרדם

 

ניתוב עצמי ופיצוי על עיכובים

אחת ההוראות הבולטות של תקנות הרכבת החדשות של האיחוד האירופי היא הכנסת מסלול עצמי. במקרה של עיכוב בנסיעה, אם חברת הרכבות לא תצליח להציע פתרון תוך פרק זמן סביר (בדרך כלל 100 דקות), לנוסעים יש את הזכות לקחת את העניינים לידיים שלהם. הנוסעים יכולים לשנות את מסלולם באופן עצמאי על ידי רכישת כרטיסים לרכבת או לאוטובוס אחר. על חברת הרכבות להחזיר את עלות הכרטיס החדש, להבטיח שהנוסעים מגיעים ליעדם בצורה חלקה, גם בזמן עיכובים. למרות זאת, הכי טוב יהיה לשקול שההוצאה צריכה להיות באמת “הכרחי והגיוני,” כך שנסיעה באופציית VIP במחיר של המוביל המושהה לא תעבוד.

זלצבורג לרכבות וינה

מינכן לרכבות וינה

גראץ לרכבות וינה

פראג לרכבות וינה

 

Railway Timetable

שיתוף נתונים ואפשרויות כרטיס משופרות

שיתוף נתוני תנועה ונתוני נסיעות בזמן אמת בין מפעילי רכבות משפר את חווית הנסיעה. התקנות החדשות מטרתן לטפח תחרות גדולה יותר בין מפעילי הרכבות. הם עושים זאת על ידי עידוד חילופי מידע על לוחות זמנים של רכבות, שיעורי תפוסה, ועיכובים. יתר על כך, מטיילים יכולים לצפות לאפשרויות כרטיסים אטרקטיביות יותר בשל התחרות המוגברת הזו. זה יעניק להם מגוון רחב יותר של אפשרויות וגמישות מוגברת בעת תכנון הנסיעות ברכבת.

כתוצאה, שיתוף הפעולה החדש ומנגנוני שיתוף הנתונים בין מפעילי הרכבות עלולים ליצור אפקט אדווה של שינויים חיוביים בכל מערכת הנסיעות האקולוגית. כפי ש הנסיעה ברכבת הופכת לנוחה יותר ולרבגונית יותר, זה עשוי לעודד יותר אנשים לבחור ברכבות על פני אמצעי תחבורה אחרים, בסופו של דבר תורם להפחתת עומסי התנועה, פליטת פחמן נמוכה יותר, ועתיד תחבורה בר קיימא יותר.

Interlaken אל רכבות בציריך

לוצרן לרכבות ציריך

ברן לרכבות ציריך

ז'נבה לרכבות ציריך

 

Summer Solo Train Traveling

נגישות משופרת לנוסעים עם ניידות מופחתת

לפי תקנות האיחוד האירופי החדשות, על חברות הרכבת לתעדף את הצרכים של נוסעים עם מוגבלות בניידות. עליהם להבטיח שהנסיעות שלהם יישארו ללא הפרעות וללא טרחה, גם בזמן שיבושים. המשמעות היא שאנשים עם מוגבלויות או אתגרי ניידות יכולים לצפות לנגישות ולסיוע משופרים בעת נסיעה ברכבת. תקנות אלו מעצימות את הנוסעים, מה שמאפשר להם לצאת למסעותיהם בביטחון ובשקט נפשי.

על פי תקנות הרכבת החדשות של האיחוד האירופי, אם נוסע עם מוגבלות בניידות זקוק לסיוע, הם יכולים לבקש לנסוע אך ורק עם שותפים. במקרה הזה, המלווה זכאי לכרטיס חינם ולמקום ישיבה ליד מי שהוא מסייע. בקשות לסיוע לפי הכללים החדשים מתקבלים עד 24 שעות לפני היציאה. זהו יתרון מצוין לענף הרכבות מכיוון חברות אוטובוסים דורשות הודעה לא יאוחר מ 36 שעות מראש, בעוד שמובילי אוויר ומים דורשים זאת 48 שעות מראש.

פרנקפורט לרכבות ברלין

לייפציג לרכבות ברלין

האנובר לרכבות ברלין

המבורג לרכבות ברלין

 

Empty Train Station Platform

 

קיימות ונוחות

המחויבות של האיחוד האירופי לקיימות ניכרת בתקנות הרכבת החדשות. האיחוד האירופי מקדם תחבורה ברכבת כאלטרנטיבה ירוקה יותר, במטרה להפחית את פליטת הפחמן ולתרום לעתיד ירוק יותר. עם התקנות הללו, האיחוד האירופי מעודד נוסעים לעשות זאת לבחור רכבות על פני אמצעי תחבורה אחרים. זה מטפח הרגלי נסיעה ברי קיימא ותומך במאמצי שימור הסביבה.

יתר על כן, גם חובבי אופניים קיבלו עידוד ותמיכה חזקים. החדשות המרגשות הן שהרכבות החדשות והקרונות המשודרגים יכללו חללי אופניים ייעודיים. חללים אלו הם חובה, כלומר הם חייבים להיות זמינים. לָכֵן, אם אתה חובב אופניים, האזורים המיועדים במיוחד אלה יהפכו את הנסיעה ברכבת שלך לידידותית יותר לאופניים.

 

 

המסקנה בתקנת הרכבות החדשה של האיחוד האירופי

אכן, יישום תקנות רכבת חדשות של האיחוד האירופי מסמל שיפור נסיעות הרכבת עבור נוסעים ברחבי היבשת. זה מדגים את ההכרה של מסילות ברזל’ תפקיד מכריע בחיבור בין קהילות, קידום התיירות, וטיפוח צמיחה כלכלית. המאמצים של האיחוד האירופי בשיפור זכויות הנוסעים והבטחת חווית נסיעה חלקה יותר מדגימים את מסירותם ליצירת רשת רכבות אמינה וממוקדת בלקוחות.

לסיכום, התקנות החדשות של האיחוד האירופי לתחבורה ברכבת מסמנות צעד משמעותי קדימה בתעדוף הגנת נוסעים ושיפור חווית הנסיעה. תקנות אלו מטרתן להפוך את הנסיעה ברכבת לנוחה יותר, יָעִיל, ומהנה לכולם. הם כוללים נגישות משופרת לנוסעים עם מוגבלות בניידות. שינוי חיובי נוסף הוא הכנסת מסלול עצמי. בנוסף, תחרות מוגברת בין מפעילי הרכבות תועיל לנוסעים. עם אמצעים פרוגרסיביים אלה, נוסעים יכולים לצאת בביטחון לנסיעותיהם ברכבת. זכויותיהם מוגנות, וחווית הנסיעה שלהם היא בראש סדר העדיפויות. המחויבות של האיחוד האירופי להעלאת איכות התחבורה ברכבת משקפת את חזונו של עתיד בר קיימא וממוקד נוסעים. הכל על הסיפון עבור חלק יותר, חווית נסיעה ברכבת מענגת יותר!

 

מסע רכבת נהדר מתחיל במציאת הכרטיסים הטובים ביותר במסלול הרכבת היפה והנוח ביותר. אנחנו ב שמור רכבת ישמחו לעזור לכם להתכונן לנסיעה ברכבת ולמצוא את כרטיסי הרכבת הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר.

 

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו "כיצד להתכונן לנסיעה ברכבת" באתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fhe%2Fnew-european-rail-regulation%2F – (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להדריך אותם ישירות לדפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תוכלו למצוא את מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / pl ל / fr או / דה ועוד בשפות.