זמן קריאה: 7 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 11/06/2021)

כאשר אתם מתכננים טיול לאירופה, אתה מתמודד עם כל כך הרבה אפשרויות! מקומות Endless וחוויות, כי אתה יכול לנסוע במשך שנים ועדיין להרגיש כמו החמצת משהו חיוני. זה יכול להוביל להכנת טעויות נסיעה של התחייבות יתר, ו פסיחה על הפרטים הקטנים שהופכים נסיעות נסיעות ברכבת כך קסומה. אנחנו כאן כדי לספר לכם את מה שלא צריך לעשות ואיך לתכנן טיול לאירופה, מתחילתו ועד סופו!

 

עֵצָה 1: "צמצמי

לפני שתוכל לחוות טאפאס ספרדית אותנטית, פיאצות ברומא, אוֹ טרסות גג בפראג, ביט של מנהל חשוב נדרש! פשוט שים, יותר כך אתה מוכן כאשר אתה מתכנן טיול לאירופה, הסיכויים שלך יותר כיף טיול חינם מתח כי עונה על הציפיות שלך.

אז הנה טיפ Save A Train: לבחור חמש, חובה דוס בשביל זה הרפתקה אירופאית! אולי זה שותה את Hofbräuhaus ב מינכן, אוֹ לקיחת סיור תעלה אמסטרדם, אוֹ בחינת דוד-מזוויות רבות – בפירנצה. מה שזה לא יהיה, לסמן למטה אלה ולתכנן נסיעה סביבם. עדיף מצד רכבות.

מילאן רכבות פירנצה

לונדון רכבות בפריז

כרטיסים לפראג לברלין

כרטיסים לפרנקפורט למינכן

 

prague rooftop, pick your own rooftop when you plan a trip to europe

 

עֵצָה 2: אין להימנע מקלישאות.

עכשיו שאנחנו כבר נקבע כי אתה צריך לתכנן טיול לאירופה, הבא הוא בחירת היעדים המובילים שלך. ברוח YOLO, מומלץ ללכת מחוץ למסלול ולחפש אבני חן נסתרות בתוך הערים. אך היפסטר בך שרוצה ללכת נגד הזרם המרכזי ביעדים, אולי כדאי לשבת. באוטובוס תיירים. יש סיבה מדוע במקומות כמו הקולוסיאום, מגדל אייפל, ו גשר קארל כולם מאוד פופולרי עם תיירים: הם מהממים! אל תרגיש שעליך להגיע מחוץ לשביל הכבוש רק לשם זה. אם הגדול אטרקציות פונה אליך, אז ללכת לראות אותם.

באותה מידה, לא לטפל מדריך כמו הבשורה. אולי זה אומר הלובר הוא מוחלט-חייב לעשות על טיול לפריז, אבל אולי היה לך יום טוב מחפש בלק לה רט חתיכות על קירות הסמטה. גְמִישׁוּת, כשאתה מטייל, הוא מפתח, תמיד!

בלונדון לרכבות פרנקפורט

בבריסל כדי רכבות בלונדון

כרטיסים ללונדון לקלן

כרטיסים ללונדון לבריסל

 

עֵצָה 3: תאריכים לנסיעה הם קריטיים כאשר אתם מתכננים טיול לאירופה

מסעות ב עונות מחוץ. חודשים פופולריים הם יולי, אוגוסט, וספטמבר. הם בטירוף עסוקים, שלא לדבר יקר! אם אתם מתכננים טיול לאירופה בקיץ, אתה תשתף כל ניסיון יחיד עם מיליונים רבים מחבריך הקרובים. לינה יהיה להזמין את, או יקר רכבות תהיינה הרבה יותר מלאות, רואה כי הם הדרך הטובה ביותר לטייל!

אמסטרדם לרכבות בלונדון

רוטרדם רכבות בלונדון

פריז לרכבות בלונדון

בבריסל כדי רכבות בלונדון

 

check the calendar when you plan a trip to Europe

 

עֵצָה 4: הרכיבו את מסמכי הנסיעה שלכם כחלק מתכנון המסע לאירופה

אם אין לך דרכון, אז אתה מקבל טובת פיצוח! זה ייקח לפחות ארבעה עד שישה שבועות ממועד הבקשה בשבילך לקבל אחד. (בהתאם למדינה שממנה אתה גר כמובן) שירותי מזורז יכולים לזרז את התהליך, אבל זה יעלה לך. מומלץ לטפל היטב זה מראש לפני הנסיעה. כבר יש דרכון? בדוק את תאריך התפוגה שלה! מדינות מסוימות יכולות למנוע את כניסתם לך אם זה יפוג בתוך 6 חודשים של כשתגיע. אייק!

בבריסל כדי רכבות באמסטרדם

בלונדון לרכבות אמסטרדם

ברלין לרכבות אמסטרדם

פריז לרכבות אמסטרדם

 

 

עֵצָה 5: שכירת מכונית.

רוצה ל לשכור רכב כאשר אתם מתכננים טיול לאירופה? הקפד יש רישיון נהיגה תקף. כמה חברות להשכרת רכב גם דורשים הנוסעים להיות בעל רישיון נהיגה בינלאומי, בנוסף לרישיון הנהיגה שלהם בארץ מוצאם.

כרטיסים לשטרסבורג לרכבת פריז

פריז לרכבות מרסיי

רומא ל רכבות מילאנו

ז'נבה לרכבות ציריך

 

עֵצָה 6: אל מעל לארוז המסלול שלך עם ליעדים רבים מדי.

כפי שצוין קודם, קל להתחייב יתר על המידה ולנסות לסחוט יותר מדי. וזה לגמרי מובן. לחופשה היקרה שלך צריכה להיות מנוצלת היטב, אז זה קל לנסות יתר לארוז במסלולים שלך כאשר מתכננים טיול לאירופה. למרות זאת, זה יכול להיות יקר (שלא לדבר מתיש), כמו גם יתר אריזה עם טיולים רבים יעדי ימים מעטים מדי מוביל יותר זמן על הכביש, ועוד גז או כרטיסי רכבת. במקרים קיצוניים, זה יכול לחבל טיול, הפיכתו טשטוש של אירועי הצ'ק אין במלון וביצוע צ'ק-אאוט (עם אריזה ופריקה מתמיד), תוך כדי צפייה במירוץ נוף מעולם-בקר בעבר את חלונות הרכבת. אם אפשר, האט. אתה תהיה לחסוך על תחבורה ולהשיג יותר זמן כדי לחקור היעדים שלך.

כרטיסים לבריסל לרוטרדם

כרטיסי אנטוורפן לרוטרדם

כרטיסים לברלין לרוטרדם

כרטיסים לפריז לרוטרדם

 

 

עֵצָה 7: החלפת כסף

נוסעים לבזבז הרבה רכישת יורו כסף מהבנק שלהם (או גרוע מכך, מ דלפק המרת מטבע) לפני שהגיע לאירופה. תוצאת תשלומים גבוהים! לכן אל תתעלם בנושא זה כאשר אתה מתכנן טיול לאירופה.

העצה שלנו היא בראש מיד אל כספומט כשתגיעו באירופה למשוך מזומנים באמצעות כרטיס הכספומט שלך. זה פשוט, השיעור והחילופי שאתה מקבל עבור העסקה הוא כמעט ודאי טוב יותר מכל שיעור אפילו זכינו מבנקים הביתה. התקשר הבנק שלך לפני שאתה עוזב לשאול על דמי עסקת כספומט בינלאומיים, וכן ליידע אותם כי אתה תהיה באמצעות כרטיס האשראי שלך בחו"ל. אם אתה לא אומר להם, זה עשוי להזהיר אותם לחשוב שזו הונאה, ויחסום את הכרטיס שלך. גַם, לשאול אם יש לבנק שלכם באתרים בינלאומיים או שותפויות עם מקומי בנקים באירופה.

כרטיסים לפרנקפורט לקלן

כרטיסים לבריסל לקלן

כרטיסים לווינה לרכבת קלן

כרטיסי שטוטגרט לקלן

 

עֵצָה 8: מה שמפסידים על הנדנדות, אתה מנצח על הכיכרות

אין להקריב את המיקום שלך לחיסכון מלון קטן. אנחנו ממליץ מתן עדיף ב- Airbnb או למלון עם המיקום הכי המרכזי כאשר אתם מתכננים טיול לאירופה. נוסע תקציב, באופן מיוחד, יש נטייה לבחור מלון במיקום מרוחק זה 5 € זול מ אחד זה יותר מרכזי. אתה תהיה לחסוך זמן וכסף על תחבורה (במיוחד אם אתה מסיים מוניות המסיעות).

מינכן לרכבות באזל

כרטיסים מציריך לבזל

כרטיסים לברן לבאזל

כרטיסים לז'נבה לבאזל

 

airbnb vs hotel and how to plan a trip to europe

 

עֵצָה 9: אל תשכח להתקשר עם ספק הטלפון שלך לפני שאתה מתכנן נסיעה לאירופה

התקשר הספק שלך ברגע שאתה שלם לתכנן טיול לאירופה ולקבל i התוכניתF בכוונתך להשתמש בטלפון שלך, ואז לוודא שאתה מגדיר בטלפון שלך כדי להימנע מחיובי נתונים בשוגג (במכתב: יכבה נתונים סלולריים ולהגביל את מספר יישומים שיכולים להשתמש בנתונים סלולריים). וזה, כתוכנית, מקל לשחרר רשתות Wi-Fi עבור הורדת ושליחת מיילים, בודק את האינטרנט, ושימוש אפליקציות. יש אירופה נקודות WiFi רבות, אז אתה לא תהיה מתוך מגע לאורך זמן. לחלופין, לקנות כרטיס SIM של הטלפון כאשר אתה מקבל לאירופה.

כרטיסי רימיני לרכבת מילאנו

כרטיסים לרומא לפירנצה

כרטיסים לטורינו לרכבת מילאנו

כרטיסים לוונציה למילאנו

 

עֵצָה 10: יש אפליקציה בשביל זה

Eightydays היא אפליקצית נסיעות מדהימה שיכול לעזור לכם לתכנן טיול לאירופה תוך מתן נוסע מבט קל לתוך האפשרויות הזמינות כאשר נוסע ברחבי אירופה.

משתמש להתחיל על ידי בחירת עיר להתחיל ולסיים ב (לעת עתה, זה הכרחי כדי להתחיל ולסיים את הטיול באותו מקום). לאחר מכן בחר את תאריך היציאה, כמה זמן טיול יהיה וכמה יעדים לכלול. משתמשים יכולים גם לבחור אם הם רוצים להסתכל ערים באירופה, האיחוד האירופי, או סתם אזור שנגן. אפליקציית אז תיצור מסלול, להשלים עם שיעורים ב- Airbnb בכל עיר, עבור אלה על תקציב.

אפשר להמשיך אפשרויות דשדוש עד היישום כושל על מסלול זה נראה טוב. ואל תדאגו נסיעות נוחות: האתר אומר זה במיוחד ומסנן תעופה רחוקה ויציאות הבוקר המוקדמות שיכול לנקז נוסעים על הכביש.

למרות שזה לא (עדיין) מערכת מושלמת עבור ההרשמה בוצע כולו טיול אירופאי, Eightydays יכול לעזור לתת לנוסעי רעיון טוב יותר של נקודות מחיר עבור מסעות שונים למרות שיש להם פוטנציאל מציג אותם ליעדים שהם אולי לא היו ברשותם נחשב.

מטיילים יכולים להשתמש אתר Eightydays או שזה עתה השיקה אפליקציית iOS לתכנן מסעות האירופיים שלהם.

זמני ליון ללונדון

זמני הרכבת של אמסטרדם לאנטוורפן

זמני הרכבת של בריסל לפרנקפורט

כרטיסים לבריסל למיינץ

 

כמובן, הדרך הטובה ביותר נסיעות היא תמיד על ידי רכבת! שמור רכבת היא הדרך הטובה ביותר כדי לקנות את כרטיסי. אם אתה עומד להזמין כרטיסים לרכבת שלך לחץ על הקישור https://www.saveatrain.com כדי לקבל הנחות משמעותיות.

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו באתר שלך, אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו ופשוט לתת לנו אשראי עם קישור כדי לכתוב את הבלוג הזה, או תלחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fplan-trip-europe%2F%3Flang%3Dhe – (גלול למטה כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml ואתה יכול לשנות את /fr ל /או /דה ויותר שפות.