זמן קריאה: 4 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 02/09/2022)

המגמה הגוברת לקראת היותו יותר ידידותי לסביבה עורר רב, ומגוון יוזמות ירוקות ברחבי העולם, בערים גדולות ובעיירות קטנות כאחד. אחד הסימנים הרבים לכך הוא השימוש ההולך והגובר של אנרגיה מתחדשת בחיים ובעבודה היומיומיים של אנשים בתחומים זה שמעולם לא נחשב אופציה לפני. אזור אחד כזה הוא בטיחות בדרכים, שם הוא מנוצל בכל דבר, החל תמרורים כדי רמזורים למערכות איתות, ובכך מצבי כביש גלויים יותר בבית מחיר זול יותר, וגם חיסכון הוא הכסף וכוכב הלכת בתהליך.

בעוד סימנים על הכביש לא צריך באמת להיות מואר כדי לעשות את העבודה שלהם, אורות בהחלט יש את יתרון נוסף של הפיכת נהגים למודעים יותר. תמרורים סולארית מצויד נורות LED לספק אמצעי ראות טובה יותר, הן בשעות היום ובלילה (אתה יכול לגלות יותר על עקרונות הפעולה שלהם כאן) הם מספקים מגוון אופרטיבי טוב אפילו במהלך תנאי מזג אוויר קשים אשר בדרך כלל ליצור מצבי המועדים לתאונות. לא משנה המקום שלהם - בצמתים, פרשת דרכים, או מעברי רכבת, שלטים אלה מבטיחים בטיחות רבה יותר להולכי רגל ולרכבים כאחד.

 

יתרונות עיקריים של סימני כביש-Powered שמש

היתרון הגדול היתרון של סימנים אלה הוא העובדה שהאנרגיה שמזינה אותם לא באה שריפת דלקים פוסיליים. זה לא לזהם באופן פחם כי, שמן, ואל גז, מה שהופך אותו 100 אחוז ידידותי לסביבה. התנאי היחיד הוא שעות שמש מספיק כדי השמש להיות שנקטפו, מרה ומאוחסן לשימוש במשך השנה. כפי מסובך כמו תנאי זה אולי נראה, פעם טעונה, ההתקנה היא באמת חסכונית בגלל רגישותו תנועה, המאפשר הודעות כמו זו לפעול רק כאשר יש תנועה אמיתית על הכביש, במקום מסביב לשעון. שימושים באנרגיה סולארית הם רבים באמת מרתקים, הם לא?

מאז מתקנים אלו קשים להתעלם, הם משפרים את המודעות של נהגים והולכי רגל ב כיכרות, בחניונים, אזורים מסוכנים שידועים כי הם תאונות גורם, וכו. העובדה שהם לא צריכים חוטים או מקור חשמל סמוך לפעול מאפשר למקם אותם בכל מקום, מלבד העובדה שהם באמת זול ו תחזוקה נמוכה. יתרון נוסף הוא העובדה שהם כל כך קלים להתקנה - הם יכולים להיות מחוברים או לתפקידים קבועים או חד נייד לניידות רבה יותר. זה גורם להם להיות גדול במהלך עבודות בכביש, כפי שהם יכולים להיות מוקמים והוציאו כמעט ללא זמן וללא גרימת הפרעת שבילים הסמוכים.

אמסטרדם רכבות בפריז

לונדון רכבות בפריז

רוטרדם רכבות בפריז

בבריסל כדי רכבות בפריז

 

Benefits Of Solar-Powered Railroad Crossing Signals And Road Signs

 

אותות רכבת סולארית

אותות מקום מפגש מסילת ברזל מנצלות אנרגית שמש ניתן להשתמש בשני אזורי תעשייה באזורים כפריים. מוצרים מסוג זה, כמו https://www.solarlightingitl.com/solar-railroad-crossing-systems/ לזהות רכבות מתקרבות מכוח חיישנים אלחוטיים, ופעם הם מקבלים את האות, הם להפעיל את אורות המעבר וצליל להמשיך עד שהרכבת עברה וזה בטוח לחצות את המסילה. אותות אלה בדרך כלל ללכת בזוגות בכל צד של המעבר ברכבת, וקישור אלחוטי מתגים אותם לסירוגין בעת ​​ובעונה אחת. כנראה הדבר הטוב ביותר לגבי התקנה אלה היא העובדה שאין תיבות חיצוניות או כבלים ארוכים מעורבות.

המערכת כולה מסתמכת על אנרגיה סולארית שמספיקה להחזיק מעמד 10 שעות של עבודה רצופה אחת טעונה במלואה אבל יש גיבוי סוללה, אם תהיה חוסר מוחלט של אור שמש כאשר האנרגיה המצטברת היא מותשת. המערכת גם לפעמים תופעל רק אם קריטריונים מתוכנים מסוימים מתקיימים, כגון מהירות ספציפית, שבו הרכבת המתקרבת נעה, לדוגמה. זה ניתן להגדיר לפטר רק אזעקה אם הערך הוא מעל 65 קמ"ש ולהתעלם תנועה, נע במהירות איטית מזו. אפשרויות מגוונות.

למרות אנרגיה ירוקה לא שולבה לעומק חייו של האדם הממוצע עדיין, אנו יכולים לראות grow הנוכחות והשימוש בו לפי דקה, הזנה יותר ויותר תחומי חיים. זה באמת העתיד של הפלנטה שלנו מייצג דרך לסביבה מודע להתקדמות החיבוק מבלי לפגוע עוד יותר את האיזון העדין והשברירי בטבע שכבר השפיעו קשות על ידי גבר. סולארית פתרונות כביש ומסילת ברזל הם דוגמא טובה מעשי, לִכאוֹב, ויישומים זולים של משאבי טבע גדולים.

בבריסל כדי רכבות באמסטרדם

בלונדון לרכבות אמסטרדם

ברלין לרכבות אמסטרדם

פריז לרכבות אמסטרדם

 

rail crossing

 

אנחנו דואגים לסביבה ואנחנו אוהבים אמנות הנסיעה. התחל על ידי הזמנת טיול ברכבת עם שמור רכבת, היום!

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “יתרונות של אותות חציית מסילת שמש מופעלים וב תמרורים” על האתר שלך? אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו ולתת לנו אשראי עם קישור לפוסט בבלוג זה. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/solar-powered-railroad-crossing-signal/?lang=he Deen- (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)