זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 20/09/2021)

מחפש את האוניברסיטאות הכי מרהיב אירופה? ואז לקרוא על! אנחנו יודעים בחירת אוניברסיטה היא בחירה חשובה. כמובן, אחד חייב לקחת בחשבון את ההוראה ומתקני לימוד אשר אוניברסיטה מציעה בבחירת איזה מהם להשתתף. למרות זאת, לפעמים תחושת בטן טובה ללכת על מדי. כאן ב שמור רכבת עשינו חלק מהמחקר הזה עבורך ועבור ערכתי רשימה של רוב האוניברסיטות מרהיבות. כולם מתפארים ארכיטקטורה מרהיבה. וחלקם בעלי היסטוריה מדהימה, אבל כמה אוניברסיטאות מבוססות יותר החדשים מופיעים גם ברשימה זו. הם מציעים אסתטיקה עכשווית יותר עם בניינים מודרניסטיים תכונות אמנות. תן לנו לדעת מה אתה הכי אוהב!

 

אוניברסיטת בולוניה, אִיטַלִיָה

Bologna University is one of the Most Spectacular Universities In Europe

ה אוניברסיטת בולוניה ב אִיטַלִיָה נחשב האוניברסיטה העתיקה בעולם, אחרי שנוסד ב 1088. רשימה זו היא של רוב האוניברסיטאות מרהיב באירופה, אבל זה יכול להיחשב אחת האוניברסיטות המרהיבות ביותר בעולם. בתמונה למטה הוא Palazzo פוג, אחד המבנים המרכזיים של האוניברסיטה. זה מצוי שלוש של האוניברסיטה של מוזיאונים עם תערוכות על ההיסטוריה הטבעית, האנטומיה, מְיַלְדוּת, פיזיקה, וכימיה. כן, אתם קוראים נכון. יש להם מוזיאונים משלהם!

אבל הם לא הבניינים היחידים שאתה צריך לבקר כאשר בודק את רוב האוניברסיטות מרהיבות. ישנם בניינים רבים בתוך האוניברסיטה שאתה צריך לשים על רשימה שחובה לבקר שלך. אלה כוללים את מכללת ספרד, ורוד, הבניין cloistered שילוב שני אלמנטים גותיים ושל הרנסנס בעיצובו. כמו גם את הארכיטקטורה המעודנת, האוניברסיטה היא ביתם של גן בוטני 2 דונם.

איך להגיע לשם ברכבת?

בשל מיקומו הגיאוגרפי המרכזי שלה, בולוניה פותחה לאחת תחבורת רכבת גדולה רכזות של צפון איטליה. הוא מרושת היטב עם מרכזים איטלקים גדולים אחרים.

 • בולוניה 37 דקות מפירנצה
 • 2-hr 20 דקות נסיעה ממרכז רומא
 • 2 שעות מ ונציה
 • 1 שעה מפרארה
 • א קו רכבת מהיר מודרני מאפשר להגיע למילאנו ב כ 65 דקות.
 • הסניף השני של הקו הזה מתחבר בולוניה עם רומא.

הערת שוליים: תוך לקיחה לאמן דרומה ממילאנו, אל תשכחו להציץ הדואומו רכון מעל ראשה בולוניה בדרום. זה מעניין במיוחד בשקיעה.

ונציה לרכבות בולוניה

פירנצה לרכבות בולוניה

רומא ל רכבות בולוניה

מילאן רכבות בולוניה

 

מאוניברסיטת רוסטוק, גֶרמָנִיָה

ה מאוניברסיטת רוסטוק לא רק היא האוניברסיטה העתיקה באזור הים הבלטי; הוא גם העשיר ביותר במסורת. ובוודאי, אחת האוניברסיטאות המרהיבים ביותר באירופה. כפי שזה נוסד בשינה 1419, זה יהיה בקרוב חוגג בקרוב 600 השנים שלה. זה יהיה להסתכל אחורה על מסורת ארוכה של חינוך סטודנטים ולעשות מחקר. הבניינים גותי המנוסחים, יחד עם ושדרות עצים ו פרקים לעשות עבור סביבה מדהימה. במרכזו של האוניברסיטה הוא הבניין הראשי המושכים את העין אשר משכו אותנו בתחילה להוסיף את המידע הבא ה רוב האוניברסיטות מרהיבות. זה ממוקם מול a פארק ומזרקה, מקום מושלם עבור סטודנטים ומבקרים להקדיש זמן מתפעל וחוץ עשיר של הבניין.

האוניברסיטה של ​​רוסטוק מורכבת מתשע פקולטות מסורתיות ואנשי סגל תחומי מרכזי אחד שבו מדענים וסטודנטים מכל הפקולטות לשתף פעולה כדי לעשות מחקר בארבעה מישורים עיקריים:

 1. החיים, אור, ו משנה
 2. מערכות ימיות
 3. הזדקנות של פרט וחברה
 4. ידעתי – תרבות – טרנספורמציה

האוניברסיטה של ​​רוסטוק היא אחת האוניברסיטות הגרמניות עם מגוון רחב מאוד של נושאים. הוא מציע יותר 100 קורסים: 34 סיים עם רווק, 56 עם תואר שני, 37 (כולל מורים) עם בדיקה ממלכתית, ו 3 עם Ph.D. יתר על כן, המרכז להכשרת מורים ומחקר חינוכי לא רק לערוך מחקר חינוכי אלא גם עובד על שיפור איכות הכשרת המורים.

איך להגיע לשם ברכבת?

רוצים לדעת איך להגיע אל אחד רוב האוניברסיטאות מרהיב אירופה? לאן שלא תפנה אתה נסיעה מ (למשל. רוסטוק או שוורין, ברלין או המבורג), תיקח את הרכבת עד שתגיע לתחנת הרכבת Wismar. מכאן, אתה יכול לתפוס אוטובוס אל-אוטובוס ג'יי-ר-בכר-שטראסה באמצעות קווי 4 או G (לקראת Ostseeblick) או B-D (לקראת Seebad Wendorf). תחנת אוטובוס זו נמצאת במרחק של דקת הליכה אחת בלבד חניון אל הקמפוס.

(לעניין תוכנית הרשת של קווי אוטובוסים בעיר, לוח זמנים ומחירים, בקר האתר של העיירה הנזה של Wismar.

ברלין לרכבות רוסטוק

המבורג לרכבות רוסטוק

שוורין לרכבות רוסטוק

Wismar לרכבות רוסטוק

אוניברסיטת ארהוס, דנמרק האם האוניברסיטות המרהיבות האחרונות שלנו באירופה

Spectacular Aarhus University

אוניברסיטת ארהוס ממוקם בעיר השנייה בגודלה בדנמרק (ארהוס הוא גם שם העיר) ומתאפיין בקמפוס הירוק שלו, שלם עם אגם. האוניברסיטה היא דוגמה מושלמת לאופן שבו מבנים מעשה ידי אדם לבין סביבה טבעית יכול לעבוד בהרמוניה מושלמת. שמפגינים הבניין הראשי, באופן מושלם. רבים מהמבנים תוכננו על ידי האדריכל הדני C.F. מולר בעיצוב מודרניסטי המשקף את הנוער של האוניברסיטה. מולר ושותפיו קיי Fisker ו Povl Stegmann היו אחראי הבניינים הלבנים הצהובה. הם ייחודיים כמו גם ייחודי לאוניברסיטה. הבניין הראשי ומאז נחשב לאחד 12 רוב העבודות אדריכליות משמעותיות בהיסטוריה הדנית. אחת הסיבות רבות הוא אחד מהנושאים היותר אוניברסיטות מרהיבות.

עם למעלה מ 44,000 סטודנטים, אוניברסיטת ארהוס היא האוניברסיטה השנייה בגודלה במדינה. הוא כולל ארבע פקולטות לאמנויות, מדע וטכנולוגיה, בריאות, ו עסקים ומדעי החברה.

אוריינטציה גלובלית, יש באוניברסיטה תוכניות חילופי במקום עם מעל 50 מוסדות ברחבי העולם. זה כולל את אוניברסיטת הארקטי, רשת אוטרכט, המרכז הנורדי פודאן, והמרכז הנורדי הודו.

איך להגיע לשם ברכבת?

ארהוס שוכנת באחד צמתי הרכבת החשובות ביותר בדנמרק. ישנם מדי שעה צפונה, בדרום, ומערב. מדרום ומרכז אירופה, החיבורים הם דרך המבורג / פלנסבורג. זמן נסיעה מהמבורג ארהוס הוא כחמש שעות. מדינות מזרח אירופה הרכבת חיבורים ארהוס ללכת דרך פולין קופנהגן. יש ארהוס שירותים לשעה וממנה קופנהגן. הפתיחה המנהרה תחת החגורה הגדולה קצר את מסע על ידי שעה אחת. הטיול עכשיו לוקח שלוש וחצי שעות. ישנם מספר קשרים יומיים לשבדיה, גֶרמָנִיָה, ושאר אירופה.

רכבות בדרכם לתחנת הרכבת ארהוס לעזוב התעופה בקופנהגן לשעה. המחיר הוא כ DKK 410 עבור כרטיס בכיוון אחד (הזמנת מושבים כולל).

 

מוכן להתחיל לבדוק את האפשרויות שלך? להזמין כרטיס רכבת כעת בעוד מזג האוויר החם נמשך, בעזרת שמור רכבת!

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “האוניברסיטות המרהיבות ביותר באירופה” על האתר שלך? אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו ופשוט לתת לנו אשראי עם קישור לפוסט בבלוג זה. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fspectacular-universities-europe%2F%3Flang%3Dhe– (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

 • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml ואתה יכול לשנות את / fr ל / דה או / זה ושפות נוספות.