זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 04/11/2022)

לא משנה את האורך הטיול - יהיה זה סוף שבוע מילוט החוף או טרק של שלושה שבועות בהימלאיה - יהיה עליכם לארוז תיק בכל גודל, ותרצה לדעת כיצד לארגן, בבלוג זה נתמקד במזוודות הידיים שלך. יש הרבה שיש להביא בחשבון בעת ​​קביעת מה להביא: סוג ואורך הנסיעה שלך, המסלול שלך, מזג האוויר, גודלו של המטען שלך, ולכל מגבלה במשקל שהטיל שלך במצב של תחבורה. ועם כל כך הרבה גורמים בבית לשחק, זה קל חבילת אנרגיה או תחת חבילה, במיוחד אם המתנת עד הרגע האחרון. הימנע overpacking, לחפור בתיקים שלך, ושאר אי נוחות בעת העלייה לרכבת שלך עם אלה 10 טיפים על איך לארגן את מטען היד שלך.

 

כיצד לארגן טיפ במטען היד 1: שמור את תעודות המסע שלך פרד

זה אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון כאשר אתה מחליט כיצד לארגן את כבודת היד שלך. שמור מסמכי הנסיעה שלך להפריד. לא רק שזה דבר נוח לעשות אלא גם דבר בטוח לעשות. שים אותם בשקית קטנה כי הוא קל להסיר מן במטען היד שלך. ככה אתה לא צריך לחפור בכל פעם שאתה צריך את הדרכון שלך, כרטיסים, או כסף.

בבריסל כדי רכבות באמסטרדם

בלונדון לרכבות אמסטרדם

ברלין לרכבות אמסטרדם

פריז לרכבות אמסטרדם

How To Organize Your Hand Luggage and Travel Documents

 

ארגן טיפ במטען היד 2: ערוך רשימת אריזה

דרכון? חשבון. מברשת שיניים? חשבון. קרם הגנה? בשביל שקט נפשי כי יש לך ביסודות נסקרים, תכין את עצמך רשימת ביקורת לטיולים כמה ימים לפני שההתרגשות בטיול מתחילה!

אמסטרדם רכבות בפריז

לונדון רכבות בפריז

רוטרדם רכבות בפריז

בבריסל כדי רכבות בפריז

List of How To Organize Your Hand Luggage

 

ארגן טיפ במטען היד 3: הימנע כתמים

אין דבר יותר מעצבן מאשר לקחת כל כך הרבה זמן כדי לבחור איזה בגדים אתה הולך לקחת רק כדי לגלות שאתה לא יכול אפילו להשתמש בהם! לעולם יש את הבעיה הזאת שוב. קוֹדֶם כֹּל אתה תמיד צריך לוודא הבגדים הבהירים שלך נארזים ולפנים, ושנית, להיאחז כובעי מקלחת במלון פנוי ולהשתמש בהם כדי לכסות את הבסיס של הנעליים שלך.

קלן לרכבות מיינץ

פרנקפורט לרכבות מיינץ

ברלין לרכבות מיינץ

בבריסל כדי רכבות מיינץ

Avoid Clothing with Stains

 

עֵצָה 4: חבילה להתגלגל אבק

כדי לחסוך במקום לעצור חרשה, לגלגל את הבגדים במקום לקפל אותם, ואז למקם אותם בתוך שקיות ואקום דחיסה. כדי להשתמש בשקיות אלה, לשים את הבגדים שלך ב-, לאטום את השקית, ואז לסחוט את האוויר החוצה. זה ישאיר אותך עם הרבה יותר מקום במזוודה שלך יהיה למנוע קמטים.

ציריך לרכבות Chur

ז'נבה לרכבות Chur

מילאן רכבות Tirano

ברגמו לרכבות Tirano

Roll And Vacuum Pack

 

עֵצָה 5: בטיחות חפצים

נעל את התיקים ואת סגירתם. קח אותם איתך בעת שימוש בשירותים. אם זה לא אפשרי ואתה נוסע לבד, להביא את כל החפצים היקרים שלך איתך. אין להשאיר המצלמות, כסף, מסמכי אלקטרוניקה או נסיעות ללא שמירה.

שמור בתא שלך נעול בזמן שאתם ישנים, אם אפשר. אל תסמכו זרים. אפילו לבוש היטב זר אולי להתברר גנב. אם אתם ישנים בתא עם נוסעים אתה לא יודע, הקפד לישון על גבי חגורת הכסף שלך, כך שאתה לא ישים לב אם מישהו מנסה לקחת אותו ממך.
Organize Your Hand Luggage in Safety

עֵצָה 6: השתמש קוביות אריזה

” אין הרבה שגורם לי להרגיש כמו אדם מאורגן ככל חלוקת החפצים שלי לקוביות בצבעים. זה כל כך נפלא לדעת בדיוק איפה כל דבר שהבאת הוא ברגע שאתה לפתוח המזוודה שלך. ועוד, אתה יכול מאוד בקלות להזיז את אריזת קוביות לתוך המגירות של המלון שלך השידה ומייד להיעשות לפרוק ואני מוכן ללכת.” רישל שיפולסקי, עורך עמית בכיר

לוקסמבורג לרכבות בבריסל

אנטוורפן לרכבות בבריסל

אמסטרדם לרכבות בבריסל

פריז לרכבות בבריסל

Organize Your Hand Luggage in Packing Cubes

עֵצָה 7: הגבלות גודל עבור כבודת יד

בדומה מטוסים, רכבות רבות יש הגבלות על כמות וגודל של שקיות כי הנך רשאי להמשיך. בכללי, תוכל לבצע על כל המטען שלך, אבל מוביל הרכבת שלך עשוי לדרוש ממך לבדוק את המטען העודף שלך במקרה שהוא חורג מהמגבלות גודל או משקל.. עבור רוב הרכבות, אתה יכול לשאת על שתי שקיות לרכבת, כל עוד כל שקית אינה עולה 50 LBS או גדול מ 28 איקס 22 איקס 14 אינץ. פריטים קטנים ואישיים כגון מכשירים רפואיים ותרופות, כריות, שמיכות, צידניות, ו ארנקים או תיקים פחות 12 איקס 12 איקס 12 סנטימטרים לא ייספרו כלפי הנשיאה על גבול מטען.

 

עֵצָה 8: גאדג'טים במטען היד

איך אתה בדרך כלל לארגן את כל האלקטרוניקה שלך, כבלים, והקטעים המטופשים האלה שלוקח לך שנים להתחפר באבטחה? ותשים אותם כמו כולנו? טוֹב, אם אתה רוצה לארגן במטען היד שלך ואז לקבל את עצמך סליק של שקיות ziplock. מטען לטלפון, מטען למצלמה, מתאמים, אוזניות - לקחת שקיות פלסטיק מיותרות (אלה אותם שתשתמשו בה נוזלים במטען יד) ולהשתמש בהם כדי לאחסן פריטים חשמליים, דברים לקראת הנסיעה הביתה (מפתחות בית, כרטיס חנייה, ומפתחות המכונית), תרופות אחרות חופשי אביזרים.

ונציה לרכבות בולוניה

פירנצה לרכבות בולוניה

רומא ל רכבות בולוניה

מילאן רכבות בולוניה

Gadgets In Hand Luggage

 

עֵצָה 9: איך לארוז ספרים. אל!

בין אם מדובר כי המהביל רומן רומנטי, מדע בדיוני מרתק, או מדריך אוזניים של כלב, להוריד אותו לפני הנסיעה שלך.. גם אם בבית אתם עיתון עד שאני אמות סוג, חסוך את המקום והמשקל עבור כבודת היד שלך, ואל לסמוך על wifi לקפוץ בחזרה לתוך הסיפור מכיסא החוף המושלם מיקומו שלך, פשוט לוודא שזה על עמיד במים מכוסה המכשיר.

ברלין לרכבות רוסטוק

המבורג לרכבות רוסטוק

שוורין לרכבות רוסטוק

Wismar לרכבות רוסטוק

kindle

 

עֵצָה 10: לפרוש את הכול

אני סופר מבולגן. אני מודה בזה. וזה לא מאורגן! אבל מה עוזר לי לקבל את הראש ישר אפילו כשאני לארוז ברגע האחרון ממש, הוא אני לוקח זמן להוציא הכל לפני כל פריט עובר לתיק שלי. קיבוץ דברים יחד על המיטה שלי עוזר לי לראות במהירות אילו פריטים לא סוחבים את המשקל שלהם. זוג מכנסיים שאפשר ללבוש רק עם גבי אחד, או הדורש נעליים שאני כבר לא מתכנן לארוז? בחזרה למגירה, לך אתה! רואה הכל בצורה ברורה לפני שאני מתחיל, זה גם עוזר לי להתאים את הדברים שלי לתוך התיק דרך הגיונית. בשבילי, זה אומר מתחיל עם פריטי bulkiest שלי, דובדבן אז להרים פריטים קלים לתחוב לתוך פערים סביבם כדי ליצור שכבת בסיס יציבה לבנות מ.

דיסלדורף לרכבות מינכן

דרזדן לרכבות מינכן

נירנברג לרכבות מינכן

בון לרכבות מינכן

jeans, shoes, watch and more

 

יש עצות אלה עזרו לך להבין איך לארגן במטען היד שלך? נשמח לדעת! להזמין כרטיס רכבת דרך שמור רכבת ולהצמיד בוחר את מטען היד שלך לאחר שימוש בטיפים!

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “10 טיפים כיצד לארגן במטען היד” על האתר שלך? אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו ופשוט לתת לנו אשראי עם קישור לפוסט בבלוג זה. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-organize-hand-luggage%2F%3Flang%3Dhe– (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / דה ל / fr או / es ועוד בשפות.