זמן קריאה: 7 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 29/05/2020)

להיות בהריון זו אחת התקופות הנפלאות בחייך. זה עושה, למרות זאת, מגיעים עם מגבלות מסוימות. במיוחד אם אתה מתכנן לנסוע בהריון. נשיאה ובניית תינוק מגבילה את סוג ההובלה שאפשר להשתמש בהם כדי לעקוף את עצמך, במיוחד כשנוסעים בזמן ההריון הבינלאומי. אי אפשר לטוס וצורות נסיעה רבות אחרות בהריון כשמדובר בכמות מסוימת של חודשים, או אם אתם חווים סיבוכים. הקפד לכלול את כל אלה בתוכנית הנסיעות להריון שלך. דרך קלה מאוד להגיע ליעד שלך כשנוסעים בזמן ההריון היא באמצעות רכבת. חברות הרכבת מספקות לעתים קרובות נשים בהריון, מה שהופך את זה לאחד מאמצעי התחבורה הפופולאריים ביותר כשאתם מטיילים בזמן ההריון.

  • רכבת בתחבורה היא לנסוע בדרך הידידותית לסביבה, במיוחד כאשר Tמשתולל בהריון. מאמר זה נכתב כדי לחנך על רכבת נסיעות לפי לחסוך רכבת, אתר כרטיסי הרכבת הזול ביותר בעולם.

לפני שאתה מתחיל

לפני שאתה אפילו מתחיל את המסע שלך עם הקטנה שלך, קח קצת זמן להכין את גופך לטיול בזמן ההריון. נסו לעשות כמה שיותר פעילות גופנית, זה יהיה ודא שגופך במצב הכי טוב להשתפשק בקפדנות של נסיעה. נסיעה בזמן ההריון יכולה להוציא מכם הרבה. תרגול מתיחות, וחיזוק הליבה והרגליים שלך. ישנים בתאים נוסעים לעיתים קרובות צפוף יותר מכפי שאתה רגיל, וייתכן שתזדקק לגמישות הנוספת בכדי שתרגיש בנוח בעת נסיעה בזמן ההריון.

אמסטרדם ללונדון

פריז ללונדון

ברלין ללונדון

בריסל ללונדון

 

נסיעה בזמן טיפה בהריון 1: בדוק עם הרופא שלך

לפני שאתה יוצא לנסוע בזמן ההריון, בדוק עם המסמך שאתה למעשה מסולק מזה. הקפידו להסביר שאתם מטיילים בזמן ההיריון ברכבת ולא באוויר, שכן ככל הנראה יהיה זה הבדל גדול בתוצאה. עלולות להימנע מהריונות בסיכון גבוה ואלה המאחרים בשליש השלישי לגישתם לנסוע בזמן ההריון, לכן תמיד כדאי לפנות לפני כן כדי למנוע אכזבה. ברגע שיש לך את הכל ברור, ספר שלך כרטיס רכבת באינטרנט.

אמסטרדם לפריז

לונדון לפריז

רוטרדם לפריז

בריסל לפריז

 

בדיקת רופא

 

Tמשתולל בהריון עֵצָה 2: תכנן בזהירות

כולנו יודעים שאירועים כמו חתונות ומסיבות לא תמיד נופלים במסגרת הזמן המושלם שלך, במיוחד אם אתם מתכננים לנסוע בהריון. היכן שאפשר, למרות זאת, נסה לוודא שהנסיעות שלך חופפות לחלק הנוח ביותר בהריון שלך. השליש הראשון הוא לעתים קרובות מוכת בחילה, חוסר תיאבון ובאופן כללי מרגיש נורא, וזו חדשות רעות לנסיעות בזמן ההיריון. השליש השלישי הוא כשאתה מתחיל להרגיש קצת כמו לוויתן, עמידה לאורך כל פרק זמן גורמת לרגליים לרצות ליפול. הוסף קרסוליים נפוחים, חוסר השינה, ותנועת התינוק ההולכת וגדלה עוברת על זה וייתכן שתעבור טיול מאוד לא נוח אם אתה נוסע בזמן ההריון. השליש השני הוא בדרך כלל הזמן הטוב ביותר לנסיעה. אתה עדיין לא גדול מדי, וברוב המקרים, הבחילה שככה. לנסוע בזמן ההריון נעשה תמיד הכי טוב אם אתה לא מבזבז את כל הזמן ברצונך להקיא, או לשכב!

מילאנו לרומא

פירנצה לרומא

פיזה לרומא

נאפולי לרומא

 

 

נסיעה בזמן טיפה בהריון 3: הביאו כריות משלכם

זה לא קל להרגיש בנוח כשאתה מטייל בהריון. זה נכון במיוחד אם זה קצת אחר כך בהריון. הקפידו לארוז את הכריות המועדפות עליכם למסע שלכם. בעל כריות משלך לא רק מבטיח נוחות רבה יותר בעת נסיעה בזמן ההיריון, אבל זה גם יעניק לך תחושת היכרות שתעזור לך להרגיש פחות לחוצה. נסיעה בזמן ההריון יכולה לגרום לגב, צוואר, וכמעט כל חלק בך כואב. בואו נודה בזה, כמעט כל דבר יכול להיות מלחיץ בזמן ההריון, אז תמיד לנסות הפוך את הדברים לקלים ככל האפשר כשאתה מטייל בהריון.

מילאנו לוונציה

פדובה לוונציה

בולוניה לונציה

רומא לונציה

 

הביאי כרית משלך כשאתה מטייל בהריון

 

Tמשתולל בהריון עֵצָה 4: שמור על לוח הזמנים שלך

טיולים בהריון מגיעים לעיתים קרובות עם עיכובים בלתי צפויים. אתה אף פעם לא יודע איך אתה מרגיש בבוקר הטיול שלך, או אם גופך יזדקק לפסק זמן בזמן נסיעה בזמן ההריון. הכל מלחיץ יותר, ולעתים קרובות אפשר לרוץ מאוחר. ערוך לוח זמנים לפני הפלגת הרכבות שלך, וודא להוסיף לזה כמה שיותר זמן לתוספת. מכוון להיות מוקדם מספיק בזה עיכובים כמו תנועה או כל דבר אחר לא יגרום לך למהר כשנסע בזמן ההריון. בטוח, לשבת בסביבה ולחכות לרכבת שלך עשוי להיות כאב, אבל זה טוב לאין שיעור ממהר, בזמן ההריון, לתפוס את זה.

זלצבורג לווינה

מינכן לווינה

גרז לווינה

פראג לווינה

 

נסיעה בזמן טיפה בהריון 5: אל תסתמך על אוכל שקנה

כל מיני דברים יכולים להכניע את הבטן כשאת בהריון. שלא לדבר על כך שיש רשימה כל עוד הזרוע שלך דברים שאתה לא אמור לאכול. הבאת אוכל משלך כחלק מתוכנית הנסיעות שלך תשלול את מרבית הסוגיות הללו בעת נסיעה בזמן ההריון. כשאתה אורז ארוחות משלך, אתה יודע בדיוק מה יש בזה, בדיוק למה לצפות. הקפד לארוז אותם בקופסת קירור או באריזות מבודדות אחרות כדי לשמור על קור רוח או חמים בעת נסיעה בזמן ההריון.

נירנברג לפראג

מינכן לפראג

ברלין לפראג

וינה לפראג

 

אוכל לאכול בזמן ההריון

 

Tמשתולל בהריון עֵצָה 6: שלש בדוק את התרופות שלך

התחושה השוקעת כשאתה מבין שהשארת תרופה חשובה מאחור היא דבר שאיש מאיתנו לא רוצה לחוות, במיוחד בעת נסיעה בזמן ההיריון. כשאתה מצפה, יתכן שאתה נמצא בתרופות שונות בחיי היומיום. אלה עשויים שלא להופיע באופן מיידי בחזית דעתך כשאתה אורז לנסיעות בזמן ההריון. הקפד לא רק לשלש לבדוק שיש לך יותר ממספיק תרופות לנסיעות בזמן ההיריון, אלא לגרום למישהו אחר לבדוק אותם גם בשבילך..

פרנקפורט לברלין

לייפציג לברלין

האנובר לברלין

המבורג לברלין

 

נסיעה בהריון עֵצָה 7: אל תרימי את המזוודות שלך!

לרוב מתעלמים מכך כאשר חושבים על נסיעה בזמן ההיריון. לעתים קרובות אנו פשוט נושאים מזוודה או תיק רק כדי לעשות זאת ולצאת מהדרך. המטען כבד, אז להרים אותו בזמן ההריון זה לא! קבל מישהו אחר שייתן לך יד אם אתה יכול, אחרת תסמן את השומר שיעזור לך לנסוע בזמן ההריון.

בבריסל כדי רכבות באמסטרדם

בלונדון לרכבות אמסטרדם

ברלין לרכבות אמסטרדם

פריז לרכבות אמסטרדם

 

מטייל בהריון

 

Tמשתולל בהריון עֵצָה 8: אל תיסע לבד

גם אם אתם מתכננים לצאת לטיול לבד, נסה לקשור את זה עם עמית לעבודה או עם חבר שצריך לנסוע לאותו מקום. מטייל בהריון לבד חושף אותך לסיכונים עצומים. אתה אף פעם לא יודע אם משהו עלול להשתבש, אז אתה זקוק לפרצוף ידידותי איתך שיעזור לך. כשאתה מחליט על תוכניות הנסיעות שלך, נסה לכלול לפחות אדם אחד אחר שאתה סומך עליו לנסוע איתך.

מינכן לרכבות ציריך

ברלין לרכבות ציריך

באזל לרכבות ציריך

וינה לרכבות ציריך

 

נסיעה בהריון עֵצָה 9: תביא קצת מוסיקה

כל הנקודה שמאחורי היערכות כשאתה מטייל בזמן ההריון היא להפחית את הלחץ. מתח יכול לגרום לכל מיני השפעות לא רצויות ולא בריאות על גופך. הקפד להביא איתך קצת מוסיקה ברכבת שלך. קפץ לאוזניות שלך, ופשוט לשבת ולהירגע כשאתה מגיע ליעד שלך. זכרו לנשום.

לוקסמבורג לרכבות בבריסל

אנטוורפן לרכבות בבריסל

אמסטרדם לרכבות בבריסל

פריז לרכבות בבריסל

 

תביא קצת מוסיקה ואוזניות

 

עֵצָה 10: הזמינו כרטיסים מראש

וודא שלא רק שאתה מזמין את הכרטיסים שלך באופן מקוון לטיול בזמן ההריון, אבל אתה מקבל גם את כרטיסי הרכבת הזולים ביותר עם Save A Train. וודאו שיש לכם שקט נפשי בכל הנוגע להשגת הכרטיסים הטובים ביותר, עשה זאת מראש הרבה ככל האפשר, להשיג את כרטיסי הרכבת הנכונים הוא חיוני לחוויה טובה בעת נסיעה בזמן ההריון.

דיסלדורף לרכבות מינכן

דרזדן לרכבות מינכן

נירנברג לרכבות מינכן

בון לרכבות מינכן

 

להיות בהריון זו חוויה נפלאה ולעתים מפחידה. בְּ שמור A Train נשמח לעזור לך ליהנות מהטיול שלך, לתכנן מראש, ולהימנע ממלכודות פוטנציאליות. Tמשתולל בזמן ההריון ברכבת זו חוויה כל כך מקסימה, וזה לא אמור להשתנות מכיוון שאתה מצפה לתינוק!

 

 

אתה רוצה להטביע את הבלוג שלנו “10 טיפים לטיול בזמן הריון” על האתר שלך? אתה יכול גם לקחת תמונות וטקסט שלנו ולתת לנו אשראי עם קישור לפוסט בבלוג זה. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/tips-traveling-pregnant/?lang=he Deen- (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי נחיתה במסלול הרכבת שלנו.
  • בקישור הבא, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml, <- הקישור הזה הוא עבור דפי נחיתה נתיבי אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml, ותוכלו לשנות את דה ל- fr או tr ולשפות נוספות שתבחרו.