זמן קריאה: 6 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 02/09/2022)

שלווה ומהנה. שתי מילים שלעתים רחוקות אתה שומע הורים משתמשים בהן כשהן מספרות להן נסיעות החג סיפורים עם ילדים. לכן, החלטנו לתת לך את הטיפים החשובים ביותר לנסיעה ברכבת עם ילדים באירופה.

פשוט יש משהו ברכבות שמרגיע ילדים בצורה שנסיעות אוויר או רכב לא מרגיעות. (כתבנו בלוג שלם על למה נסיעות ברכבת עדיפות מהיר ביותר ו עדיף מאשר נהיגה אם אתה צריך יותר משכנע). כך גם לגבי מבוגרים! שולחנות משפחה, עובר בנופים, חדר להסתובב, מתקני קפה, זמן לפטפט ולהתעדכן ו, השמחה של שמחות, אין הגבלות מטען. הולכים ברכבת בטוחה, נוח, ו סביר כאשר מתוכננים מראש. למדו את ילדיכם את חדוות נסיעות ברכבת מגיל צעיר והם יהיו מתגיירי חיים. בינתיים, להלן טיפים לנסיעה ברכבת עם ילדים באירופה.

 

טיפים עבור נסיעה ברכבת עם ילדים באירופה: תביא פעילויות לכבוש את הילדים

Listening to Music is among the Tips for traveling by train with kids

 

בעוד שנסע ברכבת הוא כיף כשלעצמו ומביט החוצה יכול לשמור על ילדים אירח במשך שעות, אנחנו גם מציעים להביא כמה פעילויות מדי. להזמין מראש ולהבטיח מושב ליד החלון עם טבלה המאפשרת לך להפיץ את חוברות צביעה וחטיפים!

חלק בפעילות הרכבת מומלץ לכלול:

  • טבליות: בדומה מטוס, לוח יכול להיות דרך מצוינת להעביר את הזמן. הרבה רכבות בהצעת אירופה ווי - פיי בחינם, אך השירות לא תמיד מובטח, כדי לוודא שאתה סרטים להורדה ומשחקים בבית. ברוב הרכבות, יש כמעט בכל אחת מושב פורקן כדי לשמור טעונת האלקטרוניקה שלך, אבל לחייב אותם בבית ללא קשר – ולהביא אוזניות!
  • חוברות צביעה: צביעה ספרים עפרונות הם האהובים לא משנה מה הגיל.
  • משחקים: אם אתה יכול לתפוס מקומות ישיבה עם שולחן, יש שפע של מקום לשחק קלפים או כל משחק נסיעות אחר. בניגוד אוויר נסיעות, אתה לא צריך לדאוג מערבולת, כך לקטוף את המשחק האהוב של המשפחה שלך וללכת לשחק. זה יכול להיות ההזדמנות המושלמת למעשה לסיים משחק של מונופול!
  • שחק צעצועים: בהתאם לגיל והריבית של ילדכם, להביא כמה מכוניות צעצוע או צלמיות אחרות (חושב כיסים פולי). הבן שלי מתיימר השולחן הוא מסלול המרוצים בעוד הבת שלי מגדירה בובות הקטנות שלה כדי לשמח אותם על.

 

פריז לרכבות Lille

רומא ל רכבות מילאנו

המבורג לרכבות ברלין

ז'נבה כדי רכבות בפריז

 

טיפים עבור נסיעה ברכבת עם ילדים באירופה: להתחשב נוסעים אחרים

הרוב המכריע של אנשים יהיה הבנה מאוד אם יש לך תינוק בוכה או פעוט נסער כי לוקח זמן להירגע. לא תכנון קדימה ולתת להתעמק אחת הקטן שלך לתוך שעמום בשל חוסר תכנון לא יכול לקבל אהדה כמו הרבה. בידור תוכנית שאינה פולשנית או צפוי לעורר ויכוחים. אנחנו לא רוצים לכתוב טיפים לנסיעה ברכבת עם ילדים באירופה, כי לא שייך לך…רק צוחק!

פירנצה לרכבות לבנטו

פירנצה לרכבות La Spezia

רומא ל רכבות La Spezia

רומא ל רכבות לבנטו

 

טיפים עבור נסיעה ברכבת עם ילדים באירופה: נסיעת הלילה?

נסה תמיד להזמין תא על סליפר ברכבת. אם תיקח רכבות לילה מדהים, ואת השינה היא בדרך כלל גדולה בשל הנדנדה הטבעית של הרכבת. זה גם כל כך מרגש הולך לישון ולהתעורר במדינה אחרת. תאים שינה משתנים ממדינה למדינה, אבל אם אתה רק שלושה ולא רוצים שיתוף זר איתך אז אתה בטח צריך תקציב לקנות מיטה נוספת כדי לשמור על הפרטיות בתא השינה שלך.

זלצבורג לרכבות וינה

מינכן לרכבות וינה

גראץ לרכבות וינה

פראג לרכבות וינה

 

טיפים עבור נסיעה ברכבת עם ילדים באירופה: אפשרו לעצמכם מספיק זמן כאשר יורד

All the family should read Tips for traveling by train with kids

 

רוב הרכבות רק תפסקנה במשך כמה דקות מקסימום בכל תחנה, כך כחמש דקות לפני שאתם מגיעים אתה צריך להיות לארוז את החפצים, ילדי שינה מלהיבים, ללבוש מעילים, והורדת תיקים מהמדף העילי. רמת הארגון הזה נותן הרבה שקט נפשי במיוחד אם יש לך הרבה ילדים או הרבה מטען. אם המצע הוא עסוק, להבטיח את המזוודות וללכת החוצה הראשון של הדרך של דלתות, ואז להוריד את הילדים לאחר מכן כדי למנוע ממישהו ללכת לאיבוד.

בבריסל כדי רכבות רוטרדם

אנטוורפן לרכבות רוטרדם

ברלין לרכבות רוטרדם

פריז לרכבות רוטרדם

 

טיפים עבור נסיעה ברכבת עם ילדים באירופה: תביא העגלה בספינה

Kids Stroller On Board A Train

 

סיבה נוספת לשימוש רכבות במקום טיסות הוא שאתה יכול לקשור את הילדים שלך ישר לתוך העגלה ולגלגל אותם ימינה לרחוב הרכבת, בלי כאב הראש של צורך לפרק ואז להרכיב מחדש את הטיולון. לפעמים אתה יכול אפילו להחנות הטיולון שלך בתחום החטיפים או במקומות פתוחים אחרים ברכבת (כמו ה אזור נגיש כל עוד לא יהיה תפוס על ידי מישהו בכיסא גלגלים), שהוא מועיל עבור ילדים צעירים ישנו בעגלה שלהם. זהו יתרון עצום על פני טיסה במטוסים כפי שאני מוצא מקבל ילד לישון ברכבת הרבה יותר קל.

ברמן לרכבות נירנברג

לייפציג לרכבות נירנברג

האנובר לרכבות נירנברג

המבורג לרכבות נירנברג

 

טיפים עבור נסיעה ברכבת עם ילדים באירופה: הגעה אודות 30 מוקדם דקות

אחד הראשיים היתרונות של נסיעה ברכבת עם ילדים באירופה או בכל מקום אחר בעולם לצורך העניין. זה לתת לעצמך זמן להגיע! בניגוד אוויר נסיעות, אתה לא צריך להגיע לתחנת הרכבת רחוקה מדי מראש. כאשר נוסעים עם ילדים, אנו ממליצים להגיע כ 30 דקות לפני הזמן כדי לקבל ממוקם עצמך, אולי קצת מוקדם אם עצירות אמבטיה והפסקות חטיף העומדים על סדר היום. בדרך כלל, תהליך העלייה למטוס לא יתחיל עד 10 דקות לפני היציאה לכל היותר, אבל אתה לא רוצה לטרוף ולמצוא את עצמך רץ דרך תחנה עסוקה.

מינכן לרכבות באזל

ציריך לרכבות באזל

ברן לרכבות באזל

ז'נבה לרכבות באזל

 

ארוז חטיפים!

אולי הטיפ החשוב ביותר של כל. חטיפים! הרבה מהמסלולים למרחקים ארוכים כוללים מכוניות אוכל בשירות מלא עם שפע של אוכל ידידותי לילדים – חושב פרנץ 'טוסט, גבינה מותכת, קציצות בשר עם פנה. על מסלולים קצרים, יש רכבות מזנונים המציעים כריכים, בייגלים, צ'יפס, וחטיפים אחרים. אולי תרצו לארוז כמה מהחטיפים האהובים על ילדכם בלי קשר! לטייל עם תינוק? תביאו אוכל לתינוק או נוסחה ולשאול הצוות מזון-שירות לחמם את זה בשבילך. ניתן לבצע הזמנות עבור בקרון המסעדה זמן קצר לאחר העלייה למטוס. כמו תמיד כאשר נוסעים עם ילדים, אתה תמיד צריך להביא חטיפים ומשקאות, במקרה שאתה לא יכול לקבל הזמנה או בקיוסק מחליט לסגור רק כאשר הילדים שלך להודיע ​​כי הם רעבים.

 

מוכן לעמוד באומץ נסיעה ברכבת עם הילדים עכשיו אתה חמוש עם הטיפים שלנו עבור נסיעה ברכבת עם ילדים? גדול! להזמין כרטיסים שלך עם שמור רכבת, ללא טרחה!

 

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו באתר שלך? אתה יכול לצלם את התמונות והטקסט שלנו או פשוט לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט זה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftips-travelingy-train-kids-europe%2F%3Flang%3Dhe– (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml ואתה יכול לשנות את / pl ל / דה או / זה ועוד בשפות.