זמן קריאה: 7 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 16/12/2022)

חדשני, הזדמנויות פיננסיות, מוחות יצירתיים, והטווח הטוב ביותר לשוק הם המאפיינים המובילים עבור מרכז סטארט-אפים משגשג. אלה 12 מרכזי סטארט-אפ מובילים ברחבי העולם מושכים את המוחות המוכשרים ביותר לבסס ולהזין את הרעיונות הגדולים שלהם, צוותי IT, וקשרים כדי לדחוף קדימה סטארטאפים מדהימים. משנחאי לברלין, המערכות האקולוגיות המובילות הללו של סטארט-אפים הן החזקות בעולם.

 

1. רכזות סטארט-אפ מובילות ברחבי העולם: ברצלונה

פופולרי בקרב מייסדי סטארטאפ זרים, ברצלונה, הוא אחד ממרכזי הסטארט-אפ המגוונים ביותר בעולם. קוֹדֶם כֹּל, ברצלונה מציעה את התמורה הטובה ביותר לכסף, מבחינת השכרת שטחי משרדים, סצנת חיבור, תַקָנוֹן, וצמיחה בהשקעות. שנית, לברצלונה יש את המספר הגדול ביותר של מייסדי טכנולוגיה מוכשרים, אפילו יותר מתל אביב. שְׁלִישִׁית, בין מרכזי הסטארט-אפים הרבים באירופה, ברצלונה עוסקת במתן מקום לנשים ממייסדות, מפתחים, ואנשי מקצוע בתחום הדיגיטל.

כל האמור לעיל מציב את ברצלונה בראש 5 רכזות סטארט-אפ ברחבי העולם, והקהילה הטכנולוגית ה-7 הצומחת הכי מהר באירופה.

סטארטאפים מבטיחים בברצלונה:

x1 רוח, Amenitiz, קואה בריאות.

 

Promising Startups in Barcelona

2. מוסקבה

כאחת הערים המאוכלסות ביותר באירופה, למוסקבה יש כלכלה מסיבית, וקרקע פורייה למוחות גדולים להתאחד. יתר על כך, מוסקבה היא עיר קוסמופוליטית, מַקסִים וּמְפוּאָר, מְרַגֵשׁ, צעיר, באותה רמה כמו לונדון ופריז.

לכן, מוסקבה מושכת יזמים צעירים רבים מכל רחבי העולם, לעבוד משלבים כוחות עם הכישרונות המקומיים בצמיחה חללי עבודה משותפים בעיר. לפיכך, המספר פורץ הדרך של סטארט-אפים במוסקבה הגיע לרמה פנומנלית 1900.

 

Bridge in Moscow

 

3. רכזות סטארט-אפ מובילות ברחבי העולם: פריז

עם חללי עבודה משותפים נהדרים, תקנות משופרות, אפשרויות פיננסיות, וחממות מדהימות, פריז היא מרכז סטארט-אפים עולה באירופה. בעוד העיר היא בירת אופנה מפורסמת, זה הפך לאקוסיסטם נהדר עבור סטארט-אפים.

העלייה העצומה הזו היא הודות ל- אוניברסיטאות בעל שם עולמי, במיוחד פקולטות ההנדסה והבוגרים המוכשרים. בנוסף, רשת החממות כמו Silicon Sentier והמפורסם שלה חלל עבודה משותף לה קנטין. עם הטבות כאלה, פריז עומדת בראש מרכזי הטכנולוגיה האירופיים המתוחכמים.

אמסטרדם רכבות בפריז

לונדון רכבות בפריז

רוטרדם רכבות בפריז

בבריסל כדי רכבות בפריז

 

Paris is a Top Startup Hub

 

4. סינגפור

מוֹדֶרנִי, ידידותית לסביבה, אבן שואבת לזרים, סינגפור היא אחת מהן הערים הטובות ביותר לחיות בה ולהשיק סטארטאפ משלך. יתר על כך, סינגפור הוכרה על ידי אנשי עסקים רבים כמקום הטוב ביותר באסיה להצמיח את העסק שלך, דוחקים את הונג קונג הצידה בתחרות.

 

Skyscrapers in Singapore

 

5. רכזות סטארט-אפ מובילות ברחבי העולם: ברלין

בשנת 2016 עיר המסיבות של אירופה ניצחה את פריז כמרכז הסטארט-אפ השני בגודלו באירופה. מערכת הסטארט-אפים האקולוגית בברלין פורחת מאז, עם מספר הסטארט-אפים החדשים שגדל מדי שנה, ללא יוצא מן הכלל. שכר הדירה הנמוך של שטחי משרדים, ויזה קלה, לגרום למשוך יזמים רבים לברלין, הצבת העיר בראש 10 רכזות הסטארט-אפ החשובות ביותר ברחבי העולם.

העיר מפורסמת בסצנת המועדונים האלטרנטיבית שלה, מרכז אמנות ייחודי, כל כך ברור, האווירה והתשתית של העיר מהווים בסיס מצוין לסטארט-אפים לצוץ מדי יום. יתר על כך, יש הזדמנויות רבות ליזמים לקדם את הסטארט-אפים שלהם, לקבל סבב גיוס נוסף, וליצור קשרים באירועים הרבים המתרחשים בברלין.

הסטארטאפים המבטיחים של ברלין:

אומיו, Coachhub, בחווה

פרנקפורט לרכבות ברלין

לייפציג לרכבות ברלין

האנובר לרכבות ברלין

המבורג לרכבות ברלין

 

Berlin's Promising Startups

 

6. לונדון

אחד ממרכזי הסטארט-אפ המובילים באירופה, לונדון דורגה במספר 1 לשנים האחרונות במספר הסטארטאפים הפעילים. לונדון מובילה בסטארט-אפים בתחום הטכנולוגיה והפיננסים, עם שיא השקעות שנתי של 8.4 מיליארד אירו ב 2019.

בעוד לונדון היא אחת מהמערכות האקולוגיות היקרות ביותר של סטארט-אפים בעולם, מייסדי סטארט-אפ רבים בוחרים בזה פעם אחר פעם, הודות לגישה המדהימה למימון. יתר על כך, המסעדות של לונדון, פאבים, אירועים, מהווים פלטפורמה מצוינת ליצירת קשרים באווירה נוחה.

הסטארטאפים המבטיחים של לונדון:

העברה, Revol, קפוץ פנימה.

לאמסטרדם רכבות בלונדון

פריז לרכבות בלונדון

ברלין ברכבות בלונדון

בבריסל כדי רכבות בלונדון

 

London's Bridge and River

 

7. רכזות סטארט-אפ מובילות ברחבי העולם: תל אביב

עם צפיפות הסטארט-אפים הגבוהה בעולם, שֶׁל 1 סטארטאפ לכל 154 תושבים, תל אביב היא אחת המובילות 7 רכזות סטארט-אפ ברחבי העולם. אחת הסיבות שמדרגות את תל אביב כמרכז סטארטאפים מוביל, הוא שהעיר מתהדרת ב-R זר&מרכזי D, מוחות יצירתיים, וחברות רב לשוניות.

לָכֵן, לא מפתיע שבתל אביב יש יותר מ 60 סטארט-אפים הרשומים ב-NASDAQ. תל אביב מובילה את סטארט-אפים בתחום הבינה המלאכותית והסייבר, הַעֲלָאָה $2.9 מיליארד פנימה 2020 לבד. לכן, אם אתם שואפים להיכנס לאומת הסטארט-אפ של תל אביב, היו מוכנים למשא ומתן קשוח עם נשות ואנשי העסקים הישראלים העזים.

הסטארטאפים המבטיחים של תל אביב:

Wix, יוֹם שֵׁנִי, ועוד רבים.

 

8. עמק הסיליקון

מרכז הסטארט-אפ האולטימטיבי בעולם הוא עמק הסיליקון. המקום הטוב ביותר עלי אדמות לבנות סטארטאפ משלך ולהפעיל את המנועים הוא בצפון קליפורניה. מפורסם ברחבי העולם בזכות מרכז החדשנות והטכנולוגיה שלו, סן פרנסיסקו היא חממת הסטארט-אפ המובילה.

אחד הדברים החשובים ביותר עבור סטארטאפים לצמוח ולפרוח הוא תקנות מוצקות וידידותיות. במילים אחרות, סטארטאפ לא יכול לשגשג אלא אם הרעיונות שלו, התפתחויות, ומוחות נשמרים בחוק. לפיכך, עמק הסיליקון מושך מוחות רבים מכל רחבי העולם, ויש בערך 40,000 סטארט-אפים שבסיסם בעמק הסיליקון.

 

Silicon Valley USA

 

9. רכזות סטארט-אפ מובילות ברחבי העולם: אמסטרדם

לִיבֵּרָלִי, מסביר פנים, ומלא חיים, הרחובות והתעלות של אמסטרדם הם די רוחניים ומעוררי השראה. בעיר שמתהדרת בפתיחות, יְצִירָתִיוּת, ואמנות, לא תופתעו לגלות שמרכז הסטארט-אפים של אמסטרדם הוא אחד הפורחים ביותר בעולם. מדורג במקום הרביעי הכי יצירתי עיר ברחבי העולם, פלטפורמת החליפין הדיגיטלית היציבה של אמסטרדם מושכת מייסדי סטארט-אפים מרחבי העולם.

לכן, אם אתה מחפש להשקיע, או להחליף רעיונות עם המוחות בעלי התושייה, אמסטרדם צריכה להיות היעד שלך להשקעה בסטארט-אפ.

סטארטאפים מבטיחים באמסטרדם:

ד"ר., דיים, טִיסָה.

בבריסל כדי רכבות באמסטרדם

בלונדון לרכבות אמסטרדם

ברלין לרכבות אמסטרדם

פריז לרכבות אמסטרדם

 

Top Startup Hubs In Amsterdam

 

10. שנחאי

המנטליות הסינית החרוץ הייתה חלק מהטבע של העיר ומיכולת הטיפוח המדהימה של העיר 15 חדי קרן מבוססי עיר. בעוד שהרשויות המקומיות מפורסמות בתקנות המחמירות שלהן, אירועי סטארט-אפ כמו Startup Weekends ו-Barcamps בשנחאי יוצרים קרקע פורייה לבסיס של חדי קרן מקומיים.

יתר על כך, שוק המניות של שנחאי עובד כל הזמן על משיכת סטארט-אפים חדשים, וגיוס מימון גדול. מאפליקציות מסחר אלקטרוני ועד למידה אלקטרונית, הסטארט-אפים של שנחאי’ רכזת מתהדרת במגוון וחדשנות.

סטארטאפים מבטיחים בשנחאי:

ליולישואו, Pinduoduo, אָדוֹם.

 

Shanghai At Night

 

10. רכזות סטארט-אפ מובילות ברחבי העולם: הונג קונג

עם כנסי סטארטאפים מעולים, מסים נמוכים, ושיעורי הריבית, הונג קונג היא מערכת אקולוגית פורחת של סטארט-אפים באסיה. ידועה כעיר המערבית ביותר באסיה, הונג קונג היא מודרנית, מלא בנופים עוצרי נשימה ו גורדי שחקים, אז השמיים הם הגבול. בעוד הונג קונג מפורסמת בזכות קו הרקיע המדהים והנופים העתידניים שלה, הנוף של הסטארט-אפ הוא בעיקר פיננסים ופינטק.

לפיכך, בין חדי הקרן הרבים בעיר, תראה בעיקר חדי קרן פינטק, יחד עם תוכנה $ נתונים. בנוסף לטיפוח כישרונות מקומיים, חללי העבודה המשותפים המקומיים בהונג קונג מסבירי פנים ביותר למוחות זרים מבריקים. גוֹלֶם, הכוורת הונג קונג, המעבדה הטובה הם רק כמה מחללי העבודה המשותפים הפנטסטיים, פועלים כדי לשתף פעולה ולפתות מייסדים מחוץ לאסיה.

סטארטאפים מבטיחים בהונג קונג:

גטקוין, מזומן לך, IP Nexus.

 

Startup Hub In Hong Kong

 

11. בייג'ינג

מקור שיאומי, גורדי השחקים של בייג'ינג הם המקום שבו החדשנות, טכנולוגיה, וכישרונות נפגשים לסיעור מוחות. העיצוב העתידני של בייג'ינג הוא ההשראה למרכז הסטארטאפים העמוס ביותר באסיה. לָכֵן, בעיר לבדה יש ​​יותר מ 30 חדי קרן, נוסדה על ידי המוחות המחוננים של העיר.

יתר על כך, בייג'ין בולטת בקרב 12 רכזות סטארט-אפ מובילות ברחבי העולם בטכנולוגיות הייחודיות והמתקדמות שלה. לדוגמה, בייג'ינג’ מערכת אקולוגית של סטארט-אפ עשירה בחדי קרן השוזרים יחד למידה עמוקה ולמידת מכונה, יחד עם בינה מלאכותית.

סטארטאפים מבטיחים בבייג'ינג:

WeChat, באידו, ByteDance.

 

Sunset In Beijing

 

12. רכזות סטארט-אפ מובילות ברחבי העולם: מינכן

בעל אחד מהראשונים 3 סצנות הפעלה מקושרות היטב, למינכן יש מערכת אקולוגית נהדרת של סטארט-אפים. בנוסף להיותו מקום פנטסטי ליצירת קשרים ויצירת הזדמנויות תמיכה, למינכן יש ממוצע של 290% גידול בהשקעות מדי שנה.

כתוצאה מכך, למינכן יש את אחד מהמספרים הגבוהים ביותר של סטארטאפים ברחבי העולם, מקומות עבודה מגוונים, והסטארטאפים המובילים באירופה.

דיסלדורף לרכבות מינכן

דרזדן לרכבות מינכן

נירנברג לרכבות מינכן

בון לרכבות מינכן

Startup Hub In Munich

 

כאן ב שמור רכבת, אנו שמחים לשתף אתכם בטופ 12 רכזות סטארט-אפ ברחבי העולם.

 

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו "חלק עליון 12 רכזות סטארט-אפ ברחבי העולם"לאתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/he/top-startup-hubs-worldwide/ – (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תוכלו למצוא את מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/es_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / es לשפות / fr או / de ועוד שפות.