זמן קריאה: 5 דקות
(עודכן לאחרונה ב: 11/04/2021)

נסיעה ברכבת היא חוויה קסומה שמציעה עשרות תגמולים. רכבות מקרבות אתכם לנוף: לא תראה עדר כבשים רועה או נושם ארומה של שדה צבעונים מהמושב האמצעי של איירבוס. רכבות יכולות לנסוע עד לפאתי העיר ו להפקיד אותך במרכז העיר תוך זמן קצר. אתה יכול להתמתח ולהירגע ולשוחח מ- מרחק נוח עם מטיילים אחרים כשאתה נוסע ברכבת. יש שיגידו שנסיעה ברכבת היא הפרס שלה כי בכל פעם שאנחנו נוסעים ברכבת, אנו עוזרים לקיים תעשייה חיונית ומסורת תוססת. אבל היום אנחנו כאן כדי לדבר על סוג אחר של תגמול - כזה שיכול לעזור לך צאו לנסיעות נוספות ברכבת ולראות שטח רחב עוד יותר של העולם או כיצד להפוך את הרפתקאת הרכבת לידידותית עוד יותר. הם מסוג התגמולים שהונפקו על ידי חברות כרטיסי אשראי לנסיעות. ואיסוף אותם יכול להיות אסטרטגיה חכמה למימון החופשות שאתה חולם לקחת.

 

1. איך לעשות הרפתקה ברכבת אפילו יותר ידידותית: כרטיסי אשראי נסיעות שונים

אנשים בדרך כלל שומרים כרטיסי אשראי מסורתיים בארנק שלהם מכמה סיבות. לפעמים אנו נושאים כרטיס אשראי פשוט כדי להימנע מכסף רב במזומן - נוהג שעלול להיות מסוכן, במיוחד כשאנחנו נוסעים. כרטיסי אשראי עוזרים לנו גם לשלם עבור רכישות שאנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לשלם בבת אחת, יהיו אלה צרכים או נחמדים. תרגול ראשון זה דרך משובחת לחלוטין להשתמש באשראי נסיעות. למעשה, הדרך הטובה ביותר להרוויח תגמולים מכרטיס אשראי הנסיעות שלך היא להשתמש בו לעתים קרובות, במיוחד לרכישות גדולות. אך התרגול השני יכול להיות מסוכן בעת ​​שימוש בכרטיס אשראי נסיעות. למה? כי, בזמן ש ריבית ממוצעת שגובה ענף כרטיסי האשראי בכללותו - ותוכלו למצוא רבים שגובים פחות - זה 14.52%, כמה כרטיסי אשראי נסיעות גובים מעל 25%. ורבים גובים עמלות שנתיות נכבדות נוסף על כך. ביצוע יתרה גבוהה בכרטיס אשראי נסיעות יגייס את חיובי הריבית שלך תוך זמן קצר. אז הכלל הראשון של שימוש בכרטיס אשראי נסיעות הוא לעולם לא לחייב אותו יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך לשלם במחזור חיוב אחד..

מחירי הרכבות של מינכן לזלצבורג

מחירי הרכבות של וינה לזלצבורג

מחירי הרכבות של גראץ לזלצבורג

מחירי הרכבות של לינץ לזלצבורג

 

2. היתרונות של שימוש בכרטיס אשראי נסיעות

חברות כרטיסי אשראי נסיעות דואגות לקבל את העסק שלך. הם מתחרים עם חברות אחרות כדי להרוויח את זה. הצעת תוכנית תגמול ייחודית וחזקה היא הדרך העיקרית בה הם מבדילים את עצמם בשוק ומושכים לקוחות.

הטבות מנהלות את סולם ההיקפים. חברות מסוימות מתגמלות אותך בקילומטרים תכופים. נניח שאתה ניו יורקר שמתכנן סיור טעימות בבורדו, החלק הראשון של המסע שלך הוא ככל הנראה טיסה לפריז - וזה ככל הנראה ההוצאה היחידה הגדולה ביותר בטיול שלך. (זאת אלא אם כן אתה טועם כמה בצירים נדירים מאוד!) קילומטרים הנוסעים הרווחים שאתה מרוויח יכולים לקנות כרטיס טיסה זה עבורך. חלק מחברות כרטיסי האשראי לנסיעות כוללות כרטיסים נלווים שנתיים כחלק ממבנה התגמול שלהם, כדי שתוכל להביא חבר להרפתקה. חברות אחרות מציעות תגמולים שיכולים להפוך את הטיסה שלך לנעימה יותר, משדרוגים מהשורה הראשונה לגישה בלעדית לטרקליני חברות תעופה בשדות תעופה ברחבי העולם. הנחות במלונות ובמסעדות מתגלות גם במבנה התגמול של כמה כרטיסי אשראי נסיעות.

מחירי הרכבות של פריז למרסיי

מחירי הרכבות של מרסיי לפריס

מחירי הרכבות של לונדון לפריס

מרסיי למחירי הרכבת של קלרמונט פרנד

 

https://www.youtube.com/watch?v = _JqS1l9Dq20

 

3. איך לעשות הרפתקה ברכבת אפילו יותר ידידותית: בחירת ההטבות שלנו

ההטבה הגמישה ביותר שאתה יכול להרוויח היא cashback על הרכישות שלך. ה כרטיסי אשראי הנסיעות הטובים ביותר לְשַׁלֵם 2% חזרה על כל הרכישות שלך. חלקם מגדילים את אחוז ההחזר הכספי שלהם עד 6% בקטגוריות נבחרות, כולל כרטיסי טיסה, אוכל, ורכישות מלונות. אם אתה משתמש בכרטיס אשראי הנסיעות שלך באופן שגרתי - אפילו כדי לשלם עבור חפצים יומיומיים כמו מצרכים וגז - תגמולים במזומן יכולים להצטבר במהירות ומשמשים לקיזוז כל הוצאות נסיעה שתרצה., כולל כרטיס הרכבת הבא שלך. אבל שוב, זה הגיוני להשתמש בכרטיס אשראי הנסיעות שלך בדרך זו אם אתה מוכן לשלם את היתרה שלך מדי חודש.

באזל למחירי הרכבת אינטרלאקן

מחירי הרכבות של ז'נבה לצרמט

מחירי רכבת ברן לצרמט

מחירי רכבת לוצרן לצרמט

 

4. טיפים לבחירת כרטיס אשראי נסיעות

כרטיסי אשראי נסיעות משתמשים לעיתים קרובות במערכת נקודתית כלשהי כדי לחשב את התגמולים שאתה מרוויח ומערכות אלו נוטות להיות מסובכות. גַם, חלק מהכרטיסים מציבים דרישת קנייה מינימלית לפני שתוכל לצבור נקודות בכלל. לדוגמה, יתכן שתידרש להכין $1000 או יותר ברכישות לאורך תקופה של שלושה חודשים לפני שתתחיל לצבור נקודות. הצבת כרטיס טיסה בכרטיס אשראי הנסיעות שלך היא דרך קלה לעמוד במינימום. אבל אתה יכול גם לעמוד בזה על ידי שימוש בכרטיס שלך למספר חודשים כדי לשלם עבור הוצאות היומיום. רק הקפד לעקוב אחר הרכישות שלך כדי לוודא שאתה בדרך כל חודש להגיע ליעד ההוצאות שלך.

הפתרון הטוב ביותר הוא להשוות כל אחד מהקלפים שאתה שוקל תפוחים לתפוחים. כדאי ליצור גיליון אלקטרוני למטרה זו כדי להיות בטוח שאתה מצלם את כל התכונות של כל כרטיס ועורך השוואה הוגנת.. הקפד לכלול אפריל ריבית, דרישות רכישה מינימליות, אחוז החזר כספי, ותשלומים שנתיים שגובה הכרטיס שלך בחישוב שלך.

מחירי הרכבות של וינה לבודפשט

מחירי הרכבות של פראג לבודפשט

מחירי הרכבות של מינכן לבודפשט

מחירי הרכבות של גראץ לבודפשט

 

Train Adventure Even More Budget Friendly

 

5. איך לעשות הרפתקה ברכבת אפילו יותר ידידותית: המלצה אחרונה

נדודים יכולים להיות דחף שלא ניתן להפסיק. כמומחי נסיעות, אנו קוראים לך להשתמש באשראי באחריות. גַם, אנו מבקשים מכם להתחשב באחריותכם כלפי כדור הארץ. ביצוע בחירות נסיעות בעלות השפעה סביבתית נמוכה, כמו נסיעה ברכבת במקום ברכב כדי לחקור את היעד הבא שלך, היא דרך אחת לנסוע תוך נאמנות לעקרונות הקיימות.

מחירי הרכבות של אופנבורג לפרייבורג

שטוטגרט למחירי הרכבת של פרייבורג

מחירי הרכבות של לייפציג לפרייבורג

מחירי הרכבות של נירנברג לפרייבורג

 

כאן ב שמור רכבת, נשמח לעזור לך לתכנן את חופשתך באירופה ברכבת.

 

 

האם אתה רוצה להטמיע את פוסט הבלוג שלנו "כיצד להפוך את הרפתקאת הרכבת לידידותית יותר לתקציב" לאתר שלך? אתה יכול לקחת את תמונות, טקסט, לתת לנו קרדיט עם קישור לפוסט הזה בבלוג. או לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/train-adventure-budget-friendly/?lang=he Deen– (גלול למטה קצת כדי לראות את קוד ההטבעה)

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תוכלו למצוא את מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml, ואתה יכול לשנות את / pl ל / fr או / דה ועוד בשפות.